Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:10-06:55
    Filmbox Premium
    Pride (2007)
    Drama / Sportovní

    Odhodlaný trenér Jim Ellis vytvoří plavecký tým složený z problémových mladistvých.

  • poster
    05:20-07:05
    Nova Cinema
    Komedie / Western

    Děj filmu se odehrává v roce 1874 (tedy 100 let před natočením filmu) v městečku Rock Ridge, kde se všichni jmenují Johnson a jehož se chtějí zmocnit bandité, aby mohli…

  • poster
    08:45-10:45
    Nova Cinema
    Rocketeer (1991)
    Akční / Rodinný

    Následník legendárního filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy Rocketeer je stejně jako jeho předchůdce plný napětí, humoru a vybroušených zvláštních efektů.…

  • poster
    13:20-15:05
    Filmbox Premium
    Drama

    Martin je dvanáctiletý chlapec, který sní o tom, že bude hrát za místní baseballový tým. Když neprojde výběrem, jeho otec se rozhodne založit vlastní B tým. Otec a syn…

  • poster
    13:30-15:45
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Tentokrát se Michael J. Fox vydává na záchranou misi do roku 1885. Třetí Martyho cesta do minulosti, kde je třeba zachránit přítele a vyřešit problém, jak se dostat…

  • poster
    15:05-16:40
    Filmbox Premium
    Romantický

    Agnes je šéfkuchařka a miluje vaření. Má dobrou práci, milujícího přítele a nejlepší kamarádku, která je tu stále pro ni. Jednoho dne ji však vyhodí z práce a její…

  • poster
    15:45-18:20
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí…

  • poster
    18:10-19:30
    Filmbox Premium
    Akční / Animovaný

    Hulk byl pro svou nezvladatelnost vyhoštěn do vesmíru. Jeho raketa ztroskotá na vzdálené planetě Sakaar, ovládané tyranským vládcem. Hulk je prodán do otroctví na…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Rodinný

    Moc toho nenapovídá, ale jeho mimika poví vše: jako expert na umění odchází Dr.Bean do Los Angeles. Bohatý generál Newton tam daroval Griersonovu muzeu slavný obraz od…

  • poster
    19:30-21:00
    Filmbox Premium
    Krimi / Thriller

    Genius přes praní špinavých peněz Antony Zimmer má v patách policii z celého světa. Nikdo sice netuší, jak vypadá, ale policajt Arkeman má velkou výhodu před ostatními –…

  • poster
    21:50-23:25
    ČT2
    Drama / Krimi

    Americký film nezávislého hollywoodského producenta a režiséra Stanleye Kramera Útěk v řetězech je dramatickým a přitom hluboce lidským příběhem dvou mužů prchajících…

  • poster
    22:50-00:20
    Filmbox Premium
    Komedie

    Příběh o dospívání čtyř kamarádů z nuzných poměrů, kteří vyrůstají na newyorském Long Islandu a živí se, stejně jako jejich tátové a dědové, sběrem ústřic.

  • poster
    23:25-01:10
    ČT2
    Sci-Fi / Drama

    Planeta Země, rok 2027. Už devatenáct let se nenarodilo jediné dítě. Svět podléhá beznaději a anarchii a po čím dál zoufalejších pokusech o nalezení a odstranění příčiny…

  • poster
    23:40-05:10
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Plukovník Ludlow opustil armádu Spojených států, protože nesouhlasil s genocidou indiánských kmenů, a se svými třemi syny Alfredem, Samuelem a Tristanem se usadil na…

  • poster
    00:20-02:00
    Filmbox Premium
    Fantasy / Mysteriózní

    Dvě velké hvězdy současnosti Adrien Brody (Oscar za Pianistu) a Keira Knightley (Piráti z Karibiku, Láska nebeská, Král Artuš) se potkají v thrilleru, pod kterým jsou…

  • poster
    02:00-03:25
    Filmbox Premium
    Akční / Thriller

    Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se…

TV program - pondělí 3.6.

  • 05:10

    Pride (2007)
    Drama / Sportovní

    06:55

    Chlupatá odplata (2010)
    Komedie / Rodinný

    08:30

    10:05

    Žraloci na s(o)uši (2011)
    Animovaný / Komedie

    11:35

    Fame - cesta za slávou (2009)
    Drama / Hudební

    13:20

    Bez vraždy za létem (2008)
    Drama

    15:05

    Láska a citróny (2013)
    Romantický

    16:40

    Nechápu, jak to dokáže (2011)
    Komedie

    18:10

    Hulk na neznámé planetě (2010)
    Akční / Animovaný

    19:30

    Hledejte Anthonyho (2005)
    Krimi / Thriller

    21:00

    Saturno contro (2007)
    Drama

    22:50

    Lovci mušlí (2006)
    Komedie

    00:20

    Svěrací kazajka (2005)
    Fantasy / Mysteriózní

    02:00

    Zastav a nepřežiješ (2006)
    Akční / Thriller

    03:25

    Poslední karta (TV film) (2015)
    Krimi / Drama

    05:00

  • 04:00

    Krásná Locika (TV film) (2009)
    Pohádka

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3690)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Případ Strnad (epizoda) (2015) (S01E03)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Podezření (epizoda) (1997) (S07E03)

    12:50

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk a obr Dale (epizoda) (2002) (S01E03)

    15:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk v lunaparku (epizoda) (2002) (S01E04)

    15:55

    Kriminálka Miami - Lovci tornád (epizoda) (2011) (S10E03)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3691)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Tvůrčí krize (epizoda) (2019) (S03E37)

    21:20

    Specialisté - Štvanice (epizoda) (2018) (S02E20)

    23:10

    Beze stopy - Návrat domů (epizoda) (2004) (S02E17)

    00:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk a obr Dale (epizoda) (2002) (S01E03)

    00:50

    Můj přítel Monk - Pan Monk v lunaparku (epizoda) (2002) (S01E04)

    01:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    04:55

  • 04:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:20

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E8)
    Animovaný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E26)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Duhový most (epizoda) (1974) (S03E02)

    08:10

    M*A*S*H - Dozorčí dne (epizoda) (1974) (S03E03)

    08:50

    M*A*S*H - Železňák Kelly (epizoda) (1974) (S03E04)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Dům u jezera (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E2)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E13)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Slepá zuřivost (epizoda) (1999) (S05E07)

    15:30

    Komisař Rex - Smrtící tajemství (epizoda) (1999) (S05E08)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Bolestná ztráta (epizoda) (2019) (S03E70)

    21:30

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Rozpal to, šéfe! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Komisař Rex - Slepá zuřivost (epizoda) (1999) (S05E07)

    01:30

    Komisař Rex - Smrtící tajemství (epizoda) (1999) (S05E08)

    02:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E13)
    Drama

    06:25

  • 04:15

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:35

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 8 (epizoda) (2018) (S03E08)
    Drama / Životopisný

    09:50

    Přání (TV film) (1978)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:05

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:35

    Rozpaky kuchaře Svatopluka - Sporák (epizoda) (1984) (E09)

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    14:40

    Když jdou na mužskýho léta... (TV pořad) (2002)
    Hudební

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování SAZKAmobil šance

    21:20

    Infiltrace: Obchod se svědomím (TV film) (2019)
    Dokumentární

    22:10

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:50

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:20

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    23:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:15

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    00:50

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:35

    Ignis Brunensis 2010 (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:00

    Hrdinové nebes (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy (TV film) (2008)
    Dokumentární

    09:55

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E2)
    Dokumentární

    10:40

    Psi: jedinečná zvířecí rodina (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    11:30

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:25

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    12:55

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1254)
    Dokumentární / Publicistický

    13:10

    Zpravodajství nebo život (2013)
    Dokumentární

    14:05

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:35

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E12)
    Dokumentární

    15:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:10

    Směr Dunkerk (TV film) (2016)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    18:45

    O skřítku Racochejlovi (TV seriál) (1997)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    19:15

    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Rozbřesk 6. června 1944 (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Záhady bermudského trojúhelníku (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    21:50

    Útěk v řetězech (1958)
    Drama / Krimi

    23:25

    Potomci lidí (2006)
    Sci-Fi / Drama

    01:10

    Queer: Hnusáci a úchyláci (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:35

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    02:05

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:30

    Strážkyně ideálů (TV film) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    02:55

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:10

    Ztracené adresy (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:30

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    03:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:20

    Ohnivá sedla (1974)
    Komedie / Western

    07:05

    Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)
    Akční / Komedie

    08:45

    Rocketeer (1991)
    Akční / Rodinný

    10:45

    Teleshopping

    11:15

    Jeden den v New Yorku (2004)
    Akční / Dobrodružný

    13:00

    Teleshopping

    13:30

    Návrat do budoucnosti III (1990)
    Dobrodružný / Komedie

    15:45

    Batman začíná (2005)
    Akční / Dobrodružný

    18:20

    Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)
    Komedie / Rodinný

    20:00

    Špionáž (2013)
    Drama / Thriller

    22:00

    Exploze (1992)
    Akční / Krimi

    23:40

    Legenda o vášni (1994)
    Drama / Romantický

    05:10

  • 06:20

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E2)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E16)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E25)
    Komedie / Reality-TV

    10:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    11:55

    Futurama - Krabice do neznáma (epizoda) (2003) (S04E15)

    12:25

    12:55

    Simpsonovi - Strach z létání (epizoda) (1994) (S06E11)

    13:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:25

    Simpsonovi - Homer Veliký (epizoda) (1995) (S06E12)

    13:55

    Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (epizoda) (1995) (S06E13)

    14:25

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    14:50

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Tři sta babek (epizoda) (2003) (S04E16)

    15:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E26)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Bartova kometa (epizoda) (1995) (S06E14)

    18:45

    Simpsonovi - Homer klaunem (epizoda) (1995) (S06E15)

    19:15

    Simpsonovi - Bart versus Austrálie (epizoda) (1995) (S06E16)

    19:45

    Simpsonovi - Homer versus Patty a Selma (epizoda) (1995) (S06E17)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Bart vs. Itchy & Scratchy (epizoda) (2019) (S30E18)

    20:45

    Teorie velkého třesku - Akumulace laureátů (epizoda) (2019) (S12E18)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Teorie velkého třesku - Frustrace z odloučení (epizoda) (2017) (S10E21)
    Komedie

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E26)
    Komedie / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Druhá šance - Další zářez (epizoda) (2016) (E02)

    02:00

    12 opic - Svědek (epizoda) (2017) (S03E10)
    Dobrodružný / Drama

    03:00

    Druhá šance - Další zářez (epizoda) (2016) (E02)

    06:35

  • 04:10

    Cizinka - Šifra (epizoda) (2016) (S02E03)

    06:25

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:30

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:35

    Krejzovi - Spi sladce, sysle (epizoda) (2018) (E05)
    Komedie

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:00

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:05

    McLeodovy dcery - Na dosah (epizoda) (2008) (S08E06)

    14:00

    McLeodovy dcery - Jak se chová Bombat (epizoda) (2008) (S08E07)

    15:00

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E76)
    Drama

    16:00

    McLeodovy dcery - Tři dcery (epizoda) (2008) (S08E08)

    16:55

    McLeodovy dcery - Prokletí (epizoda) (2008) (S08E09)

    17:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E127)
    Telenovela / Drama

    18:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E128)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Inga Lindström: Zamilovaná asistentka (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E77)
    Drama

    22:55

    Temný Kraj - Pekelníci pokračování (epizoda) (2017) (S01E08)
    Krimi / Drama

    00:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E127)
    Telenovela / Drama

    01:10

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S2E7)
    Reality-TV

    02:20

    Cizinka - Bílá paní (epizoda) (2016) (S02E04)

    06:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace