Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    12:00-14:15
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    O tom, jak se stát strůjcem svého štěstí, vypráví jeden z nejlepších a nejoriginálnějších sci-fi filmů v historii. Christopher Lloyd sestrojil stroj na cestování časem…

  • poster
    13:50-14:45
    ČT2
    Dokumentární

    Lovecká vášeň se stala předmětem obchodu, touhu po trofejích uspokojuje lovecký průmysl. Kam až je možné zajít?Navzdory celosvětovému opovržení stovky lidí každoročně…

  • poster
    14:25-15:55
    ČT1
    Pohádka / Drama

    Slavnou strašidelnou pohádku, původně francouzskou, o princi začarovaném do děsivé zvířecí podoby, jehož vysvobodí až čistá láska, využil režisér Juraj Herz k vizuálně…

  • poster
    14:50-18:10
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Sestry Stratfordovy jsou jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy, ale její starší sestra Kat má pověst nesnesitelné dračice.…

  • poster
    21:50-23:45
    ČT2
    MASH (1970)
    Drama / Komedie

    Do mobilní chirurgické nemocnice MASH 4077, kterou americká armáda umístila nedaleko frontové linie, je převelena dvojice nových lékařů. Jak kapitán dr. Benjamin…

  • poster
    23:45-01:15
    ČT2
    Western

    Jeho návštěva se změní v očistu. Yul Brynner jako nájemný střelec, jehož úkolem je zabít nepohodlného válečného rebela... Konfederační voják Matt Weaver se po válce…

  • poster
    00:00-02:15
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    Šílený Max, pronásledovaný svou pohnutou minulostí, je přesvědčen, že jediný způsob jak přežít, je vydat se na osamělou pouť. Narazí však na skupinu prchající pustinou…

TV program - pondělí 20.5.

  • 06:00

    Jak to dělají (TV seriál) (2006) (E17)
    Dokumentární

    06:26

    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010) (S3E4)
    Dokumentární

    07:14

    Jak fungují stroje (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    08:02

    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003) (S10E22)
    Dokumentární / Komedie

    08:50

    Jak to dělají (TV seriál) (2006) (E10)
    Dokumentární

    09:14

    Jak se to dělá (TV seriál) (1999) (S25E22)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    09:38

    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010) (S3E4)
    Dokumentární

    10:26

    Tajemství podsvětí (TV seriál) (2017) (E6)
    Dokumentární

    11:14

    Jak fungují stroje (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    12:02

    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003) (S10E22)
    Dokumentární / Komedie

    13:38

    Jak to dělají (TV seriál) (2006) (E10)
    Dokumentární

    14:02

    Jak se to dělá (TV seriál) (1999) (S25E22)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:26

    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010) (S3E4)
    Dokumentární

    15:14

    Tajemství podsvětí (TV seriál) (2017) (E6)
    Dokumentární

    16:02

    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003) (S10E22)
    Dokumentární / Komedie

    17:40

    Jak fungují stroje (TV seriál) (2016) (E4)
    Dokumentární

    18:30

    Co se dělo dál? (TV seriál) (2013) (S2E7)
    Dokumentární

    18:55

    Co se dělo dál? (TV seriál) (2013) (S2E8)
    Dokumentární

    19:20

    Jak to dělají (TV seriál) (2006) (E12)
    Dokumentární

    19:45

    Jak se to dělá (TV seriál) (1999) (S25E23)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    20:10

    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003) (S10E23)
    Dokumentární / Komedie

    21:00

    Co se dělo dál? (TV seriál) (2013) (S2E7)
    Dokumentární

    21:25

    Co se dělo dál? (TV seriál) (2013) (S2E8)
    Dokumentární

    21:50

    Tajemství podsvětí (TV seriál) (2017) (E7)
    Dokumentární

    22:40

    Jak to dělají (TV seriál) (2006) (E12)
    Dokumentární

    23:05

    Jak se to dělá (TV seriál) (1999) (S25E23)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    23:30

    Jak fungují stroje (TV seriál) (2016) (E4)
    Dokumentární

    01:10

    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003) (S10E23)
    Dokumentární / Komedie

    02:00

    Co se dělo dál? (TV seriál) (2013) (S2E7)
    Dokumentární

    02:24

    Co se dělo dál? (TV seriál) (2013) (S2E8)
    Dokumentární

    02:48

    Tajemství podsvětí (TV seriál) (2017) (E7)
    Dokumentární

    03:36

    Jak fungují stroje (TV seriál) (2016) (E4)
    Dokumentární

    04:24

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3680)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Ranč (epizoda) (2015) (S01E01)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Životní zkušenosti (epizoda) (1997) (S06E19)

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Vyznání (epizoda) (2013) (S09E28)

    14:10

    Mentalista - Hnědooká děvčata (epizoda) (2014) (S06E19)

    15:05

    Mentalista - Italská restaurace (epizoda) (2014) (S06E20)

    16:00

    Kriminálka Miami - Touha po krvi (epizoda) (2011) (S09E15)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3681)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Dívka v parku (epizoda) (2019) (S03E35)

    21:15

    Specialisté - Jakub a detektivové (epizoda) (2018) (S02E18)
    Krimi / Thriller

    23:20

    Beze stopy - Odhalení (epizoda) (2004) (S02E11)

    00:10

    Mentalista - Hnědooká děvčata (epizoda) (2014) (S06E19)

    01:05

    Mentalista - Italská restaurace (epizoda) (2014) (S06E20)

    01:45

    Kriminálka Miami - Touha po krvi (epizoda) (2011) (S09E15)

    02:20

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    02:45

    Krok za krokem - Životní zkušenosti (epizoda) (1997) (S06E19)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Vyznání (epizoda) (2013) (S09E28)

    04:55

  • 04:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:10

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S9E8)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E12)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Rozděleni zůstaneme (epizoda) (1973) (S02E01)

    08:10

    M*A*S*H - Charlie o páté (epizoda) (1973) (S02E02)

    08:50

    M*A*S*H - Radarova zpráva (epizoda) (1973) (S02E03)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Gréta se vdává (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E17)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E3)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Pohřbena zaživa (epizoda) (1998) (S04E01)

    15:30

    Komisař Rex - Smrt spolužáka (epizoda) (1998) (S04E02)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Krok do neznáma (epizoda) (2019) (S03E66)

    21:30

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Rozpal to, šéfe! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Komisař Rex - Pohřbena zaživa (epizoda) (1998) (S04E01)

    01:30

    Komisař Rex - Smrt spolužáka (epizoda) (1998) (S04E02)

    02:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E3)
    Drama

    03:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:30

  • 04:10

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:35

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    05:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 5 (epizoda) (2018) (S03E05)

    09:50

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:25

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice

    14:25

    Panna a netvor (1978)
    Pohádka / Drama

    16:45

    Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice

    17:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    21:20

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    Kriminalista - Amok (epizoda) (2010)

    23:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:20

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    23:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:25

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:55

    Jedumaraton (TV film) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Švédsko, kouzlo severu (TV film) (2006)
    Dokumentární

    09:55

    Antonov 225 Mrija (TV film) (2014)
    Dokumentární

    10:50

    Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice

    11:15

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:20

    Rezavý ráj (TV seriál) (2018) (E4)
    Dokumentární

    12:15

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:10

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:35

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1252)
    Dokumentární / Publicistický

    13:50

    Safari turistika - zaplať a zastřel si (TV film) (2015)
    Dokumentární

    14:45

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:15

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E10)
    Dokumentární

    16:35

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:05

    17:50

    Co se stalo Rosemary Kennedyové? (TV film) (2018)
    Dokumentární / Životopisný

    18:45

    Gorilí povídání (TV seriál) (2015)
    Rodinný / Dokumentární

    18:55

    České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012) (E2)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární

    21:50

    MASH (1970)
    Drama / Komedie

    23:45

    Pozvánka pro pistolníka (1964)
    Western

    01:15

    Queer: Bohorodičko, ochraňuj feministky! (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:40

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:45

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:25

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    03:45

    Folklorní výlety (TV pořad) (2013)
    Rodinný / Hudební

    04:10

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:20

    Zachraňte Willyho 3 (1997)
    Rodinný / Dobrodružný

    05:55

    Svatební války (TV film) (2006)
    Komedie / Drama

    07:35

    Maturiťák (2011)
    Komedie / Drama

    09:30

    Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film) (2014)
    Mysteriózní / Akční

    11:25

    Teleshopping

    12:00

    Návrat do budoucnosti (1985)
    Dobrodružný / Komedie

    14:15

    Teleshopping

    14:50

    Pán prstenů: Dvě věže (2002)
    Fantasy / Dobrodružný

    18:10

    Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Vítězství je naše (2015)
    Komedie / Drama

    22:00

    Vražedné myšlenky (1991)
    Mysteriózní / Thriller

    00:00

    Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)
    Sci-Fi / Akční

    02:15

    Supertajná zbraň (1997)
    Akční / Krimi

    04:25

  • 06:05

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E7)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:20

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:40

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    09:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E15)
    Komedie / Reality-TV

    10:50

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    11:55

    Futurama - Božský Bender (epizoda) (2002) (S03E20)

    12:25

    Simpsonovi - Otto v akci (epizoda) (1992) (S03E22)

    12:55

    Simpsonovi - Milhauseův románek (epizoda) (1992) (S03E23)

    13:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:55

    Simpsonovi - Vzhůru na prázdniny (epizoda) (1992) (S04E01)

    14:25

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    14:50

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Burza (bez)cenných papírů (epizoda) (2002) (S03E21)

    15:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Tramvaj do stanice Marge (epizoda) (1992) (S04E02)

    18:45

    Simpsonovi - Homer kacířem (epizoda) (1992) (S04E03)

    19:15

    Simpsonovi - Líza královnou krásy (epizoda) (1992) (S04E04)

    19:45

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Tíha lásky (epizoda) (2019) (S30E16)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Teorie velkého třesku - Hraní s celebritami (epizoda) (2019) (S12E16)
    Komedie / Romantický

    21:45

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:10

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    00:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:15

    Vikingové - Vidění (epizoda) (2016) (S04E12)

    02:10

    12 opic - Vzpomínky na budoucnost (epizoda) (2016) (S02E13)

    03:10

    Vikingové - Vidění (epizoda) (2016) (S04E12)

    04:05

  • 04:20

    Kráska a zvíře - Narušení (epizoda) (2016) (S04E02)

    06:30

    Raymonda má každý rád - Finále (epizoda) (2005) (S09E16)

    07:05

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:00

    Doktoři - Rodinná záležitost (epizoda) (2018) (S01E08)
    Drama

    09:20

    Ohnivý kuře - Odjezd bez loučení (epizoda) (2018) (S05E41)
    Komedie

    10:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:35

    Doktoři - Ztracená láska (epizoda) (2018) (S01E09)

    13:35

    McLeodovy dcery - Pravidla zásnub (epizoda) (2007) (S07E10)

    14:30

    McLeodovy dcery - Krevní pouto (epizoda) (2007) (S07E11)

    15:30

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E62)
    Drama

    16:15

    McLeodovy dcery - Starý kozel (epizoda) (2007) (S07E12)

    17:10

    McLeodovy dcery - Střet zájmů (epizoda) (2007) (S07E13)

    18:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E99)
    Telenovela / Drama

    19:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E100)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Inga Lindström: Rodinná pouta (TV film) (2016)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E63)
    Drama

    22:45

    Temný Kraj - Hříšníci pokračování (epizoda) (2017) (S01E06)
    Krimi / Drama

    00:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E99)
    Telenovela / Drama

    00:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E100)
    Telenovela / Drama

    01:50

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (E1)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:05

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace