Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:30-11:10
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Když se dva druháci, Bryce a Juli, potkali poprvé, Juli hned věděla, že je to láska. Bryce si tím nebyl vůbec jistý. Ve dnech a letech, které následovaly, dělal Bryce …

  • poster
    14:35-15:55
    ČT1
    Začalo to karafiátem (TV film) (1981)
    Komedie / Drama

    Spořádaná a věrná manželka Miluška si při oslavě pětatřicátých narozenin uvědomí, že svého manžela přestává zajímat. Na radu tří přítelkyň se snaží vzbudit jeho…

  • poster
    20:00-22:05
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    V březnu 1981 se město Atlanta zmítalo jednou z nejhrůznějších vražedných sérií v historii Spojených států. Týden co týden se v řekách, zadních uličkách a parcích…

  • poster
    21:40-23:10
    ČT2
    Kráva (1992)
    Drama

    Příběh podivínského mladíka Adama (Radek Holub) a jeho ženy (Alena Mihulová) se odehrává na horské samotě počátkem tohoto století. Adam je synem svobodné matky nevalné…

  • poster
    22:05-00:35
    Nova Cinema
    Mys hrůzy (1991)
    Krimi / Thriller

    Max Cady opouští vězení, kam byl před čtrnácti lety odsouzen za znásilnění. Je odhodlán pomstít se svému tehdejšímu obhájci Samu Bowdenovi, který ve snaze potrestat…

  • poster
    23:10-00:55
    ČT2
    Bandolero! (1968)
    Western

    Byla jednou pěkná banka a několik zločinců, kteří ji chtěli vyloupit... Lupič Dee Bishop a jeho banda se pokusí vykrást banku v městečku Val Verde. Šerif Johnson však…

  • poster
    00:35-02:30
    Nova Cinema
    Historický / Drama

    Let číslo 93 aerolinek United Airlines startoval kvůli čekání na ranveji o něco později. Když letadlo dosáhlo letové výšky, už byly dostupné zprávy o unesených letadlech…

  • poster
    02:30-05:05
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Hlavní postavou americké krimi komedie je bývalý policista Jack Walsh, který musí do pátku do půlnoci dodat k losangeleskému soudu mafiánského účetního Jonathana…

TV program - pondělí 29.4.

  • 04:00

    Jorinda a Joringel (TV film) (2011)
    Pohádka / Romantický

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:50

    Novashopping

    09:05

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3665)
    Drama / Komedie

    10:05

    Specialisté - Nehoda (epizoda) (2017) (S02E14)

    11:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Dohazovač (epizoda) (1997) (S06E22)

    12:50

    14:05

    Mentalista - Rudý lak na nehty (epizoda) (2013) (S05E15)

    15:00

    Mentalista - Krveprolití (epizoda) (2013) (S05E16)

    16:00

    Kriminálka Miami - Náhlá smrt (epizoda) (2010) (S09E02)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3666)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Otec, matka, dítě (epizoda) (2019) (S03E32)

    21:20

    Specialisté - Naslepo (epizoda) (2017) (S02E15)

    23:20

    Beze stopy - Zjevení (epizoda) (2003) (S02E02)

    00:15

    Mentalista - Rudý lak na nehty (epizoda) (2013) (S05E15)

    01:10

    Mentalista - Krveprolití (epizoda) (2013) (S05E16)

    01:50

    Kriminálka Miami - Náhlá smrt (epizoda) (2010) (S09E02)

    02:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    06:15

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E6)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S3E4)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Kdo ví? (epizoda) (1982) (S11E05)

    08:10

    M*A*S*H - Senzační zpráva (epizoda) (1982) (S11E06)

    08:50

    M*A*S*H - Pochybnosti (epizoda) (1982) (S11E07)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Dotek kouzla (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E4)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E3)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Stopy po krvi (epizoda) (1995) (S02E02)

    15:30

    Komisař Rex - Smrtící svádění (epizoda) (1995) (S02E04)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Zahraj si se mnou (epizoda) (2019) (S03E62)

    21:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:50

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Komisař Rex - Stopy po krvi (epizoda) (1995) (S02E02)

    01:55

    Komisař Rex - Smrtící svádění (epizoda) (1995) (S02E04)

    03:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E3)
    Drama

    04:00

  • 04:20

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:40

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Zkus mít vkus (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Zločin na poště (TV film) (1980)
    Krimi

    09:50

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:20

    Rozpaky kuchaře Svatopluka - Neděle (epizoda) (1984) (E04)

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Herecká dráha (TV film) (1978)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:35

    Začalo to karafiátem (TV film) (1981)
    Komedie / Drama

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    21:20

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    23:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:25

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    23:55

    Švédská zápalka (TV film) (1982)
    Drama / Krimi

    01:05

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:25

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:50

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Tkaná krása (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:30

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Norsko, objevování severu (TV film) (2018)
    Dokumentární

    09:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    10:20

    Český ráj: Ráj v srdci Čech (TV film) (2003)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    10:50

    Rezavý ráj (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    11:40

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:35

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:45

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:10

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1249)
    Dokumentární / Publicistický

    13:25

    Výroba aut od A do Z (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární

    14:15

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:45

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E7)
    Dokumentární

    15:15

    Ostrovy na prodej (TV film) (2010)
    Dokumentární

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:20

    1944: Spojenecké bombardování Le Havru (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    18:55

    Turecko - brána Orientu (TV seriál) (2005) (E11)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Vlak smrti (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    20:50

    Vzestup strojů (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    21:40

    Kráva (1992)
    Drama

    23:10

    Bandolero! (1968)
    Western

    00:55

    Queer: Travesti po anglicku (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:20

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    01:50

    Splachování věčnosti (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:15

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    02:40

    Safari (TV pořad) (2007)
    Talk-show

    03:10

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:50

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:10

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:40

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:40

    Včera narození (1993)
    Komedie / Romantický

    06:30

    Jorinda a Joringel (TV film) (2011)
    Pohádka / Romantický

    07:45

    Babe 2: Prasátko ve městě (1998)
    Rodinný / Fantasy

    09:30

    Má mě rád, nemá mě rád (2010)
    Komedie / Drama

    11:10

    Teleshopping

    11:40

    Král Charles III. (TV film) (2017)
    Drama

    13:35

    Teleshopping

    14:05

    Hořké sladkosti (2000)
    Komedie / Romantický

    15:50

    Zlatý kompas (2007)
    Fantasy / Dobrodružný

    17:50

    Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)
    Fantasy / Akční

    20:00

    Kdo zabil děti z Atlanty? (TV film) (2000)
    Krimi / Drama

    22:05

    Mys hrůzy (1991)
    Krimi / Thriller

    00:35

    Let číslo 93 (2006)
    Historický / Drama

    02:30

    Půlnoční běh (1988)
    Akční / Dobrodružný

    05:05

  • 04:55

    Poslední loď - Vítejte na Gitmu (epizoda) (2014) (S01E02)

    06:35

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E7)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:55

    Hvězdná brána - Pamatuj na smrt (epizoda) (2006) (S10E08)

    09:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E30)
    Dokumentární / Reality-TV

    10:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    11:45

    Futurama - Zachraňte vojína Bendera (epizoda) (2000) (S02E17)

    12:15

    Simpsonovi - Vzhůru z prázdnin (epizoda) (2017) (S28E16)

    12:45

    Simpsonovi - Baskeťák Bart (epizoda) (2017) (S28E17)

    13:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:15

    Simpsonovi - Hodinky po tátovi (epizoda) (2017) (S28E18)

    13:45

    Simpsonovi - Burnsova univerzita (epizoda) (2017) (S28E19)

    14:15

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Jak ztratit holku za 1000 let (epizoda) (2000) (S02E19)

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E1)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Dokonalý vnuk (epizoda) (2017) (S28E20)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Noční klub u Vočka (epizoda) (2017) (S28E21)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Město psů (epizoda) (2017) (S28E22)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Serfsonovi (epizoda) (2017) (S29E01)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Tančím, seč mi pupek dovolí (epizoda) (2019) (S30E13)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    21:15

    Teorie velkého třesku - Realizace bunkru (epizoda) (2015) (S08E20)

    21:40

    22:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E1)
    Komedie / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:10

    Vikingové - Paříž (epizoda) (2015) (S03E07)

    02:15

    Poslední chlap na Zemi - Velký den (epizoda) (2017) (S03E16)
    Akční / Komedie

    02:40

    Vikingové - Paříž (epizoda) (2015) (S03E07)

    03:40

    Poslední chlap na Zemi - Velký den (epizoda) (2017) (S03E16)
    Akční / Komedie

    06:30

  • 04:05

    Cizinka - Audience u krále (epizoda) (2016) (S02E07)

    06:20

    Raymonda má každý rád - Kufr (epizoda) (2003) (S07E22)

    06:50

    07:40

    Zlá krev - Pilot (epizoda) (2017) (S01E01)

    09:05

    Ohnivý kuře - Útěk (epizoda) (2018) (S05E20)
    Komedie

    10:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:15

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Zlá krev - Ta druhá (epizoda) (2017) (S01E02)

    13:30

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E170)
    Telenovela / Drama

    14:25

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E171)
    Telenovela / Drama

    15:25

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E41)
    Drama

    16:10

    McLeodovy dcery - Pravda bolí (epizoda) (2006) (S06E02)

    17:05

    McLeodovy dcery - Polibek smrti (epizoda) (2006) (S06E03)

    18:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E57)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E58)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E42)
    Drama

    22:50

    Temný Kraj - Loupežníci (epizoda) (2017) (S01E03)
    Krimi / Drama

    00:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E57)
    Telenovela / Drama

    01:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E58)
    Telenovela / Drama

    01:55

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S6E16)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace