Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:10-11:45
    Nova
    Komedie

    Jiří Kroupa, mistr v továrně na zemědělské stroje, by mohl povýšit - musel by ovšem vystudovat večerní průmyslovku. Pan Kroupa se tomu vehementně brání, nakonec však…

  • poster
    13:35-15:45
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Pětice svérázných expertů vedená Martinem Bishopem si vydělává vyhledáváním chyb v bezpečnostních systémech, které pak za tučnou odměnu pomáhají postiženým firmám…

  • poster
    14:45-15:40
    ČT2
    Winston Churchill (TV film) (2014)
    Dokumentární

    Filmový portrét mimořádného člověka a politika, který jako premiér provedl Velkou Británii peklem druhé světové války.Svou osobností a nadšením získával úspěšně válečné…

  • poster
    15:45-17:45
    Nova Cinema
    Drama / Psychologický

    Co drží rodinu pohromadě? Nick Cassavetes, režisér Zápisníku jedné lásky a Johna Q., v tomto filmu o milující rodině, zkoušené – a semknuté nemocí dítěte, znovu dokazuje…

  • poster
    16:10-18:00
    ČT1
    Komedie / Válečný

    Kinematografií se už od dob němého filmu táhne pestrá nit pokusů o více či měně věrné adaptace tohoto Haškova slavného románu. Mezi nejznámější patří bezesporu Lamačův…

  • poster
    16:55-18:15
    ČT2
    Dokumentární / Road movie

    Režisér Jan Novák, který téměř celý život žije v USA a je mj. autorem knihy o Miloši Formanovi (Co já vím?) a bratrech Mašínech (Zatím dobrý), se s kamerou vydal po…

  • poster
    20:00-21:55
    ČT2
    Komedie / Drama

    Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy -…

  • poster
    20:15-22:55
    Prima
    Komedie / Romantický

    Nick Marshall (Mel Gibson) je chamtivý šovinistický hlupák, zaměstnaný ve velmi dobře prosperující reklamní agentuře v Chicagu, kterou vede Dan Vanamaker (Alan Alda).…

  • poster
    20:20-22:25
    Nova
    Akční / Thriller

    Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v…

  • poster
    21:35-23:09
    ČT1
    Komedie / Válečný

    Komedie podle románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Poslušně hlásím: Tak se v úvodu druhého dílu filmové adaptace Haškova románu Dobrý…

  • poster
    21:40-23:45
    Nova Cinema
    Drama / Krimi

    Je 12. června 1991. Za nesnesitelného horka uvízly v dopravní zácpě uprostřed Los Angeles desítky řidičů. Nervozita a napětí houstne, až jednomu z nich povolí nervy.…

  • poster
    21:55-00:00
    ČT2
    Rommel (TV film) (2012)
    Životopisný / Drama

    Prominentní Hitlerův generál, nebo zrádce Říše?Generál polní maršál Erwin Rommel (Ulrich Tukur) je v době druhé světové války jedním z nejuznávanějších velitelů německé…

  • poster
    00:00-01:40
    ČT2
    Thriller / Drama

    Tento snímek je druhým z trilogie filmů natočených na motivy knih o Harrym Palmerovi z pera Lena Deightona. Stejně jako v prvním snímku ztvárnil Michael Caine Palmera –…

TV program - dnes

  • 04:10

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    09:00

    Novashopping

    09:15

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3365)
    Drama / Komedie

    10:10

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    13:00

    14:10

    Mentalista - Ošetření rudým kobercem (epizoda) (2010) (S03E04)

    15:05

    Mentalista - Rudí koně (epizoda) (2010) (S03E05)

    15:55

    Kriminálka Miami - Výbuch (epizoda) (2010)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3366)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Plán útěku (2013)
    Akční / Thriller

    23:20

    Vražedná čísla - Anděl a ďáblové (epizoda) (2009) (S05E23)

    00:15

    Mentalista - Ošetření rudým kobercem (epizoda) (2010) (S03E04)

    01:05

    Mentalista - Rudí koně (epizoda) (2010) (S03E05)

    01:45

    Kriminálka Miami - Výbuch (epizoda) (2010)

    02:25

    03:15

    Černá listina - Susan Hargrave (No. 18) (epizoda) (2016) (S03E21)

    03:55

    04:55

  • 06:05

    Nexo Knights (TV seriál) (2015) (E6)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984) (E6)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    M*A*S*H - Všeobecné pozdvižení (epizoda) (1982) (S10E18)

    08:10

    M*A*S*H - Hrdinové (epizoda) (1982) (S10E19)

    08:50

    M*A*S*H - Synové a kuželkáři (epizoda) (1982) (S10E20)

    09:20

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S2E11)
    Krimi / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Křídla naděje (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S3E1)
    Krimi / Drama

    13:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S9E16)
    Krimi / Drama

    14:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E7)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Po čem ženy touží (2000)
    Komedie / Romantický

    22:55

    Burácení (2015)
    Road movie / Drama

    00:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:50

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Krimi

    02:50

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E7)
    Krimi

    03:45

    Rosamunde Pilcher: Křídla naděje (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    06:10

  • 04:15

    Padající květináč (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:45

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:10

    Kde bydlely princezny (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    09:45

    Blízká setkání Marka Ebena (TV pořad) (2004)
    Hudební

    10:40

    Babička se zbláznila (TV film) (1982)
    Komedie

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Dům (TV film) (1975)
    Krátkometrážní

    14:20

    Dědeček je lepší než pes (TV film) (1989)
    Rodinný

    15:15

    Postřehy Karla Kyncla (TV pořad) (1994)
    Dokumentární

    15:20

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:10

    Dobrý voják Švejk (1956)
    Komedie / Válečný

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Dešťová víla (2010)
    Pohádka

    21:35

    Poslušně hlásím (1957)
    Komedie / Válečný

    23:09

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:10

    Legendy televizní zábavy (TV pořad) (2003)
    Komedie / Hudební

    00:10

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    00:40

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    00:55

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Zpříma do očí (TV film) (2010)
    Dokumentární

    02:45

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:50

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:30

  • 04:05

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    04:45

    ČT Live - Mňága a Žďorp (koncert) (2012)
    Hudební / Dokumentární

    05:40

    Pavel Tománek, profesor nanotechnolog (TV film) (2005)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Krajinou Mont Blancu (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:55

    10:45

    Zrezivělá krása (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    11:15

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    11:40

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    12:00

    Přírodní mikrosvěty (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    12:35

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:00

    Zapomenutý faraon (TV film) (1998)
    Dokumentární

    13:35

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1178)
    Dokumentární / Publicistický

    13:50

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    14:15

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    14:45

    Winston Churchill (TV film) (2014)
    Dokumentární

    15:40

    Proč letadla padají (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    16:25

    Kde byl Bill aneb partnerství pro jazz (1994)
    Dokumentární / Hudební

    16:55

    Občan Václav Havel jede na dovolenou (2005)
    Dokumentární / Road movie

    18:15

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    Zahrádka pod hvězdami (TV seriál) (2017)
    Loutkový / Rodinný

    18:55

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:15

    Příběhy 20. století (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Nedotknutelní (2011)
    Komedie / Drama

    21:55

    Rommel (TV film) (2012)
    Životopisný / Drama

    00:00

    Pohřeb v Berlíně (1966)
    Thriller / Drama

    01:40

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    01:55

    Queer: MeToo (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:25

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    02:50

    My a oni (TV seriál) (2000)
    Dokumentární

    03:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:40

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:00

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    08:10

    Klenot.TV

    10:05

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:30

    Klenot.TV

    12:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:40

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:20

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    16:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:10

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    00:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:15

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Síla lásky (TV seriál) (2005) (E23)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 04:00

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S2E9)
    Krimi / Drama

    04:40

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S2E10)
    Krimi / Drama

    05:35

    Vodonoš (1998)
    Komedie / Sportovní

    07:00

    Louskáček a Myší král (TV film) (2015)
    Rodinný / Pohádka

    08:05

    Letos nepeču (TV film) (2010)
    Komedie / Drama

    09:35

    Postrach Dennis o Vánocích (2007)
    Komedie / Rodinný

    11:00

    Teleshopping

    11:25

    Pompeje (2014)
    Katastrofický / Historický

    13:15

    Teleshopping

    13:35

    Slídilové (1992)
    Akční / Komedie

    15:45

    Je to i můj život (2009)
    Drama / Psychologický

    17:45

    Země zítřka (2015)
    Mysteriózní / Sci-Fi

    20:00

    Nestyda (2008)
    Komedie

    21:40

    Volný pád (1993)
    Drama / Krimi

    23:45

    Hra o přežití (1994)
    Akční / Dobrodružný

    01:20

    Nestyda (2008)
    Komedie

    02:45

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S2E11)
    Krimi / Drama

    03:25

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S2E12)
    Krimi / Drama

    04:05

  • 06:30

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S2E12)
    Dokumentární / Komedie

    07:20

    Teleshopping

    07:45

    Hvězdná brána - Urgo (epizoda) (2000) (S03E16)

    08:45

    Teleshopping

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S2E13)
    Dokumentární / Komedie

    11:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:20

    Futurama - Bender mezi tučňáky (epizoda) (2001) (S03E05)

    12:50

    Simpsonovi - Fiesta s Lízou (epizoda) (2012) (S23E13)

    13:20

    Simpsonovi - Konečně zmizte! (epizoda) (2012) (S23E14)

    13:45

    Simpsonovi - Zavíráme krám (epizoda) (2012) (S23E15)

    14:15

    Simpsonovi - Jak jsem prospal vaši matku (epizoda) (2012) (S23E16)

    14:45

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    15:15

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:50

    Futurama - Víc neštěstí, než rozumu (epizoda) (2001) (S03E04)

    16:10

    Hvězdná brána - Sto dní (epizoda) (2000) (S03E17)

    17:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:20

    Simpsonovi - Oni, roboti (epizoda) (2012) (S23E17)

    18:50

    Simpsonovi - Mé srdce patří Bartovi (epizoda) (2012) (S23E18)

    19:50

    Simpsonovi - Špion, který mě poučil (epizoda) (2012) (S23E20)

    20:15

    Útěk z vězení - Potomstvo (epizoda) (2017) (S05E08)
    Thriller / Drama

    21:50

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:20

    Grimm - Ztracení chlapci (epizoda) (2015) (S05E03)

    00:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:10

    Alias - Předehra (epizoda) (2003) (S03E07)

    02:05

    Grimm - Ztracení chlapci (epizoda) (2015) (S05E03)

    03:05

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:30

    Alias - Předehra (epizoda) (2003) (S03E07)

    04:15

  • 06:15

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E1)
    Reality-TV / Dokumentární

    07:05

    Teleshopping

    07:25

    Letiště (TV seriál) (2006) (E20)
    Drama

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Castle na zabití - Lovci pokladů (epizoda) (2013) (S06E06)

    12:15

    Chůva k pohledání - A Fine Family Feud (epizoda) (1995) (S03E04)

    12:55

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (S2E21)
    Krimi / Drama

    13:55

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (S7E2)
    Krimi / Drama

    15:55

    16:50

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (S2E22)
    Krimi / Drama

    17:40

    Havaj 5-0 - Pokrevní pouto (epizoda) (2016) (S06E23)

    18:40

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E2)
    Reality-TV / Dokumentární

    19:45

    Chůva k pohledání - Val's Apartment (epizoda) (1995) (S03E05)

    20:15

    Myšlenky zločince - Future Perfect (epizoda) (2015) (S11E10)

    21:05

    22:00

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:05

    00:05

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (S7E2)
    Krimi / Drama

    02:00

    Letiště (TV seriál) (2006) (E20)
    Drama

    03:15

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S3E19)
    Komedie / Romantický

    03:40

    Myšlenky zločince - Future Perfect (epizoda) (2015) (S11E10)

    04:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace