Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:45-06:10
    Nova Cinema
    Komedie

    Bláznivá italská komedie s Paolem Villaggiem v hlavní roli vás zaručeně pobaví! Paolo Ciottoli (Paolo Villaggio) je od přírody neuvěřitelný smolař a nešika - takový…

  • poster
    07:45-09:00
    Nova Cinema
    Rodinný

    Výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství zdejšího přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout…

  • poster
    09:00-11:15
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Nelson a Sara spolu uzavřou dohodu: stráví spolu jeden měsíc a poté se rozejdou. Žádná očekávání, žádný nátlak, žádná pouta. Sara tak žije už delší dobu, má pro to své…

  • poster
    14:10-16:20
    Nova Cinema
    Krimi / Komedie

    Lupič Danny Ocean je mužem akce. Ještě neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Jersey a už plánuje další kšeft. Za jednu noc hodlá…

  • poster
    16:20-17:55
    Nova Cinema
    Rebelka (2012)
    Animovaný / Fantasy

    Už od starých časů se po mnoho generací šíří příběhy o epických bitvách a mystických legendách v drsné a tajemné Skotské vysočině. Ve filmu se k legendě přidá nová…

  • poster
    17:55-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Legendární režisér Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s…

  • poster
    20:00-22:40
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Pro záchranu svého muže vsadila všechno, co mohla teroristům nabídnout. Když je unesen Američan pracující v Jižní Americe najímá jeho manželka speciálního agenta přes…

  • poster
    20:15-22:30
    Prima
    Western / Dobrodružný

    Kdesi vysoko v horách je ukryto pohádkové bohatství - zlatý poklad, který po staletí střeží Tonkawové před chamtivými bělochy. A jak už to tak bývá, vždy se najde někdo,…

  • poster
    21:55-23:50
    ČT2
    Drama / Komedie

    Johnny se během 1,5ročního pobytu ve vězení, kam se dostal za padělání, začal zajímat o vaření a zjistil, že ho to baví. Po propuštění ho zaměstná Nick, majitel malé…

  • poster
    22:30-00:05
    ČT1
    Krimi / Drama

    Kandidát na senátora Nelson Hayward vstupuje se svým týmem do rozhodující fáze předvolební kampaně. Manager Harry Stone rozšíří v tisku pověru o tom, že mafie usiluje o…

  • poster
    22:40-00:20
    Nova Cinema
    Krimi / Thriller

    Tom Stall (Viggo Mortensen) žije šťastný a pokojný život so svojou ženou Edie (Maria Bello) a ich dvoma deťmi v malom mestečku v Indiane. Jedného dňa Tom vo svojej…

TV program - pondělí 3.7.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (E5)
    Krimi / Drama

    09:50

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E10)
    Komedie / Romantický

    12:55

    14:05

    Odložené případy - Poslední autokino (epizoda) (2010) (S07E18)

    15:00

    Odložené případy - Kulka (epizoda) (2010) (S07E19)

    15:55

    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014) (E11)
    Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Drazí sousedé - Madona (epizoda) (2016) (E06)

    18:50

    Hospoda - Casanova (epizoda) (1996) (S01E06)

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Korunní princ (epizoda) (2008) (S01E13)

    21:30

    Kriminálka Anděl - Minuta ticha (epizoda) (2010) (S02E01)

    22:45

    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000) (S15E6)
    Krimi / Drama

    23:40

    Lovci zločinců - Neznámá země (epizoda) (2015) (S04E20)

    00:35

    Odložené případy - Poslední autokino (epizoda) (2010) (S07E18)

    01:20

    Odložené případy - Kulka (epizoda) (2010) (S07E19)

    02:00

    Technická přestávka

    04:55

  • 04:20

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    06:10

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984) (E14)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:40

    Blade (TV seriál) (2011) (E4)
    Animovaný / Akční

    07:25

    M*A*S*H - Krátký proces 1 (epizoda) (1981) (S10E08)

    08:20

    M*A*S*H - Krátký proces 2 (epizoda) (1981) (S10E09)

    08:50

    Siska (TV seriál) (1998) (E8)
    Krimi

    10:05

    Nad oblaky (TV film) (2005)
    Romantický / Drama

    12:05

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:15

    Siska (TV seriál) (1998) (E9)
    Krimi

    13:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E1)
    Krimi / Akční

    14:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E2)
    Krimi / Akční

    15:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E15)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Soudní síň (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Drama

    17:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Poklad na Stříbrném jezeře (1962)
    Western / Dobrodružný

    22:30

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:40

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E1)
    Krimi / Akční

    00:40

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E2)
    Krimi / Akční

    01:40

    Nad oblaky (TV film) (2005)
    Romantický / Drama

    06:10

  • 04:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:25

    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)
    Talk-show

    05:05

    Šaty dělaj člověka (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:00

    06:40

    Dioptrie (TV film) (1980)
    Krátkometrážní / Komedie

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Lustr (TV film) (1979)
    Komedie

    09:50

    Aero 30 (TV film) (1974)
    Krátkometrážní

    10:10

    Příběhy slavných: Tak akorát (TV film) (2008)
    Dokumentární

    11:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Území bílých králů (TV seriál) (1991) (E1)
    Krimi / Rodinný

    13:20

    Území bílých králů (TV seriál) (1991) (E2)
    Krimi / Rodinný

    14:15

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    15:20

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    16:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    16:40

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:10

    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Komedie

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Festivalové vteřiny (TV pořad) (1996)
    Publicistický

    19:57

    Losování SAZKAmobil šance

    20:00

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    21:50

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Columbo: Kandidát zločinu (TV film) (1973)
    Krimi / Drama

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    00:50

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    01:05

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:40

    Kde bydlely princezny (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:15

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:30

    Klenoty naší krajiny (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Potomci slavných (TV seriál) (1998)
    Dokumentární

    09:00

    Kuba, perla Karibiku (TV film) (2013)
    Dokumentární

    09:55

    S bráchou na Aljašce (TV seriál) (2001)
    Dokumentární / Dobrodružný

    10:55

    Vinitorium Moravicum (TV pořad) (2000) (E1)
    Dokumentární

    11:20

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    11:45

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    12:10

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1154)
    Dokumentární / Publicistický

    12:25

    Obrázky z Francie (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:45

    Tři dary (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:10

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    13:55

    Ryba v nás (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    14:50

    Proměny Karlova Hradu (TV film) (2006)
    Dokumentární

    15:50

    Svobody se nevzdáme (TV seriál) (1996) (E1)
    Dokumentární / Historický

    16:45

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín (TV film) (1996) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    17:45

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    18:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    18:45

    Tři prasátka (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Loutkový

    18:55

    Kaple - duše rodů (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    19:20

    Poutní místa (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Zapomenuté oběti (TV film) (2013) (E1)
    Dokumentární

    20:55

    Můj otec generál (TV film) (2009)
    Dokumentární

    21:55

    Frankie a Johnny (1991)
    Drama / Komedie

    23:50

    V síti CIA (TV seriál) (2007) (E1)
    Historický / Thriller

    01:20

    Pevnosti (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    01:40

    Queer: Je to fakt fér? (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:25

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:45

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:50

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:15

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:40

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:10

  • 04:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:40

    Animáček

    07:00

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    08:05

    Klenot.TV

    09:55

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:25

    Klenot.TV

    12:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:40

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:15

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:55

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    23:05

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    00:10

    Léto v Barceloně (TV film) (2015)
    Drama / Komedie

    02:10

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Stefanie (TV seriál) (1995) (E4)
    Drama

    04:45

  • 04:45

    Vyhrál jsem v loterii (1989)
    Komedie

    06:10

    Chladné srdce (TV film) (2014)
    Fantasy / Pohádka

    07:45

    09:00

    Listopadová romance (2001)
    Komedie / Drama

    11:15

    Teleshopping

    11:40

    Šifra Karla Velikého (TV film) (2008)
    Akční / Dobrodružný

    13:50

    Teleshopping

    14:10

    Dannyho parťáci (2001)
    Krimi / Komedie

    16:20

    Rebelka (2012)
    Animovaný / Fantasy

    17:55

    Habermannův mlýn (2010)
    Drama / Válečný

    20:00

    Životní zkouška (2000)
    Akční / Drama

    22:40

    Dějiny násilí (2005)
    Krimi / Thriller

    00:20

    Čelisti IV: Pomsta (1987)
    Thriller / Horor

    05:25

  • 05:00

    No Limit (TV seriál) (2012) (S2E7)
    Thriller / Drama

    06:30

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E17)
    Krimi / Drama

    07:20

    Teleshopping

    07:40

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E18)
    Krimi / Drama

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Futurama - Temný raubíř (epizoda) (2003) (S04E04)

    10:45

    Hvězdná brána - Ztracené město 2 (epizoda) (2004) (S07E22)

    11:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:50

    Simpsonovi - Výměna bez záruky (epizoda) (2008) (S20E03)

    13:20

    13:50

    Simpsonovi - Nebezpečné zatáčky (epizoda) (2008) (S20E05)

    14:20

    Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (epizoda) (2008) (S20E06)

    14:45

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    15:20

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:55

    Futurama - Leela běží o životy (epizoda) (2003) (S04E09)

    16:15

    17:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:25

    Simpsonovi - MyPody a sousedi (epizoda) (2008) (S20E07)

    18:55

    Simpsonovi - Burns a včely (epizoda) (2008) (S20E08)

    19:25

    Simpsonovi - Hysterka Líza (epizoda) (2009) (S20E09)

    20:15

    Grimm - Stromoví lidé (epizoda) (2017) (S06E09)

    21:20

    22:05

    Grimm - Díky za vzpomínky (epizoda) (2014) (S04E01)

    23:05

    Ztracená archa (TV seriál) (2015) (E9)
    Drama / Mysteriózní

    00:00

    Grimm - Stromoví lidé (epizoda) (2017) (S06E09)

    00:55

    Legenda - Obchodníci se smrtí (epizoda) (2014) (S01E03)

    01:50

    Ztracená archa (TV seriál) (2015) (E9)
    Drama / Mysteriózní

    02:45

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:10

    Legenda - Obchodníci se smrtí (epizoda) (2014) (S01E03)

    06:40

  • 04:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    04:35

    Cizinka - Má je pomsta (epizoda) (2016) (S02E11)

    06:20

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (E6)
    Akční / Krimi

    07:20

    Teleshopping

    07:40

    Ohnivý kuře - Lež má krátké nohy (epizoda) (2016) (S02E14)

    08:55

    Teleshopping

    09:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:05

    Hádej, kdo jsem! (TV pořad) (2007)
    Komedie / Talk-show

    11:10

    12:05

    Pobřežní hlídka: Řeka, odkud není návratu (TV film) (1992) (S3E2)
    Drama / Akční

    13:15

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E23)
    Komedie

    13:35

    Closer (TV seriál) (2005) (S6E3)
    Krimi / Drama

    14:35

    Big Ben - Policista v lázních (TV film) (2001) (S3E10)
    Krimi

    16:40

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (E7)
    Akční / Krimi

    17:40

    Closer (TV seriál) (2005) (S6E4)
    Krimi / Drama

    18:40

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S3E3)
    Drama / Akční

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E24)
    Komedie

    20:15

    Myšlenky zločince - Fate (epizoda) (2014) (S10E09)

    21:05

    Sběratelé kostí - Obr na kolejích (epizoda) (2006) (S02E01)

    22:05

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:10

    Sběratelé kostí - Obr na kolejích (epizoda) (2006) (S02E01)

    00:10

    Big Ben - Policista v lázních (TV film) (2001) (S3E10)
    Krimi

    02:15

    Ohnivý kuře - Lež má krátké nohy (epizoda) (2016) (S02E14)

    03:15

    Myšlenky zločince - Fate (epizoda) (2014) (S10E09)

    06:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace