Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:35-06:40
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Anglie počátku 19. století: krajina podobná parku, domácká sídla a v nich šťastní a laskaví lidé. Ale všechno není tak idylické, jak to vypadá. paní Dashwoodová se svými…

  • poster
    07:00-08:10
    ČT1
    Komedie / Poetický

    "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." V poněkud zpustlých říčních lázních na břehu řeky Orše se denně setkávají tři postarší pánové: majitel lázní Antonín…

  • poster
    12:30-14:55
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    John Clasky (Adam Sandler) je oddaný otec rodiny. Jako vyhlášený šéfkuchař dobře zajišťuje své nejbližší (Téa Leoni, Cloris Leachman) a dopřává jim luxusu včetně…

  • poster
    17:40-20:05
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    V zimě roku 1820 byla velrybářská loď z Nové Anglie napadena čímsi neuvěřitelným: velrybou mamutích rozměrů s obrovskou vytrvalostí a téměř lidskou touhou po odplatě.…

  • poster
    20:00-22:30
    Prima Cool
    Já, robot (2004)
    Akční / Drama

    Chicago rok 2035. Nedaleká budoucnost, ve které jsou roboti přirozenou součástí lidského života. Hlavní postava detektiv Del Spooner (Will Smith) začně vyšetřovat…

  • poster
    20:00-22:00
    ČT2
    Stopaři (1956)
    Dobrodružný / Drama

    Americký western Stopaři je u nás prakticky neznámým dílem, a přece se jedná o jeden z nejlepších snímků tohoto divácky velmi oblíbeného žánru. Příběh Ethana Edwardse …

  • poster
    20:05-22:35
    Nova Cinema
    Ostrov (2005)
    Sci-Fi / Akční

    Píše se rok 2019 a Lincoln 6-Echo patří ke šťastlivcům, kteří přežili kontaminaci Země a nyní žijí v rozsáhlém moderním Institutu pod neustálým dohledem. Spřátelí se tam…

  • poster
    20:15-22:00
    ČT1
    Učitelka (2016)
    Drama

    Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či…

  • poster
    22:00-00:00
    ČT2
    Hráči (1998)
    Krimi / Drama

    Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální"…

  • poster
    22:00-00:20
    Nova
    60 sekund (2000)
    Akční / Krimi

    Randall "Memphis" Raines (Nicolas Cage) býval tím nejlepším zlodějem aut ve státech. Teď už sice nějaký čas seká dobrotu, ale pod slupkou sympatického slušňáka stále…

  • poster
    22:40-01:25
    Prima
    Ztracené (2003)
    Dobrodružný / Thriller

    Oscarový tým Rona Howarda a Briana Grazera (Čistá duše a Apollo 13) uvádí strhující a mrazivý thriller, který se jistě stane klasikou! Na Oscara nominovaná Cate…

TV program - dnes

  • 04:10

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Lišákoviny (TV seriál) (2015)
    Animovaný

    06:10

    Oggy a švábi (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Milesova vesmírná dobrodružství (TV seriál) (2015) (E28)
    Animovaný / Sci-Fi

    06:55

    My z Kačerova (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:45

    Lví hlídka (TV seriál) (2015) (E11)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:05

    Princezna Husopaska (TV film) (2009)
    Fantasy / Pohádka

    09:20

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E3)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:20

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E4)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Maturiťák (2011)
    Komedie / Drama

    13:30

    My dva a křen (2006)
    Komedie / Romantický

    15:40

    17:20

    Divoké kočky (2000)
    Komedie / Drama

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Dáma a Král - Tóny smrti (epizoda) (2018) (S02E02)

    21:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    22:00

    60 sekund (2000)
    Akční / Krimi

    00:20

    01:50

    Kriminálka Las Vegas - Jako motýl (epizoda) (2004) (S04E12)

    02:35

    02:55

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    04:00

  • 06:30

    Nexo Knights (TV seriál) (2015) (S2E6)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E16)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Konzultant (epizoda) (1975) (S03E17)

    07:55

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E12)
    Dokumentární

    09:00

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:35

    1890 - Kabinet kuriozit (epizoda) (2017) (E07)

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:40

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    14:45

    16:50

    Černá punčocha (1986)
    Drama / Krimi

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    21:50

    Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    22:40

    Ztracené (2003)
    Dobrodružný / Thriller

    01:25

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E12)
    Dokumentární

    02:25

    04:20

  • 04:15

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    04:40

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    05:05

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:30

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    07:00

    Rozmarné léto (1967)
    Komedie / Poetický

    08:10

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    F. L. Věk - Epizoda 7 (epizoda) (1971) (E07)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Vodník a Karolínka (TV film) (2010)
    Pohádka

    14:05

    Dvojčata (TV film) (1988)
    Pohádka

    15:10

    Zdeněk Podskalský - bonviván i skeptik (TV film) (2006)
    Dokumentární / Životopisný

    16:05

    Křtiny (1981)
    Komedie

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:40

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    20:15

    Učitelka (2016)
    Drama

    22:00

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Případ mrtvých spolužáků (1976)
    Krimi / Drama

    00:00

    Mladý Montalbano (TV seriál) (2012)
    Krimi

    01:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:35

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:05

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:35

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    03:55

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:25

  • 04:15

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    04:35

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:30

    Bohové a proroci (TV seriál) (2008) (E7)
    Dokumentární

    06:00

    My tři braši od muziky (TV seriál) (2000)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Můj mazlíček a já (TV seriál) (2014)
    Rodinný

    06:20

    Agent Ploutvička (TV seriál) (2009)
    Animovaný

    06:35

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    07:00

    Mikulášovy patálie (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Rodinný

    07:10

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Klasické lyžování: 51. ČEZ Jizerská 50

    12:45

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1187)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    13:25

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    14:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    14:45

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    14:50

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    15:20

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    15:50

    Fotbal: SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň

    18:00

    Automobilové muzeum v Mulhouse (TV film) (1994)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    18:10

    Kočka není pes (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:45

    Berta a Ufo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Návraty k divočině (TV seriál) (2011) (E3)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Stopaři (1956)
    Dobrodružný / Drama

    22:00

    Hráči (1998)
    Krimi / Drama

    00:00

    V demilitarizované zóně (TV film) (2015)
    Dokumentární

    00:50

    Gomora - Vita mia (epizoda) (2016)

    02:45

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:10

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    03:25

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    03:45

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    06:25

    Klenot TV

    08:50

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    09:55

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)
    Mysteriózní / Thriller

    11:55

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    12:50

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:25

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:15

    Big Ben (TV seriál) (1996)
    Krimi

    17:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Paparazzi (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    20:15

    Rosamunde Pilcher: Stíny minulosti (TV film) (2014)
    Romantický / Drama

    22:15

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    01:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    02:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Síla lásky (TV seriál) (2005) (E83)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 04:35

    Rozum a cit (1995)
    Drama / Komedie

    06:40

    Aljaška (1996)
    Dobrodružný / Rodinný

    08:40

    Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)
    Dobrodružný / Komedie

    10:20

    Teleshopping

    10:45

    Zilionáři (2016)
    Akční / Komedie

    12:30

    Španglicky snadno a rychle (2004)
    Komedie / Romantický

    14:55

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S3E9)
    Krimi / Drama

    15:50

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S3E10)
    Krimi / Drama

    16:45

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S3E11)
    Krimi / Drama

    17:40

    V srdci moře (2015)
    Akční / Dobrodružný

    20:05

    Ostrov (2005)
    Sci-Fi / Akční

    22:35

    Atentát (1997)
    Akční / Thriller

    00:25

    Po zániku Země (2013)
    Sci-Fi / Akční

    02:15

    Mortal Instruments: Město z kostí (2013)
    Fantasy / Dobrodružný

    04:15

  • 04:05

    Agresivní virus - Ve slepé uličce (epizoda) (2015) (S02E11)

    06:30

    Teleshopping

    07:00

    Kurýr (TV seriál) (2012) (E8)
    Akční / Krimi

    08:05

    Minority Report - Pilot (epizoda) (2015) (E01)

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    10:50

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E3)
    Dobrodružný / Soutěžní

    11:55

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E4)
    Dobrodružný / Soutěžní

    13:05

    Futurama - Do voleb hlava nehlava (epizoda) (1999) (S02E03)

    14:05

    Simpsonovi - Radioaktivní muž (epizoda) (1995) (S07E02)

    14:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:35

    Simpsonovi - Domove, sladký domove (epizoda) (1995) (S07E03)

    15:05

    Simpsonovi - Bart prodává duši (epizoda) (1995) (S07E04)

    15:35

    Futurama - První společné V. V. ce (epizoda) (1999) (S02E04)

    16:05

    Pidihajzlík (2006)
    Komedie / Krimi

    17:55

    Simpsonovi - Líza vegetariánkou (epizoda) (1995) (S07E05)

    18:30

    18:55

    Simpsonovi - Tlouštík Homer (epizoda) (1995) (S07E07)

    19:30

    Simpsonovi - Babička (epizoda) (1995) (S07E08)

    20:00

    Já, robot (2004)
    Akční / Drama

    22:30

    Exorcista - Kapitola šestá: Světlonoš (epizoda) (2016) (S01E06)

    23:20

    Vikingové - Královské výkupné (epizoda) (2013) (S01E07)

    00:20

    Grimm - Dobrák od kosti (epizoda) (2016) (S05E18)

    01:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:20

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E3)
    Dobrodružný / Soutěžní

    03:20

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E4)
    Dobrodružný / Soutěžní

    04:25

  • 04:15

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    06:35

    Soudní síň (TV pořad) (2016) (E14)
    Reality-TV / Drama

    07:30

    Letiště - Václav (epizoda) (2007) (S01E82)

    08:35

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    09:55

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:15

    13:50

    Closer - Policejní páska (epizoda) (2009) (S05E03)

    14:40

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S7E3)
    Reality-TV / Dokumentární

    15:50

    Stíny loňských Vánoc (TV film) (2010)
    Drama

    17:40

    Closer - Tajné vyšetřování (epizoda) (2009) (S05E04)

    18:35

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (E2)
    Reality-TV

    19:45

    Chůva k pohledání - The Engagement (epizoda) (1998) (S05E15)

    20:15

    Tajná minulost (TV film) (2016)
    Thriller

    22:05

    Zlá krev - Zavržená (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama

    23:15

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S7E3)
    Reality-TV / Dokumentární

    00:10

    Tajná minulost (TV film) (2016)
    Thriller

    02:00

    Letiště - Václav (epizoda) (2007) (S01E82)

    03:10

    Zlá krev - Zavržená (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace