Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    15:10-18:10
    Nova Cinema
    Troja (2004)
    Drama / Historický

    Roku 1193 před naším letopočtem sjednotil mykénský král Agamemnón řecká království. Když však jeho bratr, spartský král Meneláos, oslavoval mír s trójskými princi…

  • poster
    20:00-22:15
    Nova Cinema
    Pokání (2007)
    Drama / Romantický

    Příliš bujná fantazie dvanáctileté "budoucí spisovatelky" Briony Tallisové odstartuje tragický příběh, který nenapravitelně změní osudy tří lidí. Vinou vlastní…

  • poster
    20:30-22:15
    Jednotka
    23:55-01:45
    Jednotka
    Rodinný / Dobrodružný

    Heidi je osiřelé děvčátko, které tráví nejšťastnější dny dětství společně s kamarádem Peterem při hlídání stáda koz, radostného hraní a užívání si svobody švýcarských Alp, kde bydlí v prostém srubu u svého dědečka. Naplno…

  • poster
    21:45-23:30
    ČT2
    Komedie

    Manželství Livia (Ugo Tognazzi) a Lisy (Monica Vitti) prochází krizí. Během deseti let společného soužití si nikdy nenechali ujít příležitost k mimomanželským aférám,…

  • poster
    23:30-01:10
    ČT2
    Dobrodruh (1983)
    Krimi / Drama

    Řekne-li se Jean Paul Belmondo, vybaví se většině filmových diváků postava sympatického dareby. Jeden z nejslavnějších francouzských herců jich vytvořil desítky a ať už…

TV program - pondělí 5.11.

  • 04:20

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    05:10

    Duel (TV pořad) (2006)
    Soutěžní

    05:40

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    06:30

    Góly - body - sekundy (TV pořad) (1993)
    Publicistický / Sportovní

    06:50

    Počasie

    07:00

    Postav dom, zasaď strom (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    07:30

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    08:30

    The World From Above (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    09:05

    Przepis na życie (TV seriál) (2011) (E28)
    Komedie / Romantický

    09:50

    Tajomstvo mojej kuchyne (TV pořad) (2009)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:50

    Duel (TV pořad) (2006)
    Soutěžní

    11:20

    5 proti 5 (TV pořad) (2007)
    Soutěžní

    12:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:20

    Dámsky klub (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:55

    Hurá do záhrady (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    14:30

    Przepis na życie (TV seriál) (2011) (E29)
    Komedie / Romantický

    15:30

    Slovensko s Tiposom (TV pořad) (2018)
    Soutěžní

    16:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    16:25

    The World From Above (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    17:45

    Duel (TV pořad) (2006)
    Soutěžní

    18:10

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:20

    5 proti 5 (TV pořad) (2007)
    Soutěžní

    19:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:55

    Góly - body - sekundy (TV pořad) (1993)
    Publicistický / Sportovní

    20:20

    Počasie

    20:30

    Heidi, děvčátko z hor (2015)
    Rodinný / Dobrodružný

    22:15

    Reportéri (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    22:55

    Případy 1. oddělení - Děti na odpis (epizoda) (2016) (S02E04)

    23:55

    Heidi, děvčátko z hor (2015)
    Rodinný / Dobrodružný

    01:45

    Případy 1. oddělení - Děti na odpis (epizoda) (2016) (S02E04)

    02:45

    Dámsky klub (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    04:25

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3550)
    Drama / Komedie

    09:45

    Profesor T. - Osudová chyba (epizoda) (2018) (E02)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Na univerzitě (epizoda) (1994) (S04E02)

    12:50

    14:05

    Dr. House - Hledá se Jidáš (epizoda) (2006) (S03E09)

    15:05

    Dr. House - Šťastné mini-vánoce (epizoda) (2006) (S03E10)

    16:00

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3551)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Zaostřeno (epizoda) (2018) (S03E11)
    Krimi / Thriller

    21:20

    23:30

    Beze stopy - Jedna jediná (epizoda) (2007) (S05E22)

    00:25

    Dr. House - Hledá se Jidáš (epizoda) (2006) (S03E09)

    01:15

    04:55

  • 06:15

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E40)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S6E14)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Sbohem, krutý světe (epizoda) (1980) (S08E21)

    08:05

    M*A*S*H - Sny (epizoda) (1980) (S08E22)

    08:40

    M*A*S*H - Válečná dopisovatelka (epizoda) (1980) (S08E23)

    09:15

    Ohnivý kuře - Děda mimo mísu (epizoda) (2016) (S01E25)

    10:25

    Láska, děti a ukradené štěstí (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E3)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E8)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E9)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Zpívej, Slavíku! (epizoda) (2018) (S03E21)

    21:30

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:30

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:20

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E8)
    Krimi

    01:20

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E9)
    Krimi

    02:20

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E3)
    Drama

    06:35

  • 04:00

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:25

    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)
    Talk-show

    05:05

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    09:50

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    10:20

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:55

    První republika - Díl devátý (epizoda) (2018) (S03E10)
    Drama / Rodinný

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Věra - nevěra (TV film) (1972)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:35

    ABECEDA (TV pořad) (1984)
    Hudební / Talk-show

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování SAZKAmobil šance

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:10

    Lynč - Vůle boží (epizoda) (2018) (E03)

    21:00

    Manu a Matěj na cestě do Říma (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    21:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:09

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:10

    23:10

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:35

    Taggart: Tichá pravda (TV film) (2010)
    Krimi

    00:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:05

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:20

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:40

    Památky na prodej (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    05:00

    Příroda slovenských nížin (TV film) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Namibie, země nedotčené přírody (TV film) (2013)
    Dokumentární

    09:55

    Nejúžasnější koncertní sál světa (TV film) (2017)
    Dokumentární

    10:50

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    11:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    11:45

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    12:10

    Veteran TV (TV seriál) (2011) (E4)
    Dokumentární / Rodinný

    12:40

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1224)
    Dokumentární / Publicistický

    12:55

    Antonov 225 Mrija (TV film) (2014)
    Dokumentární

    13:50

    Obrázky z Francie (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:05

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:35

    Na cestě - Na cestě po Hané (epizoda) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:05

    S’-čchuan, země hojnosti (TV film) (2017)
    Dokumentární

    15:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:25

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:10

    Hon na Josefa Mengeleho (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:05

    Cestou za chutěmi (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    18:15

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Zeměpis světa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:15

    Cizinec je našinec (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Počátky nacismu (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Nákladní kolosy v oblacích (TV film) (2017)
    Dokumentární

    21:45

    Kachna na pomerančích (1975)
    Komedie

    23:30

    Dobrodruh (1983)
    Krimi / Drama

    01:10

    Jak se točil Most (TV film) (2014)
    Dokumentární

    02:05

    Queer: Ich bin queer Berliner (TV film) (2013)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:30

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:00

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    03:10

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:40

    04:05

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:30

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:35

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:40

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:50

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    03:05

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:25

    Na rybách (1997)
    Komedie

    07:05

    Včera narození (1993)
    Komedie / Romantický

    08:50

    Útěk do pouště (1958)
    Drama / Válečný

    10:30

    Zimní příběh (2014)
    Fantasy / Drama

    12:40

    Teleshopping

    13:05

    Zimní pohádka (TV film) (2001)
    Drama / Fantasy

    14:50

    Teleshopping

    15:10

    Troja (2004)
    Drama / Historický

    18:10

    Dokonalý chlap (2005)
    Komedie / Rodinný

    20:00

    Pokání (2007)
    Drama / Romantický

    22:15

    Krevní pouto (1998)
    Thriller / Mysteriózní

    00:05

    Nezvratný osud 3 (2006)
    Horor / Thriller

    05:05

  • 04:50

    Extant - Evoluce (epizoda) (2015) (S02E06)

    06:25

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E3)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:45

    Hvězdná brána - Není cesty zpět (epizoda) (2000) (S04E11)

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E16)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - Genům navzdory (epizoda) (2013) (S07E22)

    12:45

    13:15

    Simpsonovi - Žlutá medaile za zbabělost (epizoda) (2014) (S25E22)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    Simpsonovi - Šáša na odpis (epizoda) (2014) (S26E01)

    14:15

    Simpsonovi - Na jedné lodi (epizoda) (2014) (S26E02)

    14:45

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:20

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:55

    Futurama - Hra o tóny (epizoda) (2013) (S07E23)

    16:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E17)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:45

    Simpsonovi - Mama Sendvič (epizoda) (2014) (S26E03)

    19:15

    19:45

    Simpsonovi - Protiklady se přifrakují (epizoda) (2014) (S26E05)

    20:15

    Simpsonovi - Simpsorama (epizoda) (2014) (S26E06)

    20:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:45

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    21:50

    Teorie velkého třesku - Účinné formy sbližování (epizoda) (2017) (S11E04)
    Komedie / Romantický

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:10

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    23:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E17)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:25

    12 opic - Sto let (epizoda) (2016) (S02E03)

    02:20

    Všemocný - Pilot (epizoda) (2015) (E01)

    06:55

  • 04:05

    Raymonda má každý rád - Pohádky (epizoda) (1997) (S02E08)

    04:35

    Raymonda má každý rád - Dárek (epizoda) (1997) (S02E09)

    05:00

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:15

    06:45

    Raymonda má každý rád - Dopis (epizoda) (1997) (S02E11)

    07:30

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E7)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:50

    Přístav - Drak (epizoda) (2017) (S04E01)

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E8)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E209)
    Telenovela / Drama

    14:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E210)
    Telenovela / Drama

    15:00

    Velvet (TV seriál) (2014) (E23)
    Drama / Romantický

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E211)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E212)
    Telenovela / Drama

    18:05

    19:00

    Gilmorova děvčata - Bojechtivý výraz (epizoda) (2005) (S06E02)

    20:00

    Naše farma v Irsku (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E24)
    Drama / Romantický

    22:55

    Tátové na tahu - Epizoda 9 (epizoda) (2018) (E09)

    00:00

    00:55

    Gilmorova děvčata - Bojechtivý výraz (epizoda) (2005) (S06E02)

    01:50

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E8)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    06:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace