Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:20-11:35
    Nova Cinema
    Válečný / Životopisný

    V zimě roku 1952 britská policie dostala hlášení o vloupání do domu profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga (Benedict Cumberbatch). Namísto pachatele tohoto…

  • poster
    14:05-15:45
    Nova Cinema
    Hancock (2008)
    Akční / Fantasy

    Existují hrdinové … existují super hrdinové… a pak je tu Hancock (Will Smith). S velkými schopnostmi přichází i velká zodpovědnost – to vědí všichni – všichni až na…

  • poster
    14:25-15:55
    ČT1
    105% alibi (1959)
    Krimi / Drama

    Český detektivní film, ve kterém jde o dvojnásobnou vraždu, krádež vítězného losu a pokus zaretušovat velké manko. Na snímek volně navazovaly další dva díly. Když…

  • poster
    15:45-18:10
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Benjamin Franklin Gates (NICOLAS CAGE) obětoval celý život hledání bájného pokladu řádu Templářů, za kterým se bezúspěšně honilo už šest generací jeho předků. Teprve…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami ze…

  • poster
    20:00-22:15
    Nova Cinema
    Drama / Krimi

    Film natočený podle skutečných událostí. Natascha Kampusch byla jako desetiletá unesena. Rakouský elektromechanik  Wolfgang Priklopil ji poté dlouhých osm let držel v…

  • poster
    21:40-23:40
    ČT2
    Drama / Dobrodružný

    Krajinou zdevastovanou zuřící třicetiletou válkou prchá potulný Vogel (O. Sharif). V zapomenutém cípu bavorských Alp nachází vesnici nedotčenou válečnou vřavou. Záhy se…

  • poster
    22:15-00:25
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Newyorský policista irského původu Tom O´Meara ve svém domě ubytuje na doporučení přítele mladého emigranta za Severního Irska Roryho Devaneye. Sympatický mladík si brzy…

  • poster
    22:50-01:10
    Prima
    Drama / Horor

    Po tragické smrti milované manželky Mary (Deborah Messing) novinář z Washington Post John Klein (Richard Gere) nachází blok plný podivných kreseb, variace na stejné…

  • poster
    00:25-02:05
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Hlavní postava, kolem které se vše točí, je špion Gabriel Shear (John Travolta). Ten má jistou vizi světa, a v mnohém byste s ním určitě souhlasili, ale způsob, jakým ji…

  • poster
    02:05-05:05
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    Jeff "Dude" Lebowski je nejlenivější chlápek z Los Angeles a okolí. Miluje bowling, koktejl zvaný Bílý medvěd, marihuanu a svůj koberec. Díky shodě jmen je ale považován…

TV program - zítra

  • 04:00

    Král Drozdí brada (TV film) (2008)
    Fantasy / Pohádka

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3410)
    Drama / Komedie

    09:40

    Dáma a Král - Jak ukrást Rembrandta (epizoda) (2018) (S02E03)

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Divoký večírek (epizoda) (1995) (S05E03)

    12:50

    14:05

    Mentalista - Modrý pták (epizoda) (2014) (S06E22)

    15:00

    Mentalista - Jen modré nebe nade mnou (epizoda) (2014) (S07E01)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3411)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Vražda na objednávku (epizoda) (2018) (S02E24)

    21:20

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E7)
    Reality-TV / Soutěžní

    23:20

    Beze stopy - Půlnoční slunce (epizoda) (2002) (S01E10)

    00:15

    Mentalista - Modrý pták (epizoda) (2014) (S06E22)

    01:10

    Mentalista - Jen modré nebe nade mnou (epizoda) (2014) (S07E01)

    02:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:05

    Sestra v ohrožení (TV film) (2012)
    Drama / Mysteriózní

    06:10

    Nexo Knights (TV seriál) (2015) (S3E4)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E24)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Mrtvý kapitán Pierce (epizoda) (1975) (S04E05)

    08:10

    M*A*S*H - Hej doktore (epizoda) (1975) (S04E06)

    08:50

    M*A*S*H - Autobus (epizoda) (1975) (S04E07)

    09:20

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Kolotoč života (TV film) (1994)
    Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S4E19)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S5E10)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E2)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E3)
    Krimi / Akční

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Kdo vydrží nejdýl… (epizoda) (2018) (S02E49)

    21:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:50

    Proroctví z temnot (2002)
    Drama / Horor

    01:10

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    02:05

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E2)
    Krimi / Akční

    03:05

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E3)
    Krimi / Akční

    04:10

  • 04:05

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:35

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Panství Downton - Epizoda 8 (epizoda) (2015) (S06E08)

    10:15

    Prémie (TV film) (1972)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:30

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:00

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Košile (TV film) (1980)
    Krátkometrážní

    14:25

    105% alibi (1959)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    21:05

    21:35

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:14

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:15

    23:15

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:20

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    04:55

    Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda (TV film) (1997)
    Dokumentární / Životopisný

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S’-čchuan, země hojnosti (TV film) (2017)
    Dokumentární

    09:50

    Concorde (TV film) (2016)
    Dokumentární

    10:45

    Paříž v pohybu (TV film) (2010)
    Dokumentární

    11:40

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:05

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:30

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    12:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:05

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:30

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1188)
    Dokumentární / Publicistický

    13:45

    Po stopách třetího odboje (TV pořad) (2010) (E8)
    Dokumentární / Historický

    14:10

    Návraty k divočině (TV seriál) (2011) (E5)
    Dokumentární

    14:40

    Náš sen (2013)
    Dokumentární

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:30

    Propaganda za 2. světové války (TV seriál) (2010) (E4)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    18:45

    Berta a Ufo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:15

    Bohové a proroci (TV seriál) (2008) (E8)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Apokalypsa První světová válka: Verdun (TV film) (2015) (E2)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    10 zázračných zbraní (TV film) (2012)
    Dokumentární

    21:40

    Poslední údolí (1971)
    Drama / Dobrodružný

    23:40

    Apač (1954)
    Western

    01:10

    Queer: Tátomámové a mámotáty (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:35

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    01:55

    Muži z Aleut (1943)
    Dokumentární / Historický

    02:40

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:05

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    03:20

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    03:45

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    04:05

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:25

    Klenot TV

    09:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    11:05

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    12:40

    Rozchody (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Drama

    13:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:55

    Rozchody (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:30

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    00:30

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E91)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 05:05

    Ničitel (1997)
    Akční / Thriller

    06:40

    Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)
    Akční / Komedie

    08:10

    Tři pírka (TV film) (2014)
    Rodinný / Fantasy

    09:20

    Kód Enigmy (2014)
    Válečný / Životopisný

    11:35

    Teleshopping

    12:00

    Popelka v teniskách (2016)
    Rodinný / Fantasy

    13:45

    Teleshopping

    14:05

    Hancock (2008)
    Akční / Fantasy

    15:45

    Lovci pokladů (2004)
    Akční / Dobrodružný

    18:10

    Hledá se Nemo (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    20:00

    22:15

    Tichý nepřítel (1997)
    Akční / Drama

    00:25

    Swordfish: Operace Hacker (2001)
    Akční / Krimi

    02:05

    Big Lebowski (1998)
    Komedie / Krimi

    05:05

  • 04:35

    Minority Report - Program Hawk-Eye (epizoda) (2015) (E03)

    06:10

    Bylo, nebylo - Padá sníh (epizoda) (2011) (S01E03)

    07:00

    Teleshopping

    07:25

    Hvězdná brána - Spása I. (epizoda) (2002) (S06E01)

    08:20

    Teleshopping

    08:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E15)
    Komedie / Reality-TV

    10:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:05

    Futurama - To je on, můj klon (epizoda) (2000) (S02E10)

    12:35

    Simpsonovi - Hurikán Ned (epizoda) (1996) (S08E08)

    13:05

    Simpsonovi - Homerova mystická cesta (epizoda) (1997) (S08E09)

    13:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:35

    Simpsonovi - Akta S (epizoda) (1997) (S08E10)

    14:05

    14:35

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:10

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:45

    Futurama - Bájné město Atlanta (epizoda) (2000) (S02E12)

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E16)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Hora šílenství (epizoda) (1997) (S08E12)

    18:45

    19:45

    Simpsonovi - Homerova fobie (epizoda) (1997) (S08E15)

    20:15

    Teorie velkého třesku - Tesla kontra Edison (epizoda) (2017) (S11E08)
    Komedie / Romantický

    20:50

    Simpsonovi - Opus slečny Lisy (epizoda) (2017) (S29E08)
    Animovaný / Komedie

    21:20

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E16)
    Komedie / Reality-TV

    00:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:10

    Helix - Černý déšť (epizoda) (2014) (S01E11)

    02:00

    Alias - 30 sekund (epizoda) (2006) (S05E13)

    03:00

    Helix - Černý déšť (epizoda) (2014) (S01E11)

    03:50

    Alias - 30 sekund (epizoda) (2006) (S05E13)

    06:35

  • 04:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    06:25

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (E9)
    Reality-TV

    07:25

    Teleshopping

    07:45

    Svatby v Benátkách - Svatební košile (epizoda) (2014) (S01E06)

    09:05

    Teleshopping

    09:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:35

    Havaj 5-0 - Obřad dospělosti (epizoda) (2016) (S07E08)

    11:35

    Castle na zabití - Svědek obžaloby (epizoda) (2016) (S08E10)

    12:30

    Closer - Mateřský instinkt (epizoda) (2009) (S05E11)

    13:35

    Big Ben - Salzburská specialita (TV film) (2002) (S4E4)
    Krimi

    15:30

    Castle na zabití - Rudá smrt (epizoda) (2016) (S08E11)

    16:25

    Closer - Vydat, nebo nevydat (epizoda) (2009) (S05E12)

    17:20

    Mordparta - Teambuilding (epizoda) (2017) (S02E05)

    18:35

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (E10)
    Reality-TV

    19:45

    20:15

    Myšlenky zločince - Inner Beauty (epizoda) (2016) (S11E20)

    21:00

    Sběratelé kostí - Mrtvola v kanále (epizoda) (2014) (S10E03)

    22:00

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:05

    Sběratelé kostí - Mrtvola v kanále (epizoda) (2014) (S10E03)

    00:00

    Big Ben - Salzburská specialita (TV film) (2002) (S4E4)
    Krimi

    02:05

    Svatby v Benátkách - Svatební košile (epizoda) (2014) (S01E06)

    03:30

    Jsem do tebe blázen - Výjezd (epizoda) (1997) (S05E20)

    04:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace