Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:00-08:25
    Nova Cinema
    Animovaný / Komedie

    Nazdárek, padre! Vítej na bláznivém ranči Q Dude. Nasaď ostruhy a vydej se se Scooby-Dooem a jeho partou na dokonale praštěnou jízdu ve zbrusu novém originálním filmu.…

  • poster
    10:55-13:15
    Nova Cinema
    Spider-Man (2002)
    Akční / Dobrodružný

    Film na motivy marvelovského komiksu je příběhem podivínského středoškoláka Petera Parkera (Tobey Maguire). Jako dítě osiřel, byl šikanován a nebyl schopen vyznat lásku…

  • poster
    17:05-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Historický

    V zimních měsících roku 1944, krátce před přelomem roku, jsou spojenecké armády připraveny zaútočit na Německo. Hitler však vymyslí poslední zoufalý plán nařídí svým…

  • poster
    21:55-00:10
    Nova Cinema
    Pokání (2007)
    Drama / Romantický

    Příliš bujná fantazie dvanáctileté "budoucí spisovatelky" Briony Tallisové odstartuje tragický příběh, který nenapravitelně změní osudy tří lidí. Vinou vlastní…

  • poster
    22:20-00:30
    Prima Cool
    Akční / Krimi

    Arnold Schwarzenegger si zopakoval roli terminátora v klasickém akčním snímku zkušeného Waltera Hilla. Nekompromisního kapitána sovětské policie Ivana Danka doprovází na…

  • poster
    00:10-02:10
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    V březnu 1981 se město Atlanta zmítalo jednou z nejhrůznějších vražedných sérií v historii Spojených států. Týden co týden se v řekách, zadních uličkách a parcích…

TV program - čtvrtek 2.5.

  • 06:00

    O panence Blažence (TV seriál) (1986)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Pablo (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Komedie

    06:20

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    06:25

    Sára a kachnička (TV seriál) (2013)
    Animovaný

    06:35

    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Hodně štěstí, Charlie (TV seriál) (2010) (S2E16)
    Komedie / Drama

    07:20

    Včelka Mája (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:35

    Miru Miru (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    07:40

    Topsy a Tim (TV seriál) (2013)
    Rodinný

    07:50

    Holčička z iglú (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Komedie

    08:00

    Byli jednou dva méďové (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    08:05

    Bali (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    08:15

    Kamarádka Pimpa (TV seriál) (1975)
    Animovaný / Rodinný

    08:20

    Papírové příběhy (TV seriál) (2015)
    Krátkometrážní / Animovaný

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Písničky doktora Notičky (TV pořad) (2014)
    Hudební / Rodinný

    09:05

    Nina a neurony sportují (TV pořad) (2014)
    Rodinný / Dokumentární

    09:20

    Tryskouni (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    09:30

    Hravá angličtina s ptáčky kiwi (TV seriál) (2013)
    Rodinný

    09:35

    Pablo (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Komedie

    09:50

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    09:55

    Sára a kachnička (TV seriál) (2013)
    Animovaný

    10:05

    Andy na safari (TV seriál) (2018)
    Rodinný / Dobrodružný

    10:15

    Můj mazlíček a já (TV seriál) (2014)
    Rodinný

    10:35

    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    10:55

    Jogínci v přírodě (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    11:10

    Šikulové (TV pořad) (2007)
    Rodinný

    11:35

    Včelka Mája (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    11:50

    Miru Miru (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    11:55

    Břinčíci (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Loutkový

    12:05

    Holčička z iglú (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Komedie

    12:15

    Byli jednou dva méďové (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    12:20

    Peg + Kočičák (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Hudební

    12:35

    Kamarádka Pimpa (TV seriál) (1975)
    Animovaný / Rodinný

    12:45

    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)
    Rodinný

    12:55

    O panence Blažence (TV seriál) (1986)
    Animovaný / Rodinný

    13:05

    Od dětí pro děti (TV pořad) (2008)
    Rodinný

    13:30

    Šmoulové (TV seriál) (1981)
    Animovaný / Rodinný

    13:55

    Operace JAUU! (TV pořad) (2012)
    Rodinný

    14:25

    Mrňousci (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    AZ-kvíz Junior (TV pořad) (2004)
    Soutěžní

    15:00

    Brambory a draci (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    15:05

    Hodně štěstí, Charlie (TV seriál) (2010) (S2E16)
    Komedie / Drama

    15:30

    Papírový přístav (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    15:40

    Věda je zábava (TV seriál) (2004)
    Dokumentární / Rodinný

    16:10

    Planeta Yó (TV pořad) (2011)
    Rodinný

    16:45

    Nina a neurony sportují (TV pořad) (2014)
    Rodinný / Dokumentární

    17:00

    Tryskouni (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    17:10

    Hopsasa (TV pořad) (2016)
    Rodinný

    17:20

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    17:50

    Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:10

    Šmoulové (TV seriál) (1981)
    Animovaný / Rodinný

    18:40

    Zprávičky ze světa (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Rodinný

    18:50

    Elena z Avaloru (TV seriál) (2016) (E25)
    Animovaný

    19:15

    Aladinova dobrodružství (TV seriál) (1994) (E38)
    Animovaný / Rodinný

    19:40

    Příšerka Molly (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Rodinný

    19:45

    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)
    Rodinný

    20:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:40

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3667)
    Drama / Komedie

    09:35

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3668)
    Drama / Komedie

    10:30

    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Strach z volného pádu (epizoda) (1997) (S06E06)

    12:50

    14:05

    Mentalista - Den rudého dopisu (epizoda) (2013) (S05E19)

    15:00

    Mentalista - Rudé sametové dortíky (epizoda) (2013) (S05E20)

    16:00

    Kriminálka Miami - Honička (epizoda) (2010) (S09E04)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3669)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    21:40

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:10

    Aljaška v plamenech (1994)
    Akční / Dobrodružný

    00:10

    Mentalista - Den rudého dopisu (epizoda) (2013) (S05E19)

    01:05

    Mentalista - Rudé sametové dortíky (epizoda) (2013) (S05E20)

    02:00

    Kriminálka Miami - Honička (epizoda) (2010) (S09E04)

    02:45

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E9)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S3E7)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Běh pro peníze (epizoda) (1982) (S11E09)

    08:15

    M*A*S*H - OSN, noc a hudba (epizoda) (1983) (S11E10)

    08:50

    M*A*S*H - Podivní spolunocležníci (epizoda) (1983) (S11E11)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E6)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E5)
    Drama

    14:25

    Komisař Rex - Slepá svědkyně (epizoda) (1995) (S02E06)

    15:30

    Komisař Rex - Nebezpečný lov (epizoda) (1995) (S02E07)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Mistr ping-pong (epizoda) (2019) (E64)

    21:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Slepá svědkyně (epizoda) (1995) (S02E06)

    01:50

    Komisař Rex - Nebezpečný lov (epizoda) (1995) (S02E07)

    02:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E5)
    Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

  • 04:00

    Příběhy slavných - Dobrovolný dárce hlasu (epizoda) (2010)
    Dokumentární

    04:55

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:20

    Herecká dráha (TV film) (1978)
    Komedie / Krátkometrážní

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    09:45

    Doktor Martin - Cesta z lesa (epizoda) (2005)

    10:30

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    14:45

    13. komnata - 13. komnata Ivana Hlase (epizoda) (2014)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:15

    Columbo - Vražda jako autoportrét (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    16:45

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:30

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Columbo - Planý poplach (epizoda) (1990)
    Krimi

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:30

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:10

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:45

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:30

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Nejlepší kočka (TV film) (2014)
    Dokumentární

    09:50

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E3)
    Publicistický

    10:20

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    10:25

    Budapešťské Inferno (TV film) (2017)
    Dokumentární

    11:15

    Krajinou vína (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární

    11:45

    Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa (TV film) (2006)
    Dokumentární

    12:25

    Hitlerovy děti (TV seriál) (2000)
    Dokumentární

    13:20

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:50

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:55

    Vyšívaná krása (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:25

    Turecko - brána Orientu (TV seriál) (2005) (E11)
    Dokumentární

    14:45

    Magické hory - Radobýl (epizoda) (2009)

    15:05

    Egyptská říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Historický

    15:55

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    16:40

    Vzestup strojů (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    17:25

    Velké přírodní migrace (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Toulky s Ladislavem Smoljakem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    21:30

    Krajinou vína (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    22:00

    Útěk na Papuu-Novou Guineu (TV film) (2015)
    Dokumentární

    22:55

    Města zločinu (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    23:50

    Queer: Děti Olivové hory (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:15

    Poslední rudý princ (2015)
    Dokumentární

    01:10

    Příběh služebnice - June (epizoda) (2018) (S02E01)

    02:05

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:30

    Být dýdžej (TV film) (2011)
    Dokumentární / Hudební

    03:25

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:50

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:20

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    00:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:15

    Nebezpečné pády (1994)
    Akční / Komedie

    07:00

    Scooby Doo: Shaggyho souboj (2017)
    Animovaný / Komedie

    08:25

    Dohazovač (1997)
    Komedie / Romantický

    10:20

    Teleshopping

    10:55

    Spider-Man (2002)
    Akční / Dobrodružný

    13:15

    Teleshopping

    13:45

    Dej mi domov (2013)
    Drama

    15:25

    Vodonoš (1998)
    Komedie / Sportovní

    17:05

    Bitva v Ardenách (1965)
    Drama / Historický

    20:00

    Mistr iluze - The Black Arts (epizoda) (2018) (E06)
    Drama

    21:00

    Mistr iluze - Sacrifice 99 to Fool 1 (epizoda) (2018) (E07)
    Drama

    21:55

    Pokání (2007)
    Drama / Romantický

    00:10

    Kdo zabil děti z Atlanty? (TV film) (2000)
    Krimi / Drama

    02:10

    05:05

  • 06:30

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E10)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:50

    Hvězdná brána - Výprava, část druhá (epizoda) (2007) (S10E11)

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E3)
    Komedie / Reality-TV

    11:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    12:10

    Futurama - Amazonky to chtějí taky (epizoda) (2001) (S03E01)

    12:40

    Simpsonovi - Starosti starostky (epizoda) (2017) (S29E06)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Pimprlata (epizoda) (2017) (S29E07)
    Animovaný / Komedie

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Opus slečny Lisy (epizoda) (2017) (S29E08)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Zmizelý (epizoda) (2017) (S29E09)

    14:40

    15:35

    Futurama - Láska Benderovská (epizoda) (2001) (S03E06)

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E4)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Ha Ha Land (epizoda) (2018) (S29E10)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Burnsova archa (epizoda) (2018) (S29E11)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Umění mi není ukradený (epizoda) (2018) (S29E12)
    Animovaný / Komedie

    19:40

    Simpsonovi - Scénky z manželského života (epizoda) (2018) (S29E13)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:20

    22:20

    Rudé horko (1988)
    Akční / Krimi

    00:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E4)
    Komedie / Reality-TV

    01:30

    Vikingové - Mrtvý (epizoda) (2015) (S03E10)

    02:25

    12 opic - Rok opice (epizoda) (2016) (S02E01)

    03:25

    Vikingové - Mrtvý (epizoda) (2015) (S03E10)

    04:20

  • 04:20

    04:50

    Cizinka - Střetnutí u Prestonpans (epizoda) (2016) (S02E10)

    06:40

    Raymonda má každý rád - Záškolák (epizoda) (2003) (S08E03)

    08:00

    Zlá krev - Více či méně (epizoda) (2017) (S01E04)

    09:25

    Ohnivý kuře - Personální otázky (epizoda) (2018) (S05E23)

    10:41

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:35

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:50

    Zlá krev - A Oscara získává... (epizoda) (2017) (S01E05)

    13:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E176)
    Telenovela / Drama

    14:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E177)
    Telenovela / Drama

    15:45

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E44)
    Drama

    16:30

    McLeodovy dcery - Za hlasem srdce (epizoda) (2006) (S06E08)

    17:25

    McLeodovy dcery - Zbav nás zlého (epizoda) (2006) (S06E09)

    18:25

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E63)
    Telenovela / Drama

    19:15

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E64)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Zrada a láska (TV film) (2014)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E45)
    Drama

    22:50

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E63)
    Telenovela / Drama

    00:45

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E64)
    Telenovela / Drama

    01:30

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S7E3)
    Reality-TV

    02:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:40

    Raymonda má každý rád - Záškolák (epizoda) (2003) (S08E03)

    04:05

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace