Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:55-06:45
    Nova Cinema
    Komedie / Rodinný

    Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s…

  • poster
    10:10-11:30
    ČT1
    Babička (1971)
    Drama / Rodinný

    Jednu a tutéž událost vidí jinak dítě, jinak člověk dospělý, jinak člověk starý. I Babičku Boženy Němcové jsme četli, čteme a budeme číst stále jinak. Jako děti jsme ji…

  • poster
    10:45-12:40
    ČT2
    Diana osobně (TV film) (2017)
    Dokumentární

    V roce 1991 bylo v londýnském Kensingtonském paláci uskutečněno několik tajných rozhovorů s Dianou, princeznou z Walesu, které s jejím svolením natočil blízký přítel…

  • poster
    14:25-16:00
    ČT1
    Komedie / Válečný

    Komedie podle románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Poslušně hlásím: Tak se v úvodu druhého dílu filmové adaptace Haškova románu Dobrý…

  • poster
    17:35-20:00
    Nova Cinema
    42 (2013)
    Drama / Životopisný

    V roce 1946 se Branch Rickey (Harisson Ford), majitel brooklynského baseballového týmu Dodgers, postaví rasovému konzervatizmu nejvyšší profesionální baseballové ligy v…

  • poster
    21:55-00:55
    Nova Cinema
    Thriller / Drama

    Poslední snímek, který stačil režisér a producent Stanley Kubrick dokončit před svou smrtí, je eroticky laděné psychologické drama EYES WIDE SHUT (v překladu Široce…

  • poster
    22:10-00:30
    Nova
    Akční / Krimi

    Čtvrté pokračování úspěšné série akčních filmů. Tentokrát čelí dvojice sympatických, už stárnoucích detektivů hrozbě ze strany čínské mafie a hongkongského zabijáka. I…

TV program - čtvrtek 25.4.

  • 06:00

    O panence Blažence (TV seriál) (1986)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Pablo (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Komedie

    06:20

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    06:25

    Sára a kachnička (TV seriál) (2013)
    Animovaný

    06:35

    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Hodně štěstí, Charlie (TV seriál) (2010) (S2E11)
    Komedie / Drama

    07:20

    Včelka Mája (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:35

    Miru Miru (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    07:40

    Topsy a Tim (TV seriál) (2013)
    Rodinný

    07:50

    Holčička z iglú (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Komedie

    08:00

    Byli jednou dva méďové (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    08:05

    Bali (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    08:15

    Kamarádka Pimpa (TV seriál) (1975)
    Animovaný / Rodinný

    08:20

    Papírové příběhy (TV seriál) (2015)
    Krátkometrážní / Animovaný

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Zpívejte s námi (TV pořad) (2017)
    Rodinný / Hudební

    09:05

    Nina a neurony sportují (TV pořad) (2014)
    Rodinný / Dokumentární

    09:20

    Tryskouni (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    09:30

    Hravá angličtina s ptáčky kiwi (TV seriál) (2013)
    Rodinný

    09:40

    Pablo (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Komedie

    09:50

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    09:55

    Sára a kachnička (TV seriál) (2013)
    Animovaný

    10:05

    Andy na safari (TV seriál) (2018)
    Rodinný / Dobrodružný

    10:20

    Můj mazlíček a já (TV seriál) (2014)
    Rodinný

    10:35

    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    11:00

    Jogínci v přírodě (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    11:10

    Šikulové (TV pořad) (2007)
    Rodinný

    11:40

    Včelka Mája (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    11:50

    Miru Miru (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    11:55

    Topsy a Tim (TV seriál) (2013)
    Rodinný

    12:10

    Holčička z iglú (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Komedie

    12:15

    Byli jednou dva méďové (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    12:20

    Bali (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    12:35

    Kamarádka Pimpa (TV seriál) (1975)
    Animovaný / Rodinný

    12:45

    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)
    Rodinný

    12:55

    O panence Blažence (TV seriál) (1986)
    Animovaný / Rodinný

    13:05

    Od dětí pro děti (TV pořad) (2008)
    Rodinný

    13:35

    Šmoulové (TV seriál) (1981)
    Animovaný / Rodinný

    13:55

    Operace JAUU! (TV pořad) (2012)
    Rodinný

    14:25

    Mrňousci (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    AZ-kvíz Junior (TV pořad) (2004)
    Soutěžní

    15:00

    Brambory a draci (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    15:10

    Hodně štěstí, Charlie (TV seriál) (2010) (S2E11)
    Komedie / Drama

    15:30

    Papírový přístav (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    15:45

    Vynalézáme s přírodou (TV seriál) (2014)
    Dokumentární / Rodinný

    16:10

    Planeta Yó (TV pořad) (2011)
    Rodinný

    16:45

    Nina a neurony sportují (TV pořad) (2014)
    Rodinný / Dokumentární

    17:00

    Tryskouni (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    17:10

    Hopsasa (TV pořad) (2016)
    Rodinný

    17:20

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    17:50

    Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:15

    Šmoulové (TV seriál) (1981)
    Animovaný / Rodinný

    18:40

    Zprávičky ze světa (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Rodinný

    18:50

    Elena z Avaloru (TV seriál) (2016) (E18)
    Animovaný

    19:15

    Aladinova dobrodružství (TV seriál) (1994) (E31)
    Animovaný / Rodinný

    19:40

    Příšerka Molly (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Rodinný

    19:45

    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)
    Rodinný

    20:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3663)
    Drama / Komedie

    10:00

    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Na cestách (epizoda) (1997) (S06E02)

    12:50

    14:10

    Mentalista - Rubínový náhrdelník (epizoda) (2013) (S05E11)

    15:05

    Mentalista - Rudé autíčko (epizoda) (2013) (S05E12)

    16:00

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3664)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:35

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:10

    Smrtonosná zbraň 4 (1998)
    Akční / Krimi

    00:30

    Mentalista - Rubínový náhrdelník (epizoda) (2013) (S05E11)

    01:25

    Mentalista - Rudé autíčko (epizoda) (2013) (S05E12)

    02:20

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E2)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S2E26)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Synové a kuželkáři (epizoda) (1982) (S10E20)

    08:10

    M*A*S*H - Zachyť to (epizoda) (1982) (S10E21)

    08:50

    M*A*S*H - Zlořečená koza (epizoda) (1982) (S10E22)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Láska mezi jahodami (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E2)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E1)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Přines mi hlavu Beethovena (epizoda) (1995) (S01E12)

    15:30

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E13)
    Krimi / Akční

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Dopisy z minulosti (epizoda) (2019) (E62)

    21:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Přines mi hlavu Beethovena (epizoda) (1995) (S01E12)

    01:50

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (E13)
    Krimi / Akční

    02:50

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E1)
    Drama

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

  • 04:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:45

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Křeček (TV film) (1974)
    Krátkometrážní

    10:10

    Babička (1971) (E2)
    Drama / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Inspekce (TV film) (1988)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:25

    Poslušně hlásím (1957)
    Komedie / Válečný

    16:45

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Život je ples - Podezření (epizoda) (2012) (E15)

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:30

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Columbo - Velké podvody (epizoda) (1989)
    Krimi

    00:05

    Grantchester - Epizoda 2 (epizoda) (2017) (S03E02)
    Drama / Mysteriózní

    00:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:25

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:50

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:20

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:25

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Příběh šimpanzice Canelle (TV film) (2015)
    Dokumentární

    09:55

    Ostrovy na prodej (TV film) (2010)
    Dokumentární

    10:45

    Diana osobně (TV film) (2017)
    Dokumentární

    13:05

    Hitlerovy děti (TV seriál) (2000)
    Dokumentární

    14:00

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    14:05

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    14:35

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    14:40

    Tkaná krása (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:10

    Turecko - brána Orientu (TV seriál) (2005) (E10)
    Dokumentární

    15:30

    Magické hory - Kleť (epizoda) (2009)

    15:50

    Egyptská říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Historický

    16:40

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    19:00

    Fotbal pro rozvoj (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:25

    Toulky s Ladislavem Smoljakem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    21:00

    21:30

    Krajinou vína (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární

    21:55

    Útěk na Vanuatu (TV film) (2015)
    Dokumentární

    22:50

    Města zločinu (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    23:45

    Queer: Travesti po anglicku (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:15

    Na cestě - Na cestě po Kalymnosu (epizoda) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:40

    Svatá země na přelomu tisíciletí (TV film) (2000)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:00

    Výroba aut od A do Z (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární

    01:55

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:20

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    02:35

    03:25

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    03:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    00:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:55

    Kouzelná romance (2007)
    Komedie / Rodinný

    06:45

    Mentalista - Špatná volba (epizoda) (2012) (S05E09)

    07:40

    Mentalista - Panamská rudá (epizoda) (2012) (S05E10)

    08:30

    Donšajni (2013)
    Komedie / Hudební

    10:40

    Teleshopping

    11:10

    Green Lantern (2011)
    Sci-Fi / Akční

    13:20

    Teleshopping

    13:50

    Včera narození (1993)
    Komedie / Romantický

    15:45

    Rapsodie v Miami (1995)
    Komedie / Romantický

    17:35

    42 (2013)
    Drama / Životopisný

    20:00

    Mistr iluze - Divination (epizoda) (2018) (E04)
    Drama

    21:00

    Mistr iluze - Masking (epizoda) (2018) (E05)
    Drama

    21:55

    Spalující touha (1999)
    Thriller / Drama

    00:55

    Hranaři (2011)
    Krimi / Drama

    02:45

    04:15

  • 06:30

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E5)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:50

    Hvězdná brána - Dvoustá (epizoda) (2006) (S10E06)

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E28)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    12:10

    Futurama - Trable s Poplíky (epizoda) (2000) (S02E15)

    12:40

    13:10

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Virtuální rodina (epizoda) (2016) (S28E02)

    14:10

    Simpsonovi - Nesnášíme Boston (epizoda) (2016) (S28E03)

    14:40

    15:35

    Futurama - Den Matky (epizoda) (2000) (S02E14)

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E29)
    Dokumentární / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    18:45

    Simpsonovi - Důvěřuj, ale prověřuj (epizoda) (2016) (S28E05)

    19:15

    Simpsonovi - Kouč "K" (epizoda) (2016) (S28E06)

    19:40

    Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (epizoda) (2016) (S28E07)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:20

    22:20

    Maximální riziko (1996)
    Akční / Dobrodružný

    00:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E29)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:20

    Vikingové - Uchvatitel (epizoda) (2015) (S03E05)

    02:50

    Vikingové - Uchvatitel (epizoda) (2015) (S03E05)

    06:05

  • 04:35

    Cizinka - Šifra (epizoda) (2016) (S02E03)

    06:40

    Raymonda má každý rád - Jen formalita (epizoda) (2003) (S07E14)

    07:20

    Raymonda má každý rád - Zupák (epizoda) (2003) (S07E15)

    08:05

    Vysněná meta - Poslední zápas (epizoda) (2016) (E09)

    09:25

    Ohnivý kuře - Na bitevním poli (epizoda) (2018) (S05E16)

    10:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:35

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:50

    Vysněná meta - Neříkej to (epizoda) (2016) (E10)

    13:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E162)
    Telenovela / Drama

    14:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E163)
    Telenovela / Drama

    15:40

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E37)
    Drama

    16:25

    McLeodovy dcery - Král a já (epizoda) (2005) (S05E26)

    17:20

    McLeodovy dcery - Úmysly (epizoda) (2005) (S05E27)

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E49)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E50)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Znovunalezená láska (TV film) (2016)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E38)
    Drama

    22:50

    Modrý kód - Rodinná pouta (epizoda) (2019) (S03E61)

    00:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E49)
    Telenovela / Drama

    00:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E50)
    Telenovela / Drama

    01:45

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S6E14)
    Reality-TV

    02:45

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:50

    Raymonda má každý rád - Jen formalita (epizoda) (2003) (S07E14)

    04:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace