Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:40-06:15
    Nova Cinema
    Válečný / Drama

    Byli to američtí „flyboys“ ve Velké Británii, odvážní mladíci bojující tisíce kilometrů daleko od svého domova za cizí svobodu, a patřilo jim nebe nad celou Evropou…

  • poster
    06:15-08:15
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    V hlavních rolích rozpustilé komedie HOLKY Z KALENDÁŘE režiséra Nigela Cola (Saving Grace) hrají držitelky Zlatého globu Helen Mirren (Gosford Park, Pomsta) a Julie…

  • poster
    10:05-11:45
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Nezaměstnaná herečka a zdravotní sestra se stanou svědky bankovní loupeže a rozhodnou se, že se na ní přiživí vydíráním.Kamarádky Shannon a Frances bydlí v Londýně a…

  • poster
    12:15-14:25
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí…

  • poster
    16:00-18:15
    CSfilm
    Drama / Válečný

    Partyzán s tváří Jana Kačera si po těžkém zranění při osvobozování Zlína útržkovitě vybavuje minulost. Jaká je vina jeho oddílu na tragédii horské vesnice Paseky? Podaří…

  • poster
    18:25-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Bláznivá komedie o krušném životě pod ochrannými křídly snaživého smolaře Clarka Griswolda, který manželku Ellen a děti Rustyho a Audrey žene na další děsivě báječnou…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Andy odjíždí do kovbojského kampu a zanechává své hračky jejich osudu. Věci se dostanou do obrátek, když posedlý sběratel hraček Al McWhiggin, vlastník Alovy továrny na…

  • poster
    20:20-22:40
    Nova
    Komedie / Drama

    Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho…

  • poster
    21:50-23:40
    Nova Cinema
    23 (2007)
    Mysteriózní / Drama

    Walter Sparrow si díky své totální temné posedlosti číslem 23 udělá ze svého dosud idylického života peklo a psychická muka, což by mohlo vést k jeho smrti, stejně tak…

  • poster
    22:00-23:40
    CSfilm
    Komedie

    Česká filmová komedie o kanadském žertíku, který mohl přijít hodně draho. Velmi pracovitý, ale také velmi naivní úředník pojišťovny Valentin Plavec se stává terčem…

  • poster
    23:35-01:20
    ČT2
    Cesta (2009)
    Drama / Dobrodružný

    Před přibližně deseti lety byl svět zničen. Nikdo neví, co se vlastně stalo. Možná šlo o jaderný útok, možná o vesmírnou událost. Miliony lidí zemřely, ať už přímo v…

  • poster
    01:20-03:00
    Nova Cinema
    Cela (2000)
    Sci-Fi / Horor

    Kdesi uprostřed pustiny je ukryta Cela - skleněná komora, v níž sadistický vrah Carl Stargher pomalu a důmyslně topí své dívčí oběti. Krátce po dalším únosu je vrah…

TV program - pátek 23.11.

  • 12:00

    Potkal jsem ho v ZOO (1994)
    Rodinný

    13:10

    Pošťácká pohádka (1961)
    Animovaný / Krátkometrážní

    13:35

    Magazín CS knihy (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    14:00

    Na růžích ustláno (1934)
    Komedie / Hudební

    15:35

    DVD Aréna (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    16:00

    Smrt si říká Engelchen (1963)
    Drama / Válečný

    18:15

    O slavnosti a hostech (1966)
    Podobenství

    19:25

    Filmové noviny (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    19:35

    Dobrou noc, děti

    20:00

    Zelená vlna (1982)
    Komedie

    21:30

    Šílené zprávy (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:45

    Filmové noviny (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    22:00

    Valentin Dobrotivý (1942)
    Komedie

    23:40

    Kinotipy (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    00:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3564)
    Drama / Komedie

    09:45

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Soutěž krásy (epizoda) (1992) (S01E22)

    14:10

    Dr. House - Už nikdy více slušňák (epizoda) (2008) (S04E13)

    15:05

    Dr. House - Splněný sen (epizoda) (2008) (S04E14)

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3565)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Muži v naději (2011)
    Komedie / Drama

    22:40

    Černý úsvit (2005)
    Akční

    00:40

    Dr. House - Už nikdy více slušňák (epizoda) (2008) (S04E13)

    01:35

    Dr. House - Splněný sen (epizoda) (2008) (S04E14)

    02:15

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:05

  • 06:10

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E18)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Transformers (TV seriál) (2014) (E23)
    Animovaný / Akční

    07:10

    M*A*S*H - To byl den po Vánocích (epizoda) (1981) (S10E10)

    08:00

    M*A*S*H - Smrtí nic nekončí (epizoda) (1981) (S10E11)

    08:40

    M*A*S*H - Narozeninové dívky (epizoda) (1982) (S10E12)

    09:10

    Ohnivý kuře - Konec sněhové královny (epizoda) (2016) (S02E02)

    10:20

    Čtyři mořské panny a svatba (TV film) (2001)
    Komedie / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Probudím tě ze sna (epizoda) (1990) (S03E20)

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E1)
    Drama

    14:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E1)
    Krimi

    15:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E2)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:50

    96 hodin: Odplata (2012)
    Akční / Thriller

    23:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E1)
    Krimi

    00:50

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E2)
    Krimi

    01:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E1)
    Drama

    02:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:40

  • 05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    10:45

    11:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Mimořádné Sportky a Šance

    20:05

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:10

    První republika - Díl dvanáctý (epizoda) (2018) (S03E13)

    21:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    Hercule Poirot - Poslední víkend (epizoda) (2004)
    Krimi / Drama

    00:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:45

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:05

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    02:25

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Letadla, která změnila svět (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    10:45

    Česko-německé století (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární / Historický

    11:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:45

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:00

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:15

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:10

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    13:25

    Hitlerovi šampioni (TV film) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    14:20

    15:20

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    15:45

    Jižní Bretaň a její odkryté půvaby (TV film) (2013)
    Dokumentární

    17:25

    Veteran TV (TV seriál) (2011) (E6)
    Dokumentární / Rodinný

    17:55

    Boží dar - příběhy českých potravin - Šunka (epizoda) (2018) (S02E02)
    Dokumentární

    18:45

    O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (TV seriál) (1978)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:20

    Klima mění Česko (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Mláďata (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    21:00

    Červený trpaslík - Zlatý dvacátý (epizoda) (2016) (S11E01)

    21:30

    Červený trpaslík - Samsára (epizoda) (2016) (S11E02)

    22:05

    Boj o těžkou vodu (TV seriál) (2015) (E1)
    Drama / Historický

    23:35

    Cesta (2009)
    Drama / Dobrodružný

    01:20

    Svatba upírů (1993)
    Horor / Komedie

    02:55

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:20

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    03:35

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:00

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    21:55

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:00

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    00:00

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    01:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:05

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 04:40

    Memphiská kráska (1990)
    Válečný / Drama

    06:15

    Holky z kalendáře (2003)
    Komedie / Drama

    08:15

    Dr. House - Někdo mrzne, někdo taje (epizoda) (2008) (S04E11)

    09:10

    Dr. House - Nikdo se nemění (epizoda) (2008) (S04E12)

    10:05

    Zloději a vyděrači (2001)
    Akční / Drama

    11:45

    Teleshopping

    12:15

    Neuvěřitelný Hulk (2008)
    Akční / Thriller

    14:25

    Teleshopping

    14:45

    Vojna není kojná (1994)
    Komedie / Válečný

    16:30

    17:30

    18:25

    20:00

    Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:50

    23 (2007)
    Mysteriózní / Drama

    23:40

    Jako štvaná zvěř (1995)
    Akční / Thriller

    01:20

    Cela (2000)
    Sci-Fi / Horor

    03:00

    Dámy nebo nedá mi? (2002)
    Komedie

    05:00

  • 04:05

    Všemocný - Základy malování aktu (epizoda) (2016) (E14)

    06:10

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E2)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:30

    Hvězdná brána - Povznesení (epizoda) (2001) (S05E03)

    08:50

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    09:55

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:15

    Futurama - Citové pouto (epizoda) (1999) (S02E01)

    12:45

    Simpsonovi - Dědo, slyšíš mě? (epizoda) (2017) (S29E05)

    13:10

    Simpsonovi - Starosti starostky (epizoda) (2017) (S29E06)
    Animovaný / Komedie

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    Simpsonovi - Pimprlata (epizoda) (2017) (S29E07)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Opus slečny Lisy (epizoda) (2017) (S29E08)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Pilot (epizoda) (2007) (S01E01)

    15:40

    Futurama - Brannigan vrací úder (epizoda) (1999) (S02E02)

    16:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E7)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:00

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    18:15

    Simpsonovi - Zmizelý (epizoda) (2017) (S29E09)

    18:45

    Simpsonovi - Ha Ha Land (epizoda) (2018) (S29E10)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Burnsova archa (epizoda) (2018) (S29E11)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Scénky z manželského života (epizoda) (2018) (S29E13)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (TV film) (2006)
    Dobrodružný / Akční

    22:15

    V pařátech smrti (TV film) (2011)
    Dobrodružný / Horor

    00:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E7)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:05

    12 opic - Bratři (epizoda) (2017) (S03E04)

    02:00

    Všemocný - V utajení (epizoda) (2016) (E15)

    02:55

    NCIS: Los Angeles - Královský gambit (epizoda) (2016) (S08E03)

    03:55

    Všemocný - V utajení (epizoda) (2016) (E15)

    04:50

  • 04:20

    Raymonda má každý rád - Posuň se (epizoda) (1999) (S03E20)

    04:50

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:25

    Raymonda má každý rád - Dovolená (epizoda) (1999) (S03E21)

    06:55

    07:40

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E12)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:55

    Přístav - Petr plete svetr (epizoda) (2017) (S04E19)

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:15

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E13)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E7)
    Komedie / Romantický

    14:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E8)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Velvet (TV seriál) (2014) (E41)
    Drama / Romantický

    16:15

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E9)
    Komedie / Romantický

    17:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E10)
    Komedie / Romantický

    19:00

    20:00

    Čtyři mořské panny a nástrahy lásky (TV film) (2006)
    Komedie / Rodinný

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E42)
    Drama / Romantický

    22:55

    Krejzovi - Mám prima bráchu (epizoda) (2018) (E25)

    01:00

    01:55

    Gordon Ramsay: Souboj restaurací (TV pořad) (2010) (E5)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace