Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:20
    HBO3
    Drama

    Počátek dospělosti může znamenat i konec dětských přátelství. Impulzivní Mary se po půl roce vrací z vězení, kde skončila kvůli brutální školní rvačce. Její nejlepší…

  • poster
    06:30-08:15
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    Životní příběh ambiciózního atleta Steva Prefontaina začíná v Oregonu a sleduje jak se mladý Steve navzdory tomu, že má jednu nohu delší než druhou, ukáže jako velmi…

  • poster
    07:20-09:10
    HBO3
    Dobrodružný / Rodinný

    Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou, čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest…

  • poster
    09:10-11:20
    HBO3
    Čaroděj ze země lží (TV film) (2017)
    Drama

    Snímek nabízí pohled do zákulisí rozsáhlé pyramidové hry Bernieho Madoffa. Zkoumá, jakým způsobem do ní byla zatažena veřejnost, i sled ničivých událostí, které…

  • poster
    13:30-15:35
    HBO3
    Mládí (2015)
    Komedie / Drama

    V luxusním lázeňském hotelu ve švýcarských Alpách se každý rok setkávají staří přátelé Fred Ballinger (Michael Caine) a Mick Boyle (Harvey Keitel). Letos se zde Fred…

  • poster
    15:55-18:05
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    V roce 1984 byli Amanda a Dawson spolužáci na střední škole. Pocházeli z odlišných sociálních poměrů, navzdory tomu mezi nimi vznikla přímo osudová láska. Měšťacká…

  • poster
    17:15-19:10
    HBO3
    Dobrodružný / Drama

    Při rutinní vesmírné cestě k novému domovu jsou dva hibernovaní pasažéři kosmické lodi následkem poruchy probuzeni o 90 let dříve, než bylo plánováno. Zatímco se Jim …

  • poster
    18:05-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Michael Newman (Adam Sandler) je věčně ustaraný workholik. Nemá téměř žádný čas na svou ženu (Kate Beckinsale) a děti, zvlášť když musí neustále usilovat o přízeň…

  • poster
    21:50-00:00
    Nova Cinema
    Historický / Akční

    Film se odehrává v Číně uprostřed povstání kolem roku 1870. Generál Pang stěží přežil masakr svých vojáků. Nyní se připojuje ke skupině banditů, kterou vedou Er Hu a Wu…

  • poster
    23:35-01:55
    ČT2
    Drama / Mysteriózní

    Mladý právník Kevin Lomax z Floridy ještě nikdy svůj případ neprohrál. Právě obhajuje učitele matematiky Gettyse, který je obžalován ze sexuálního obtěžování studentky…

  • poster
    00:00-01:45
    Nova Cinema
    Vesnice (2004)
    Mysteriózní / Drama

    Na první pohled působí tato vesnice jako krásné a klidné místo. Její obyvatelé žijí harmonickým životem v téměř idylickém prostředí. Úzce spjatou komunitu však neustále…

  • poster
    01:45-03:45
    Nova Cinema
    Válečný / Drama

    Držitel Oscara, režisér Clint Eastwood (Million Dollar Baby, Nesmiřitelní) přichází s dramatem z období 2. světové války Flags of Our Fathers, které s ním spoluprodukuje…

TV program - pondělí 27.11.

  • 04:55

    Taboo - Epizoda 2 (epizoda) (2017) (S01E02)

    06:00

    07:20

    Alenka v říši divů (2010)
    Dobrodružný / Rodinný

    09:10

    Čaroděj ze země lží (TV film) (2017)
    Drama

    11:20

    Projekt Greenlight 2015 (TV pořad) (2015) (E5)
    Reality-TV / Dokumentární

    11:50

    12:25

    Larry, kroť se - The Tribunal (epizoda) (2017) (S09E08)
    Komedie

    13:00

    Filmy a filmové hvězdy (TV pořad) (2009) (S9E42)
    Publicistický

    13:30

    Mládí (2015)
    Komedie / Drama

    15:35

    Mládí v Oregonu (2016)
    Komedie / Drama

    17:15

    Pasažéři (2016)
    Dobrodružný / Drama

    19:10

    Viktorie - Warp and Weft (epizoda) (2017) (S02E03)
    Drama / Historický

    20:00

    Taboo - Epizoda 2 (epizoda) (2017) (S01E02)

    21:00

    Babylon Berlin - Epizoda 7 (epizoda) (2017) (S01E07)

    21:45

    Babylon Berlin - Epizoda 8 (epizoda) (2017) (S01E08)

    22:35

    Larry, kroť se - The Shucker (epizoda) (2017) (S09E09)
    Komedie

    23:30

    Detour (2016)
    Thriller

    01:10

    Babylon Berlin - Epizoda 7 (epizoda) (2017) (S01E07)

    01:55

    Babylon Berlin - Epizoda 8 (epizoda) (2017) (S01E08)

    02:50

    Larry, kroť se - The Shucker (epizoda) (2017) (S09E09)
    Komedie

    03:40

    Trezor (2017)
    Horor / Thriller

    05:10

  • 04:05

    Okresní přebor - Konvoj (epizoda) (2010) (E11)

    04:30

    Okresní přebor - Láska (epizoda) (2010) (E12)

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3350)
    Drama / Komedie

    09:45

    Dáma a Král - Krvavá svatba (epizoda) (2017) (S01E06)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Šéfka (epizoda) (1992) (S02E06)

    14:00

    Mentalista (TV seriál) (2008) (E20)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista (TV seriál) (2008) (E21)
    Drama / Krimi

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3351)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Naslepo (epizoda) (2017) (S02E15)

    21:20

    Kriminálka Anděl - Boj o lodě (epizoda) (2014) (S04E16)

    22:45

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál) (2014) (S2E11)
    Krimi / Drama

    23:40

    Vražedná čísla - Sběratel bot (epizoda) (2009) (S05E14)

    00:30

    Mentalista (TV seriál) (2008) (E20)
    Drama / Krimi

    01:20

    Mentalista (TV seriál) (2008) (E21)
    Drama / Krimi

    02:00

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    02:35

    Černá listina - Vanessa Cruz (No. 117) (epizoda) (2015) (S02E18)

    03:20

    Černá listina - Leonard Caul (No. 62) (epizoda) (2015) (S02E19)

    04:00

  • 04:00

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    06:30

    Nexo Knights (TV seriál) (2015) (S3E5)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Ben 10 (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Akční

    07:30

    M*A*S*H - Dopisy (epizoda) (1980) (S09E02)

    08:15

    M*A*S*H - Betonové přátelství (epizoda) (1980) (S09E03)

    08:55

    M*A*S*H - Den otců (epizoda) (1980) (S09E04)

    09:25

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (E19)
    Krimi / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcher: Láska ve hře (TV film) (2004)
    Drama / Romantický

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (E20)
    Krimi / Drama

    13:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S9E1)
    Krimi / Drama

    14:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E6)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E7)
    Krimi / Akční

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Princezna na hrášku (epizoda) (2017) (S02E29)

    21:30

    Hledá se táta a máma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    22:45

    Polda - Vyhazovy s. r. o. (epizoda) (2017) (S02E08)

    23:55

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E6)
    Krimi / Akční

    01:55

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E7)
    Krimi / Akční

    02:55

    Rosamunde Pilcher: Láska ve hře (TV film) (2004)
    Drama / Romantický

    04:25

  • 04:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:10

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:35

    Bydlet jako... (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    04:50

    Designtrend (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    05:05

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    09:45

    Každý má svůj stín (TV film) (1980)
    Komedie

    10:30

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    11:05

    První republika - Díl dvanáctý (epizoda) (2017) (S02E12)

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na rohu kousek od metra (TV film) (1977)
    Komedie

    14:50

    Šance (TV pořad) (1992)
    Komedie

    15:55

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    21:15

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    Kriminalista - Zápasník (epizoda) (2016)

    23:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:25

    Šťastné údolí - Epizoda 5 (epizoda) (2016) (S02E05)

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:00

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:10

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:35

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    04:45

    Tajuplný podzemní svět (TV seriál) (2017) (E12)
    Dokumentární

    05:10

    Tisíc chutí ulice (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Jižní Korea plná vzrušujících kontrastů (TV film) (2015)
    Dokumentární

    09:55

    Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    10:50

    Koňský den po mongolsku (TV film) (1997)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:25

    Zrezivělá krása (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    11:55

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:20

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    12:40

    Domov můj (TV seriál) (2017) (E5)
    Dokumentární

    13:10

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:35

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1175)
    Dokumentární / Publicistický

    13:50

    Údolím Kampu k Dunaji (TV film) (1997)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    14:30

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    15:00

    Nacistické megastavby (TV seriál) (2013)
    Dokumentární / Válečný

    15:45

    Tisíc chutí ulice (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Nacisté na Středním východě (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    Rákosníček a hvězdy (TV seriál) (1977)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:15

    Příběhy 20. století (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dějiny světa (TV seriál) (2012) (E5)
    Dokumentární

    21:00

    21:55

    Agrese (1975)
    Krimi / Drama

    23:35

    Ďáblův advokát (1997)
    Drama / Mysteriózní

    01:55

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    02:10

    Queer: ChemSex po česku (TV film) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:40

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    03:05

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:50

    Ve dveřích je A.G. (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:20

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:00

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    08:10

    Klenot.TV

    10:00

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:30

    Klenot.TV

    12:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:40

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:20

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    16:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:10

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:15

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (TV seriál) (1999) (E13)
    Krimi / Drama

    00:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:30

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (S4E89)
    Romantický / Drama

    04:50

  • 05:05

    Blázniví fandové (1996)
    Komedie / Sportovní

    06:30

    Zázračný běžec (1997)
    Drama / Sportovní

    08:15

    Magická posedlost (1998)
    Komedie / Romantický

    10:05

    Poseidon (2006)
    Katastrofický / Drama

    11:50

    Teleshopping

    12:10

    G-FORCE (2009)
    Akční / Dobrodružný

    13:50

    Teleshopping

    14:05

    Škola superhrdinů (2005)
    Akční / Rodinný

    15:55

    Co s láskou (2014)
    Romantický / Drama

    18:05

    20:00

    Vánoční skřítek (2003)
    Komedie / Rodinný

    21:50

    Válečníci (2007)
    Historický / Akční

    00:00

    Vesnice (2004)
    Mysteriózní / Drama

    01:45

    Vlajky našich otců (2006)
    Válečný / Drama

    03:45

    Stalker (TV seriál) (2014) (E3)
    Drama / Thriller

    04:25

  • 04:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    06:25

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (E3)
    Dokumentární / Komedie

    07:20

    Teleshopping

    07:40

    Hvězdná brána - Pod palbou (epizoda) (1999) (S03E01)

    08:30

    Teleshopping

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (E4)
    Dokumentární / Komedie

    11:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - Ve spárech byrokracie (epizoda) (2000) (S02E11)

    12:45

    Simpsonovi - Není kouře bez tance (epizoda) (2008) (S19E15)

    13:15

    Simpsonovi - Táta na útěku (epizoda) (2008) (S19E16)

    13:40

    Simpsonovi - Kraví apokalypsa (epizoda) (2008) (S19E17)

    14:10

    Simpsonovi - Jedeme na Sundance (epizoda) (2008) (S19E18)

    14:40

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    15:15

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:45

    Futurama - To je on, můj klon (epizoda) (2000) (S02E10)

    16:10

    Hvězdná brána - Seth (epizoda) (1999) (S03E02)

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:20

    Simpsonovi - Má máma Mona (epizoda) (2008) (S19E19)

    18:50

    Simpsonovi - Vše o Líze (epizoda) (2008) (S19E20)

    19:20

    19:50

    Simpsonovi - Ztraceni s GPS (epizoda) (2008) (S20E02)

    20:15

    Útěk z vězení - Nepředvídaná událost (epizoda) (2017) (S05E05)
    Thriller / Drama

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:20

    Grimm - Za matku (epizoda) (2015) (S04E22)

    00:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Alias - Dvojitý agent (epizoda) (2003) (S02E14)

    02:05

    03:00

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:25

    Alias - Dvojitý agent (epizoda) (2003) (S02E14)

    04:10

  • 04:30

    Cizinka - A. Malcolm (epizoda) (2017) (S03E06)
    Drama / Romantický

    06:05

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S7E6)
    Reality-TV / Dokumentární

    07:05

    Teleshopping

    07:25

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:10

    Havaj 5-0 - Panika (epizoda) (2016) (S06E20)

    11:05

    Castle na zabití - Únos (epizoda) (2013) (S05E15)

    12:00

    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993) (S2E9)
    Komedie

    12:30

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (E22)
    Krimi / Drama

    13:35

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (S5E10)
    Krimi / Drama

    15:30

    Castle na zabití - Jackson Hunt (epizoda) (2013) (S05E16)

    16:25

    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005) (S2E1)
    Krimi / Drama

    17:20

    Mordparta - Samota (epizoda) (2016) (S01E02)

    18:40

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S7E7)
    Reality-TV / Dokumentární

    19:45

    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993) (S2E10)
    Komedie

    20:15

    Myšlenky zločince - Target Rich (epizoda) (2015) (S11E07)

    21:05

    Sběratelé kostí - Díra v srdci (epizoda) (2011) (S06E22)

    22:00

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:05

    Sběratelé kostí - Díra v srdci (epizoda) (2011) (S06E22)

    00:00

    Julie Lescautová (TV seriál) (1992) (S5E10)
    Krimi / Drama

    02:10

    03:15

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S3E5)
    Komedie / Romantický

    03:40

    Myšlenky zločince - Target Rich (epizoda) (2015) (S11E07)

    04:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace