Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:45-10:10
    Nova Cinema
    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    Jaké by to bylo, kdyby se všechny fóbie, obavy a černé myšlenky staly realitou? Jaké by to bylo stát se terčem vlastních nočních můr a být přitom uvězněn na dně oceánu?…

  • poster
    10:10-12:00
    Nova Cinema
    Komedie / Rodinný

    Mollie, 33-letá svobodná účetní jedné newyorské společnosti otěhotní s jedním klientem své firmy. Při cestě do porodnice se seznámí s taxikářem Jamesem, který…

  • poster
    10:40-12:00
    ČT1
    Komedie / Rodinný

    Dětská pohádková komedie o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely. Lucie je šestiletá holčička, která se už…

  • poster
    14:05-15:45
    JOJ
    Animovaný / Rodinný

    V dobách, kdy ještě pohádka byla skutečností, žil ve Francii krásný mladý princ, který ale byl pyšný a sobecký. Stará čarodějnice se ho rozhodla potrestat a proměnila ho…

  • poster
    16:05-18:20
    Nova Cinema
    Sportovní / Drama

    Disney přináší úžasný pravdivý příběh plný naděje, lásky a odvahy. Diane Lane a John Malkovich společně se svými kolegy rozehrávají brilantní příběh od producentů filmů…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Shrek (2001)
    Animovaný / Dobrodružný

    Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem…

  • poster
    20:00-22:10
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Gus Lobel (Clint Eastwood) býval celé desítky let špičkovým hledačem baseballových talentů, teď se mu ale začínají hlásit léta. Příští zápas bude zřejmě poslední v…

  • poster
    22:10-00:20
    Nova Cinema
    Thriller / Krimi

    Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí…

TV program - úterý 2.5.

  • 04:10

    Nová záhrada (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    04:55

    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:50

    Krimi (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    06:25

    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    07:35

    Ochránci (TV seriál) (2014)
    Drama

    08:45

    Poldové v akci (TV seriál) (2016)
    Drama

    09:45

    Soudní síň (TV pořad) (2008)
    Reality-TV / Drama

    10:50

    Soudní síň (TV pořad) (2008)
    Reality-TV / Drama

    12:00

    Noviny o 12:00 (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    12:35

    Top Star (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    13:00

    Posel ztracených duší (TV seriál) (2005) (S5E8)
    Drama / Fantasy

    14:05

    Kráska a zvíře (1991)
    Animovaný / Rodinný

    15:45

    Nákupní maniačky (TV pořad) (2013)
    Reality-TV / Soutěžní

    17:00

    Noviny o 17:00 (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    17:55

    Moje máma vaří lépe než tvoje (TV pořad) (2015)
    Soutěžní / Reality-TV

    19:00

    Krimi (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    19:30

    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    20:25

    Šport

    20:30

    Najlepšie počasie

    20:35

    Nikto nie je dokonalý (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    22:15

    Zpackané operace (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    00:15

    01:10

    Ztraceni - Výprava (epizoda) (2004) (S01E04)

    02:10

    Krimi (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    02:40

    Nákupní maniačky (TV pořad) (2013)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:45

    Moje máma vaří lépe než tvoje (TV pořad) (2015)
    Soutěžní / Reality-TV

    04:35

  • 04:15

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005)
    Drama / Komedie

    10:35

    Policie Modrava - Vražda za úplňku (epizoda) (2015) (S01E07)

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S2E15)
    Komedie / Romantický

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Na dně (epizoda) (2007) (S02E58)

    14:00

    Odložené případy - Vítejte (epizoda) (2006) (S03E18)

    15:00

    Odložené případy - Krásný Blázínek (epizoda) (2006) (S03E19)

    15:55

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S5E13)
    Akční / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3242)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:30

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:30

    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000) (S14E3)
    Krimi / Drama

    23:25

    Vražedná čísla (TV seriál) (2005) (S2E16)
    Krimi / Drama

    00:20

    Odložené případy - Vítejte (epizoda) (2006) (S03E18)

    01:05

    Odložené případy - Krásný Blázínek (epizoda) (2006) (S03E19)

    04:55

  • 06:05

    Wolverine (TV seriál) (2011) (E11)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Ninjago (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Akční

    07:05

    Friends (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    07:50

    M*A*S*H - B.J. Papa San (epizoda) (1979) (S07E16)

    08:40

    M*A*S*H - Inga (epizoda) (1979) (S07E17)

    09:15

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S4E11)
    Krimi / Drama

    10:15

    Rosamunde Pilcher: Čas poznání (TV film) (2000)
    Drama / Romantický

    12:05

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:20

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S4E12)
    Krimi / Drama

    13:20

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S2E6)
    Krimi / Akční

    14:20

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S2E7)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E22)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    Soudní síň (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Drama

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Ohnivý kuře - Mike de luxe speciál (epizoda) (2017) (S03E33)

    21:35

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    22:30

    23:20

    Soudní síň (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Drama

    00:15

    Rosamunde Pilcher: Čas poznání (TV film) (2000)
    Drama / Romantický

    02:10

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S2E6)
    Krimi / Akční

    03:00

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S2E7)
    Krimi / Akční

    06:05

  • 04:05

    Muzikály na cestách (TV film) (2003)
    Dokumentární / Hudební

    04:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:00

    Nevyjasněná úmrtí: Smrt dobrodruha (TV film) (1998)
    Dokumentární / Životopisný

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    10:05

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:40

    Lucie, postrach ulice (1984)
    Komedie / Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Soudkyně Amy (TV seriál) (1999)
    Drama

    14:50

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    16:25

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    21:10

    Hercule Poirot - Třetí dívka (epizoda) (2008)
    Krimi / Drama

    22:44

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:45

    Motiv - Strom sebevrahů (epizoda) (2015)

    23:30

    Kriminalista (TV seriál) (2006)
    Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:25

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    04:30

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:55

    Za svobodné Brno (2016)
    Dokumentární / Historický

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    24 hodin na planetě Zemi (TV film) (2014) (E2)
    Dokumentární

    09:50

    Krajiny sezónních zázraků (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    10:45

    Zázraky v říši zvířat (TV seriál) (2014) (E12)
    Dokumentární

    11:15

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    11:25

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:25

    Dejte nám křídla (TV seriál) (2010) (E2)
    Dokumentární

    13:20

    Svět očima Hanzelky a Zikmunda (TV seriál) (1998) (E7)
    Dokumentární

    13:45

    proStory (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    14:15

    Vzestup a pád NSDAP (TV seriál) (2014) (E5)
    Dokumentární / Historický

    15:05

    Nebeští váleční hrdinové (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Akční

    15:55

    Heydrich - konečné řešení (TV seriál) (2011) (E35)
    Dokumentární / Historický

    16:20

    Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých (TV seriál) (2011) (E1)
    Dokumentární

    16:50

    Ano, Masaryk 1.-3. (1997) (E3)
    Dokumentární / Životopisný

    17:50

    Zázračná planeta (TV seriál) (2004)
    Dokumentární / Mysteriózní

    18:45

    Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál) (1979)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Na cestě po Abú Dhabí (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:20

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    21:00

    Děti úplňku (TV film) (2017)
    Dokumentární

    21:55

    Domek z karet - Chapter 28 (epizoda) (2015) (S03E02)

    22:50

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    23:35

    Sestřička Jackie (TV seriál) (2009) (S5E8)
    Drama / Komedie

    00:00

    Exil očima dětí (2015)
    Dokumentární

    01:00

    Provedu! Přijímač (TV seriál) (2017) (E3)
    Dokumentární

    01:40

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:05

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:35

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    03:15

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:40

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:10

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    05:50

    Klenot.TV

    08:05

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    09:35

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    11:05

    Klenot.TV

    11:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Nejlepší počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    21:50

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    22:50

    Utta Danella: Láska mezi lekníny (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    00:55

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:50

    Síla lásky (TV seriál) (2005) (E181)
    Telenovela / Romantický

    04:35

  • 05:00

    Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)
    Akční / Komedie

    06:25

    Scooby-Doo! Upíří hudba (2011)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:45

    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    10:10

    Kdopak to mluví (1989)
    Komedie / Rodinný

    12:00

    Teleshopping

    12:20

    Zamilovaný profesor (1996)
    Komedie / Romantický

    14:15

    Teleshopping

    14:35

    16:05

    Secretariat (2010)
    Sportovní / Drama

    18:20

    Shrek (2001)
    Animovaný / Dobrodružný

    20:00

    Zpátky ve hře (2012)
    Drama / Romantický

    22:10

    Miluj bližního svého (1999)
    Thriller / Krimi

    00:20

    Dostaňte agenty Bruce a Lloyda (2008)
    Akční / Komedie

    05:30

  • 04:20

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:50

    Bylo, nebylo - Cestička (epizoda) (2014) (S03E18)

    07:50

    Teleshopping

    08:10

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E10)
    Dobrodružný / Reality-TV

    09:05

    Teleshopping

    09:25

    Futurama - Zamilovaný korýš (epizoda) (2000) (S02E05)

    09:55

    Hvězdná brána - Překvapivá odhalení (epizoda) (2002) (S05E22)

    10:55

    Bylo, nebylo - Podivnost (epizoda) (2014) (S03E19)

    11:50

    Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární

    12:55

    Simpsonovi - V tebe věříme, ó Marge (epizoda) (1997) (S08E22)

    13:25

    Simpsonovi - Homerův nepřítel (epizoda) (1997) (S08E23)

    13:55

    14:25

    15:50

    Futurama - Mám tě po krk (epizoda) (2000) (S02E07)

    16:20

    Hvězdná brána - Spása I. (epizoda) (2002) (S06E01)

    17:20

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E11)
    Dobrodružný / Reality-TV

    18:15

    18:45

    19:15

    Simpsonovi - Lízin saxofon (epizoda) (1997) (S09E03)

    19:45

    20:15

    Moto cestou necestou (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    21:20

    Teorie velkého třesku - Operace pakůň (epizoda) (2011) (S04E22)

    21:50

    22:15

    davinci (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    23:20

    Hannibal - Tome-wan (epizoda) (2014) (S02E12)

    00:15

    Helix (TV seriál) (2014) (S2E13)
    Sci-Fi / Thriller

    01:10

    Ospalá díra - Procitnutí (epizoda) (2015) (S02E17)

    02:05

    Hannibal - Tome-wan (epizoda) (2014) (S02E12)

    03:05

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:50

  • 04:20

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S5E4)
    Komedie / Romantický

    06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S4E26)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Přístav - Ne (epizoda) (2016) (S03E04)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:55

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (E4)
    Krimi / Drama

    11:55

    Closer (TV seriál) (2005) (S2E1)
    Krimi / Drama

    12:55

    Dobrá manželka (TV seriál) (2009) (S6E7)
    Drama

    13:50

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S3E8)
    Reality-TV / Soutěžní

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S2E12)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S4E27)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S2E2)
    Krimi / Drama

    17:20

    Modrý kód - Ručník v ringu (epizoda) (2017) (E13)

    18:45

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S3E9)
    Reality-TV / Soutěžní

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S2E13)
    Komedie

    20:15

    Sběratelé kostí - Skandál v senátu (epizoda) (2015) (S11E06)

    21:15

    Sběratelé kostí - Utajená nehoda (epizoda) (2014) (S10E01)

    22:15

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (S2E18)
    Krimi / Drama

    23:10

    Sběratelé kostí - Utajená nehoda (epizoda) (2014) (S10E01)

    00:05

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (E4)
    Krimi / Drama

    02:00

    Přístav - Ne (epizoda) (2016) (S03E04)

    03:00

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (S2E18)
    Krimi / Drama

    06:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace