Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    11:15-13:05
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Pohled na začátek kariéry zakladatele Wikileaks, Juliana Assange.

  • poster
    15:20-17:40
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Živly nemají slitování. Pocítíte jejich zuřivost. Atlantik se vzdouvá v třicetimetrových vlnách. Vítr zuří na maximum! V říjnu 1991 se tři povětrnostní fronty - mezi…

  • poster
    16:50-18:15
    ČT2
    Defenestrace 1618 (TV film) (2018)
    Dokumentární / Drama

    Jak malá pražská událost uvrhla Evropu do třicetileté války. Hraný dokument o druhé pražské defenestraci a událostech následujících... 23. května 1618 došlo na Pražském…

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a…

  • poster
    00:45-02:50
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Snímek Stanleyho Kubricka Olověná vesta (1987) patří k vlně filmů, které se v druhé polovině osmdesátých let vyjadřovaly k tématu vietnamské války (např. Četa a Narozen…

TV program - středa 29.5.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3687)
    Drama / Komedie

    09:40

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Na divokém západě (epizoda) (1997) (S06E10)

    12:50

    14:05

    Mentalista - Pohřebiště (epizoda) (2015) (S07E11)

    15:00

    Mentalista - Hnědý chlupatý koberec (epizoda) (2015) (S07E12)

    15:55

    Kriminálka Miami - Mayday (epizoda) (2011) (S09E22)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3688)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    21:25

    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)
    Soutěžní / Reality-TV

    23:45

    Beze stopy - Vzkříšení (epizoda) (2004) (S02E16)

    00:35

    Mentalista - Pohřebiště (epizoda) (2015) (S07E11)

    01:25

    Mentalista - Hnědý chlupatý koberec (epizoda) (2015) (S07E12)

    02:05

    Kriminálka Miami - Mayday (epizoda) (2011) (S09E22)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 06:20

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E3)
    Animovaný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E21)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Operace Nos (epizoda) (1974) (S02E18)

    08:10

    M*A*S*H - Vybraní lidé (epizoda) (1974) (S02E19)

    08:50

    M*A*S*H - Jací jste byli (epizoda) (1974) (S02E20)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Kuchařka lásky (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E24)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E10)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Kněz v ohrožení (epizoda) (1999) (S05E01)

    15:30

    Komisař Rex - Strašlivá pravda (epizoda) (1999) (S05E02)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Životní krok (epizoda) (2019) (S03E69)

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:45

    Temný Kraj - Pekelníci (epizoda) (2017) (S01E07)
    Krimi / Drama

    00:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:00

    Komisař Rex - Kněz v ohrožení (epizoda) (1999) (S05E01)

    02:00

    Komisař Rex - Strašlivá pravda (epizoda) (1999) (S05E02)

    03:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E10)
    Drama

    04:05

  • 04:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    10:35

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    11:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Jožin (TV film) (1978)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:25

    Columbo - Columbo a vražda rockové hvězdy (epizoda) (1991)
    Krimi / Drama

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    21:30

    Nemocnice na kraji města - Ema (epizoda) (1977) (S01E07)

    22:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:35

    Grantchester - Epizoda 5 (epizoda) (2017) (S03E05)
    Drama / Mysteriózní

    00:05

    01:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:35

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:05

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:40

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    05:10

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E7)
    Publicistický

    05:35

    České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Čína z ptačí perspektivy (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární

    09:45

    Úsvit géniů (TV film) (2001) (E2)
    Dokumentární

    10:45

    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012) (E3)
    Dokumentární / Historický

    11:40

    Magnát Onassis (TV film) (2018)
    Dokumentární / Životopisný

    12:35

    Nemoci srdce (TV film) (2004)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:15

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    14:10

    Magické hory - Sněžka (epizoda) (2011)

    14:30

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    14:55

    Zpravodajství nebo život (2013)
    Dokumentární

    15:55

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    16:20

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E7)
    Publicistický

    16:50

    Defenestrace 1618 (TV film) (2018)
    Dokumentární / Drama

    18:15

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E11)
    Dokumentární

    18:45

    Gorilí povídání (TV seriál) (2015)
    Rodinný / Dokumentární

    18:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:20

    České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy (TV film) (2008)
    Dokumentární

    21:30

    Cesty za hodinářským uměním (TV seriál) (2019) (E6)
    Dokumentární

    22:10

    Dějiny světa (TV seriál) (2012) (E2)
    Dokumentární

    23:05

    Červený trpaslík - M-Corp (epizoda) (2017) (S12E05)

    23:30

    Červený trpaslík - Skokan (epizoda) (2017) (S12E06)

    00:00

    Hospoda Jamajka - Epizoda 1 (epizoda) (2014) (E01)

    01:00

    Půlnoční slunce - Epizoda 3 (epizoda) (2016) (E03)

    01:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    02:25

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:55

    Ombudsman stokrát jinak (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:20

    Portréty: Zuzana Brázdová - prorektorka Masarykovy univerzity (TV film) (2004)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Odvolací soud (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Drama

    23:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:55

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:30

    Ledové sny (2010)
    Drama / Romantický

    06:15

    Mentalista - Kulka (epizoda) (2015) (S07E09)

    07:05

    Mentalista - Nic není věčné (epizoda) (2015) (S07E10)

    08:00

    Jak prosté - The Grand Experiment (epizoda) (2014) (S02E24)

    10:45

    Teleshopping

    11:15

    Pravdivý příběh Juliana Assange (TV film) (2012)
    Drama / Životopisný

    13:05

    Teleshopping

    13:40

    15:20

    Dokonalá bouře (2000)
    Dobrodružný / Drama

    17:40

    Ženy v pokušení (2010)
    Komedie

    20:00

    Bestiář (2007)
    Romantický / Drama

    22:20

    The Best Man Holiday (2013)
    Komedie / Drama

    00:45

    Olověná vesta (1987)
    Drama / Válečný

    02:50

    Zjevení (2012)
    Horor / Thriller

    04:30

  • 06:15

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E14)
    Dobrodružný / Reality-TV

    08:35

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E13)
    Dokumentární / Reality-TV

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E22)
    Komedie / Reality-TV

    10:55

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013) (E9)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - Zbouchnutej (epizoda) (2003) (S04E01)

    12:40

    Simpsonovi - Bart na vrcholu slávy (epizoda) (1994) (S05E12)

    13:10

    Simpsonovi - Homer a Apu (epizoda) (1994) (S05E13)

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Líza proti mluvící panence (epizoda) (1994) (S05E14)

    14:10

    Simpsonovi - Hrdinný kosmonaut Homer (epizoda) (1994) (S05E15)

    15:10

    15:35

    Futurama - Temný raubíř (epizoda) (2003) (S04E04)

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E23)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Homer miluje Flanderse (epizoda) (1994) (S05E16)

    18:45

    Simpsonovi - Bart dostane slona (epizoda) (1994) (S05E17)

    19:15

    Simpsonovi - Burnsův dědic (epizoda) (1994) (S05E18)

    19:45

    Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (epizoda) (1994) (S05E19)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:15

    21:40

    22:05

    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)
    Komedie

    23:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E23)
    Komedie / Reality-TV

    00:10

    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)
    Komedie

    01:00

    Vikingové - V předvečer (epizoda) (2017) (S04E19)

    02:00

    12 opic - Výchova (epizoda) (2017) (S03E07)

    02:55

    Vikingové - V předvečer (epizoda) (2017) (S04E19)

    03:55

    12 opic - Výchova (epizoda) (2017) (S03E07)

    06:25

  • 04:40

    Kráska a zvíře - Nové zvíře (epizoda) (2016) (S04E11)

    06:20

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:10

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:15

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:20

    Ohnivý kuře - Nakonec to nejlepší (epizoda) (2018) (S05E50)
    Komedie

    10:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:35

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:30

    McLeodovy dcery - Zkratka (epizoda) (2007) (S07E28)

    14:25

    McLeodovy dcery - Vidět a věřit (epizoda) (2007) (S07E29)

    15:25

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E71)
    Drama

    16:10

    McLeodovy dcery - Druhá šance (epizoda) (2007) (S07E30)

    17:10

    McLeodovy dcery - Různé zprávy (epizoda) (2007) (S07E31)

    18:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E117)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E118)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Inga Lindström: Hry lásky v Samlundu (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E72)
    Drama

    22:55

    Krejzovi - Mazlíčci a jiné potvory (epizoda) (2019) (E71)
    Komedie

    00:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E117)
    Telenovela / Drama

    01:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E118)
    Telenovela / Drama

    01:55

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S2E4)
    Reality-TV

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:10

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace