Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:50-07:30
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Sonny Koufax (Adam Sandler) už dávno dokončil studium práv a nedávno dokonce překročil třicítku. Ale proč se stát zodpovědným dospělým mužem, který buduje kariéru a…

  • poster
    11:55-14:15
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Napětí při hře. Vzrušení z nového vztahu. Las Vegas je tím správným místem pro skvělou zábavu od režiséra Curtise Hansona, který se podílel na scénáři s dalším oscarovým…

  • poster
    14:45-16:10
    ČT1
    Dobrodružný

    Čtvrtá část filmové série rozpracovává drobnou část knihy "Nezkrotná Angelika" do velkých středomořských dobrodružství, k nimž autorka "Angeliky" dodává: "Nikdy jsem…

  • poster
    16:30-17:55
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Veselý dětský film o pětici sedmáků, kteří prožívají velké i malé příhody a dobrodružství v jihomoravské obci Čejkovice. Staňo Matička, Rosťa, Edison, Fera Ondráček a…

  • poster
    20:00-22:35
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    HOKEJOVÝ ZÁZRAK je film nabitý napětím a optimismem. Jedná se o inspirativní příběh podle skutečnostých událostí, jenž se odehrává na pozadí jedné z největších událostí…

  • poster
    21:50-23:25
    ČT2
    Dokumentární

    Smrt populární britské princezny vyvolala před dvaceti lety lavinu emocí doslova po celé zeměkouli.31. srpna 1997 se v Paříži završil trpký osud tehdejší nejpopulárnější…

  • poster
    22:35-00:50
    Nova Cinema
    Instinkt (1999)
    Drama / Thriller

    Úctyhodný antropolog Ethan Powell (Anthony Hopkins) při výzkumu v africké džungli ubil dva pytláky vraždící jeho oblíbené gorily. Od té doby nepromluvil ani slovo -…

  • poster
    00:50-02:30
    Nova Cinema
    Drama / Sci-Fi

    Robert Neville je sice špičkový vědec, ale ani on nedokázal zabránit šíření nebezpečného viru, který byl vyvinut lidmi a nedá se léčit. Neville je z neznámého důvodu…

  • poster
    02:30-05:05
    Nova Cinema
    Odpad (2014)
    Drama / Thriller

    Hrdiny filmu Odpad jsou tři kluci, jejichž domovem je centrální skládka v brazilském Riu. Každý den ji prohledávají v naději, že najdou něco, co jim alespoň na chvíli…

TV program - úterý 27.8.

  • 04:10

    Soudní síň (TV pořad) (2008)
    Reality-TV / Drama

    05:00

    Panelák (TV seriál) (2008)
    Komedie / Drama

    05:30

    Panelák (TV seriál) (2008)
    Komedie / Drama

    06:00

    Profesionálové (TV seriál) (2008) (E16)
    Komedie

    07:00

    Panelák (TV seriál) (2008)
    Komedie / Drama

    07:45

    Panelák (TV seriál) (2008)
    Komedie / Drama

    08:35

    Amerika má talent (TV pořad) (2006)
    Soutěžní / Hudební

    10:55

    Sběratelé kostí - Muž s kostí (epizoda) (2006) (S01E18)
    Komedie / Krimi

    12:00

    Dr. House - Šťastná třináctka (epizoda) (2008) (S05E05)
    Drama / Mysteriózní

    13:00

    Dr. House - Polibek na dobrou noc (epizoda) (2008) (S05E06)
    Drama / Mysteriózní

    14:00

    JAG - Čarodějnice z Gulfportu (epizoda) (2000) (S05E21)
    Krimi / Drama

    15:00

    Sběratelé kostí - Muž v márnici (epizoda) (2006) (S01E19)
    Komedie / Krimi

    16:00

    Doktoři - The Dance (epizoda) (2018) (S02E09)
    Drama

    17:00

    Kriminálka Miami - Vzplanutí hvězdy (epizoda) (2010) (S08E12)
    Akční / Krimi

    18:00

    Kriminálka Miami - Přeťat vedví (epizoda) (2010) (S08E13)
    Akční / Krimi

    19:00

    Amerika má talent (TV pořad) (2006)
    Soutěžní / Hudební

    20:10

    Doktoři - After the Fall (epizoda) (2019) (S02E10)
    Drama

    21:00

    Kriminálka Miami - Bouře (epizoda) (2010) (S08E14)
    Akční / Krimi

    21:55

    Kriminálka Miami - Miami, máme problém (epizoda) (2010) (S08E15)
    Akční / Krimi

    22:55

    Žrebovanie

    23:00

    TIPOS INFO

    23:05

    Myšlenky zločince - Křižovatka (epizoda) (2008) (S03E18)
    Krimi / Drama

    00:00

    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011) (S4E9)
    Dokumentární / Mysteriózní

    01:00

    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011) (S4E10)
    Dokumentární / Mysteriózní

    02:00

    Poldové v akci (TV seriál) (2016)
    Drama

    02:45

    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011) (S4E9)
    Dokumentární / Mysteriózní

    03:25

    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011) (S4E10)
    Dokumentární / Mysteriózní

    04:10

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3716)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Zlaté časy (epizoda) (2019) (S04E01)
    Krimi / Thriller

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Půlnoční horor (epizoda) (1993) (S02E22)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Alfa samci nastupují (epizoda) (2014) (S10E18)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (epizoda) (2009) (S08E15)
    Komedie / Krimi

    15:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (epizoda) (2009) (S08E16)
    Komedie / Krimi

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba - Muž přes palubu (epizoda) (2017) (S14E18)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3717)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě - Úspěšná premiéra (epizoda) (2019) (S15E01)
    Rodinný / Drama

    21:35

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:30

    Smrtonosná zbraň - Frankie je v Hollywoodu (epizoda) (2018) (S02E18)
    Akční / Krimi

    23:15

    Beze stopy - Nevinní (epizoda) (2005) (S04E07)
    Krimi / Drama

    00:10

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 1/2 (epizoda) (2009) (S08E15)
    Komedie / Krimi

    01:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (epizoda) (2009) (S08E16)
    Komedie / Krimi

    01:40

    Námořní vyšetřovací služba - Muž přes palubu (epizoda) (2017) (S14E18)
    Akční / Komedie

    02:20

    Krok za krokem - Půlnoční horor (epizoda) (1993) (S02E22)
    Komedie / Rodinný

    02:50

    Kolotoč (TV pořad) (1996)
    Soutěžní

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Alfa samci nastupují (epizoda) (2014) (S10E18)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 04:45

    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)
    Talk-show / Reality-TV

    06:10

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (S2E16)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (E7)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Betonové přátelství (epizoda) (1980) (S09E03)
    Komedie / Drama

    08:05

    M*A*S*H - Den otců (epizoda) (1980) (S09E04)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Smrt na prázdninách (epizoda) (1980) (S09E05)
    Komedie / Drama

    09:15

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:15

    Osudy (TV film) (1991)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E2)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S11E9)
    Drama

    14:25

    Komisař Rex - Pohřbena zaživa (epizoda) (1998) (S04E01)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Smrt spolužáka (epizoda) (1998) (S04E02)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Rodinná idyla (epizoda) (2019) (S02E01)
    Komedie

    21:35

    Vůně zločinu - Smrt ve vaně (epizoda) (2015) (S02E03)
    Krimi / Drama

    22:55

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    00:05

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:05

    Komisař Rex - Pohřbena zaživa (epizoda) (1998) (S04E01)
    Krimi / Akční

    02:10

    Komisař Rex - Smrt spolužáka (epizoda) (1998) (S04E02)
    Krimi / Akční

    03:10

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S11E9)
    Drama

    04:10

  • 04:35

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    05:00

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Panenka z vltavské tůně (TV film) (1976)
    Pohádka

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Sbohem, Charlie (epizoda) (1990)
    Drama / Komedie

    09:45

    Rohožka (TV film) (1973)
    Krátkometrážní

    10:00

    Dobrá Voda - Radost (epizoda) (1982) (E07)
    Rodinný / Sportovní

    11:30

    My z konce světa - Narozeniny (epizoda) (1975) (E09)
    Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Mnoho povyku pro nic (epizoda) (2007) (S02E15)
    Komedie / Rodinný

    13:25

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    13:50

    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    14:45

    Nezkrotná Angelika (1967)
    Dobrodružný

    16:10

    16:55

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Ztracená brána - Epizoda 2 (epizoda) (2012) (E02)
    Krimi / Mysteriózní

    21:15

    Nejlepší Bakaláři (TV seriál) (2012)
    Povídkový

    22:09

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:10

    Columbo - Zločinný steh (epizoda) (1973)
    Krimi / Drama

    23:25

    Kriminalista - Pod tlakem (epizoda) (2011)
    Krimi

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:05

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:25

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Mláďata (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    09:25

    Život - Obyvatelé hlubin (epizoda) (2009) (E08)
    Dokumentární / Dobrodružný

    10:15

    Tajemství divočiny (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    10:40

    České stopy: Muž z obrazu (TV film) (2016)
    Dokumentární

    11:35

    Hitlerovy prohrané bitvy (TV film) (2017) (E2)
    Dokumentární / Historický

    12:25

    Nikola Tesla (TV film) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    13:20

    Red Arrows zblízka (TV film) (2014)
    Dokumentární

    14:20

    Americký sen Bobbyho Kennedyho (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    15:20

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:05

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:55

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii (TV film) (1995) (E2)
    Dokumentární / Válečný

    17:55

    Tisíc chutí ulice (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    Mach a Šebestová na prázdninách (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:20

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    7 dní hříchů (2012)
    Drama

    21:50

    Diana - sedm dnů, které šokovaly celý svět (TV film) (2017)
    Dokumentární

    23:25

    Berlín 1918–1933: Metropole zločinu (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární / Historický

    00:10

    Hitlerův vpád na východ (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    01:00

    Rocco Schiavone - Celá pravda (epizoda) (2018) (S02E02)
    Krimi

    02:40

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:05

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:20

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:45

    Folklorní výlety (TV pořad) (2013)
    Rodinný / Hudební

    04:15

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Akademický zločin (TV film) (1991)
    Thriller

    00:10

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Rodina (epizoda) (2003) (S02E21)
    Krimi / Drama

    01:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:15

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:55

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:40

  • 04:35

    Jak jíst smažené žížaly (2006)
    Komedie / Rodinný

    05:50

    Velký táta (1999)
    Komedie / Drama

    07:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk svědkem na svatbě (epizoda) (2009) (S08E13)
    Komedie / Krimi

    08:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk a policejní odznak (epizoda) (2009) (S08E14)
    Komedie / Krimi

    09:10

    Vertical Limit (2000)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Teleshopping

    11:55

    Štěstí ve hře (2007)
    Drama / Romantický

    14:15

    Teleshopping

    14:45

    Kouzelný měšec (1996)
    Pohádka / Dobrodružný

    16:30

    Pětka s hvězdičkou (1985)
    Rodinný / Komedie

    17:55

    Z pekla štěstí 2 (2001)
    Pohádka

    20:00

    Hokejový zázrak (2004)
    Drama / Sportovní

    22:35

    Instinkt (1999)
    Drama / Thriller

    00:50

    Já, legenda (2007)
    Drama / Sci-Fi

    02:30

    Odpad (2014)
    Drama / Thriller

    05:05

  • 06:50

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S4E6)
    Dokumentární / Komedie

    07:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E7)
    Komedie / Reality-TV

    11:25

    Cool Kids - Hankovi parťáci (epizoda) (2018) (E06)
    Komedie

    11:55

    Teorie velkého třesku - Rozšíření Válečníků z Ka’a (epizoda) (2011) (S05E10)
    Komedie / Romantický

    12:20

    Futurama - Marťanská univerzita (epizoda) (1999) (S01E11)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Curlingová romance (epizoda) (2010) (S21E12)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Barva žluti (epizoda) (2010) (S21E13)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Pohlednice ze Springfieldu (epizoda) (2010) (S21E14)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - První meta dobyta (epizoda) (2010) (S21E15)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Teorie velkého třesku - Speckermanova repríza (epizoda) (2011) (S05E11)
    Komedie / Romantický

    15:15

    Teorie velkého třesku - Finta se třpytivou cetkou (epizoda) (2012) (S05E12)
    Komedie / Romantický

    15:40

    Futurama - Den závislosti (epizoda) (1999) (S01E12)
    Animovaný / Komedie

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E8)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Největší Homer všech dob (epizoda) (2010) (S21E16)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Kult Montgomeryho Burnse (epizoda) (2010) (S21E17)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Srdcový šerif (epizoda) (2010) (S21E18)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Prcek a velryba (epizoda) (2010) (S21E19)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (TV seriál) (2014) (E1)
    Dokumentární

    21:20

    Teorie velkého třesku - Hypotéza rekombinace (epizoda) (2012) (S05E13)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Zasvěcení do beta testování (epizoda) (2012) (S05E14)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie a nová terapeutka (epizoda) (2013) (S02E21)
    Komedie

    22:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E8)
    Komedie / Reality-TV

    00:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E12)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:10

    Zornův syn - Staré časy (epizoda) (2016) (E08)
    Animovaný / Komedie

    02:40

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E12)
    Dobrodružný / Reality-TV

    03:35

    Zornův syn - Staré časy (epizoda) (2016) (E08)
    Animovaný / Komedie

    06:10

  • 04:10

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    04:55

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E22)
    Drama / Romantický

    06:20

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    07:10

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    08:15

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:20

    Modrý kód - Lepší než fénix (epizoda) (2017) (S02E30)
    Drama / Psychologický

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:20

    Gilmorova děvčata - Absolventka (epizoda) (2002) (S02E21)
    Drama / Rodinný

    14:20

    Gilmorova děvčata - Nějak nám to nevychází (epizoda) (2002) (S02E22)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Ranč Heartland - Kryj mě (epizoda) (2011) (S05E09)
    Drama / Rodinný

    16:05

    Gilmorova děvčata - Návrat domů (epizoda) (2002) (S03E01)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Zkrácení sukní (epizoda) (2002) (S03E02)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Danielle Steel: Táta (TV film) (1991)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Věřit (epizoda) (2012) (S05E10)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Modrý kód - Rovnýma nohama (epizoda) (2019) (S04E01)
    Drama / Psychologický

    00:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S5E3)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:20

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace