Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:45-07:30
    Nova Cinema
    Rodinný / Dobrodružný

    Rick Moranis ztělesnil v této komedii praštěného fyzika, jehož děti se svými kamarády nedopatřením použijí otcův dosud nevyzkoušený přístroj na zmenšování a podstatně se…

  • poster
    09:00-12:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Sci-Fi

    Před pěti lety Superman odešel ze Země, aby ve vesmíru hledal ztracené pozůstatky planety Krypton. Během jeho nepřítomnosti byl z vězení propuštěn zločinec Lex Luthor,…

  • poster
    14:15-15:55
    ČT1
    Komedie / Drama

    Je krátce po válce a do chlapecké třídy jedné ze škol na předměstí Prahy chodí také desetiletý Eda Souček se svým kamarádem Tondou. Stejně jako ostatní spolužáci, také…

  • poster
    15:05-17:35
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Drama, založené na skutečné události z roku 1940, popisuje útěk mezinárodní skupinky vězňů z ruského gulagu. Uprchlíci se vymaní ze sevření nelítostné sibiřské zimy,…

  • poster
    17:35-20:00
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Frank Farmer má rád věci pod kontrolou. Konečně, jako bývalý agent tajné služby chránil dva prezidenty a mnoho dalších významných osob. Jeho povolání profesionálního…

  • poster
    20:00-22:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Z chování osamělého mořského vlka vycítíte, že v životě zažil už mnoho krizí. Ani ta, při které se jeho jachta střetla s plovoucím kontejnerem plným čínských bot, ho…

  • poster
    21:55-00:00
    ČT2
    Drama / Romantický

    Poslední tango v Paříži je doposud nejodvážnější a nejucelenější Bertolucciho dílo, mladistvé a zároveň vyspělé, překvapivé vnitřní zralostí a formální vytříbeností,…

  • poster
    22:00-00:20
    Nova Cinema
    21 gramů (2003)
    Drama / Krimi

    Cristina Pecková (Naomi Watts), která od doby svého neklidného mládí již dozrála, je milovanou starší sestrou Claudie (Clea DuVall), hodnou manželkou Michaela (Danny…

  • poster
    00:00-01:50
    ČT2
    Western / Dobrodružný

    Charles Bronson, Toshiro Mifune a Alain Delon v jednom vlaku uprostřed Divokého západu. Western natočený ve francouzské koprodukci.Rudé slunce je western natočený v roce…

  • poster
    00:20-04:50
    Nova Cinema
    Mysteriózní / Thriller

    Speciální agentka FBI Illeana Scott (Angelina Jolie) není obyčejný detektiv. Své případy řeší pomocí intuice a je mistryní na vypracovávaní psychologických profilů…

  • poster
    01:00-03:00
    Barrandov
    Černý lišák 1 (TV film) (1995)
    Western

    První z trojice televizních westernů, mapujících jednu z významných kapitol dobývání amerického Západu, vypráví příběh bývalého černého otroka Britta Johnsona,…

TV program - pondělí 2.9.

  • 04:05

    Paní ministryně - Čas se blíží (epizoda) (2015) (S01E18)
    Drama

    05:40

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    06:20

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    07:15

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    08:00

    Teleshopping

    08:20

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E55)
    Animovaný / Komedie

    08:25

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E56)
    Animovaný / Komedie

    08:35

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E57)
    Animovaný / Komedie

    08:40

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S6E58)
    Animovaný / Komedie

    08:50

    Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál) (2011) (S3E26)
    Animovaný / Akční

    09:10

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E8)
    Animovaný / Komedie

    09:35

    Scooby-Doo (TV seriál) (1976) (S2E15)
    Rodinný / Animovaný

    09:55

    Scooby-Doo (TV seriál) (1976) (S2E16)
    Rodinný / Animovaný

    10:15

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    10:45

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    11:10

    Teleshopping

    11:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2546)
    Drama / Komedie

    12:20

    Paní ministryně - Pod lupou národa (epizoda) (2015) (S01E17)
    Drama

    13:15

    Paní ministryně - Čas se blíží (epizoda) (2015) (S01E18)
    Drama

    14:15

    Teleshopping

    14:30

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    14:35

    Ordinace v růžové zahradě - Otevřené rány (epizoda) (2019) (S14E58)
    Rodinný / Drama

    15:50

    Ordinace v růžové zahradě - Horší už to nebude (epizoda) (2019) (S14E59)
    Rodinný / Drama

    17:05

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2547)
    Drama / Komedie

    18:10

    Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál) (2011) (S3E27)
    Animovaný / Akční

    18:40

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E9)
    Animovaný / Komedie

    19:10

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (E1)
    Animovaný / Rodinný

    19:35

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (E2)
    Animovaný / Rodinný

    20:00

    Paní ministryně - Spartské postavy (epizoda) (2015) (S01E19)
    Drama

    20:55

    Paní ministryně - Umění nutného (epizoda) (2015) (S01E20)
    Drama

    21:50

    Ordinace v růžové zahradě - Taneční večer (epizoda) (2019) (S14E60)
    Rodinný / Drama

    23:05

    Ordinace v růžové zahradě - Karty nelžou (epizoda) (2019) (S14E61)
    Rodinný / Drama

    00:20

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2547)
    Drama / Komedie

    01:15

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    01:40

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    02:10

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3720)
    Drama / Komedie

    09:45

    Policie Modrava - Maily ze záhrobí (epizoda) (2019) (S03E01)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Potrestaný zloděj (epizoda) (1993) (S03E04)
    Komedie / Rodinný

    12:45

    Ordinace v růžové zahradě - Přesně podle plánu (epizoda) (2014) (S10E22)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Třináctá komnata (epizoda) (2003) (S01E07)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Babočkové odlétají (epizoda) (2003) (S01E08)
    Krimi / Drama

    16:00

    Námořní vyšetřovací služba - Pán šelem (epizoda) (2017) (S14E22)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3721)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Dům u řeky (epizoda) (2019) (S04E02)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Poslední rande (epizoda) (2018) (S02E23)
    Krimi / Thriller

    22:25

    Smrtonosná zbraň - Jesseyho holka (epizoda) (2018) (S02E20)
    Akční / Krimi

    23:20

    Beze stopy - Volný pád (epizoda) (2005) (S04E09)
    Krimi / Drama

    00:15

    Odložené případy - Třináctá komnata (epizoda) (2003) (S01E07)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy - Babočkové odlétají (epizoda) (2003) (S01E08)
    Krimi / Drama

    04:55

  • 06:10

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (S2E22)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (E13)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Ó, to si tancujeme (epizoda) (1981) (S09E14)
    Komedie / Drama

    08:05

    M*A*S*H - Až do dna (epizoda) (1981) (S09E15)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Rudobílé blues (epizoda) (1981) (S09E16)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:15

    Danielle Steel: Buď otcem mého dítěte (TV film) (1993)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E6)
    Krimi / Drama

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S11E13)
    Drama

    14:25

    Komisař Rex - Spiknutí (epizoda) (1998) (S04E08)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Ukradené štěstí (epizoda) (1998) (S04E09)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Zkusíme to ještě jednou (epizoda) (2019) (S04E03)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:55

    Havaj 5-0 - Boží mlýny (epizoda) (2018) (S09E03)
    Krimi / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Spiknutí (epizoda) (1998) (S04E08)
    Krimi / Akční

    01:50

    Komisař Rex - Ukradené štěstí (epizoda) (1998) (S04E09)
    Krimi / Akční

    02:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S11E13)
    Drama

    06:10

  • 04:05

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:30

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:50

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Slovácko sa nesúdí - Poslední vůle (epizoda) (1984) (S02E06)
    Komedie

    09:35

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:05

    Zapomnětlivost (TV film) (1977)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:30

    Tenký led (TV film) (1985)
    Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Autobus (TV film) (1973)
    Krátkometrážní

    14:15

    Obecná škola (1991)
    Komedie / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Vražda podle Maggie (epizoda) (1990)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování SAZKAmobil šance

    20:00

    Sever - Pomáhat a chránit (epizoda) (2019) (E01)
    Krimi / Thriller

    21:00

    Rozsudek - Stopa č. 33 (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Drama

    21:30

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:10

    Legendy kriminalistiky - Heparinový vrah (epizoda) (2019) (S02E01)
    Dokumentární / Krimi

    22:44

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:45

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:10

    Kriminalista - Ochránce (epizoda) (2011)
    Krimi

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:05

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Poslední lovci v Mongolsku (TV film) (2013)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Malé perly Karibiku (TV film) (2014)
    Dokumentární

    09:25

    Proměny ledního medvěda (TV film) (2015)
    Dokumentární

    10:15

    Cesty do Agde aneb Válka bidonů (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    10:45

    Výjimečné projekty (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    11:35

    Roční období na planetě Zemi (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární

    13:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:40

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1267)
    Dokumentární / Publicistický

    13:55

    Georges Simenon osobně (TV film) (2013)
    Dokumentární / Životopisný

    14:45

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    15:45

    Tisíc chutí ulice (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    16:30

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:00

    Letecké katastrofy - Když není kde přistát (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Odhalená historie - Marshallův plán zachránil Ameriku (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:45

    O kocouru Mikešovi a jeho přátelích (TV seriál) (1971)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Tajemství pražských dvorků (TV seriál) (2014)
    Publicistický / Krátkometrážní

    19:00

    O vědě a vědcích (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    19:20

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Diktátor Stalin (TV film) (2015)
    Dokumentární / Životopisný

    20:55

    Výjimečný náklad: Přeprava letadel (TV film) (2018)
    Dokumentární

    21:55

    Poslední tango v Paříži (1972)
    Drama / Romantický

    00:00

    Rivalové pod rudým sluncem (1971)
    Western / Dobrodružný

    01:50

    Pozemšťané, koho budete volit? (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:20

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:45

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:10

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    U tebe nebo u mě (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)
    Talk-show

    23:00

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Domeček pro panenky (epizoda) (2006) (S05E10)
    Krimi / Drama

    00:00

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Proklouznutí (epizoda) (2006) (S05E11)
    Krimi / Drama

    01:00

    Černý lišák 1 (TV film) (1995)
    Western

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    04:40

  • 04:35

    O panně Mahuleně (TV film) (2015)
    Rodinný / Pohádka

    05:45

    Miláčku, zmenšil jsem děti (1989)
    Rodinný / Dobrodružný

    07:30

    Můj budoucí přítel (TV film) (2011)
    Komedie / Romantický

    09:00

    Superman se vrací (2006)
    Dobrodružný / Sci-Fi

    12:00

    Teleshopping

    12:30

    Holka na roztrhání (2002)
    Komedie / Romantický

    14:30

    Teleshopping

    15:05

    Útěk ze Sibiře (2010)
    Dobrodružný / Drama

    17:35

    Osobní strážce (1992)
    Romantický / Drama

    20:00

    Vše je ztraceno (2013)
    Dobrodružný / Drama

    22:00

    21 gramů (2003)
    Drama / Krimi

    00:20

    Zloděj životů (2004)
    Mysteriózní / Thriller

    04:50

  • 06:30

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S5E1)
    Dokumentární / Komedie

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E16)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E11)
    Komedie / Reality-TV

    10:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - První společné V. V. ce (epizoda) (1999) (S02E04)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Modrá a šedá (epizoda) (2011) (S22E13)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Vzteklej fotr ve filmu (epizoda) (2011) (S22E14)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Příběh škorpióna (epizoda) (2011) (S22E15)
    Animovaný / Komedie

    14:05

    Simpsonovi - Haluze nocí Svatojánských (epizoda) (2011) (S22E16)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Cool Kids - Díkuvzdání u Murrayho (epizoda) (2018) (E07)
    Komedie

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Zamilovaný korýš (epizoda) (2000) (S02E05)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E12)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Mnoho tváří lásky (epizoda) (2011) (S22E17)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Kouzelná Líza (epizoda) (2011) (S22E18)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Zoufalé manželky Tlustého Tonyho (epizoda) (2011) (S22E19)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Střihoruký Homer (epizoda) (2011) (S22E20)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    ČSMT - AFTERSHOW (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    20:50

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:25

    Teorie velkého třesku - Hawkingova excitace (epizoda) (2012) (S05E21)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Rozlučkové fiasko (epizoda) (2012) (S05E22)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie a nenormální rande (epizoda) (2013) (S02E27)
    Komedie

    22:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:40

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E12)
    Komedie / Reality-TV

    00:40

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:20

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E1)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:45

    Zornův syn - Výprava za Craigem (epizoda) (2017) (E12)
    Animovaný / Komedie

    06:05

  • 04:45

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E28)
    Drama / Romantický

    06:35

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Modrý kód - Na jezeře (epizoda) (2018) (S02E36)
    Drama / Psychologický

    10:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:30

    Gilmorova děvčata - Slavnostně přísahám (epizoda) (2003) (S03E11)
    Drama / Rodinný

    14:25

    Gilmorova děvčata - Milovnice ryb (epizoda) (2003) (S03E12)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Doktorka z Dixie - Začátek (epizoda) (2011) (S01E01)
    Komedie / Drama

    16:15

    Gilmorova děvčata - Milá Emily a Richarde (epizoda) (2003) (S03E13)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Labutí píseň (epizoda) (2003) (S03E14)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E2)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E3)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Kaleidoskop (TV film) (1990)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Divocí koně (epizoda) (2012) (S05E16)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Temný Kraj - Spoutaní - 1. část (epizoda) (2019) (S02E01)
    Krimi / Drama

    00:10

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E2)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E3)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S5E7)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:05

    Ranč Heartland - Divocí koně (epizoda) (2012) (S05E16)
    Drama / Rodinný

    06:30

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace