Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:05-06:45
    Nova Cinema
    Křivé obvinění (TV film) (2010)
    Drama / Životopisný

    Ve filmu Křivé obvinění, který vznikl na motivy neuvěřitelného skutečného příběhu, se představuje Julia Ormond (Legenda o vášni) v roli Janet “Prissy” Gregory,…

  • poster
    11:00-13:05
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    V druhé části vynikající sci-fi komedie má Marty plné ruce práce. Nejprve musí do budoucnosti zachránit syna a potom zase do minulosti, aby zachránil sám sebe.

  • poster
    13:35-17:25
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf…

  • poster
    14:30-15:55
    ČT1
    Komedie

    Známý pražský advokát JUDr. Oldřich Lukášek má byt s výhledem na Vltavu, a přátele v pražské kavárně Slavie. Přesto uposlechne svého lékaře, aby se přestěhoval z Prahy…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Pohled na začátek kariéry zakladatele Wikileaks, Juliana Assange.

  • poster
    21:50-00:00
    Nova Cinema
    Podvedená (1991)
    Thriller

    Adrienne Saundersová je umělecká historička, jejíž život nabírá dramatické obrátky po fiktivní smrti svého manžela Jacka Saunderse. Nic netušící ženu upozorní…

  • poster
    23:40-01:10
    ČT2
    Navajo Joe (1966)
    Western

    Osamělý bojovník kmene Navajo přezdívaný Joe křižuje krajinou a zpovzdálí sleduje obávanou Duncanovu tlupu, která se doposud živila zabíjením znepřátelených indiánských…

TV program - pondělí 27.5.

  • 04:00

    Kriminálka New York - Keep It Real (epizoda) (2011) (S08E02)

    04:45

    První oddělení (TV seriál) (2009)
    Krimi

    05:00

    15 min. KUCHAŘ (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    05:35

    Panelák (TV seriál) (2008)
    Komedie / Drama

    06:20

    Profesionálové (TV seriál) (2008) (S2E8)
    Komedie

    07:00

    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)
    Komedie

    08:05

    Panelák (TV seriál) (2008)
    Komedie / Drama

    09:30

    13. okrsek - Pandořina skříňka (epizoda) (2017) (E11)
    Drama

    10:50

    MacGyver - DIY or DIE (epizoda) (2017) (S02E01)

    11:55

    Najlepšie slovenské torty (TV pořad) (2013)
    Reality-TV

    13:00

    MacGyver - Muscle Car + Paper Clips (epizoda) (2017) (S02E02)
    Akční / Dobrodružný

    14:00

    Spravedlnost v krvi - Mind Games (epizoda) (2018) (S09E03)
    Krimi / Drama

    14:55

    13. okrsek - Pod palbou (epizoda) (2017) (E12)
    Drama

    15:55

    Castle na zabití - Subkultura (epizoda) (2010) (S03E04)

    16:55

    Vraždy v Midsomeru - Smrt na gilotině (epizoda) (2008) (S10E07)

    18:55

    Najlepšie slovenské torty (TV pořad) (2013)
    Reality-TV

    20:10

    21:00

    21:55

    Kriminálka Las Vegas - Jsme jedné krve (epizoda) (2008) (S09E04)

    22:55

    Žrebovanie

    23:05

    Spravedlnost v krvi - Mind Games (epizoda) (2018) (S09E03)
    Krimi / Drama

    00:00

    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011) (S3E4)
    Dokumentární / Mysteriózní

    01:00

    Poldové v akci (TV seriál) (2016)
    Drama

    02:00

    Soudní síň (TV pořad) (2008)
    Reality-TV / Drama

    02:50

    Ochránci (TV seriál) (2014)
    Drama

    03:30

    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011) (S3E4)
    Dokumentární / Mysteriózní

    04:10

  • 04:00

    Král Drozdí brada (TV film) (2008)
    Fantasy / Pohádka

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3685)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Letenka do Ria (epizoda) (2015) (S01E02)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Kuželky (epizoda) (1997) (S06E15)

    14:05

    Mentalista - Žlutý dům (epizoda) (2015) (S07E07)

    15:00

    Mentalista - Nájemný vrah (epizoda) (2015) (S07E08)

    15:55

    Kriminálka Miami - Spolubydlící (epizoda) (2011) (S09E20)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3686)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Klub rváčů (epizoda) (2019) (S03E36)

    21:20

    Specialisté - Hon na Gekkona (epizoda) (2018) (S02E19)

    23:10

    Beze stopy - V první linii (epizoda) (2004) (S02E14)

    23:55

    Mentalista - Žlutý dům (epizoda) (2015) (S07E07)

    00:45

    Mentalista - Nájemný vrah (epizoda) (2015) (S07E08)

    01:25

    Kriminálka Miami - Spolubydlící (epizoda) (2011) (S09E20)

    02:10

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    02:55

    Krok za krokem - Kuželky (epizoda) (1997) (S06E15)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:55

  • 04:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:20

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E1)
    Animovaný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E19)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Žhavé rty a prázdná náruč (epizoda) (1973) (S02E14)

    08:10

    M*A*S*H - Pouze pro důstojníky (epizoda) (1973) (S02E15)

    08:50

    M*A*S*H - Zamilovaný Henry (epizoda) (1974) (S02E16)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Čas na lásku (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E22)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E8)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Pomsta (epizoda) (1998) (S04E10)

    15:30

    Komisař Rex - Šmírák (epizoda) (1998) (S04E11)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - O otcích a synech (epizoda) (2019) (S03E68)

    21:30

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Rozpal to, šéfe! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Komisař Rex - Pomsta (epizoda) (1998) (S04E10)

    01:30

    Komisař Rex - Šmírák (epizoda) (1998) (S04E11)

    02:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E8)
    Drama

    03:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:35

  • 04:20

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:40

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 7 (epizoda) (2018) (S03E07)
    Drama / Životopisný

    09:50

    Kluk (TV film) (1986)
    Krátkometrážní

    10:15

    Rozpaky kuchaře Svatopluka - Kočka (epizoda) (1984) (E08)

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    14:30

    Causa Králík (1979)
    Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    21:20

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    23:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:25

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    23:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:25

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    00:55

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:20

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:45

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:50

    V osidlech velmocí (2015)
    Dokumentární / Historický

    05:30

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Severní Kyklady, modrobílá poezie (TV film) (2008)
    Dokumentární

    09:55

    Přežili rok 2000 (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    10:05

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární

    10:55

    Psi: jedinečná zvířecí rodina (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    11:45

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:40

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:10

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1253)
    Dokumentární / Publicistický

    13:20

    Výpravy za dobrodružstvím (TV film) (2016)
    Dokumentární / Dobrodružný

    14:15

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:45

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E11)
    Dokumentární

    15:15

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:20

    Magnát Onassis (TV film) (2018)
    Dokumentární / Životopisný

    18:15

    18:45

    Gorilí povídání (TV seriál) (2015)
    Rodinný / Dokumentární

    18:55

    České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    19:15

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012) (E3)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E2)
    Dokumentární

    21:50

    Mapy ke hvězdám (2014)
    Psychologický / Drama

    23:40

    Navajo Joe (1966)
    Western

    01:10

    Queer: Seznamka 2.0 (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:35

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:00

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:30

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:05

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:05

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:05

    Křivé obvinění (TV film) (2010)
    Drama / Životopisný

    06:45

    Ledové sny (2010)
    Drama / Romantický

    08:35

    Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) (2014)
    Mysteriózní / Akční

    10:30

    Teleshopping

    11:00

    Návrat do budoucnosti II (1989)
    Dobrodružný / Komedie

    13:05

    Teleshopping

    13:35

    Pán prstenů: Návrat krále (2003)
    Fantasy / Dobrodružný

    17:25

    Jíst, meditovat, milovat (2010)
    Romantický / Drama

    20:00

    Pravdivý příběh Juliana Assange (TV film) (2012)
    Drama / Životopisný

    21:50

    Podvedená (1991)
    Thriller

    00:00

    Červená Karkulka (2011)
    Fantasy / Mysteriózní

    01:50

    Torque: Ohnivá kola (2004)
    Akční / Krimi

    04:30

  • 06:10

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E12)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E11)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:45

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    09:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E20)
    Komedie / Reality-TV

    10:50

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    11:55

    Futurama - Juniorské mistrovství zla (epizoda) (2002) (S03E12)

    12:25

    Simpsonovi - Medvídek (epizoda) (1993) (S05E04)

    13:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:25

    Simpsonovi - Marge na útěku (epizoda) (1993) (S05E06)

    13:55

    Simpsonovi - Bartovo vnitřní dítě (epizoda) (1993) (S05E07)

    14:25

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    14:50

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Jak chutná svoboda (epizoda) (2002) (S04E05)

    15:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E21)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Bart táborníkem (epizoda) (1993) (S05E08)

    18:45

    19:45

    Simpsonovi - Homer strážcem zákona (epizoda) (1994) (S05E11)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Virtuální vítězství (epizoda) (2019) (S30E17)

    20:45

    Teorie velkého třesku - Nástrahy konkurence (epizoda) (2019) (S12E17)
    Komedie / Romantický

    21:45

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E21)
    Komedie / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Vikingové - Velká armáda (epizoda) (2017) (S04E17)

    02:00

    12 opic - Kauzalita (epizoda) (2017) (S03E05)

    03:00

    Vikingové - Velká armáda (epizoda) (2017) (S04E17)

    03:55

    12 opic - Kauzalita (epizoda) (2017) (S03E05)

    06:15

  • 04:05

    Kráska a zvíře - Útěk (epizoda) (2016) (S04E09)

    06:15

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:05

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:05

    Doktoři - Utíkej, doktore, utíkej (epizoda) (2018) (S01E13)
    Drama

    09:20

    Ohnivý kuře - Nečekané nabídky (epizoda) (2018) (S05E48)
    Komedie

    10:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:35

    Doktoři - Úplné zatmění srdce (epizoda) (2018) (S01E14)
    Drama

    13:35

    McLeodovy dcery - Na lovu (epizoda) (2007) (S07E24)

    14:30

    McLeodovy dcery - Žhář (epizoda) (2007) (S07E25)

    15:30

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E69)
    Drama

    16:25

    17:25

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E113)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E114)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Inga Lindström: Smím prosit? (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E70)
    Drama

    22:55

    Temný Kraj - Pekelníci (epizoda) (2017) (S01E07)
    Krimi / Drama

    00:15

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E113)
    Telenovela / Drama

    01:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E114)
    Telenovela / Drama

    01:50

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S2E2)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace