Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:30-07:25
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    George a Nina Banksovi jsou rodiči krásné Annie, která má těsně před svatbou. George je velmi nervózní otec, který se neumí smířit se skutečností, že jeho malé děvčátko…

  • poster
    09:15-12:20
    Nova Cinema
    Troja (2004)
    Drama / Historický

    Roku 1193 před naším letopočtem sjednotil mykénský král Agamemnón řecká království. Když však jeho bratr, spartský král Meneláos, oslavoval mír s trójskými princi…

  • poster
    14:45-16:10
    ČT1
    Komedie / Krimi

    Pražský policejní inspektor Trachta a jeho nezkušený praktikant Hlaváček pátrají po záhadně zmizelém továrníkovi Bierhanzlovi. Jeho továrna se zabývala výrobou vyhlášené…

  • poster
    15:15-17:50
    Nova Cinema
    Ostrov (2005)
    Sci-Fi / Akční

    Píše se rok 2019 a Lincoln 6-Echo patří ke šťastlivcům, kteří přežili kontaminaci Země a nyní žijí v rozsáhlém moderním Institutu pod neustálým dohledem. Spřátelí se tam…

  • poster
    17:50-20:00
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v…

  • poster
    20:30-22:20
    Jednotka
    01:20-03:10
    Jednotka
    Drama / Historický

    Květen roku 1940. Aby se vyhnuli hrozící německé invazi, opouštějí obyvatelé vesničky v severní Francii své domovy, stejně jako miliony jejich spoluobčanů. Německý chlapec Max cestuje s nimi. Jeho otec Hans se postavil proti…

  • poster
    21:50-23:45
    ČT2
    Komedie / Drama

    Film je koncertem známých hereckých osobností z protialkoholní léčebny, kam se uchýlil muž středních let, aby se zbavil své závislosti. V léčebně je zosobněním krutosti…

  • poster
    23:45-02:00
    ČT2
    Válečný / Akční

    Kelly se dozví o úžasném bohatství ve zlatých prutech, které si Němci ukryli v malé francouzské bance hluboko na nepřátelském území. Seržantu Crapgameovi je hned jasné,…

  • poster
    02:20-04:30
    Nova Cinema
    Krimi / Akční

    Vždy elegantně oblečený policista Ray Tango a jeho kolega nedbalého zevnějšku Gabe Cash patří k nejvýkonnějším ochráncům zákona v Los Angeles a důkladně znepříjemňují…

TV program - pondělí 24.6.

  • 04:10

    Bud Bindi (TV seriál) (1996)
    Komedie

    04:40

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    05:30

    Duel (TV pořad) (2006)
    Soutěžní

    06:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    07:00

    Postav dom, zasaď strom (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    07:30

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    08:30

    Jardins d'ici et d'ailleurs (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    09:00

    Otec Brown - Menhiry (epizoda) (2015) (S03E12)
    Krimi / Drama

    09:50

    Detektiv Nash Bridges - Patriots (epizoda) (1998) (S03E17)
    Akční / Krimi

    10:35

    HiStory (TV pořad) (2015)
    Dokumentární

    10:50

    Duel (TV pořad) (2006)
    Soutěžní

    11:20

    5 proti 5 (TV pořad) (2007)
    Soutěžní

    12:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:20

    Dámsky klub (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:55

    Folklorika (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    14:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E5)
    Drama

    15:10

    Test magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    15:30

    Slovensko s Tiposom (TV pořad) (2018)
    Soutěžní

    16:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    16:25

    Jardins d'ici et d'ailleurs (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    16:55

    Otec Brown - Ráj zlodějů (epizoda) (2015) (S03E13)
    Krimi / Drama

    17:45

    Duel (TV pořad) (2006)
    Soutěžní

    18:10

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:20

    5 proti 5 (TV pořad) (2007)
    Soutěžní

    19:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:55

    Góly - body - sekundy (TV pořad) (1993)
    Publicistický / Sportovní

    20:20

    Počasie

    20:30

    V květnu si dělej, co chceš (2015)
    Drama / Historický

    22:20

    Reportéri (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    22:55

    Kriminálka Staré Město - Epizoda 5 (epizoda) (2013) (S02E05)
    Krimi / Drama

    23:50

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E5)
    Drama

    00:35

    Detektiv Nash Bridges - Patriots (epizoda) (1998) (S03E17)
    Akční / Krimi

    01:20

    V květnu si dělej, co chceš (2015)
    Drama / Historický

    03:10

    Dámsky klub (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    04:40

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3705)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Vražda za úplňku (epizoda) (2015) (S01E07)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Stěhování (epizoda) (1998) (S07E19)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Nejsem žádnej pařmen (epizoda) (2014) (S09E53)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk se setkává s kmotrem (epizoda) (2004) (S03E05)
    Komedie / Krimi

    15:05

    16:00

    Kriminálka Miami - Zákon a nepořádek (epizoda) (2012) (S10E18)
    Akční / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3706)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Policie Modrava - Cigaretový kouř (epizoda) (2015) (S01E08)
    Krimi / Drama

    21:35

    Okresní přebor - Fanynka (epizoda) (2010) (E03)
    Komedie / Sportovní

    22:10

    Okresní přebor - Jesle (epizoda) (2010) (E04)
    Komedie / Sportovní

    22:45

    Smrtonosná zbraň - Malý svědek (epizoda) (2016) (S01E08)
    Akční / Krimi

    23:40

    Beze stopy - Nezabiješ... (epizoda) (2004) (S03E02)
    Krimi / Drama

    00:35

    Můj přítel Monk - Pan Monk se setkává s kmotrem (epizoda) (2004) (S03E05)
    Komedie / Krimi

    01:30

    02:10

    Kriminálka Miami - Zákon a nepořádek (epizoda) (2012) (S10E18)
    Akční / Krimi

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Nejsem žádnej pařmen (epizoda) (2014) (S09E53)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 04:10

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    04:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:15

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E3)
    Animovaný / Komedie

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S5E21)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Znovu volání pošty (epizoda) (1975) (S04E15)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Cena tomatového džusu (epizoda) (1975) (S04E16)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Drahá mami (epizoda) (1975) (S04E17)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Katie Fforde: Ztracené srdce (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E17)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E12)
    Drama

    14:25

    Komisař Rex - Léčka u baru (epizoda) (2002) (S08E02)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Smrti vstříc (epizoda) (2002) (S08E03)
    Krimi / Akční

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Linka - Epizoda 3 (epizoda) (2019) (E03)
    Drama

    21:30

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Rozpal to, šéfe! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:25

    Komisař Rex - Léčka u baru (epizoda) (2002) (S08E02)
    Krimi / Akční

    01:25

    Komisař Rex - Smrti vstříc (epizoda) (2002) (S08E03)
    Krimi / Akční

    02:20

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E12)
    Drama

    03:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:00

  • 04:00

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:25

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:55

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Slovácko sa nesúdí - Nadílka (epizoda) (1975) (S01E03)
    Komedie

    09:45

    Deštník (TV film) (1974)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:00

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Rozpaky kuchaře Svatopluka - Špalek (epizoda) (1984) (E12)
    Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Druhý dech - Boby a bobky (epizoda) (1988) (E11)
    Drama

    13:35

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    14:05

    Ženich uvízl (TV film) (1976)
    Komedie

    14:45

    Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
    Komedie / Krimi

    16:10

    To je vražda, napsala - Posel smrti (epizoda) (1988)
    Drama / Komedie

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Vraždy v kruhu - Budu v tvých vzpomínkách (epizoda) (2015)
    Krimi / Drama

    21:20

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:00

    Kriminalista - Smrt proti lásce (epizoda) (2010)
    Krimi

    23:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:25

    Deštník (TV film) (1974)
    Krátkometrážní / Komedie

    23:40

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:10

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    00:45

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:15

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Myšlení vody (TV film) (2004)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:30

    Zrezivělá krása - Než přiletí čáp (epizoda) (2012)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Procházka po Andalusii (TV film) (2017)
    Dokumentární

    10:00

    Záhady bermudského trojúhelníku (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    10:45

    Mise Galapágy (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    11:35

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    11:40

    Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:55

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1257)
    Dokumentární / Publicistický

    13:10

    V demilitarizované zóně (TV film) (2015)
    Dokumentární

    14:00

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:30

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E15)
    Dokumentární

    15:50

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:20

    Ležáky - osada, která ztratila své obyvatele, nikoliv však paměť (TV film) (2002)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    16:55

    Neznámí hrdinové (TV seriál) (2007)
    Dokumentární / Publicistický

    17:20

    Šílená válka (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Cesty do krajin půlnočního slunce (TV seriál) (2019) (E3)
    Dokumentární

    18:45

    Jája a Pája - Jak pěstovali smiřická jablíčka (epizoda) (1987)
    Animovaný / Loutkový

    18:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:25

    Deset století architektury (TV seriál) (1997)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Eva Braunová: Hitlerova žena (TV film) (2015)
    Dokumentární / Životopisný

    21:00

    Záhady bermudského trojúhelníku (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární

    21:50

    Dobří holubi se vracejí (1988)
    Komedie / Drama

    23:45

    Kellyho hrdinové (1970)
    Válečný / Akční

    02:00

    Queer: Literární hrdinky (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:30

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    02:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:55

    Když policista spáchá trestný čin (TV film) (2006)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:20

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:40

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:20

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV seriál) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Haystack (epizoda) (2007) (S08E15)
    Krimi / Drama

    23:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:05

    Soudkyně Barbara (TV seriál) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:30

    Hlava rodiny (1991)
    Rodinný / Komedie

    07:25

    Nebezpečný vlak (TV film) (1999)
    Akční / Dobrodružný

    09:15

    Troja (2004)
    Drama / Historický

    12:20

    Teleshopping

    12:50

    Co je šeptem... (2005)
    Komedie / Romantický

    14:45

    Teleshopping

    15:15

    Ostrov (2005)
    Sci-Fi / Akční

    17:50

    Plán útěku (2013)
    Akční / Thriller

    20:00

    Smrtící léčba (1996)
    Thriller / Drama

    22:20

    Porotce (1996)
    Drama / Thriller

    00:40

    Poslání (2001)
    Akční / Drama

    02:20

    Tango a Cash (1989)
    Krimi / Akční

    04:30

  • 04:20

    Poslední loď - Bezpečná zóna (epizoda) (2015) (S02E08)
    Akční / Drama

    06:25

    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014) (E2)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:20

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E31)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E11)
    Komedie / Reality-TV

    10:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    11:55

    Futurama - Fialový trpaslík 3/4 (epizoda) (2009) (S05E15)
    Animovaný / Komedie

    12:25

    Simpsonovi - Homer slouží vlasti (epizoda) (1998) (S09E19)
    Animovaný / Komedie

    12:55

    Simpsonovi - Trable s triliony (epizoda) (1998) (S09E20)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:25

    Simpsonovi - Bart - televizní šoumen (epizoda) (1998) (S09E21)
    Animovaný / Komedie

    13:55

    Simpsonovi - Kam s odpadem? (epizoda) (1998) (S09E22)
    Animovaný / Komedie

    14:25

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    14:50

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Fialový trpaslík 4/4 (epizoda) (2009) (S05E16)
    Animovaný / Komedie

    15:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E12)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Homer horolezcem (epizoda) (1998) (S09E23)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Ztracená Líza (epizoda) (1998) (S09E24)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Rození líbači (epizoda) (1998) (S09E25)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Školní večírek (epizoda) (1998) (S10E01)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Útěk z Kanady (epizoda) (2019) (S30E21)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Teorie velkého třesku - Plagiátorské schizma (epizoda) (2019) (S12E21)
    Komedie / Romantický

    21:15

    Teorie velkého třesku - Hypotéza otrubové vlákniny (epizoda) (2007) (S01E02)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Teorie velkého třesku - Korolár seržanta Sněhulky (epizoda) (2007) (S01E03)
    Komedie / Romantický

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E12)
    Komedie / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Útěk z vězení - Cesta do Phaecie (epizoda) (2017) (S05E06)
    Thriller / Drama

    01:55

    Exorcista - Kapitola čtvrtá: Pohyblivý svátek (epizoda) (2016) (S01E04)
    Horor / Thriller

    02:45

    Útěk z vězení - Cesta do Phaecie (epizoda) (2017) (S05E06)
    Thriller / Drama

    03:35

    Exorcista - Kapitola čtvrtá: Pohyblivý svátek (epizoda) (2016) (S01E04)
    Horor / Thriller

    06:30

  • 04:05

    Cizinka - Želví polévka (epizoda) (2017) (S03E11)
    Drama / Romantický

    06:35

    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    07:15

    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    08:10

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:15

    Krejzovi - Pěšky v protisměru (epizoda) (2018) (E26)
    Komedie

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:20

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E26)
    Telenovela

    14:20

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E27)
    Telenovela

    15:10

    Ranč Heartland - Coming Together (epizoda) (2008) (S01E13)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E28)
    Telenovela

    17:10

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E29)
    Telenovela

    18:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E169)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E170)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Katie Fforde: Moje bláznivá rodina (TV film) (2017)
    Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Ghost Horse (epizoda) (2008) (S02E01)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Temný Kraj - Zjevení (epizoda) (2017) (S01E11)
    Krimi / Drama

    00:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E169)
    Telenovela / Drama

    01:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E170)
    Telenovela / Drama

    01:55

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S4E6)
    Reality-TV

    02:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:55

    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    04:30

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace