Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:20-08:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Fantasy

    Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z…

  • poster
    14:00-16:05
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli,…

  • poster
    17:55-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Jmenuje se Michael McCann a býval učitelem ve Washingtonu. Po bolestném rozvodu se odstěhoval do opuštěného domu na kraji maloměsta ve Virginii. Teď se živí jako truhlář…

  • poster
    21:55-23:50
    ČT2
    Romantický / Fantasy

    Příběh začíná na konci 19. století - mladý Leopold Alexis Elijah Walker Gareth Thomas Mountbatten, který odmítá zaběhlé strnulé konvence i názory svého otce, je jedním z…

  • poster
    22:00-23:50
    Nova Cinema
    Chvění (1990)
    Komedie / Sci-Fi

    Kevin Bacon a Fried Ward v roli nešťastných snílků, kteří pracují jako údržbáři v městečku o čtrnácti obyvatelích. Jednoho dne se rozhodnou odejít a vydají se na cestu…

  • poster
    22:00-23:40
    ČT1
    Columbo: Labutí píseň (TV film) (1974)
    Krimi / Drama

    Tommy Brown je oblíbeným country zpěvákem, ke své smůle je však pod pantoflem manželky Edny. Ta chce všechny příjmy z koncertů svého manžela použít na stavbu kláštera,…

TV program - středa 19.7.

  • 04:05

    Chlapi neplačú (TV seriál) (2013)
    Drama / Rodinný

    05:05

    Gitanas (TV seriál) (2004)
    Telenovela / Romantický

    06:25

    Diya Aur Baati Hum (TV seriál) (2011)
    Romantický / Drama

    07:10

    08:45

    Šperkománia

    09:45

    10:10

    Mike a Molly (TV seriál) (2010)
    Komedie

    11:00

    Fatmagül'ün suçu ne? (TV seriál) (2010) (E39)
    Drama / Romantický

    12:30

    Aşk Yeniden (TV seriál) (2015)
    Romantický / Komedie

    14:50

    Diya Aur Baati Hum (TV seriál) (2011)
    Romantický / Drama

    15:45

    Chlapi neplačú (TV seriál) (2013)
    Drama / Rodinný

    16:50

    Gitanas (TV seriál) (2004)
    Telenovela / Romantický

    18:40

    2 $ocky - A velká sázka (epizoda) (2016)

    19:05

    Mike a Molly (TV seriál) (2010)
    Komedie

    20:30

    Aşk Yeniden (TV seriál) (2015)
    Romantický / Komedie

    22:30

    00:15

    Upíří deníky - The End of the Affair (epizoda) (2011) (S03E03)

    01:00

    2 $ocky - A velká sázka (epizoda) (2016)

    01:20

    Mike a Molly (TV seriál) (2010)
    Komedie

    01:40

    V dobrém i zlém (TV seriál) (2006)
    Komedie

    02:00

    Adela show (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    02:50

    Smotánka (TV pořad) (1996)
    Publicistický

    04:10

  • 04:00

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (S2E2)
    Krimi / Drama

    09:50

    Kriminálka Anděl - Baronka (epizoda) (2011) (S02E12)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E20)
    Komedie / Romantický

    14:00

    Dr. House - Těžká váha (epizoda) (2005) (S01E16)

    15:00

    Dr. House - Nečekaná pravda (epizoda) (2005) (S01E17)

    15:55

    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014) (E21)
    Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Drazí sousedé - Když se kácí les (epizoda) (2016) (E16)

    18:50

    Hospoda - Učedník (epizoda) (1996) (S01E18)

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Comeback - Sliby chyby (epizoda) (2008)

    20:50

    Comeback - Simonina volba (epizoda) (2008)

    21:25

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003)
    Akční / Komedie

    22:20

    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    00:00

    Lovci zločinců - Filtr (epizoda) (2016) (S05E08)

    00:55

    Dr. House - Těžká váha (epizoda) (2005) (S01E16)

    01:45

    Dr. House - Nečekaná pravda (epizoda) (2005) (S01E17)

    02:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E19)
    Komedie / Romantický

    03:00

    Drazí sousedé - Když se kácí les (epizoda) (2016) (E16)

    04:05

  • 04:30

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S4E1)
    Krimi / Drama

    06:05

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984) (E30)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S5E8)
    Animovaný / Akční

    07:20

    M*A*S*H - Střízlivý Měsíc (epizoda) (1982) (S11E08)

    08:10

    M*A*S*H - Běh pro peníze (epizoda) (1982) (S11E09)

    08:40

    Siska (TV seriál) (1998) (S2E6)
    Krimi

    09:55

    Muž mých snů (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    11:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:05

    Siska (TV seriál) (1998) (S2E7)
    Krimi

    13:20

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Krimi

    14:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E7)
    Krimi

    15:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E25)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S4E2)
    Krimi / Drama

    17:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Prázdniny - Myjavská kára (epizoda) (2017) (S01E04)

    21:20

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:25

    Telebazar (TV pořad) (2003)
    Talk-show / Komedie

    23:35

    M*A*S*H - OSN, noc a hudba (epizoda) (1983) (S11E10)

    00:05

    M*A*S*H - Podivní spolunocležníci (epizoda) (1983) (S11E11)

    00:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Krimi

    01:20

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E7)
    Krimi

    02:15

    Muž mých snů (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    03:50

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E25)
    Krimi / Drama

    04:35

  • 04:55

    Hodinový manžel (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Pofoukej mi jahody (TV film) (1991) (E2)
    Komedie / Hudební

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:50

    Slepice na smetaně (TV film) (1978)
    Komedie / Krátkometrážní

    10:00

    11:05

    Vyprávěj - 21. srpen (epizoda) (2009)

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi (TV seriál) (2006)
    Komedie / Rodinný

    13:20

    Tajemství proutěného košíku (TV seriál) (1977) (E8)
    Rodinný

    13:50

    13. komnata Zuzany Bubílkové (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    Karel Gott v Lucerně (koncert) (1980)
    Hudební / Dokumentární

    15:15

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    16:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    16:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:10

    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Komedie

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    Columbo: Labutí píseň (TV film) (1974)
    Krimi / Drama

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Toulavá kamera na venkově (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    01:35

    Jak se vede, sousede? (TV pořad) (2010)
    Talk-show / Rodinný

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:25

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:50

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:15

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008) (E3)
    Dokumentární / Sportovní

    05:30

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008) (E4)
    Dokumentární / Sportovní

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Potomci slavných (TV seriál) (1998)
    Dokumentární

    09:00

    Tibet, střecha světa (TV film) (2015)
    Dokumentární

    09:55

    Naše zoo (TV seriál) (2014) (E3)
    Drama

    10:50

    Naše zoo (TV seriál) (2014) (E4)
    Drama

    11:40

    Angličané vs. Španělé: Souboj flotil (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární / Drama

    12:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:05

    ...a tuhle znáte? (TV pořad) (2003)
    Hudební

    13:30

    Mizející místa domova (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    13:50

    Anthony Bourdain: bez předsudků (TV pořad) (2005)
    Dokumentární

    14:30

    Kdo chce s vlky žíti (TV film) (2003)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:05

    Kapitulace (TV film) (2015) (E1)
    Dokumentární / Historický

    15:50

    Průchod mezi světy (TV film) (2012)
    Dokumentární

    16:40

    Olomoucké baroko (TV film) (2011)
    Dokumentární

    17:35

    Divoká Čína (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    18:25

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    18:45

    Příhody kocourka Damiána (TV seriál) (1988)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    19:25

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Bali, mystický ostrov (TV film) (2011)
    Dokumentární

    21:00

    Útěk na Svatou Lucii (TV film) (2013)
    Dokumentární

    21:55

    Kate a Leopold (2001)
    Romantický / Fantasy

    23:50

    Ve jménu vlasti - Od A k B a zase zpátky (epizoda) (2014) (S04E06)

    00:40

    Hon na svatého Maura (TV film) (2006)
    Dokumentární

    01:40

    Zázračné studánky (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    02:00

    Tajemství železnic (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    02:25

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    02:45

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:00

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:25

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:40

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:05

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:45

    Animáček

    07:00

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    08:05

    Klenot.TV

    09:55

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:30

    Klenot.TV

    12:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:40

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:15

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:55

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Můžu dál? (TV pořad) (2016)
    Komedie

    22:30

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:35

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Stefanie (TV seriál) (1995) (E20)
    Drama

    04:50

  • 05:00

    Soví houkání (2006)
    Komedie / Rodinný

    06:20

    Univerzita pro příšerky (2013)
    Animovaný / Fantasy

    08:00

    Dr. House - Sebeovládání (epizoda) (2005) (S01E14)

    08:55

    Dr. House - Zákon mafie (epizoda) (2005) (S01E15)

    09:45

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (E5)
    Krimi / Drama

    10:40

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (E6)
    Krimi / Drama

    11:30

    Teleshopping

    11:55

    Hon na čarodějnice (TV film) (1999)
    Drama / Krimi

    13:40

    Teleshopping

    14:00

    Thor: Temný svět (2013)
    Akční / Dobrodružný

    16:05

    17:55

    Život naruby (1994)
    Drama / Komedie

    20:00

    V zemi Jane Austenové (2013)
    Komedie / Romantický

    22:00

    Chvění (1990)
    Komedie / Sci-Fi

    23:50

    Rudá voda (TV film) (2003)
    Thriller / Akční

    01:30

    Zjevení (2012)
    Horor / Thriller

    02:45

    Tvář teroru (2004)
    Akční / Drama

    04:25

  • 06:50

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S5E7)
    Krimi / Drama

    07:45

    Teleshopping

    08:10

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S5E8)
    Krimi / Drama

    09:00

    Teleshopping

    09:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:30

    Futurama - Na měsíc a dál (epizoda) (1999) (S01E02)

    10:55

    Hvězdná brána - Upoutaný Prométheus (epizoda) (2005) (S08E12)

    11:55

    Moto cestou necestou (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    12:25

    Moto cestou necestou (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    12:55

    Simpsonovi - Dravec a fešák (epizoda) (2011) (S23E01)

    13:25

    Simpsonovi - Bartův nový hrdina (epizoda) (2011) (S23E02)

    13:55

    14:25

    Simpsonovi - Mé nahraditelné já (epizoda) (2011) (S23E04)

    15:50

    Futurama - Nejlepší přítel robota (epizoda) (1999) (S01E03)

    16:15

    Hvězdná brána - Byl jednou jeden král (epizoda) (2005) (S08E13)

    17:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:25

    Simpsonovi - Dobrá manželka (epizoda) (2011) (S23E05)

    18:55

    Simpsonovi - Velká knižní loupež (epizoda) (2011) (S23E06)

    19:50

    Simpsonovi - Krustyho comeback (epizoda) (2011) (S23E08)

    20:15

    Extant (TV seriál) (2014) (S2E6)
    Drama / Sci-Fi

    21:20

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    Dexter - Ohraná písnička (epizoda) (2013) (S08E09)

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:35

    Komplikace (TV seriál) (2015) (E5)
    Drama

    01:20

    Dexter - Ohraná písnička (epizoda) (2013) (S08E09)

    02:20

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    02:50

    Komplikace (TV seriál) (2015) (E5)
    Drama

    03:30

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:50

  • 06:25

    Castle na zabití - Ruská ruleta (epizoda) (2009) (S01E03)

    07:25

    Teleshopping

    07:45

    Ohnivý kuře - Mikův blbej den (epizoda) (2016) (S02E30)

    09:00

    Teleshopping

    09:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:15

    Hádej, kdo jsem! (TV pořad) (2007)
    Komedie / Talk-show

    11:20

    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012) (S3E8)
    Drama / Thriller

    12:15

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S3E18)
    Drama / Akční

    13:25

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E15)
    Komedie

    13:45

    Closer (TV seriál) (2005) (S7E4)
    Krimi / Drama

    14:40

    Big Ben - Sladké pokušení (TV film) (2004) (S4E11)
    Krimi

    16:55

    Castle na zabití - Za vším hledej ženu (epizoda) (2009) (S01E04)

    17:40

    Closer (TV seriál) (2005) (S7E5)
    Krimi / Drama

    18:40

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S3E19)
    Drama / Akční

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E16)
    Komedie

    20:15

    Jak prosté - Špetka času (epizoda) (2015) (S03E20)

    21:05

    Sběratelé kostí - Dívka v krokodýlovi (epizoda) (2007) (S02E13)

    22:05

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:00

    Sběratelé kostí - Dívka v krokodýlovi (epizoda) (2007) (S02E13)

    23:55

    Big Ben - Sladké pokušení (TV film) (2004) (S4E11)
    Krimi

    01:40

    Ohnivý kuře - Mikův blbej den (epizoda) (2016) (S02E30)

    02:40

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S7E11)
    Komedie / Romantický

    03:05

    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012) (S3E7)
    Drama / Thriller

    03:45

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S7E11)
    Komedie / Romantický

    06:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace