Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:35-07:50
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a…

  • poster
    10:50-12:00
    ČT1
    Recepty doktora Kudrny (TV film) (1975)
    Komedie

    Komedie s humorem vypráví o tom, jak je těžké splnit dobré předsevzetí. Doktor Kudrna, lékař v nemocnici okresního města a známý donchuán, na začátku jarních prázdnin…

  • poster
    13:35-16:00
    arte
    Komedie / Drama

    Po Lásce nebeské přichází "Plavba nebeská". Jeden z nejúspěšnějších a nejzábavnějších scenáristů současnosti Richard Curtis umístil svou režijní druhotinu na moře a…

  • poster
    16:10-18:15
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou pamět, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Viděli jste už trojrozměrného draka? A Vikinga? Pokud ne, budete mít příležitost v animované komedii Jak vycvičit draka od studia DreamWorks. Rodičové chlupaté Kung Fu…

  • poster
    20:00-22:40
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Životopisný příběh Dian Foessey, která v srdci Afriky zasvětila život boji za záchranu horských goril. Antropoložka Sigourney Weaver miluje své horské gorily, které…

  • poster
    20:15-22:20
    Prima
    Western / Dobrodružný

    Tragický konec udatného náčelníka Apačů ve třetí části klasické indiánky natočené na motivy románů Karla Maye. Přestože se Vinnetou snaží dodržovat dohody s americkou…

  • poster
    22:05-23:40
    ČT1
    Krimi / Drama

    Hugh Caldwell v afektu zavraždil svou ženu Janice. Ještě v šoku volá svého souseda a nejlepšího přítele Marka Halperina, který slíbí, že se o vše postará. Zatímco Hugh…

  • poster
    23:10-01:15
    ČT2
    Western

    Své přeložení do Fort Apache plukovník Owen Thursday pociťuje jako hluboké a ničím neospraveditelné pokoření. Nechápe, proč právě on, hrdina občanské války, má za své…

  • poster
    00:00-02:15
    Barrandov
    Komedie

    Felix si naplno užívá svůj single život, ale když ho kousla fretka, museli ho sterilizovat. Snaží se pak ze všech sil najít matku jediného dítěte, které vzešlo z jeho…

  • poster
    00:25-02:40
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Dobrodružný

    V tomto postapokalyptickém dobrodružství je celá budoucí Země díky tání ledovců pod vodou. Kevin Costner jako osamělý poutník vezme pod svá pomyslná křídla matku s…

TV program - pozítří

  • 04:15

    Les Grands Mythes (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    04:40

    La Minute Vieille (TV pořad) (2012)
    Komedie

    05:00

    Eine musikalische Hommage an Shakespeare

    05:55

    Sur nos traces (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    06:25

    28 minutes (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    07:10

    ARTE Journal Junior (TV pořad) (2016)
    Publicistický / Rodinný

    07:15

    Xenius (TV pořad) (2009)
    Dokumentární

    07:45

    Paysages d'ici et d'ailleurs (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    08:10

    Invitation au voyage (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    08:50

    09:30

    GEO (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    10:25

    GEO (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    11:20

    GEO (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    12:05

    12:50

    ARTE Journal (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    13:00

    Invitation au voyage (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    13:35

    Piráti na vlnách (2009)
    Komedie / Drama

    16:00

    Král řek (TV film) (2015)
    Dokumentární

    16:45

    Xenius: Palmöl

    17:10

    Magische Orte in aller Welt

    17:40

    Wildes Italien

    18:25

    Edward a George - dva bratři, jeden trůn (TV film) (2012)
    Dokumentární

    19:20

    ARTE Journal (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    19:40

    Re: Touristen gegen Anwohner

    20:15

    Mohammed - Der Gesandte Gottes

    23:05

    Zärtlichkeit

    00:25

    Auf der Suche nach der schönen Unbekannten

    01:10

    The Spiral (E1)

    01:55

    The Spiral (E2)

    02:45

    03:30

    Zázraky v říši zvířat (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (S2E5)
    Krimi / Drama

    09:50

    Kriminálka Anděl - Nenávist (epizoda) (2010) (S02E05)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E23)
    Komedie / Romantický

    14:00

    Dr. House - Líbánky (epizoda) (2005) (S01E22)

    15:00

    Dr. House - Smíření (epizoda) (2005) (S02E01)

    15:55

    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014) (S2E2)
    Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Drazí sousedé - Slepičí polévka (epizoda) (2016) (E19)

    18:50

    Hospoda - Prvorodič (epizoda) (1996) (S01E21)

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Slušný chlapec (epizoda) (2011) (S02E15)

    21:35

    22:50

    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000) (S15E12)
    Krimi / Drama

    23:50

    00:40

    Dr. House - Líbánky (epizoda) (2005) (S01E22)

    01:30

    Dr. House - Smíření (epizoda) (2005) (S02E01)

    02:10

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (S2E5)
    Krimi / Drama

    03:05

    Drazí sousedé - Slepičí polévka (epizoda) (2016) (E19)

    04:00

  • 06:05

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984) (E35)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E3)
    Animovaný / Akční

    07:20

    M*A*S*H - M*A*S*H - Úvodní epizoda (epizoda) (1972) (S01E01)

    08:15

    M*A*S*H - Na trh (epizoda) (1972) (S01E02)

    08:45

    Siska (TV seriál) (1998) (S2E9)
    Krimi

    10:00

    Šípy lásky (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    12:00

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:15

    Siska (TV seriál) (1998) (S2E10)
    Krimi

    13:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E4)
    Krimi

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E5)
    Krimi

    15:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E3)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S4E5)
    Krimi / Drama

    17:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Vinnetou - Poslední výstřel (1965)
    Western / Dobrodružný

    22:20

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:25

    M*A*S*H - Requiem pro lehkou váhu (epizoda) (1972) (S01E03)

    00:00

    M*A*S*H - Šéfchirurg kdo? (epizoda) (1972) (S01E04)

    00:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E4)
    Krimi

    01:15

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E5)
    Krimi

    02:05

    Šípy lásky (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    03:40

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E3)
    Krimi / Drama

    04:25

  • 04:10

    Hodinový manžel (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    04:35

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:55

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:00

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    06:20

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:50

    Muži z Bombaje (TV film) (1982)
    Krátkometrážní

    10:20

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    10:50

    Recepty doktora Kudrny (TV film) (1975)
    Komedie

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi (TV seriál) (2006)
    Komedie / Rodinný

    13:20

    Tajemství proutěného košíku (TV seriál) (1977) (E11)
    Rodinný

    13:50

    13. komnata Ivany Christové (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    Zajíc v pytli (TV pořad) (1987)
    Talk-show

    15:30

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    16:20

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    16:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:20

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    22:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:05

    Columbo: V nouzi poznáš přítele (TV film) (1974)
    Krimi / Drama

    23:40

    Inspektor Taggart (TV seriál) (1983)
    Drama / Krimi

    00:35

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:15

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:00

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:25

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012) (E3)
    Dokumentární / Rodinný

    04:50

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Hon na svatého Maura (TV film) (2006)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Potomci slavných (TV seriál) (1998)
    Dokumentární

    09:00

    Bali, mystický ostrov (TV film) (2011)
    Dokumentární

    09:55

    S bráchou na Aljašce (TV seriál) (2001)
    Dokumentární / Dobrodružný

    10:55

    Vinitorium Moravicum (TV pořad) (2000) (E4)
    Dokumentární

    11:15

    Sen o lázních (2008)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:35

    Příběhy zvědavých přírodovědců (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    12:00

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:25

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1157)
    Dokumentární / Publicistický

    12:35

    Průchod mezi světy (TV film) (2012)
    Dokumentární

    13:30

    Krev není voda (TV film) (1999)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:55

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    14:40

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008) (E5)
    Dokumentární / Sportovní

    15:00

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008) (E6)
    Dokumentární / Sportovní

    15:20

    16:15

    Svobody se nevzdáme (TV seriál) (1996) (E4)
    Dokumentární / Historický

    17:15

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii (TV film) (1995) (E2)
    Dokumentární / Válečný

    18:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    18:45

    Třída jako řemen (TV seriál) (1992)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Zázračné studánky (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    19:15

    Kaple - duše rodů (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Kapitulace (TV film) (2015) (E2)
    Dokumentární / Historický

    20:50

    Technické souvislosti (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    21:45

    Léčba šokem (1973)
    Krimi / Drama

    23:10

    Fort Apache (1948)
    Western

    01:15

    Mizející místa domova (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    01:35

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    02:00

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    02:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:20

    Čaj pro třetího (TV pořad) (2003)
    Dokumentární / Talk-show

    03:45

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:30

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:45

    Animáček

    07:05

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    08:05

    Klenot.TV

    09:55

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:25

    Klenot.TV

    12:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:40

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:15

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:55

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    22:55

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    00:00

    02:15

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Stefanie (TV seriál) (1995) (E25)
    Drama

    04:50

  • 05:35

    Když muž miluje ženu (1994)
    Drama / Romantický

    07:50

    Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné (2015)
    Animovaný / Komedie

    08:45

    Malí uličníci (1994)
    Rodinný / Komedie

    10:05

    Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)
    Komedie / Rodinný

    11:30

    Teleshopping

    11:55

    Vzhůru nohama (2001)
    Komedie / Romantický

    13:35

    Teleshopping

    13:55

    Doktor od jezera hrochů (2010)
    Komedie

    16:10

    Mstitel beze jména (1998)
    Akční / Sci-Fi

    18:15

    Jak vycvičit draka (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    20:00

    Gorily v mlze (1988)
    Drama / Životopisný

    22:40

    Rapsodie v Miami (1995)
    Komedie / Romantický

    00:25

    Vodní svět (1995)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    02:40

    Bulšit (2001)
    Komedie

    04:30

  • 06:40

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S5E10)
    Krimi / Drama

    07:30

    Teleshopping

    07:50

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S5E11)
    Krimi / Drama

    08:50

    Teleshopping

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Futurama - Útěk z planety robotů (epizoda) (1999) (S01E05)

    10:45

    Hvězdná brána - Občan Joe (epizoda) (2005) (S08E15)

    11:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:50

    Simpsonovi - Tajnosti Neda a Edny (epizoda) (2012) (S23E21)

    13:20

    Simpsonovi - Líza a Lady Gaga (epizoda) (2012) (S23E22)

    13:50

    Simpsonovi - Řeka slz (epizoda) (2012) (S24E01)

    14:45

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    15:20

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:50

    Futurama - Konzerva za všechny prachy (epizoda) (1999) (S01E06)

    16:15

    17:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:25

    Simpsonovi - Dětí jako smetí (epizoda) (2012) (S24E03)

    18:55

    Simpsonovi - Děda na útěku (epizoda) (2012) (S24E04)

    19:25

    Simpsonovi - Don Držgrešle (epizoda) (2012) (S24E05)

    19:50

    Simpsonovi - Ve Springfieldu roste strom (epizoda) (2012) (S24E06)

    20:15

    Grimm - Zerstörer přichází (epizoda) (2017) (S06E12)

    21:20

    Teorie velkého třesku - Realizace bunkru (epizoda) (2015) (S08E20)

    21:50

    22:05

    Grimm - Ochránce z dávných dob (epizoda) (2014) (S04E04)

    00:00

    Grimm - Zerstörer přichází (epizoda) (2017) (S06E12)

    00:45

    Komplikace (TV seriál) (2015) (E8)
    Drama

    02:20

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    02:45

    Komplikace (TV seriál) (2015) (E8)
    Drama

    03:25

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:40

  • 06:30

    Castle na zabití - Nekupujte padělky (epizoda) (2009) (S01E06)

    07:25

    Teleshopping

    07:45

    Ohnivý kuře - Velký podvod (epizoda) (2017) (S03E01)

    09:00

    Teleshopping

    09:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:10

    Hádej, kdo jsem! (TV pořad) (2007)
    Komedie / Talk-show

    11:20

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S6E2)
    Krimi / Drama

    12:15

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S4E1)
    Drama / Akční

    13:20

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E20)
    Komedie

    13:45

    Closer (TV seriál) (2005) (S7E9)
    Krimi / Drama

    14:40

    Big Ben - Smrt v internátu (TV film) (1996) (E2)
    Krimi

    16:55

    Castle na zabití - Sběratelé šperků (epizoda) (2009) (S01E07)

    17:40

    Closer (TV seriál) (2005) (S7E10)
    Krimi / Drama

    18:40

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S4E2)
    Drama / Akční

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E21)
    Komedie

    20:15

    Myšlenky zločince - Anonymous (epizoda) (2015) (S10E12)

    21:05

    Sběratelé kostí - Nevěsta bez kostí (epizoda) (2007) (S02E16)

    22:05

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:05

    Sběratelé kostí - Nevěsta bez kostí (epizoda) (2007) (S02E16)

    00:05

    Big Ben - Smrt v internátu (TV film) (1996) (E2)
    Krimi

    01:45

    Ohnivý kuře - Velký podvod (epizoda) (2017) (S03E01)

    02:45

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S7E14)
    Komedie / Romantický

    03:05

    Myšlenky zločince - Anonymous (epizoda) (2015) (S10E12)

    03:50

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S7E14)
    Komedie / Romantický

    06:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace