Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    15:45-16:55
    ČT2
    Dokumentární

    Anatomie vykonstruovaného procesu.Estonsko-polsko-český koprodukční dokument, jehož základní osu tvoří průběh procesu s ukrajinským režisérem Olegem Sencovem, který se…

  • poster
    16:00-18:05
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Hlavním hrdinou pohodového a úsměvného příběhu je mladý ambiciózní lékař Benjamin Stone, který by rád zkusil štěstí na vyhlášené hollywoodské klinice plastické chirurgie…

  • poster
    18:05-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    Podle skutečné události vznikl příběh o fanouškovi amerického fotbalu jménem Vince Papale, kterého hraje Mark Wahlberg. Ten se nerozhodne pro nic menšího než splnit si…

  • poster
    20:15-22:50
    TELE 5
    02:15-04:20
    TELE 5
    Akční / Fantasy

    Conanův příběh se odehrává v mýtické době, plné nadpřirozených sil a nebezpečí. Když je Conan ještě malý chlapec, je vesnice, ve které žije, přepadena válečníky vedenými Thulsou Soudcem a všichni mimo dětí jsou povražděni. Děti…

  • poster
    21:55-23:50
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Bruce Willis představuje záhadného cizince, který zabloudí do malého texaského města, ochromeného bojem dvou chicagských gangsterských bossů a zkorumpovanou policií.…

  • poster
    22:20-01:50
    Prima Cool
    Western / Dobrodružný

    Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky…

  • poster
    23:50-01:20
    Nova Cinema
    Projekt X (2012)
    Komedie / Krimi

    Projekt X sleduje tři zdánlivě nenápadné studenty 4. ročníku, kteří se snaží zviditelnit před svým odchodem z vysoké školy. Jejich myšlenka byla zcela nevinná –…

  • poster
    01:20-04:00
    Nova Cinema
    Invaze (2007)
    Thriller / Sci-Fi

    Při výbuchu vesmírné stanice Patriot osvítila oblohu mezi Dallasem a Washingtonem obrovská exploze a na území Ameriky se snesla spousta trosek. Psychiatrička Carol…

TV program - čtvrtek 31.5.

  • 04:35

    Starhunter (TV seriál) (2000) (E7)
    Sci-Fi

    05:20

    Digimon (TV seriál) (1999) (S5E247)
    Animovaný / Akční

    06:05

    The Pink Panther Show (TV seriál) (1969)
    Animovaný / Komedie

    06:25

    The Pink Panther Show (TV seriál) (1969)
    Animovaný / Komedie

    06:45

    G.O.R.A. - vesmírné manévry (2004)
    Komedie / Sci-Fi

    09:00

    Dauerwerbesendung

    14:10

    Star Trek: Nová generace - Spojení (epizoda) (1993) (S07E08)

    15:00

    Star Trek: Voyager - Kroužek expertů (epizoda) (1999) (S05E19)

    16:00

    Star Trek - Cesta k Babylonu (epizoda) (1967) (S02E15)

    17:05

    Star Trek - Páteční dítě (epizoda) (1967) (S02E03)

    18:10

    Star Trek: Voyager - Moloch (epizoda) (1999) (S05E20)

    19:10

    20:15

    Barbar Conan (1982)
    Akční / Fantasy

    22:50

    Lebkouni (1988)
    Sci-Fi / Krimi

    00:35

    Carrie (2013)
    Drama / Horor

    02:15

    Barbar Conan (1982)
    Akční / Fantasy

    04:20

  • 04:00

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3478)
    Drama / Komedie

    09:45

    Utajený šéf (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Tahanice (epizoda) (1998) (S07E16)

    12:55

    15:00

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3479)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    22:15

    Přepadení ve vzduchu (1992)
    Akční / Krimi

    00:50

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)

    01:40

    02:25

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    03:00

    Krok za krokem - Tahanice (epizoda) (1998) (S07E16)

    03:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:30

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E14)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S2E16)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    M*A*S*H - Život, který jsi zachránil (epizoda) (1981) (S09E20)

    08:15

    M*A*S*H - To je showbyznis 1 (epizoda) (1981) (S10E01)

    08:55

    M*A*S*H - To je showbyznis 2 (epizoda) (1981) (S10E02)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Kde začala láska (TV film) (2006)
    Romantický / Drama

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Jake a Tlusťoch - Jako pes a kočka (epizoda) (1989) (S03E03)

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E15)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E2)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E3)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Ohnivý kuře - Nemoci a pomoci (epizoda) (2018) (S05E42)
    Komedie

    21:35

    S pravdou ven (TV pořad) (2018)
    Komedie

    22:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E2)
    Krimi

    01:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E3)
    Krimi

    02:45

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:45

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E15)
    Drama

    06:30

  • 04:35

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:00

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    09:55

    Cirkus Humberto - Láska (epizoda) (1988) (E08)

    10:45

    Příběhy slavných - Nespoutaný živel (epizoda) (2001)
    Dokumentární / Životopisný

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Zapomnětlivost (TV film) (1977)
    Krátkometrážní

    14:25

    Bohoušův syn (TV film) (1975)
    Komedie

    15:10

    Doktor Martin - Až do smrti (epizoda) (2011)

    16:00

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    20:55

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:25

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:10

    Kriminalista - Claire (epizoda) (2017)

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:40

    Otisky doby (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Publicistický

    01:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    02:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    02:35

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:10

  • 04:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:05

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    05:30

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Londýnský super tunel (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární

    10:55

    Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy (TV film) (2009)
    Dokumentární

    11:50

    Kronika česká: Poslední fáze třicetileté války (TV film) (1998)
    Dokumentární / Historický

    12:10

    Kronika česká: Následky Bílé hory (TV film) (1997)
    Dokumentární / Historický

    12:30

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    13:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:35

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    14:05

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (S2E6)
    Dokumentární

    14:30

    Památky starověku (TV seriál) (2012) (S2E3)
    Dokumentární

    15:00

    Pot, slzy a naděje (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    15:45

    Proces: Ruský stát vs. Oleg Sencov (2017)
    Dokumentární

    16:55

    Divočina bez hranic (TV seriál) (2012) (E5)
    Dokumentární

    17:25

    Kanárské ostrovy (TV film) (2016)
    Dokumentární

    18:15

    Na cestě po střední Rwandě (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    18:45

    O vodníku Česílkovi (TV seriál) (1968)
    Animovaný / Loutkový

    19:00

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Kapské Město, africká kráska (TV film) (2016)
    Dokumentární

    21:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    21:30

    Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV seriál) (2011)
    Dobrodružný / Dokumentární

    22:00

    Zázrak (2013)
    Drama

    23:20

    A člověk stvořil robota (TV film) (2017)
    Dokumentární

    00:25

    Queer: Fredy. Hagibor. Hrdina. (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:50

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    01:20

    Ve jménu vlasti - Vše o Allison (epizoda) (2015) (S05E08)

    02:10

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:05

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:40

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    04:05

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:15

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Matlock (TV seriál) (1986)
    Krimi / Drama

    12:25

    Doktor z hor (TV seriál) (1992) (E22)
    Drama / Romantický

    13:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor Falk - Vězeňský zápas (epizoda) (2014) (E04)

    01:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:05

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E185)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 05:25

    Tělo jako důkaz - Ztracené duše (epizoda) (2013) (S03E03)

    06:05

    Tělo jako důkaz - Mafiánská mentalita (epizoda) (2013) (S03E04)

    06:45

    Tělo jako důkaz - Oko za oko (epizoda) (2013) (S03E05)

    07:35

    Vášnivý tanec (1998)
    Drama / Romantický

    09:50

    Odložené případy - Propustka na břeh (epizoda) (2008) (S06E05)

    10:45

    Odložené případy - Autosalon (epizoda) (2008) (S06E06)

    11:35

    Policajti na baterky (2003)
    Akční / Krimi

    13:15

    Teleshopping

    13:40

    Na život a na smrt (TV film) (1997)
    Western

    15:40

    Teleshopping

    16:00

    Doktor Hollywood (1991)
    Komedie / Romantický

    18:05

    Nepřemožitelný (2006)
    Drama / Sportovní

    20:00

    Jak prosté - Ancient History (epizoda) (2013) (S02E05)

    21:00

    Jak prosté - An Unnatural Arrangement (epizoda) (2013) (S02E06)

    21:55

    Poslední zůstává (1996)
    Akční / Drama

    23:50

    Projekt X (2012)
    Komedie / Krimi

    01:20

    Invaze (2007)
    Thriller / Sci-Fi

    04:00

  • 06:30

    Bylo, nebylo - Rozbité sklo (epizoda) (2014) (S04E05)

    07:50

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E5)
    Komedie / Reality-TV

    11:20

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    12:20

    Futurama - Zloděj na pytel (epizoda) (2012) (S07E04)

    12:45

    Simpsonovi - Žlutá pomsta (epizoda) (2013) (S25E07)

    13:15

    Simpsonovi - Vzpomínky na bílé Vánoce (epizoda) (2013) (S25E08)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    Simpsonovi - Piráti ze Springfieldu (epizoda) (2014) (S25E09)

    14:15

    Simpsonovi - Můj muž je Komiksák (epizoda) (2014) (S25E10)

    14:45

    15:40

    Futurama - Rozvod po mutantsku (epizoda) (2012) (S07E05)

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E6)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Vševidoucí brýle (epizoda) (2014) (S25E11)

    18:45

    Simpsonovi - Úlet s Diggsem (epizoda) (2014) (S25E12)

    19:40

    Simpsonovi - Zima jeho spokojenosti (epizoda) (2014) (S25E14)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:20

    Teorie velkého třesku - Kauza Excelsior (epizoda) (2010) (S03E16)

    21:50

    22:20

    Nespoutaný Django (2012)
    Western / Dobrodružný

    01:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E6)
    Komedie / Reality-TV

    02:50

    03:45

    Tyran - Hříchy otců (epizoda) (2014) (S01E04)

    04:45

  • 04:10

    Raymonda má každý rád - Hakidu (epizoda) (2000) (S04E17)

    04:30

    06:35

    07:05

    Raymonda má každý rád - Čas pro sebe (epizoda) (2000) (S04E20)

    07:50

    Chůva k pohledání - Mom's the Word (epizoda) (1998) (S06E07)

    08:20

    Chůva k pohledání - Making Whoopi (epizoda) (1998) (S06E08)

    09:05

    Letiště - Spát a spát (epizoda) (2007) (S02E21)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    McLeodovy dcery - Dobrá parta (epizoda) (2005) (S05E11)

    13:10

    McLeodovy dcery - Perla (epizoda) (2005) (S05E12)

    14:05

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S4E10)
    Drama / Rodinný

    15:10

    15:40

    Chůva k pohledání - The Hanukkah Story (epizoda) (1998) (S06E10)

    16:05

    McLeodovy dcery - Marnotratná dcera (epizoda) (2005) (S05E13)

    17:00

    McLeodovy dcery - Láska a posedlost (epizoda) (2005) (S05E14)

    18:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E119)
    Telenovela / Drama

    18:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E120)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Láska jejího života (TV film) (2006)
    Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S4E11)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Modrý kód - Hra s ohněm (epizoda) (2018) (S02E75)

    00:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E119)
    Telenovela / Drama

    01:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E120)
    Telenovela / Drama

    02:05

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S6E12)
    Reality-TV

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:15

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace