Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    V druhé části vynikající sci-fi komedie má Marty plné ruce práce. Nejprve musí do budoucnosti zachránit syna a potom zase do minulosti, aby zachránil sám sebe.

  • poster
    10:15-14:05
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf…

  • poster
    14:35-16:15
    Nova Cinema
    Animovaný / Fantasy

    Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být…

  • poster
    16:15-18:05
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Pohled na začátek kariéry zakladatele Wikileaks, Juliana Assange.

  • poster
    20:00-22:05
    ČT1
    Drama

    Režisér Bohdan Sláma zachycuje ve svém novém filmu osudy tří hlavních hrdinů – Učitele, Marie a Chlapce - jejichž náhodné setkání rozpoutá velký příběh lásky, přátelství…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Živly nemají slitování. Pocítíte jejich zuřivost. Atlantik se vzdouvá v třicetimetrových vlnách. Vítr zuří na maximum! V říjnu 1991 se tři povětrnostní fronty - mezi…

  • poster
    22:30-00:45
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Snímek Stanleyho Kubricka Olověná vesta (1987) patří k vlně filmů, které se v druhé polovině osmdesátých let vyjadřovaly k tématu vietnamské války (např. Četa a Narozen…

  • poster
    00:45-04:30
    Nova Cinema
    Podvedená (1991)
    Thriller

    Adrienne Saundersová je umělecká historička, jejíž život nabírá dramatické obrátky po fiktivní smrti svého manžela Jacka Saunderse. Nic netušící ženu upozorní…

TV program - úterý 28.5.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3686)
    Drama / Komedie

    09:50

    Specialisté - Klub rváčů (epizoda) (2019) (S03E36)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Otázka důvěry (epizoda) (1997) (S06E18)

    12:50

    14:10

    Mentalista - Kulka (epizoda) (2015) (S07E09)

    15:05

    Mentalista - Nic není věčné (epizoda) (2015) (S07E10)

    16:00

    Kriminálka Miami - Hra na vraždu (epizoda) (2011) (S09E21)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3687)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    23:25

    Beze stopy - Včelí královna (epizoda) (2004) (S02E15)

    00:20

    Mentalista - Kulka (epizoda) (2015) (S07E09)

    01:10

    Mentalista - Nic není věčné (epizoda) (2015) (S07E10)

    01:45

    Kriminálka Miami - Hra na vraždu (epizoda) (2011) (S09E21)

    02:55

    Krok za krokem - Otázka důvěry (epizoda) (1997) (S06E18)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:35

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:20

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E2)
    Animovaný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E20)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Zamilovaný Henry (epizoda) (1974) (S02E16)

    08:10

    M*A*S*H - Vše pro boty (epizoda) (1974) (S02E17)

    08:50

    M*A*S*H - Operace Nos (epizoda) (1974) (S02E18)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Smím prosit? (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E23)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E9)
    Drama

    14:25

    Komisař Rex - Poslední zápas (epizoda) (1998) (S04E12)

    15:30

    Komisař Rex - Nebezpečný úkol (epizoda) (1998) (S04E13)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Mazlíčci a jiné potvory (epizoda) (2019) (E71)
    Komedie

    21:35

    Mordparta - Nadvláda (epizoda) (2016) (S01E06)

    22:55

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:35

    Komisař Rex - Poslední zápas (epizoda) (1998) (S04E12)

    01:35

    Komisař Rex - Nebezpečný úkol (epizoda) (1998) (S04E13)

    02:50

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E9)
    Drama

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:20

  • 04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:50

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:20

    Příběhy slavných - Příběh vypravěče (epizoda) (2001)
    Dokumentární

    11:15

    Přání (TV film) (1978)
    Krátkometrážní / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:30

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Venkovský učitel (2007)
    Drama

    22:05

    Columbo - Columbo a vražda rockové hvězdy (epizoda) (1991)
    Krimi / Drama

    23:39

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    23:40

    Taggart: Starý dluh (TV film) (2003)
    Krimi

    00:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:45

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:00

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    04:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Modrá planeta II - Korálové útesy (epizoda) (2017) (E03)
    Dokumentární

    09:50

    Atlantský oceán (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    10:45

    Obrázky z Francie (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:05

    Naše kulatá planeta (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Komedie

    11:35

    Nádherná Amerika: Portoriko a Panenské ostrovy (TV film) (2016)
    Dokumentární

    12:25

    12:55

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    13:50

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:55

    Hrdinové nebes (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    14:20

    Dějiny světa (TV seriál) (2012) (E1)
    Dokumentární

    15:15

    Martin Luther (TV film) (2017)
    Dokumentární / Drama

    16:10

    Hitlerovy děti (TV seriál) (2000)
    Dokumentární

    18:00

    Cesty za hodinářským uměním (TV seriál) (2019) (E5)
    Dokumentární

    18:45

    Gorilí povídání (TV seriál) (2015)
    Rodinný / Dokumentární

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Utajená řeč peněz (TV seriál) (2006) (E9)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    20:50

    Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (TV film) (2018)
    Historický / Drama

    22:20

    Děti noci (2008)
    Drama

    23:45

    Ve dne v noci (2016)
    Dokumentární

    00:55

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    01:25

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    02:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:45

    Pouť důvěry (TV film) (2015)
    Dokumentární

    03:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:05

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:50

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:55

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:55

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:30

    Jak jíst smažené žížaly (2006)
    Komedie / Rodinný

    06:00

    Návrat do budoucnosti II (1989)
    Dobrodružný / Komedie

    07:55

    Mentalista - Žlutý dům (epizoda) (2015) (S07E07)

    08:50

    Mentalista - Nájemný vrah (epizoda) (2015) (S07E08)

    09:45

    Teleshopping

    10:15

    Pán prstenů: Návrat krále (2003)
    Fantasy / Dobrodružný

    14:05

    Teleshopping

    14:35

    Čapí dobrodružství (2016)
    Animovaný / Fantasy

    16:15

    Pravdivý příběh Juliana Assange (TV film) (2012)
    Drama / Životopisný

    18:05

    20:00

    Dokonalá bouře (2000)
    Dobrodružný / Drama

    22:30

    Olověná vesta (1987)
    Drama / Válečný

    00:45

    Podvedená (1991)
    Thriller

    04:30

  • 06:15

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E13)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E21)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Simpsonovi - Virtuální vítězství (epizoda) (2019) (S30E17)

    11:35

    Teorie velkého třesku - Nástrahy konkurence (epizoda) (2019) (S12E17)
    Komedie / Romantický

    12:05

    Futurama - Jak chutná svoboda (epizoda) (2002) (S04E05)

    12:35

    Simpsonovi - Bart táborníkem (epizoda) (1993) (S05E08)

    13:05

    13:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:05

    Simpsonovi - Homer strážcem zákona (epizoda) (1994) (S05E11)

    15:05

    15:30

    Futurama - Zbouchnutej (epizoda) (2003) (S04E01)

    15:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E22)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:10

    Simpsonovi - Bart na vrcholu slávy (epizoda) (1994) (S05E12)

    18:40

    Simpsonovi - Homer a Apu (epizoda) (1994) (S05E13)

    19:10

    Simpsonovi - Líza proti mluvící panence (epizoda) (1994) (S05E14)

    19:40

    Simpsonovi - Hrdinný kosmonaut Homer (epizoda) (1994) (S05E15)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013) (E9)
    Dokumentární / Sportovní

    21:50

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E22)
    Komedie / Reality-TV

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    Vikingové - Pomsta (epizoda) (2017) (S04E18)

    01:50

    12 opic - Povaha (epizoda) (2017) (S03E06)

    02:50

    Vikingové - Pomsta (epizoda) (2017) (S04E18)

    03:55

    12 opic - Povaha (epizoda) (2017) (S03E06)

    06:15

  • 04:00

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:50

    06:15

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:05

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:05

    Doktoři - Úplné zatmění srdce (epizoda) (2018) (S01E14)
    Drama

    09:20

    Ohnivý kuře - Robi v pasti! (epizoda) (2018) (S05E49)
    Komedie

    10:45

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:35

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:35

    14:30

    15:30

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E70)
    Drama

    16:30

    McLeodovy dcery - Zkratka (epizoda) (2007) (S07E28)

    17:25

    McLeodovy dcery - Vidět a věřit (epizoda) (2007) (S07E29)

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E115)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E116)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Inga Lindström: Kuchařka lásky (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E71)
    Drama

    22:50

    Modrý kód - O otcích a synech (epizoda) (2019) (S03E68)

    00:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E115)
    Telenovela / Drama

    00:50

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E116)
    Telenovela / Drama

    01:35

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S2E3)
    Reality-TV

    02:40

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:50

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:40

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace