Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:25-11:50
    ČT2
    Dokumentární

    Podplukovník v.v. JUDr. PhDr. Karel Vaš, CSc pomohl jako soudce a prokurátor na smrt víc než 20 nevinným lidem a stovkám k dlouholetým trestům v době politických procesů…

  • poster
    12:00-12:50
    ČT2
    Dokumentární

    Příběh legendární oceánoložky Sylvie Earleové z týmu vědců National Geographic, který se snaží zachránit důležité ekosystémy pro přežití lidstva... Autobiografický…

  • poster
    12:40-15:15
    Nova Cinema
    Ostrov pokladů (TV film) (1990)
    Dobrodružný

    Dobrodružný román Ostrov pokladů od Roberta Louise Stevensona patří ve svém žánru k nejoblíběnejším. Dramatický nosný děj, dostatek napětí, hrdinové a padouši, romantika…

  • poster
    15:45-17:40
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Bridget Jonesová je trochu kulatější "třicítka", která má ve svém životě zdánlivě jednoduchá a splnitelná přání - shodit nějaké to kilo a najít opravdový vztah. Jenže…

  • poster
    16:00-17:20
    CSfilm
    Komedie

    Komedie o mladém zámečníkovi, který předstírá, že je pilotem v aeroliniích...

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Krimi / Komedie

    Uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas a Danny Ocean má nový plán. Sice není z jeho hlavy, ale co se dá dělat, když…

  • poster
    17:50-18:45
    ČT2
    Madame Tussaud (TV film) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    Založila první muzeum voskových figurín.Madame Tussaud (1761–1850) zažila francouzskou i průmyslovou revoluci. Tato význačná podnikatelka a matka se přeplavila do Anglie…

  • poster
    20:00-22:00
    CSfilm
    Jan Hus (1954)
    Drama / Historický

    1412 - 1415: Mistr Jan Hus ve svých kázáních v Betlémské kapli pranýřuje zlořád v církevní organizaci. Je postižen papežskou klatbou a vyzván, aby na Kostnickém koncilu…

  • poster
    20:00-22:00
    Nova Cinema
    Komedie / Muzikál

    Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých filmových komedií, kde správní muži pijí pouze kolalokovu lihuprostou limonádu a zákon má podobu pistolníka, vybaveného…

  • poster
    20:15-22:20
    Prima
    Dobrodružný / Komedie

    Ctižádostivá newyorská reportérka Sue Charlton chce napsat článek o Australanovi Mikovi Dundeem, který přežil útok velkého krokodýla. Vypraví se proto australského…

  • poster
    22:00-00:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s…

  • poster
    22:00-23:25
    CSfilm
    Komedie

    Uhlazené vyprávění, odpovídající požadavkům lehké komedie, rozvíjí úsměvný a optimistický příběh "jednorukého" žebráka Dostála, který si svým znamenitým žebravým uměním…

TV program - středa 3.7.

  • 12:00

    14:00

    Hrozba (1978)
    Drama

    15:30

    Šílené zprávy (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    16:00

    Zámek pro Barborku (1962)
    Komedie

    17:20

    Pověsti a záhady českých hradů (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    17:40

    Film o filmu: Syn temnoty (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    18:00

    Jezdec formule risk (1973)
    Drama / Psychologický

    20:00

    Jan Hus (1954)
    Drama / Historický

    22:00

    Svět kde se žebrá (1938)
    Komedie

    23:25

    Kinotipy (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    23:35

    Film o filmu: Syn temnoty (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    23:50

    Noční zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:00

    Drazí sousedé - Vzpoura (epizoda) (2016) (E02)
    Drama / Rodinný

    10:10

    Kriminálka Anděl - Čarodějnice (epizoda) (2008) (S01E07)
    Krimi / Drama

    11:10

    Helena - Jsme v balíku (epizoda) (2012) (S01E02)
    Komedie / Rodinný

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Sbližování (epizoda) (1991) (S01E06)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Velký třesk (epizoda) (2014) (S09E60)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk zůstává ležet (epizoda) (2005) (S04E03)
    Komedie / Krimi

    15:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk jde do kanceláře (epizoda) (2005) (S04E04)
    Komedie / Krimi

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba - Virál (epizoda) (2015) (S13E06)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:20

    Krok za krokem - Klaun se žení (epizoda) (1991) (S01E07)
    Komedie / Rodinný

    18:50

    Hospoda - Flamendr (epizoda) (1996) (S01E03)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Staré vraždy (epizoda) (2008) (S01E08)
    Krimi / Drama

    21:30

    Comeback - Giganti (epizoda) (2008)
    Komedie

    22:05

    Comeback - Zlatá rybka (epizoda) (2008)
    Komedie

    22:40

    Smrtonosná zbraň - Zpovědní tajemství (epizoda) (2017) (S01E13)
    Akční / Krimi

    23:35

    Beze stopy - V pasti - část druhá (epizoda) (2004) (S03E07)
    Krimi / Drama

    00:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (epizoda) (2005) (S04E02)
    Komedie / Krimi

    01:25

    Můj přítel Monk - Pan Monk zůstává ležet (epizoda) (2005) (S04E03)
    Komedie / Krimi

    02:05

    Námořní vyšetřovací služba - Laborka (epizoda) (2015) (S13E05)
    Akční / Komedie

    02:45

    Krok za krokem - Frank a syn (epizoda) (1991) (S01E05)
    Komedie / Rodinný

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Hlavně žádný smrťáky! (epizoda) (2014) (S09E59)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 04:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:15

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E12)
    Animovaný / Komedie

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S6E4)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Únos Margarety Houlihanove (epizoda) (1976) (S05E07)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Drahý Sigmunde (epizoda) (1976) (S05E08)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Mulcahyho válka (epizoda) (1976) (S05E09)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Bella a osudové lásky (TV film) (2014)
    Komedie

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E24)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E3)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - S Ninou o půlnoci (epizoda) (2004) (S09E08)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Momentka (epizoda) (2004) (S09E09)
    Krimi / Akční

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krokodýl Dundee (1986)
    Dobrodružný / Komedie

    22:20

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:25

    Temný Kraj - Zjevení pokračování (epizoda) (2017) (S01E12)
    Krimi / Drama

    00:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:50

    Komisař Rex - S Ninou o půlnoci (epizoda) (2004) (S09E08)
    Krimi / Akční

    02:50

    Komisař Rex - Momentka (epizoda) (2004) (S09E09)
    Krimi / Akční

    03:40

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E3)
    Drama

    04:30

  • 04:45

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:50

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    06:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Poklad (epizoda) (1988)
    Drama / Komedie

    09:45

    Malý pitaval z velkého města - Aranžér (epizoda) (1982) (E01)
    Krimi / Drama

    10:40

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    11:25

    Libeňský čaroděj (TV film) (1988)
    Pohádka / Krátkometrážní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Když se slunci nedaří - Zuzka (epizoda) (1995) (E05)
    Rodinný

    13:20

    Dvanáct měsíčků (TV film) (1992)
    Pohádka

    13:45

    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    14:40

    Columbo - Vražda s příliš mnoha notami (epizoda) (2000)
    Krimi / Drama

    16:10

    To je vražda, napsala - Zase o rybách (epizoda) (1988)
    Drama / Komedie

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Festivalové vteřiny (TV pořad) (1996)
    Publicistický

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    21:30

    Nemocnice na kraji města - Srážka (epizoda) (1977) (S01E12)
    Drama / Psychologický

    22:19

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:20

    Doktorka Fosterová - Epizoda 4 (epizoda) (2015) (S01E04)
    Drama

    23:15

    Případy detektiva Murdocha - Hořká pilulka (epizoda) (2016)
    Krimi / Drama

    00:00

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:25

    Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Sportovní

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:50

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:00

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:25

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E12)
    Publicistický

    04:55

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (S2E1)
    Dokumentární

    05:20

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Evropské zámky a paláce (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    09:25

    Zachraňte děti (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    11:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:00

    Mission Blue (2014)
    Dokumentární

    12:50

    Člověk z ráje (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    13:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:10

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    14:30

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E12)
    Publicistický

    15:00

    Záchrana Benátek (2017)
    Dokumentární

    15:45

    Speciální zbraně (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:35

    Proč letadla padají (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    17:20

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E16)
    Dokumentární

    17:50

    Madame Tussaud (TV film) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    18:45

    Jája a Pája - Benátská noc (epizoda) (1995)
    Animovaný / Loutkový

    18:55

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:00

    Aleje (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:15

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Rocco Schiavone - Černá sjezdovka (epizoda) (2016) (S01E01)
    Krimi

    21:40

    Ponorka - Neue Wege (epizoda) (2018) (E01)
    Drama / Válečný

    22:45

    Letecké katastrofy - Neštěstí v Mnichově (epizoda) (2011)
    Dokumentární / Drama

    23:30

    Na jezeře - Surrogate (epizoda) (2017) (S02E03)
    Thriller / Mysteriózní

    00:35

    Vláda - Ctnost uprostřed (epizoda) (2010) (S01E01)
    Drama

    01:35

    Domek z karet - Chapter 27 (epizoda) (2015) (S03E01)
    Drama

    02:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    02:35

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:00

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:15

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:40

    Vodácká putování (TV seriál) (2007)
    Dobrodružný / Dokumentární

    03:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:25

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV seriál) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:40

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    20:55

    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)
    Drama

    22:10

    Odvolací soud (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Drama

    23:30

    00:25

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Angels (epizoda) (2002) (S04E06)
    Krimi / Drama

    01:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:05

    Sám doma a bohatý (1994)
    Komedie / Rodinný

    05:30

    Divoké kočky (2000)
    Komedie / Drama

    07:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk a druhý detektiv (epizoda) (2005) (S04E01)
    Komedie / Krimi

    08:15

    Můj přítel Monk - Pan Monk jde opět domů (epizoda) (2005) (S04E02)
    Komedie / Krimi

    09:10

    Sue Thomas: Agentka FBI - Nezvedený otec (epizoda) (2003) (S01E14)
    Krimi / Drama

    10:10

    Sue Thomas: Agentka FBI - Podraz (epizoda) (2003) (S01E15)
    Krimi / Drama

    11:10

    Sue Thomas: Agentka FBI - Lovec (epizoda) (2003) (S01E16)
    Krimi / Drama

    12:10

    Teleshopping

    12:40

    Ostrov pokladů (TV film) (1990)
    Dobrodružný

    15:15

    Teleshopping

    15:45

    Deník Bridget Jonesové (2001)
    Komedie / Romantický

    17:40

    Dannyho parťáci 2 (2004)
    Krimi / Komedie

    20:00

    Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
    Komedie / Muzikál

    22:00

    Zahulíme, uvidíme 2 (2008)
    Dobrodružný / Komedie

    00:00

    Krásná a zvrácená (TV film) (2015)
    Krimi / Drama

    01:40

    Annabelle (2014)
    Horor / Mysteriózní

    04:25

  • 06:50

    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014) (E9)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E3)
    Dokumentární / Reality-TV

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E18)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (E5)
    Dokumentární / Sportovní

    12:25

    Futurama - Černý Diblík, bílý kocour (epizoda) (2010) (S06E08)
    Animovaný / Komedie

    12:55

    Simpsonovi - Osm raubířů (epizoda) (1999) (S11E07)
    Animovaný / Komedie

    13:25

    Simpsonovi - Marge jako rukojmí (epizoda) (1999) (S11E08)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Hračka snů (epizoda) (1999) (S11E09)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Malá velká máma (epizoda) (2000) (S11E10)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Teorie velkého třesku - Zkáza mimoňoráje (epizoda) (2008) (S01E14)
    Komedie / Romantický

    15:20

    Teorie velkého třesku - Roštěnkové distribuční dilema (epizoda) (2008) (S01E15)
    Komedie / Romantický

    15:50

    Futurama - Přírobověda (epizoda) (2010) (S06E09)
    Animovaný / Komedie

    16:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E19)
    Komedie / Reality-TV

    17:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Jak Barta osvítil Bůh (epizoda) (2000) (S11E11)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Panská rodina (epizoda) (2000) (S11E12)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Bart v sedle (epizoda) (2000) (S11E13)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Kdo ví, kdo ovdoví? (epizoda) (2000) (S11E14)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Teorie velkého třesku - Reakce na arašídy (epizoda) (2008) (S01E16)
    Komedie / Romantický

    20:45

    Teorie velkého třesku - Mandarinkový faktor (epizoda) (2008) (S01E17)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Paradigma zkažené ryby (epizoda) (2008) (S02E01)
    Komedie / Romantický

    21:40

    22:10

    Teorie velkého třesku - Topologie váčkovitého poklopce (epizoda) (2008) (S02E02)
    Komedie / Romantický

    22:40

    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)
    Komedie

    23:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E19)
    Komedie / Reality-TV

    00:35

    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)
    Komedie

    01:25

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E4)
    Reality-TV / Dobrodružný

    02:15

    Exorcista - Janus (epizoda) (2017) (S02E01)
    Horor / Thriller

    03:00

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E4)
    Reality-TV / Dobrodružný

    03:50

    Exorcista - Janus (epizoda) (2017) (S02E01)
    Horor / Thriller

    06:55

  • 06:35

    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    07:15

    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    08:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Modrý kód - Kůl v srdci (epizoda) (2017) (S01E03)
    Drama / Psychologický

    10:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E44)
    Telenovela

    14:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E45)
    Telenovela

    15:05

    Ranč Heartland - Showdown! (epizoda) (2008) (S02E09)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E46)
    Telenovela

    17:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E47)
    Telenovela

    17:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E5)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E6)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Osudové léto v Praze (TV film) (2017)
    Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - True Enough (epizoda) (2009) (S02E10)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E5)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E6)
    Drama / Rodinný

    01:50

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (E1)
    Reality-TV / Soutěžní

    02:40

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:40

    Modrý kód - Kůl v srdci (epizoda) (2017) (S01E03)
    Drama / Psychologický

    06:35

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace