Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:30-07:20
    Nova Cinema
    Drama / Fantasy

    Doktorka Kate Forster (Sandra Bullock) konečně našla lásku. Bohužel se jedná o vztah na dlouhou vzdálenost. Ona bydlí v centru Chicaga, on na předměstí u jezera. Ještě…

  • poster
    07:00-08:30
    HBO2
    Dokumentární

    Dokument vypráví dosud nevyřčený příběh o kultovním albu Johna Lennona s názvem Imagine. Je to zároveň příběh o setkání Yoko s Johnem a Východu se Západem. Dvě umělecky…

  • poster
    11:55-14:50
    Nova Cinema
    Kontakt (1997)
    Drama / Mysteriózní

    Ellie Arrowayová zasvětila celý svůj život hledání života na jiných planetách. Stala se z ní vědecká kapacita na kosmické ticho, kterému naslouchá prostřednictvím…

  • poster
    13:45-14:35
    ČT2
    Dokumentární / Historický

    Nechte se vtáhnout do příběhů historie a současnosti aviatiky.Dnes každou sekundu nastupuje někde na světě do letadla 150 lidí. Létání je téměř rutinní záležitostí a…

  • poster
    14:30-16:10
    ČT1
    Dobrodružný / Historický

    Díky sňatku s krásným markýzem du Plessis de Belliere, oblíbeným lovčím Krále Slunce se Angelika stala markýzou du Plessis a dvořankou jeho veličenstva ve Versailles...…

  • poster
    15:20-17:40
    Nova Cinema
    Fantasy / Sci-Fi

    Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím…

  • poster
    17:15-19:30
    HBO2
    Životopisný / Drama

    Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným…

  • poster
    19:30-21:45
    HBO2
    03:45-06:00
    HBO2
    Akční / Dobrodružný

    Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém…

  • poster
    20:00-22:10
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Gus Lobel (Clint Eastwood) býval celé desítky let špičkovým hledačem baseballových talentů, teď se mu ale začínají hlásit léta. Příští zápas bude zřejmě poslední v…

  • poster
    21:45-23:40
    HBO2
    Drama / Krimi

    Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři…

  • poster
    01:25-03:20
    HBO2
    Děti moje (2011)
    Komedie / Drama

    Poklidný havajský život Matta Kinga (Clooney) se začne sypat ve chvíli, kdy jeho žena po nehodě skončí v kómatu. Otec dvou dcer, předčasně vyspělé desetileté Scottie a…

TV program - včera

  • 06:00

    Máša vypráví pohádky (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Pohádka

    06:30

    Angry Birds Toons (TV seriál) (2013) (E39)
    Animovaný / Komedie

    06:40

    07:00

    John a Yoko: Nad námi jen nebe (TV film) (2018)
    Dokumentární

    08:30

    Pařiči (2018)
    Komedie

    09:55

    Rampage Ničitelé (2018)
    Akční / Dobrodružný

    11:40

    12:00

    Odkaz - What Was Hope Doing in Your Dreams? (epizoda) (2019) (S01E09)
    Dobrodružný / Drama

    12:40

    Doom Patrol - Doom Patrol Patrol (epizoda) (2019) (S01E06)
    Akční / Krimi

    13:35

    Zmenšování (2017)
    Sci-Fi / Drama

    15:50

    Méďa Béďa (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    17:15

    Bohemian Rhapsody (2018)
    Životopisný / Drama

    19:30

    Solo: Star Wars Story (2018)
    Akční / Dobrodružný

    21:45

    Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)
    Drama / Krimi

    23:40

    O.G. (2018)
    Drama

    01:25

    Děti moje (2011)
    Komedie / Drama

    03:20

    Filmy a filmové hvězdy (TV pořad) (2009) (S11E33)
    Publicistický

    03:45

    Solo: Star Wars Story (2018)
    Akční / Dobrodružný

    06:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:50

    Novashopping

    09:05

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3711)
    Drama / Komedie

    10:05

    Rodinné případy (TV seriál) (2019) (E10)
    Drama / Dokumentární

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Jak jednat s dámou (epizoda) (1993) (S02E20)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Jak se co dělá (epizoda) (2014) (S10E13)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk svědčí u soudu (epizoda) (2009) (S08E05)
    Komedie / Krimi

    15:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk a kritik (epizoda) (2009) (S08E06)
    Komedie / Krimi

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba - Dokonalý plán (epizoda) (2017) (S14E14)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3712)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Slušný chlapec (epizoda) (2011) (S02E15)
    Krimi / Drama

    21:30

    Comeback - Křik kormorána (epizoda) (2010)
    Komedie

    22:05

    Comeback - Let mouchy (epizoda) (2011)
    Komedie

    22:40

    Smrtonosná zbraň - Otravná Ruth (epizoda) (2018) (S02E15)
    Akční / Krimi

    23:35

    Beze stopy - Sedm ztracených let (epizoda) (2005) (S04E04)
    Krimi / Drama

    00:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk svědčí u soudu (epizoda) (2009) (S08E05)
    Komedie / Krimi

    01:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk a kritik (epizoda) (2009) (S08E06)
    Komedie / Krimi

    02:00

    Námořní vyšetřovací služba - Dokonalý plán (epizoda) (2017) (S14E14)
    Akční / Komedie

    02:40

    Krok za krokem - Jak jednat s dámou (epizoda) (1993) (S02E20)
    Komedie / Rodinný

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Jak se co dělá (epizoda) (2014) (S10E13)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 04:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:10

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (S2E9)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S7E26)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Ano, to je naše dítě (epizoda) (1979) (S08E15)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Vyčerpaná láhev (epizoda) (1980) (S08E16)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Uzdravte je (epizoda) (1980) (S08E17)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Zmatkářky: Každé řešení má svůj problém (TV film) (2017)
    Komedie / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S6E27)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S11E4)
    Drama

    14:25

    Komisař Rex - Smrt v muzeu (epizoda) (1996) (S03E03)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Vražedná vášeň (epizoda) (1996) (S03E04)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Tommy a Pentlička (TV seriál) (2015) (E2)
    Mysteriózní / Krimi

    22:05

    Vůně zločinu - Nemilosrdná spravedlnost (epizoda) (2015) (S02E02)
    Krimi / Drama

    23:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:15

    Komisař Rex - Smrt v muzeu (epizoda) (1996) (S03E03)
    Krimi / Akční

    01:20

    Komisař Rex - Vražedná vášeň (epizoda) (1996) (S03E04)
    Krimi / Akční

    02:20

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S11E4)
    Drama

    03:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:20

  • 04:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    06:30

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Noc tarantule (epizoda) (1989)
    Drama / Komedie

    09:45

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018) (E7)
    Publicistický

    10:15

    Dobrá Voda - Pokora (epizoda) (1982) (E06)
    Rodinný / Sportovní

    11:30

    My z konce světa - Dopis (epizoda) (1975) (E04)
    Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Standa málem Indem (epizoda) (2007) (S02E10)
    Komedie / Rodinný

    13:20

    Klavír (TV film) (1973)
    Krátkometrážní

    13:35

    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    14:30

    Angelika a král (1966)
    Dobrodružný / Historický

    16:10

    To je vražda, napsala - Když spadne klec (epizoda) (1989)
    Drama / Komedie

    17:00

    13. komnata - 13. komnata Marty Kubišové (epizoda) (2009)
    Dokumentární / Životopisný

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Malý pitaval z velkého města - Valutová příhoda (epizoda) (1986) (E15)
    Krimi / Drama

    21:00

    Nejlepší Bakaláři (TV seriál) (2012)
    Povídkový

    21:54

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    21:55

    Columbo - S dýkou v mysli (epizoda) (1972)
    Krimi / Drama

    23:30

    Kriminalista - Ztráta paměti (epizoda) (2011)
    Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:20

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    04:50

    Cesty (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:00

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:25

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Mláďata (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    09:20

    Princezny na export (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    09:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    09:55

    Život - Lovci a kořist (epizoda) (2009) (E07)
    Dokumentární / Dobrodružný

    10:45

    Tajemství divočiny (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    11:10

    Ke slávě a chvále (TV film) (2007)
    Dokumentární

    12:05

    Hitlerovy prohrané bitvy (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    13:00

    Proč letadla padají (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    13:45

    100 let francouzského letectví (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    14:35

    Miniaturní zbraně (TV film) (2012)
    Dokumentární

    15:20

    Rozluštění pokladu (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:10

    Rozluštění pokladu (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:55

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii (TV film) (1995) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    17:55

    Tisíc chutí ulice (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    Mach a Šebestová na prázdninách (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:25

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Vlk z Královských Vinohrad (2016)
    Drama / Komedie

    21:15

    Československo: Portrét tragédie (1968)
    Dokumentární

    22:05

    Začátek konce (TV film) (1999)
    Dokumentární

    23:00

    Hitlerův vpád na východ (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    23:50

    Rocco Schiavone - 7. 7. 2007 (epizoda) (2018) (S02E01)
    Krimi

    01:30

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    01:55

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:25

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:10

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    03:45

    Památky na prodej (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:50

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:40

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Stopy života - Tatínek (epizoda) (2015)
    Drama

    21:20

    Stopy života - Svatba (epizoda) (2015)
    Drama

    22:25

    Tenký led Dany Morávkové (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Talk-show

    23:30

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Sestry (epizoda) (2002) (S02E07)
    Krimi / Drama

    00:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:30

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:30

    Dům u jezera (2006)
    Drama / Fantasy

    07:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk a UFO (epizoda) (2009) (S08E03)
    Komedie / Krimi

    08:15

    Můj přítel Monk - Pan Monk je někdo jiný (epizoda) (2009) (S08E04)
    Komedie / Krimi

    09:10

    Osudové léto 2 (2011)
    Drama / Romantický

    11:25

    Teleshopping

    11:55

    Kontakt (1997)
    Drama / Mysteriózní

    14:50

    Teleshopping

    15:20

    Sebevražedný oddíl (2016)
    Fantasy / Sci-Fi

    17:40

    Z pekla štěstí (1999)
    Pohádka

    20:00

    Zpátky ve hře (2012)
    Drama / Romantický

    22:10

    Grace (2014)
    Horor / Thriller

    23:55

    The Postman - Posel budoucnosti (1997)
    Drama / Dobrodružný

    04:05

  • 06:45

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S4E1)
    Dokumentární / Komedie

    07:45

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E7)
    Dokumentární / Reality-TV

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E2)
    Komedie / Reality-TV

    11:15

    Cool Kids - Volební orgie (epizoda) (2018) (E05)
    Komedie

    11:45

    Teorie velkého třesku - Zásnubní reakce (epizoda) (2011) (S04E23)
    Komedie / Romantický

    12:15

    Futurama - Marná vesmírné lásky snaha (epizoda) (1999) (S01E04)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Nebezpečné zatáčky (epizoda) (2008) (S20E05)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (epizoda) (2008) (S20E06)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - MyPody a sousedi (epizoda) (2008) (S20E07)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Burns a včely (epizoda) (2008) (S20E08)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Výměna spolubydlících (epizoda) (2011) (S04E24)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Teorie velkého třesku - Analýza děvkovského reflexu (epizoda) (2011) (S05E01)
    Komedie / Romantický

    15:40

    Futurama - Útěk z planety robotů (epizoda) (1999) (S01E05)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E3)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Hysterka Líza (epizoda) (2009) (S20E09)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Jak to vlastně bylo aneb zfalšované volby (epizoda) (2009) (S20E10)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Jak vyzrát na test (epizoda) (2009) (S20E11)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Půjčka na oprátku (epizoda) (2009) (S20E12)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Top Gear speciál: Napříč Itálií (TV pořad) (2014) (E2)
    Dokumentární / Sportovní

    21:20

    Teorie velkého třesku - Hypotéza o zamoření škůdci (epizoda) (2011) (S05E02)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Misinterpretace namožených slabin (epizoda) (2011) (S05E03)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie se rozejde s Kate (epizoda) (2013) (S02E20)
    Komedie

    22:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E3)
    Komedie / Reality-TV

    00:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E7)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:10

    Zornův syn - Bojiště Země (epizoda) (2016) (E03)
    Animovaný / Komedie

    02:40

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E7)
    Dobrodružný / Reality-TV

    03:35

    Zornův syn - Bojiště Země (epizoda) (2016) (E03)
    Animovaný / Komedie

    06:35

  • 04:10

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    04:50

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E15)
    Drama / Romantický

    06:15

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    07:05

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    08:10

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:15

    Modrý kód - Cenné věci (epizoda) (2017) (S02E23)
    Drama / Psychologický

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    Gilmorova děvčata - Jablko nepadá daleko od stromu (epizoda) (2001) (S02E07)
    Drama / Rodinný

    14:20

    Gilmorova děvčata - Náš hotel (epizoda) (2001) (S02E08)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Ranč Heartland - Něco tady straší (epizoda) (2011) (S05E02)
    Drama / Rodinný

    16:05

    Gilmorova děvčata - Mladíček na útěku (epizoda) (2001) (S02E09)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Slavnostní večeře (epizoda) (2001) (S02E10)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S11E13)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S12E1)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Čtyři mořské panny a svatba (TV film) (2001)
    Komedie / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Co je ve jménu? (epizoda) (2011) (S05E03)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S11E13)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S12E1)
    Drama / Rodinný

    01:55

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S4E8)
    Reality-TV / Soutěžní

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:10

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace