Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    20:00-21:45
    Nova Cinema
    Rodinný / Dobrodružný

    Před mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. Pak k…

  • poster
    20:15-22:20
    Prima Cool
    Komedie / Sci-Fi

    Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém…

  • poster
    20:15-23:20
    Prima
    Akční / Dobrodružný

    CASINO ROYALE pojednává o začátcích Bondovy špionážní kariéry. V rámci své první mise s pověřením "007" se má dostat na kobylku Le Chiffreovi (Mads Mikkelsen), který se…

  • poster
    21:45-00:35
    Nova Cinema
    Havana (1990)
    Drama

    Dobrodružný příběh o vášnivé lásce se odehrává v místě, jemuž se kdysi říkalo nejerotičtější město na světě. Jsme v Havaně roku 1958, těsně před revolucí, kdy ještě byla…

  • poster
    22:00-23:50
    Dvojka
    Komedie / Drama

    Téměř sedmdesát let po neslavném odchodu se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. A první bilance jeho nové situace není radostná. Válka skončila a to…

  • poster
    22:30-00:35
    Nova
    Vikingové (1999)
    Akční / Dobrodružný

    Rok 922. arabský vzdělanec Ahmed Ibn Fadlán se díky vztahu k manželce vysoce postaveného muže musí stát vyslancem ve vzdálené severské zemi. Ve střední Asii se však…

  • poster
    22:45-00:30
    ČT2
    Emperor (2012)
    Drama / Válečný

    Emperor je příběh lásky a porozumění odehrávající se na pozadí poválečné krize po kapitulaci Japonska na konci druhé světové války. Ve štábu generála Douglase MacArthura…

  • poster
    23:20-01:50
    Prima
    Krimi / Drama

    Máte právo se přiznat... Richard Gere jako obchodník, obviněný v Číně z vraždy.Americký herec Richard Gere patří mezi známé kritiky čínského komunistického režimu, což…

  • poster
    00:35-02:55
    Nova Cinema
    Čelisti (1975)
    Thriller / Horor

    Písečné pláže, modré moře a zářivé nebe vítají návštěvníky rekreačního města Amity. Nikdo netuší, že pod hladinou někde čeká obrovský bílý žralok. Brzy si nalezne první…

TV program - pátek 15.6.

  • 06:00

    MS vo futbale 2018 - highlighty

    06:45

    Hlemýžď Matěj a skřítek Vítek (TV seriál) (1976)
    Animovaný / Pohádka

    06:50

    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Bob a Bobek na cestách (TV seriál) (2003)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Hádej, jak moc tě mám rád (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    07:15

    Lilly čarodějka (TV seriál) (2004)
    Rodinný / Animovaný

    07:40

    Úžasná veda III

    07:50

    Zázračný ateliér (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    08:00

    Živá panoráma (TV pořad) (1998)
    Dokumentární / Hudební

    08:30

    Správy RTVS z regiónov (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    08:45

    (Ne)celebrity (TV seriál) (2007)
    Dokumentární / Životopisný

    08:50

    Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    09:20

    Rómsky magazín (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    09:50

    Cesta domov (TV film) (1976)
    Drama

    10:50

    Swingové reminiscencie (TV pořad) (1988)
    Hudební

    11:30

    Hroch (TV seriál) (1985)
    Rodinný

    11:35

    O loupežníku Rumcajsovi (TV seriál) (1967)
    Animovaný / Pohádka

    11:40

    Maxipes Fík (TV seriál) (1976)
    Animovaný / Komedie

    11:50

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    12:00

    Živá panoráma (TV pořad) (1998)
    Dokumentární / Hudební

    12:30

    Návraty koní (TV film) (1996)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:00

    Radosť zo života (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    13:30

    Futbal - MS 2018 - zápasy

    16:05

    Cyklistika - Okolo Švajčiarska

    16:30

    Futbal - MS 2018 - zápasy

    19:10

    Hroch (TV seriál) (1985)
    Rodinný

    19:15

    O loupežníku Rumcajsovi (TV seriál) (1967)
    Animovaný / Pohádka

    19:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    19:30

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    19:35

    Zázračný ateliér (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    19:45

    Góly - body - sekundy (TV pořad) (1993)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Počasie

    20:05

    Správy RTVS pre nepočujúcich (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    20:10

    Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker

    20:14

    Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker

    20:15

    Família (TV pořad) (2001)
    Rodinný / Talk-show

    20:45

    Nepokojná láska (TV seriál) (1975) (E5)
    Drama

    22:00

    Už je tady zas (2015)
    Komedie / Drama

    23:50

    BJD (koncert) (2007)
    Hudební / Dokumentární

    00:50

    Futbal - MS 2018 - zápasy

    02:30

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:05

    Futbal - MS 2018 - zápasy

    04:50

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3489)
    Drama / Komedie

    09:45

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    Správná dvojka (TV seriál) (2015) (E11)
    Komedie

    14:05

    Odložené případy - Poslední dostih (epizoda) (2009) (S07E06)

    15:00

    Odložené případy - Číst mezi řádky (epizoda) (2009) (S07E07)

    16:00

    Námořní vyšetřovací služba - Šach (epizoda) (2015) (S12E11)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3490)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    22:30

    Vikingové (1999)
    Akční / Dobrodružný

    00:35

    Odložené případy - Poslední dostih (epizoda) (2009) (S07E06)

    01:30

    Odložené případy - Číst mezi řádky (epizoda) (2009) (S07E07)

    02:10

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    02:40

    Správná dvojka (TV seriál) (2015)
    Komedie

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:30

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E29)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Transformers (TV seriál) (2014) (E25)
    Animovaný / Akční

    07:30

    M*A*S*H - Divoký vtipálek (epizoda) (1982) (S11E04)

    08:15

    M*A*S*H - Kdo ví? (epizoda) (1982) (S11E05)

    08:55

    M*A*S*H - Senzační zpráva (epizoda) (1982) (S11E06)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Šípy lásky (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E10)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E1)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E2)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Casino Royale (2006)
    Akční / Dobrodružný

    23:20

    Rudý labyrint (1997)
    Krimi / Drama

    01:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    02:50

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E1)
    Krimi

    03:50

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E2)
    Krimi

    06:30

  • 05:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:20

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    09:50

    10:35

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:05

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Třetí patro - Hrdlička (epizoda) (1985) (E05)

    14:10

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:30

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Příběhy slavných - Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (epizoda) (2006)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Mimořádné Sportky a Šance

    20:00

    Tři životy (TV film) (2007)
    Pohádka

    21:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:50

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:45

    Hercule Poirot - Bonboniéra (epizoda) (1993)
    Krimi / Drama

    23:40

    Případy detektiva Murdocha - Padající stíny (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:30

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:00

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:30

  • 04:10

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:35

    Po hladině (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:55

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Maroko z výšky (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární

    09:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    10:15

    Islandská peříčka (TV film) (1993)
    Dokumentární

    10:40

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    10:50

    "Střídavka" po deseti letech (2016)
    Dokumentární

    11:45

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:50

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:00

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:15

    Přírodní mikrosvěty (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    12:45

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:15

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    13:30

    Ztráta paměti (TV seriál) (2000) (E3)
    Dokumentární / Historický

    14:30

    Odplata pro Luftwaffe: Utajené Spitfiry (TV film) (2016)
    Dokumentární / Historický

    15:25

    Úspěchy 2. světové války (TV seriál) (2014) (E5)
    Dokumentární / Historický

    16:15

    Sousedé (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    16:40

    Příběhy moderní medicíny - Život s Fabryho nemocí (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    17:00

    Báječné krajiny (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    17:45

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    18:45

    Tarbíci (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Krátkometrážní

    18:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dramatické příběhy z divočiny (TV seriál) (2012) (E4)
    Dokumentární

    21:00

    Egyptská říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Historický

    21:50

    Komplicové - Epizoda 2 (epizoda) (2012) (E02)

    22:45

    Emperor (2012)
    Drama / Válečný

    00:55

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    01:25

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:35

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    02:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:55

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Mořský svět Jonathana Birda (TV seriál) (2008) (E8)
    Dokumentární / Rodinný

    05:55

    Animáček

    07:20

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Matlock (TV seriál) (1986)
    Krimi / Drama

    12:35

    Doktor z hor (TV seriál) (1992) (E33)
    Drama / Romantický

    13:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    18:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Tenký led Dany Morávkové (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Talk-show

    21:25

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    23:35

    Tenká černá linie (TV seriál) (2012) (E11)
    Krimi

    01:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E200)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 04:55

    Nová cestománie (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:20

    Náhodné setkání (1999)
    Drama / Romantický

    07:55

    Nebezpečné pády (1994)
    Akční / Komedie

    09:50

    Odložené případy - Duše (epizoda) (2009) (S07E04)

    10:45

    Teleshopping

    11:10

    Odložené případy - Ženy na křídlech (epizoda) (2009) (S07E05)

    12:05

    Beze stopy - V pasti - část druhá (epizoda) (2004) (S03E07)

    13:00

    Beze stopy - Doppelgänger: Part 2 (epizoda) (2004) (S03E08)

    14:00

    Teleshopping

    14:20

    Pevnost Petticoat (1957)
    Western

    16:00

    Jak prosté - On the Line (epizoda) (2013) (S02E09)

    16:55

    Jak prosté - Tremors (epizoda) (2013) (S02E10)

    17:50

    Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)
    Komedie / Akční

    20:00

    Král džungle (1997)
    Rodinný / Dobrodružný

    21:45

    Havana (1990)
    Drama

    00:35

    Čelisti (1975)
    Thriller / Horor

    02:55

    Pevnost Petticoat (1957)
    Western

    04:40

  • 04:10

    Tyran - Synové (epizoda) (2015) (S02E04)

    06:10

    Bylo, nebylo - Nešťastná duše (epizoda) (2015) (S04E16)

    07:30

    Hvězdná brána - Narušená síť (epizoda) (2006) (S09E16)

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E16)
    Komedie / Reality-TV

    11:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:15

    Futurama - Sobotní zábavné dopoledne (epizoda) (2013) (S07E19)

    12:40

    13:10

    Simpsonovi - Virtuální rodina (epizoda) (2016) (S28E02)

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    Simpsonovi - Nesnášíme Boston (epizoda) (2016) (S28E03)

    14:10

    14:40

    15:40

    Futurama - Kalkulon 2.0 (epizoda) (2013) (S07E20)

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E17)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Důvěřuj, ale prověřuj (epizoda) (2016) (S28E05)

    18:45

    Simpsonovi - Kouč "K" (epizoda) (2016) (S28E06)

    19:15

    Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (epizoda) (2016) (S28E07)

    19:45

    Simpsonovi - Hříchy našich otců (epizoda) (2016) (S28E08)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Muži v černém 3 (2012)
    Komedie / Sci-Fi

    22:20

    Mutant 2 (1998)
    Horor / Sci-Fi

    00:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E17)
    Komedie / Reality-TV

    01:15

    Útěk z vězení - Potomstvo (epizoda) (2017) (S05E08)
    Thriller / Drama

    02:10

    Tyran - Zmije v paláci (epizoda) (2015) (S02E05)

    02:55

    Útěk z vězení - Potomstvo (epizoda) (2017) (S05E08)
    Thriller / Drama

    03:50

    Tyran - Zmije v paláci (epizoda) (2015) (S02E05)

    07:00

  • 04:15

    06:45

    07:15

    08:00

    Chůva k pohledání - Deep Throat (epizoda) (1994) (S01E15)

    08:30

    Chůva k pohledání - Schlepped Away (epizoda) (1994) (S01E16)

    09:15

    Modrý kód - Zabitá příležitost (epizoda) (2017) (S01E02)
    Drama / Rodinný

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    McLeodovy dcery - Zbav nás zlého (epizoda) (2006) (S06E09)

    13:20

    McLeodovy dcery - Velký závazek (epizoda) (2006) (S06E10)

    14:20

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S5E6)
    Drama / Rodinný

    15:50

    16:20

    McLeodovy dcery - Tajemná hrozba (epizoda) (2006) (S06E11)

    17:20

    McLeodovy dcery - Náhradní svědek (epizoda) (2006) (S06E12)

    18:15

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E149)
    Telenovela / Drama

    19:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E150)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Vítězství lásky (TV film) (2007)
    Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S5E7)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Ohnivý kuře - Děti na útěku (epizoda) (2018) (S05E46)
    Komedie

    00:15

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E149)
    Telenovela / Drama

    01:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E150)
    Telenovela / Drama

    01:55

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S7E7)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace