Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:35-06:30
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Jeden z nejčtenějších a nejoblíbenějších knižních bestsellerů, Pýcha a předsudek britské spisovatelky Jane Austen, se po více než šedesáti letech vrací na filmové plátno…

  • poster
    14:30-15:55
    ČT1
    Komedie

    Titulní hrdina komediálního filmu je typický žižkovský frajer. S chytrostí a šarmem si vyřizuje otevřené účty s policejním inspektorem Mourkem, který ho chce stůj co…

  • poster
    16:20-18:15
    Nova Cinema
    Fantasy / Komedie

    Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Oním príma bráchou je Martin Pavelka přezdívaný Prcek, který se s pomocí své spolužačky Pavlínky rozhodne usmířit svého poněkud tvrdohlavého staršího bratra Honzu se…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Spy Game (2001)
    Akční / Krimi

    Píše se rok 1991 a veterán CIA, agent Nathan Muir (Robert Redford) je poslední den ve službě. Zbývá jen zabalit, rozloučit se a odejít do penze. Jenže telefonát z Hong…

  • poster
    22:30-00:55
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Odnesli to čtyři poldové: dva jsou mrtví, dva téměř mrtví. Zátah newyorské policie proti překupníkům drog se děsivě zvrtnul a detektiv Ray Tierney má na starosti…

  • poster
    00:55-03:20
    Nova Cinema
    Matrix (1999)
    Akční / Sci-Fi

    Uvěříte neuvěřitelnému! Představte si, že vaše realita je jen iluzí a vaše nejtemnější noční můry jsou ve skutečnosti pravdivé. Představte si, že vaše současnost je…

  • poster
    03:20-05:15
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Drsňák pan Smith žije v podezřelém kutlochu, nosí obnošené oblečení, kamarádí se s prostitutkami a umí neobyčejně dobře střílet. Původně chtěl mít jenom trochu klidu a…

TV program - dnes

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:50

    Novashopping

    09:05

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3521)
    Drama / Komedie

    10:05

    Specialisté - Ztracená mrtvola (epizoda) (2018) (S03E05)
    Krimi / Thriller

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Těžká volba (epizoda) (1993) (S02E24)

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (epizoda) (2009) (S08E15)

    15:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (epizoda) (2009) (S08E16)

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3522)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:40

    Training Day - Něco za něco (epizoda) (2017) (E07)

    23:35

    Beze stopy - Nebezpečná hra (epizoda) (2006) (S05E05)

    00:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (epizoda) (2009) (S08E15)

    01:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (epizoda) (2009) (S08E16)

    02:00

    02:40

    Krok za krokem - Ve víru showbusinessu (epizoda) (1993) (S02E16)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:55

  • 04:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:20

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E39)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S5E17)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Jetelín - Belka a Clyde (epizoda) (2016) (E64)

    07:55

    M*A*S*H - Pooperační (epizoda) (1977) (S05E24)

    08:50

    M*A*S*H - Margaretina svatba (epizoda) (1977) (S05E25)

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Katie Fforde: Srdeční záležitost (TV film) (2017)
    Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Veselé Vánoce (epizoda) (1987) (S01E11)

    13:25

    Komisař Rex - Kůň za milióny (epizoda) (2000) (S06E12)

    14:30

    Komisař Rex - V poslední vteřině (epizoda) (2001) (S07E01)

    15:35

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E4)
    Krimi / Drama

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Žihadla a detektivové (epizoda) (2018) (E08)
    Komedie

    21:45

    Polda - Páté přikázání (epizoda) (2017) (S02E05)

    23:05

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Kůň za milióny (epizoda) (2000) (S06E12)

    01:55

    Komisař Rex - V poslední vteřině (epizoda) (2001) (S07E01)

    02:55

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E4)
    Krimi / Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:20

  • 04:35

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:00

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Klobouk Jiří Wimmer (TV film) (2006)
    Dokumentární / Životopisný

    10:40

    My všichni školou povinní - Spor (epizoda) (1984) (E05)

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    13. komnata - 13. komnata Bořivoje Navrátila (epizoda) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:30

    Fešák Hubert (1984)
    Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    20:55

    21:54

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    21:55

    Most - Epizoda 3 (epizoda) (2018) (S04E03)

    22:55

    Taggart: Skutečnost a fikce (TV film) (2009)
    Krimi / Drama

    23:45

    Manu a Matěj na cestě do Říma (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:40

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:05

    Kde bydlely princezny (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    02:15

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    05:30

    Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Nejskvělejší tanečníci přírody (TV film) (2015) (E2)
    Dokumentární

    09:55

    Roční období na planetě Zemi (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    10:45

    Češi zachraňují (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    11:15

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    11:45

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E10)
    Dokumentární

    12:10

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    13:05

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    13:35

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    13:55

    Tajemství jarních tůní (2014)
    Dokumentární

    14:25

    Nikola Tesla (TV film) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    15:20

    Ebenové otroctví (TV film) (2016)
    Dokumentární / Drama

    16:25

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu (TV film) (1995)
    Dokumentární / Válečný

    17:25

    Svět z ptačí perspektivy: Island, země ledu (TV film) (2013)
    Dokumentární

    18:15

    Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární

    18:45

    Nejmenší slon na světě (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    19:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:25

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    21:05

    Boleslav První (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    22:00

    Železný věk (TV seriál) (2018) (E4)
    Drama / Historický

    22:55

    Domek z karet - Chapter 56 (epizoda) (2017) (S05E04)

    23:40

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    00:25

    Lech Walesa (2017)
    Dokumentární / Životopisný

    01:20

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    01:45

    Antonín Randa - osobnost české minulosti (TV film) (2004)
    Dokumentární / Životopisný

    02:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:45

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    03:25

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:50

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    04:15

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:20

    Takhle tu žijeme! (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:25

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E107)
    Telenovela / Romantický

    04:45

  • 04:35

    Pýcha a předsudek (2005)
    Romantický / Drama

    06:30

    Happy Feet (2006)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:25

    09:20

    10:10

    Popelka v teniskách (2016)
    Rodinný / Fantasy

    11:55

    Teleshopping

    12:20

    Příšerná tchyně (2005)
    Komedie / Romantický

    14:15

    Teleshopping

    14:35

    Zpověď královny střední školy (2004)
    Komedie / Rodinný

    16:20

    Smrt jí sluší (1992)
    Fantasy / Komedie

    18:15

    20:00

    Spy Game (2001)
    Akční / Krimi

    22:30

    Hrdost a sláva (2008)
    Krimi / Drama

    00:55

    Matrix (1999)
    Akční / Sci-Fi

    03:20

    Sejmi je všechny (2007)
    Akční / Thriller

    05:15

  • 04:00

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E3)
    Reality-TV / Dobrodružný

    06:55

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E4)
    Reality-TV / Dobrodružný

    08:10

    Hvězdná brána - Ma'chellův odkaz (epizoda) (1999) (S03E04)

    09:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E6)
    Komedie / Reality-TV

    11:40

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    12:15

    Futurama - Lepší později než pozdě (epizoda) (2010) (S06E07)

    12:45

    13:15

    Simpsonovi - Akvamanželka (epizoda) (2007) (S18E10)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    14:20

    Simpsonovi - Malá velká holka (epizoda) (2007) (S18E12)

    15:15

    15:40

    Futurama - Černý Diblík, bílý kocour (epizoda) (2010) (S06E08)

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E7)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (epizoda) (2007) (S18E13)

    18:45

    Simpsonovi - Zpívá celá spodina (epizoda) (2007) (S18E14)

    19:15

    Simpsonovi - Romouš a Julizna (epizoda) (2007) (S18E15)

    19:45

    Simpsonovi - Homerazzi (epizoda) (2007) (S18E16)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Top Gear (TV pořad) (2016) (S25E4)
    Komedie / Talk-show

    21:50

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E7)
    Komedie / Reality-TV

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    Minority Report - Útěk (epizoda) (2015) (E10)

    01:40

    Poslední chlap na Zemi - Letec světec (epizoda) (2017) (S03E11)

    02:00

    Minority Report - Útěk (epizoda) (2015) (E10)

    03:05

    Poslední chlap na Zemi - Letec světec (epizoda) (2017) (S03E11)

    03:35

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E4)
    Reality-TV / Dobrodružný

    06:30

  • 04:05

    Jsem do tebe blázen - Její sluha Koko (epizoda) (1997) (S05E16)

    04:35

    Jsem do tebe blázen - Kakadu (epizoda) (1997) (S05E18)

    04:55

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:15

    Jsem do tebe blázen - Výjezd (epizoda) (1997) (S05E20)

    06:45

    Jsem do tebe blázen - Bobby (epizoda) (1997) (S05E21)

    07:30

    Chůva k pohledání - The Tart with Heart (epizoda) (1996) (S04E01)

    08:00

    Chůva k pohledání - The Cradle Robbers (epizoda) (1996) (S04E02)

    08:50

    Přístav - PIDOS (epizoda) (2016) (S02E10)

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E127)
    Telenovela / Drama

    13:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E128)
    Telenovela / Drama

    14:05

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S10E18)
    Drama / Rodinný

    15:05

    Chůva k pohledání - The Bird's Nest (epizoda) (1996) (S04E03)

    15:40

    Chůva k pohledání - The Rosie Show (epizoda) (1996) (S04E04)

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E129)
    Telenovela / Drama

    17:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E130)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Gilmorova děvčata - Náš hotel (epizoda) (2001) (S02E08)

    20:00

    Katie Fforde: Ztracené srdce (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S11E1)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Modrý kód - Láska a peníze (epizoda) (2018) (S03E09)

    00:55

    Gilmorova děvčata - Náš hotel (epizoda) (2001) (S02E08)

    01:55

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S5E5)
    Reality-TV / Soutěžní

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace