Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:45-05:50
    Nova Cinema
    Animovaný

    Scooby-Doo a jeho parta Záhady s.r.o. se vrací, aby vyřešili další zapeklitou zápletku. Velma získá po svém prastrýci, doktoru Von Dinkensteinovi, zámek. Když ji ostatní…

  • poster
    06:45-08:15
    ČT1
    Komedie / Fantasy

    Černá komedie s Vlastimilem Brodským v roli geniálního vynálezce vypráví o tom, co se může přihodit, když dvě mladé chytré a hlavně krásné ženy věnují všechnu svou…

  • poster
    11:25-13:30
    Nova
    Dobrodružný / Komedie

    V druhé části vynikající sci-fi komedie má Marty plné ruce práce. Nejprve musí do budoucnosti zachránit syna a potom zase do minulosti, aby zachránil sám sebe.

  • poster
    13:30-15:50
    Nova
    Komedie

    Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a…

  • poster
    15:55-17:25
    ČT1
    Komedie

    Známý pražský advokát JUDr. Oldřich Lukášek má byt s výhledem na Vltavu, a přátele v pražské kavárně Slavie. Přesto uposlechne svého lékaře, aby se přestěhoval z Prahy…

  • poster
    16:05-17:50
    Prima Cool
    Animovaný / Dobrodružný

    Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si…

  • poster
    16:50-18:55
    Prima
    Pohádka

    Královna Země lva se jen těžce smiřuje se ztrátou jediného syna. Na radu děvčete od potulných kejklířů nechá uvařit jedinou rybu, kterou rybáři uloví v královském…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Fantasy

    Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být…

  • poster
    20:00-21:25
    ČT1
    Komedie / Rodinný

    Nadmíru čilý a podnikavý školák Vašek žije sám s maminkou, ale ta se po večerech víc než jemu věnuje baletu. "Všichni kluci mají tátu, jenom já nemám ani psa!" stěžuje…

  • poster
    20:00-21:35
    ČT2
    Navajo Joe (1966)
    Western

    Osamělý bojovník kmene Navajo přezdívaný Joe křižuje krajinou a zpovzdálí sleduje obávanou Duncanovu tlupu, která se doposud živila zabíjením znepřátelených indiánských…

  • poster
    20:00-23:50
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf…

  • poster
    21:35-23:25
    ČT2
    Krimi / Drama

    Americký režisér Robert Altman patřil v 70. letech k hlavním průkopníkům americké nezávislé scény, kteří se snažili o hollywoodský umělecký film. Proslul jako autor,…

  • poster
    23:55-01:05
    ČT1
    Taggart: Nahoře a dole (TV film) (2003)
    Krimi

    Jason Randell byl, jak udává přebal jedné z jeho knížek, nejlepší a nejúspěšnější britský autor hororů. Ten minulý čas má své opodstatnění. Ještě včera večer se v…

  • poster
    00:30-02:10
    Nova
    Drama / Mysteriózní

    Christine při nehodě před několika lety utrpěla poškození mozku, při kterém se jí během noci pokaždé vymaže paměť. A každé ráno musí znovu a znovu zjišťovat, kým je, co…

  • poster
    01:25-05:05
    Nova Cinema
    Komedie

    Ve filmu „Pařba v Bangkoku“ jedou Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po…

  • poster
    15:50-17:20
    Nova
    02:10-04:00
    Nova
    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    Panu Jíšovi se podařilo udat na Barrandově svůj první scénář. Už ve fázi přípravných prací s hrůzou zjišťuje, že filmaři naprosto obešli jeho záměr - místo sondy do života současné vesnice připravují velkolepou hudební show, o…

TV program - neděle 26.5.

  • 04:10

    Tele Tele (TV pořad) (2000)
    Komedie

    04:40

    Stahovák (TV pořad) (2009)
    Komedie

    05:05

    Film o filmu: U mě dobrý (TV film) (2008)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    05:20

    Kutil Tim - V očích to není (epizoda) (1994) (S04E04)

    05:45

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    05:55

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E15)
    Animovaný / Komedie

    06:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E16)
    Animovaný / Komedie

    06:05

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E17)
    Animovaný / Komedie

    06:15

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E18)
    Animovaný / Komedie

    06:25

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (S2E32)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:50

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (E86)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (S5E11)
    Animovaný / Rodinný

    07:40

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (S5E12)
    Animovaný / Rodinný

    08:00

    Máma - Kreplach and a Tiny Tush (epizoda) (2015) (S03E07)

    08:25

    Máma - Snickerdoodle and a Nip Slip (epizoda) (2015) (S03E08)

    08:50

    Máma - My Little Pony and a Demerol Drip (epizoda) (2015) (S03E09)

    09:15

    Kutil Tim - Problémy s potomky (epizoda) (1994) (S04E08)

    09:40

    Kutil Tim - Starý učitel dílen (epizoda) (1994) (S04E10)

    10:05

    Kutil Tim - Moje večeře s Wilsonem (epizoda) (1994) (S04E09)

    10:35

    Kutil Tim - Někdo to rád rychlé (epizoda) (1994) (S04E11)

    11:05

    Přátelé - Falešný večírek (epizoda) (1998) (S04E16)

    11:30

    Přátelé - Bezplatné porno (epizoda) (1998) (S04E17)

    11:55

    12:25

    Přátelé - Rychle, rychle (epizoda) (1998) (S04E19)

    12:50

    Přátelé - Troje svatební šaty (epizoda) (1998) (S04E20)

    13:20

    Dva a půl chlapa - 818-jklpuzo (epizoda) (2009) (S07E01)

    13:45

    14:10

    Dva a půl chlapa - Hmm, ryba. Mňam (epizoda) (2009) (S07E03)

    15:00

    Kutil Tim - Cesta všeho zla (epizoda) (1995) (S04E13)

    15:25

    16:20

    Kutil Tim - Mládenec roku (epizoda) (1995) (S04E16)

    16:50

    Máma - Quaaludes and Crackerjack (epizoda) (2015) (S03E10)

    17:10

    Máma - Cinderella and a Drunk MacGyver (epizoda) (2015) (S03E11)

    17:35

    18:00

    Přátelé - Pozvání na svatbu (epizoda) (1998) (S04E21)

    18:25

    Přátelé - Kdo půjde za svědka (epizoda) (1998) (S04E22)

    18:50

    Přátelé - Rossova svatba 1. část (epizoda) (1998) (S04E23)

    19:20

    Přátelé - Rossova svatba 2. část (epizoda) (1998) (S04E24)

    19:45

    Přátelé - Jak se Ross přeřekl (epizoda) (1998) (S05E01)

    20:15

    Dva a půl chlapa - V zájmu toho kluka (epizoda) (2009) (S07E05)

    20:40

    Dva a půl chlapa - Dej mi palec (epizoda) (2009) (S07E06)

    21:05

    21:30

    Dva a půl chlapa - Perfektní nástroj (epizoda) (2009) (S07E08)

    21:55

    2 $ocky - A slepá skvrna (epizoda) (2012) (S01E15)

    22:20

    2 $ocky - A zlomená srdce (epizoda) (2012) (S01E16)

    22:45

    Přátelé - Pozvání na svatbu (epizoda) (1998) (S04E21)

    23:10

    Přátelé - Kdo půjde za svědka (epizoda) (1998) (S04E22)

    23:35

    Přátelé - Rossova svatba 1. část (epizoda) (1998) (S04E23)

    00:05

    Přátelé - Rossova svatba 2. část (epizoda) (1998) (S04E24)

    00:30

    Přátelé - Jak se Ross přeřekl (epizoda) (1998) (S05E01)

    01:00

    Dva a půl chlapa - V zájmu toho kluka (epizoda) (2009) (S07E05)

    01:20

    Dva a půl chlapa - Dej mi palec (epizoda) (2009) (S07E06)

    01:40

    02:00

    Dva a půl chlapa - Perfektní nástroj (epizoda) (2009) (S07E08)

    02:20

    2 $ocky - A tajná přísada (epizoda) (2012) (S01E13)

    02:40

    2 $ocky - A sousedka ze shora (epizoda) (2012) (S01E14)

    03:00

    Máma - Quaaludes and Crackerjack (epizoda) (2015) (S03E10)

    03:15

    Máma - Cinderella and a Drunk MacGyver (epizoda) (2015) (S03E11)

    03:35

    03:55

    2 $ocky - A tajná přísada (epizoda) (2012) (S01E13)

    04:15

  • 04:15

    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:05

    Novashopping

    06:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:10

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E21)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E22)
    Animovaný / Akční

    07:05

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E16)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E17)
    Animovaný / Komedie

    07:50

    Show Toma a Jerryho (TV seriál) (2014) (S2E14)
    Animovaný / Komedie

    08:10

    Král Drozdí brada (TV film) (2008)
    Fantasy / Pohádka

    09:25

    Ledové sny (2010)
    Drama / Romantický

    11:25

    Návrat do budoucnosti II (1989)
    Dobrodružný / Komedie

    13:30

    Ženy v pokušení (2010)
    Komedie

    15:50

    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    17:20

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Policie Modrava - Letenka do Ria (epizoda) (2015) (S01E02)

    21:35

    Eurovolby 2019: Volební noc (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:50

    Eurovolby 2019: Volební noc (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    00:30

    Dřív než půjdu spát (2014)
    Drama / Mysteriózní

    02:10

    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    04:00

  • 04:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:15

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S10E4)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E18)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Dostaňte mě odtud (epizoda) (1973) (S02E13)

    07:45

    M*A*S*H - Žhavé rty a prázdná náruč (epizoda) (1973) (S02E14)

    08:20

    Svět ve válce (TV seriál) (1973) (E11)
    Dokumentární / Historický

    09:35

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    10:05

    Rozpal to, šéfe! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:50

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:45

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    14:55

    Rosa: Láska bez předsudků (TV film) (2016)
    Romantický / Komedie

    16:50

    Třetí princ (1982)
    Pohádka

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    20:15

    Temný Kraj - Pekelníci (epizoda) (2017) (S01E07)
    Krimi / Drama

    21:35

    V.I.P. vraždy - Muž, který se vypařil (epizoda) (2016) (S01E03)

    22:55

    Stalo se (2008)
    Drama / Sci-Fi

    00:50

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    01:25

    Svět ve válce (TV seriál) (1973) (E11)
    Dokumentární / Historický

    02:30

    04:40

  • 04:20

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:45

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:10

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Svatební cesta aneb Ještě ne, Evžene! (TV film) (1966)
    Krátkometrážní / Komedie

    06:45

    Ďábelské líbánky (1970)
    Komedie / Fantasy

    08:15

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:00

    Cukrárna - Třináctá komnata (epizoda) (2010) (E04)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Potrhlá Andula (TV film) (1982)
    Pohádka

    14:00

    O Všudybylovi (TV film) (1976)
    Pohádka

    15:55

    Causa Králík (1979)
    Komedie

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    Jak vytrhnout velrybě stoličku (TV film) (1977)
    Komedie / Rodinný

    21:25

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    21:55

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Agentura Puzzle - Přízrak (epizoda) (2004) (E02)
    Krimi

    23:55

    Taggart: Nahoře a dole (TV film) (2003)
    Krimi

    01:05

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:45

    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)
    Talk-show

    02:25

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:55

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:00

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:25

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    03:55

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:20

  • 04:00

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    04:20

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:50

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:15

    Toulky s Ladislavem Smoljakem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    05:30

    Naše kulatá planeta (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Komedie

    06:00

    Kašpárek, Honza a drak (TV seriál) (1973)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Andy na safari (TV seriál) (2018)
    Rodinný / Dobrodružný

    06:20

    Ava Riko Teo (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Kiwi a Strit (TV seriál) (2016)
    Animovaný

    06:35

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:45

    Zvonečkovi (TV seriál) (2001)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Ztracené hračky (TV seriál) (1995)
    Animovaný

    07:20

    Mrňousci (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1253)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    10:20

    Bitva o Midway (1942)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    10:40

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E7)
    Publicistický

    11:05

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:00

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:30

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:35

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:55

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    14:55

    15:20

    Psi: jedinečná zvířecí rodina (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    16:10

    Atlantský oceán (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    17:05

    Severní Kyklady, modrobílá poezie (TV film) (2008)
    Dokumentární

    18:00

    Čína z ptačí perspektivy (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární

    18:45

    Gorilí povídání (TV seriál) (2015)
    Rodinný / Dokumentární

    18:55

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E11)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Navajo Joe (1966)
    Western

    21:35

    Dlouhé loučení (1973)
    Krimi / Drama

    23:25

    Ve dne v noci (2016)
    Dokumentární

    00:40

    Červený trpaslík - Časová vlna (epizoda) (2017) (S12E03)

    01:05

    Červený trpaslík - Robokracie (epizoda) (2017) (S12E04)

    01:35

    Případ Kettering - Návrat (epizoda) (2016) (E08)

    02:30

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:55

    Ztracené adresy (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:20

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:20

  • 04:50

    Svět snowboardingu (TV seriál) (2006) (E1)
    Dokumentární / Sportovní

    05:40

    Animáček

    06:25

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E1)
    Dokumentární

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:25

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    10:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    11:35

    Nejvyšší soud (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    13:00

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:05

    Big Ben - Třídní sraz (epizoda) (2003)
    Krimi

    16:15

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    17:20

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Odvolací soud (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Drama

    21:25

    Léto ve Vietnamu (TV film) (2018) (E2)
    Romantický

    23:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:35

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:45

    Scooby Doo! Frankenhrůza (2014)
    Animovaný

    05:50

    Superpes (2007)
    Dobrodružný / Komedie

    07:05

    Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)
    Rodinný / Dobrodružný

    09:50

    Jak jíst smažené žížaly (2006)
    Komedie / Rodinný

    11:20

    Teleshopping

    11:50

    Máma mezi Marťany (2011)
    Animovaný / Sci-Fi

    13:35

    Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) (2014)
    Mysteriózní / Akční

    15:25

    Jak prosté - The Grand Experiment (epizoda) (2014) (S02E24)

    18:20

    Čapí dobrodružství (2016)
    Animovaný / Fantasy

    20:00

    Pán prstenů: Návrat krále (2003)
    Fantasy / Dobrodružný

    23:50

    Torque: Ohnivá kola (2004)
    Akční / Krimi

    01:25

    Pařba v Bangkoku (2011)
    Komedie

    05:05

  • 04:45

    Poslední loď - Testy (epizoda) (2014) (S01E09)

    06:30

    07:25

    Extant - Co se to děje? (epizoda) (2014) (S01E05)

    08:20

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:35

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E7)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:10

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    12:30

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    13:05

    Futurama - Čtyři z rakety a pes (epizoda) (2002) (S04E07)

    14:05

    Simpsonovi - Homerovo pěvecké kvarteto (epizoda) (1993) (S05E01)

    14:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:35

    Simpsonovi - Mys hrůzy (epizoda) (1993) (S05E02)

    15:05

    Simpsonovi - Homer jde studovat (epizoda) (1993) (S05E03)

    15:35

    Futurama - Juniorské mistrovství zla (epizoda) (2002) (S03E12)

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Madagaskar 3 (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    17:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Medvídek (epizoda) (1993) (S05E04)

    18:55

    Simpsonovi - Marge na útěku (epizoda) (1993) (S05E06)

    19:30

    Simpsonovi - Bartovo vnitřní dítě (epizoda) (1993) (S05E07)

    19:50

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Arn (2007)
    Dobrodružný / Drama

    22:50

    American Horror Story - Kapitola čtvrtá (epizoda) (2016) (S06E04)

    23:45

    X-Men: Nová generace - Riziko extinkce (epizoda) (2017) (S01E08)
    Akční / Fantasy

    00:40

    Všemocný - Pilot (epizoda) (2015) (E01)

    01:40

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:45

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E7)
    Soutěžní / Dobrodružný

    06:10

  • 04:20

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    05:10

    Kráska a zvíře - Láska a boj (epizoda) (2016) (S04E08)

    06:35

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    08:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    09:55

    Ohnivý kuře - Macátko na odchodu (epizoda) (2018) (S05E47)
    Komedie

    11:10

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:30

    McLeodovy dcery - Odvaha v nás (epizoda) (2007) (S07E22)

    14:25

    McLeodovy dcery - Každý na své straně (epizoda) (2007) (S07E23)

    15:25

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E68)
    Drama

    16:10

    McLeodovy dcery - Na lovu (epizoda) (2007) (S07E24)

    17:10

    McLeodovy dcery - Žhář (epizoda) (2007) (S07E25)

    18:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E111)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E112)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Vražedný plán (2015)
    Thriller

    21:50

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E69)
    Drama

    22:45

    Chirurgové - Ta tenká hraniční čára (epizoda) (2016) (S12E18)

    23:40

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E111)
    Telenovela / Drama

    00:30

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E112)
    Telenovela / Drama

    01:25

    Vražedný plán (2015)
    Thriller

    03:15

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:05

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace