Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:05-06:00
    HBO
    Horor / Mysteriózní

    Annabelle 2 : Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle". Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich…

  • poster
    05:25-07:10
    Nova Cinema
    Tom Horn (1980)
    Western / Dobrodružný

    Hlavní postavou tragického příběhu je bývalý vojenský zvěd Tom Horn, který se proslavil tím, že zajal legendárního apačského náčelníka Geronima, a později se stal jedním…

  • poster
    08:50-11:20
    HBO
    Akční / Dobrodružný

    Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější…

  • poster
    11:05-13:30
    Nova Cinema
    Katastrofický / Životopisný

    V roce 2010 bylo při důlním neštěstí v Chile zaživa pohřbeno 33 horníků. Na jejich vyproštění pak celých 69 dní pracoval dnem i nocí záchranný tým, zatímco jejich rodiny…

  • poster
    11:20-13:40
    HBO
    Drama / Romantický

    New York 1871. Lepší společnost té doby vytvořila "svět s takovou rovnováhou, že jeho harmonii mohlo zničit pouhé zašeptání". Společenská smetánka se řídila pevnými (byť…

  • poster
    15:40-18:10
    HBO
    Akční / Dobrodružný

    Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo,…

  • poster
    18:10-20:00
    HBO
    Drama / Romantický

    V závratném světě newyorské módy, kde nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem všech, kdo se jen trochu zajímají o svůj vzhled.…

  • poster
    20:00-22:40
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Působivý příběh mladého chlapce jménem Albert a jeho milovaného koně Joeyho se odehrává na samém počátku první světové války. Joey je Albertovým otcem prodán britské…

  • poster
    21:30-23:35
    HBO
    03:50-06:00
    HBO
    Escobar (2017)
    Životopisný / Krimi

    Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec.…

  • poster
    21:50-23:20
    ČT2
    Komedie / Drama

    Film Ostře sledované vlaky natočil Jiří Menzel podle stejnojmenné novely Bohumila Hrabala. Děj se odehrává za druhé světové války, v době, kdy se lidské vlastnosti…

  • poster
    22:40-00:30
    Nova Cinema
    Krimi / Thriller

    Majitel malého bistra Tom Stall si poklidně žije se svou manželkou, právničkou Edie, a jejich dvěma dětmi na malém městě Millbrook ve státě Indiana. Jediná noc však…

  • poster
    23:20-00:55
    ČT2
    Bravados (1958)
    Western / Drama

    Ta banda musí viset. Do jednoho... Do malého městečka poblíž mexických hranic přijede mlčenlivý návštěvník ze vzdáleného ranče Jim Douglass (Gregory Peck). Má jediný cíl…

  • poster
    23:35-01:20
    HBO
    Fakulta (1998)
    Horor / Sci-Fi

    Na jedné střední škole v Ohiu začne řádit mimozemský parazit, který se zmocnil učitele tělocviku Willise a ovládl jeho tělo. Postupně se zmocňuje také dalších členů…

  • poster
    00:30-02:50
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Každý určitě rád vzpomíná na to, jaké to bylo poprvé. Existují jen dvě výjimky. Lidé, kterým jejich seznámení se sexem tragicky nevyšlo, a Andy Stitzer (Steve Carell).…

TV program - pondělí 25.3.

  • 04:05

    Annabelle 2: Zrození zla (2017)
    Horor / Mysteriózní

    06:00

    Abulele (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:00

    Taková moderní rodinka - Did the Chicken Cross the Road? (epizoda) (2018) (S10E07)
    Komedie / Romantický

    08:25

    Průměrňákovi - A Heck of a Ride (2) (epizoda) (2018) (S09E24)

    08:50

    Avengers: Infinity War (2018)
    Akční / Dobrodružný

    11:20

    Věk nevinnosti (1993)
    Drama / Romantický

    13:40

    Vánoční představení (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    15:10

    Před kamerou (TV pořad) (2003) (S16E12)
    Publicistický / Dokumentární

    15:40

    Mission: Impossible - Fallout (2018)
    Akční / Dobrodružný

    18:10

    Ďábel nosí Pradu (2006)
    Drama / Romantický

    20:00

    Já jsem noc - Matador (epizoda) (2019) (E04)
    Drama / Mysteriózní

    21:00

    Černé pondělí - 7042 (epizoda) (2019) (E08)
    Komedie

    21:30

    Escobar (2017)
    Životopisný / Krimi

    23:35

    Fakulta (1998)
    Horor / Sci-Fi

    01:20

    Charleston (2017)
    Komedie / Drama

    03:20

    Filmy a filmové hvězdy (TV pořad) (2009) (S11E12)
    Publicistický

    03:50

    Escobar (2017)
    Životopisný / Krimi

    06:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3640)
    Drama / Komedie

    09:45

    Specialisté - Mrtvým se nic nedaruje (epizoda) (2017) (S02E09)

    10:50

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:30

    Krok za krokem - Pomoc v nouzi (epizoda) (1995) (S05E04)

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Pomocnice v domácnosti (epizoda) (1995) (S05E05)

    14:05

    Mentalista - Proud krve (epizoda) (2011) (S03E17)

    15:00

    Mentalista - Červená míle (epizoda) (2011) (S03E18)

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3641)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Vražda po telefonu (epizoda) (2019) (S03E27)

    21:15

    Specialisté - Šmírák (epizoda) (2017) (S02E10)
    Krimi / Thriller

    23:05

    Beze stopy - Půlnoční slunce (epizoda) (2002) (S01E10)

    00:00

    Mentalista - Proud krve (epizoda) (2011) (S03E17)

    00:50

    Mentalista - Červená míle (epizoda) (2011) (S03E18)

    01:30

    02:10

    Krok za krokem - Pomocnice v domácnosti (epizoda) (1995) (S05E05)

    02:35

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:55

  • 06:20

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E22)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (E21)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    M*A*S*H - Čas života (epizoda) (1979) (S08E11)

    08:15

    M*A*S*H - Drahý strýčku Abdule (epizoda) (1979) (S08E12)

    08:55

    M*A*S*H - Bitva o kapitána (epizoda) (1979) (S08E13)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcherová: Sňatek z rozumu (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E6)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E9)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Atentát na Rexe (epizoda) (2003) (S09E01)

    15:30

    Komisař Rex - Krokodýl v Dunaji (epizoda) (2004) (S09E06)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Rána do hlavy (epizoda) (2019) (S03E53)

    21:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:45

    Komisař Rex - Atentát na Rexe (epizoda) (2003) (S09E01)

    01:40

    Komisař Rex - Krokodýl v Dunaji (epizoda) (2004) (S09E06)

    02:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E9)
    Drama

    03:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:20

  • 04:05

    Brno Open 2005 (TV pořad) (2005)
    Taneční / Hudební

    04:45

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    05:05

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 6 (epizoda) (2017) (S02E06)

    09:50

    Tornádo (TV film) (1975)
    Krátkometrážní

    10:05

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:40

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Soused (TV film) (1977)
    Krátkometrážní

    14:15

    Hodina před ránem (TV film) (1983)
    Rodinný / Drama

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Rapl - Ryba smrdí od hlavy (epizoda) (2019) (S02E12)

    21:05

    Zkáza Dejvického divadla - Šmejdi (epizoda) (2019) (E04)

    21:35

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:14

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:15

    Kriminalista - Zmařené sny (epizoda) (2009)

    23:15

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:40

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Bolkoviny (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:10

    To mě baví (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Francouzská akrobacie na českých letadlech (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:30

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Buenos Aires, krása v rytmu tanga (TV film) (2018)
    Dokumentární

    09:55

    Vzestup strojů (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    10:40

    Úžasné hotely (TV seriál) (2017) (E3)
    Dokumentární

    11:35

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:05

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:30

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1244)
    Dokumentární / Publicistický

    13:10

    Něco navíc (2018)
    Dokumentární

    14:20

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:50

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    15:15

    Alpy shora (TV seriál) (2012) (E4)
    Dokumentární

    16:10

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:25

    Velký útěk (TV film) (2010)
    Dokumentární

    18:15

    18:45

    Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (TV seriál) (1994)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Turecko - brána Orientu (TV seriál) (2005) (E6)
    Dokumentární

    19:15

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Hitlerův itinerář (TV film) (2018) (E2)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Vzestup strojů (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    21:50

    Ostře sledované vlaky (1966)
    Komedie / Drama

    23:20

    Bravados (1958)
    Western / Drama

    00:55

    Queer: Virus, láska, naděje (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:25

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    01:50

    Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:10

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:35

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    02:50

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:15

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:40

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    22:15

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    00:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:05

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:25

    Tom Horn (1980)
    Western / Dobrodružný

    07:10

    Vojna není kojná (1994)
    Komedie / Válečný

    08:50

    A zase jedna Popelka (2008)
    Komedie / Hudební

    10:35

    Teleshopping

    11:05

    33 životů (2015)
    Katastrofický / Životopisný

    13:30

    Teleshopping

    14:00

    Koření života (2007)
    Drama / Komedie

    15:55

    Catwoman (2004)
    Akční / Fantasy

    17:50

    Deník princezny (2001)
    Rodinný / Komedie

    20:00

    Válečný kůň (2011)
    Drama / Válečný

    22:40

    Dějiny násilí (2005)
    Krimi / Thriller

    00:30

    40 let panic (2005)
    Komedie / Romantický

    02:50

    Žoldák: Legie zkázy (1998)
    Akční / Drama

    05:20

  • 04:15

    12 opic - Zaseknutá deska (epizoda) (2018) (S04E03)
    Dobrodružný / Drama

    05:00

    Berlínská mise - Test důvěry (epizoda) (2017) (S02E02)

    06:10

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E13)
    Reality-TV / Dobrodružný

    07:20

    Hvězdná brána - Počátek (epizoda) (2005) (S09E03)

    08:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:45

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E5)
    Dokumentární / Reality-TV

    10:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    11:50

    Futurama - Genům navzdory (epizoda) (2013) (S07E22)

    12:20

    Simpsonovi - Předvánoční hádky (epizoda) (2010) (S22E08)

    12:50

    Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (epizoda) (2010) (S22E09)

    13:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:20

    13:50

    Simpsonovi - Vočko v jednom ohni (epizoda) (2011) (S22E11)

    14:20

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Hra o tóny (epizoda) (2013) (S07E23)

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Dobrý otec Homer (epizoda) (2011) (S22E12)

    18:45

    Simpsonovi - Modrá a šedá (epizoda) (2011) (S22E13)

    19:15

    Simpsonovi - Vzteklej fotr ve filmu (epizoda) (2011) (S22E14)

    19:45

    Simpsonovi - Příběh škorpióna (epizoda) (2011) (S22E15)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Šašek v manéži (epizoda) (2018) (S30E08)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Teorie velkého třesku - Kulminace první noci (epizoda) (2018) (S12E08)
    Komedie / Romantický

    21:15

    21:45

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:10

    Vikingové - První sněm (epizoda) (2013) (S01E01)

    02:05

    Zornův syn - Společný víkend (epizoda) (2016) (E04)

    02:25

    Vikingové - První sněm (epizoda) (2013) (S01E01)

    03:20

    Zornův syn - Společný víkend (epizoda) (2016) (E04)

    06:50

  • 06:30

    Raymonda má každý rád - Tapeta (epizoda) (2000) (S05E03)

    06:55

    07:40

    Dobrá manželka - Šikana (epizoda) (2015) (S07E04)

    08:50

    Ohnivý kuře - Ucho jedna, ucho dvě! (epizoda) (2017) (S04E19)
    Komedie

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:30

    Dobrá manželka - Diskriminace (epizoda) (2015) (S07E05)

    13:30

    McLeodovy dcery - Krůček po krůčku (epizoda) (2003) (S03E24)

    14:25

    McLeodovy dcery - Časové vymezení (epizoda) (2003) (S03E25)

    15:25

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E6)
    Drama

    16:05

    McLeodovy dcery - Řeč těla (epizoda) (2003) (S03E26)

    17:00

    McLeodovy dcery - Zloděj (epizoda) (2003) (S03E27)

    18:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E100)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E101)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcherová: Cesta za štěstím (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E7)
    Drama

    22:45

    Černé vdovy - Epizoda 6 (epizoda) (2019) (E06)

    23:55

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E100)
    Telenovela / Drama

    00:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E101)
    Telenovela / Drama

    01:35

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S5E8)
    Reality-TV

    02:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:35

    Raymonda má každý rád - Tapeta (epizoda) (2000) (S05E03)

    03:55

    04:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace