Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:00-06:35
    Prima
    Akční / Thriller

    Nastal konec světa. Pokusný T-virus, vyrobený společností Umbrella, byl vypuštěn do světa a proměnil jeho obyvatelstvo v hordu potácejících se zombie, které mají v…

  • poster
    06:30-08:15
    ČT1
    Drama / Válečný

    Vyšší princip Jiřího Krejčíka stál spolu s Weissovým filmem Romeo, Julie a tma (1959) v naší kinematografii u zrodu toho, co se v literatuře charakterizuje jako druhá…

  • poster
    06:45-08:30
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí.…

  • poster
    08:30-10:55
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Pětice svérázných expertů vedená Martinem Bishopem si vydělává vyhledáváním chyb v bezpečnostních systémech, které pak za tučnou odměnu pomáhají postiženým firmám…

  • poster
    11:20-13:50
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Sci-Fi

    Před čtyřiceti lety se měli čtyři špičkoví testovací piloti (Clint Eastwood, Tommy Lee Jones, James Garner a Donald Sutherland) stát první posádkou, která uvidí matičku…

  • poster
    15:20-17:55
    Prima Cool
    Sci-Fi / Akční

    New York, dvacáté třetí století. Země má být co nevidět zničena obří ohnivou koulí, která se na ni řítí. Cornelius (Ian Holm), starý mnich, však ví, čím tento hořící…

  • poster
    16:30-20:00
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten…

  • poster
    16:55-18:55
    Prima
    Komedie / Muzikál

    Na hrad Karlštejn nesmí žádná žena! Přesto se zamilované Daniele Kolářové a neméně zamilované Janě Brejchové podaří přes přísný královský zákaz strávit na hradě jednu…

  • poster
    20:00-22:40
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému…

  • poster
    20:00-22:25
    Prima Love
    02:05-04:35
    Prima Love
    Drama

    Americké drama vzniklo podle slavného stejnojmenného románu Betty Mahmoodyové. Autentický příběh ženy, která se stala zajatcem v zemi svého manžela, zaujal nejen čtenáře na celém světě, ale ve své filmové podobě se stal klasickým…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Síť (1995)
    Thriller / Krimi

    Angela Bennettová je půvabná mladá žena. V Los Angeles, kde už pár let bydlí, ji však vůbec nikdo nezná: její vášnivou posedlostí je totiž počítač, před jehož obrazovkou…

  • poster
    20:00-21:40
    ČT2
    Western

    Měl převézt zlato pro banku, svůj úkol chtěl splnit čestně, za každou cenu. Stárnoucí Steve Judd a Gil Westrum bývali kdysi vynikajícími střelci a strážci zákona a ještě…

  • poster
    20:15-22:00
    Prima
    Rodinný / Komedie

    Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh.…

  • poster
    21:40-23:25
    ČT2
    Drama / Historický

    Odehrává se v letech 1419 - 1420 a zachycuje stupňování napětí a nenávisti lidu proti teroru všemocné katolické církve a panstva, které přeroste v revoluci a první velké…

  • poster
    22:35-00:40
    Nova
    02:45-04:25
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Legendární režisér Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s těmi nejnižšími pudy a spolu vytvářely nesmazatelnou krvavou…

  • poster
    00:30-02:45
    Nova Cinema
    Déjà Vu (2006)
    Thriller / Sci-Fi

    Akční thriller producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Tonyho Scotta se točí okolo tajemného pocitu deja-vu, který provází agenta vládní agentury ATF Douga Carlina …

TV program - dnes

  • 05:00

    Novashopping

    06:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E66)
    Animovaný / Komedie

    06:10

    My z Kačerova (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:25

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E19)
    Animovaný / Komedie

    07:50

    Správná dvojka - From Here to Maturity (epizoda) (2016) (S02E03)

    08:10

    O Šípkové Růžence (TV film) (2008)
    Rodinný / Fantasy

    09:50

    Kdopak to mluví 3 (1993)
    Komedie / Rodinný

    11:40

    Princezna ledu (2005)
    Komedie / Drama

    13:45

    Román pro muže (2010)
    Komedie / Drama

    15:50

    Mravenci nesou smrt (1985)
    Krimi

    17:35

    Byl jednou jeden polda (1995)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Na vodě - Notebook (epizoda) (2016) (E03)

    21:25

    Na vodě - Svět patří těm... (epizoda) (2016) (E04)

    22:35

    Habermannův mlýn (2010)
    Drama / Válečný

    00:40

    Mravenci nesou smrt (1985)
    Krimi

    03:00

    Správná dvojka - Madison & Son (epizoda) (2016) (S02E04)

    03:20

    Atentát - Veterán (epizoda) (2015) (E02)

    04:30

  • 04:00

    Resident Evil: Zánik (2007)
    Akční / Thriller

    06:35

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E38)
    Animovaný / Akční

    06:50

    Transformers (TV seriál) (2014) (S2E4)
    Animovaný / Akční

    07:15

    Ninjago (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Akční

    07:45

    M*A*S*H - Šéfchirurg kdo? (epizoda) (1972) (S01E04)

    08:20

    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010) (E7)
    Dokumentární / Válečný

    09:20

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:50

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    16:55

    Noc na Karlštejně (1973)
    Komedie / Muzikál

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Špunti na vodě (2017)
    Rodinný / Komedie

    22:00

    Smyslná orchidej (1989)
    Drama / Romantický

    00:25

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    00:55

    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010) (E7)
    Dokumentární / Válečný

    04:05

  • 04:05

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:30

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:50

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:30

    Vyšší princip (1960)
    Drama / Válečný

    08:15

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Cirkus Humberto - Slavné jméno (epizoda) (1988) (E12)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Modrá krev (TV film) (1995)
    Pohádka

    13:50

    Až já budu královna (TV film) (1984)
    Pohádka

    14:35

    Zdivočelá země - Epizoda 8 (epizoda) (2008) (S03E08)

    15:25

    Zdivočelá země - Epizoda 9 (epizoda) (2008) (S03E09)

    16:20

    Sňatky z rozumu - Epizoda 1 (epizoda) (1968) (E01)

    17:50

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    20:15

    21:10

    Chalupáři - Kapr (epizoda) (1975)

    22:00

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Čtverec mizení (TV film) (1982)
    Krimi

    01:10

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:40

    Bolkoviny (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    02:50

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:00

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:25

    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:05

  • 04:00

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:25

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:30

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    06:00

    Toronto Tom, kocour z Ameriky (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Atlas zvířat (TV seriál) (2004)
    Dokumentární / Rodinný

    06:30

    Babar a Baduova dobrodružství (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    Mikulášovy patálie (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Rodinný

    07:05

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1205)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991) (E4)
    Dokumentární

    09:35

    Ležáky (Ti druzí mrtví...) (TV film) (2008)
    Dokumentární

    10:35

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    11:55

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:30

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    12:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:25

    Deset století architektury (TV seriál) (1997)
    Dokumentární

    13:40

    Fotbal: Anglie - Panama

    16:10

    Na cestě po holandském Groene Hart (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    16:40

    Fotbal: Japonsko - Senegal

    19:10

    Sláva vítězům (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Jízda vysočinou (1962)
    Western

    21:40

    Jan Žižka (1955)
    Drama / Historický

    23:25

    Dětští vojáci mají novou práci (TV film) (2016)
    Dokumentární

    00:25

    Komplicové - Epizoda 3 (epizoda) (2012) (E03)

    01:20

    Domy milovníků umění (TV film) (2009)
    Dokumentární

    02:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:45

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    02:55

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:20

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    06:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    08:50

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997) (E31)
    Mysteriózní / Thriller

    09:50

    Sněhová bouře (TV film) (2010) (E1)
    Thriller / Drama

    11:55

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    12:55

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:15

    Big Ben - Třídní sraz (TV film) (2003)
    Krimi

    16:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    17:15

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:15

    Hlas srdce (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    22:15

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:20

    Big Ben - Třídní sraz (TV film) (2003)
    Krimi

    02:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E14)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 05:10

    06:45

    Babe - galantní prasátko (1995)
    Rodinný / Komedie

    08:30

    Slídilové (1992)
    Akční / Komedie

    10:55

    Teleshopping

    11:20

    Vesmírní kovbojové (2000)
    Dobrodružný / Sci-Fi

    15:40

    16:30

    Pán prstenů: Dvě věže (2002)
    Fantasy / Dobrodružný

    20:00

    Síť (1995)
    Thriller / Krimi

    22:20

    Temný příliv (2012)
    Dobrodružný / Drama

    00:30

    Déjà Vu (2006)
    Thriller / Sci-Fi

    02:45

    Habermannův mlýn (2010)
    Drama / Válečný

    04:25

  • 06:50

    12 opic - Rudý les (epizoda) (2015) (S01E06)

    07:45

    08:40

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:50

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E1)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:15

    Futurama - Na měsíc a dál (epizoda) (1999) (S01E02)

    12:45

    Simpsonovi - Homerova dobrá víla (epizoda) (1990) (S02E02)

    13:15

    13:40

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    Simpsonovi - Kdo s koho (epizoda) (1990) (S02E04)

    14:20

    Simpsonovi - Homer maskotem (epizoda) (1990) (S02E05)

    14:50

    Futurama - Nejlepší přítel robota (epizoda) (1999) (S01E03)

    15:20

    Pátý element (1997)
    Sci-Fi / Akční

    17:55

    Simpsonovi - Golfová společnost (epizoda) (1990) (S02E06)

    18:30

    Simpsonovi - Bart kazisvět (epizoda) (1990) (S02E07)

    18:55

    Simpsonovi - Ďábelský Bart (epizoda) (1990) (S02E08)

    19:30

    Simpsonovi - Za všechno může televize (epizoda) (1990) (S02E09)

    20:00

    Terminator Genisys (2015)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    22:40

    Vikingové - Znovuzrozený (epizoda) (2015) (S03E06)

    23:45

    Živí mrtví - Beze zbraní (epizoda) (2016) (S07E04)

    00:55

    Tyran - Jak se má žít (epizoda) (2016) (S03E09)

    02:00

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    03:05

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E1)
    Soutěžní / Dobrodružný

    06:00

  • 06:45

    07:15

    07:45

    08:15

    Chůva k pohledání - Take Back Your Mink (epizoda) (1994) (S02E12)

    08:45

    Soudní síň (TV pořad) (2016) (E50)
    Reality-TV / Drama

    09:30

    Modrý kód - Dítě jako boží dar (epizoda) (2017) (S01E11)

    10:45

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:25

    13:20

    McLeodovy dcery - Perfektní den (epizoda) (2006) (S06E28)

    14:20

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S5E15)
    Drama / Rodinný

    15:25

    Chůva k pohledání - The Strike (epizoda) (1994) (S02E13)

    15:50

    Chůva k pohledání - I've Got a Secret (epizoda) (1994) (S02E14)

    16:20

    McLeodovy dcery - Vítězové a poražení (epizoda) (2006) (S06E29)

    17:20

    McLeodovy dcery - Následky škod (epizoda) (2006) (S06E30)

    18:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E167)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E168)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Bez dcerky neodejdu (1991)
    Drama

    22:25

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S5E16)
    Drama / Rodinný

    23:25

    Chirurgové - Hrdinové (epizoda) (2017) (S13E11)

    00:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E167)
    Telenovela / Drama

    01:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E168)
    Telenovela / Drama

    02:05

    Bez dcerky neodejdu (1991)
    Drama

    04:35

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace