Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:15-10:15
    Nova Cinema
    Rocketeer (1991)
    Akční / Rodinný

    Následník legendárního filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy Rocketeer je stejně jako jeho předchůdce plný napětí, humoru a vybroušených zvláštních efektů.…

  • poster
    10:45-14:10
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Mediální magnát William Parrish si užívá života plnými doušky. I pro něho i však jednoho dne příjde Smrt. Ta mu ale udělá zcela vyjímečnou nabídku - časový odklad za…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a…

  • poster
    20:00-20:55
    ČT2
    Hitlerův národ (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    Jak je možné, že se Adolf Hitler mohl spolehnout na německou veřejnost dokonce i tváří v tvář nevyslovitelnému utrpení a neodvratné zkáze? Napínavý dvoudílný film…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Gulag (TV film) (1985)
    Drama

    Bývalá lehkoatletická hvězda Mickey Almon, který pro USA získal tři zlaté medaile, přijíždí v roli sportovního komentátora televize NBT do Moskvy. Na ulici je osloven…

  • poster
    21:55-23:50
    ČT2
    Dobrodružný / Drama

    TYGR A DRAK je epický milostný příběh zasazený do staré Číny. Krásný a silný Li Mu Bai (Chow Yun-Fat) je jedním z nejlepších mistrů nejvyššího bojového umění své doby. V…

  • poster
    22:30-00:10
    Nova Cinema
    Horor / Thriller

    Novomanželé Jamie a Lisa Ashenovi si vybudovali nový život daleko od svého rodného města Ravens Fair v ospalém, skoro zapomenutém místě, kde je pozdě v noci slyšet…

  • poster
    23:50-01:30
    ČT2
    Dobrodruh (1983)
    Krimi / Drama

    Řekne-li se Jean Paul Belmondo, vybaví se většině filmových diváků postava sympatického dareby. Jeden z nejslavnějších francouzských herců jich vytvořil desítky a ať už…

  • poster
    00:10-02:10
    Nova Cinema
    Akční / Fantasy

    Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s…

  • poster
    01:00-03:00
    Barrandov
    Western

    Západní Texas roku 1862. Hrubý a násilnický osadník Ralph Holtz hodlá získat zpět svou půvabnou manželku Dolorez, která byla zajata při nájezdu kmene Kiowa mladým…

  • poster
    02:10-05:20
    Nova Cinema
    Blade (1998)
    Akční / Fantasy

    Síla nesmrtelnosti... duše člověka... srdce hrdiny! Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému…

TV program - pondělí 9.9.

  • 04:00

    Paní ministryně - Vyšší dobro (epizoda) (2015) (S02E10)
    Drama

    04:45

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E1)
    Animovaný / Komedie

    04:55

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E2)
    Animovaný / Komedie

    05:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E3)
    Animovaný / Komedie

    05:10

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E4)
    Animovaný / Komedie

    05:40

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    06:25

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    07:20

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    08:05

    Nová cestománie (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    08:35

    Teleshopping

    08:50

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E5)
    Animovaný / Komedie

    09:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E6)
    Animovaný / Komedie

    09:05

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E7)
    Animovaný / Komedie

    09:15

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E8)
    Animovaný / Komedie

    09:25

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E5)
    Animovaný / Dobrodružný

    09:45

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E15)
    Animovaný / Komedie

    10:10

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (E13)
    Animovaný / Rodinný

    10:30

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (E14)
    Animovaný / Rodinný

    10:50

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    11:15

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    11:45

    Teleshopping

    12:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2553)
    Drama / Komedie

    12:55

    Paní ministryně - Ruská ruleta (epizoda) (2015) (S02E09)
    Drama

    13:45

    Paní ministryně - Vyšší dobro (epizoda) (2015) (S02E10)
    Drama

    14:40

    Teleshopping

    14:55

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    15:00

    Ordinace v růžové zahradě - Slepé uličky (epizoda) (2019) (S14E72)
    Rodinný / Drama

    16:10

    Ordinace v růžové zahradě - Nemilý překvápko (epizoda) (2019) (S14E73)
    Rodinný / Drama

    17:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2554)
    Drama / Komedie

    18:20

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E6)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:45

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E16)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (E15)
    Animovaný / Rodinný

    19:35

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (E16)
    Animovaný / Rodinný

    20:00

    Paní ministryně - Unity Node (epizoda) (2016) (S02E11)
    Drama

    20:50

    Paní ministryně - The Middle Way (epizoda) (2016) (S02E12)
    Drama

    21:40

    Ordinace v růžové zahradě - Smrtelný virus (epizoda) (2019) (S14E74)
    Rodinný / Drama

    22:55

    Ordinace v růžové zahradě - Druhá šance (epizoda) (2019) (S14E75)
    Rodinný / Drama

    00:10

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2554)
    Drama / Komedie

    01:00

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    01:25

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    01:50

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    02:35

    Áčko (TV pořad) (1997)
    Talk-show

    03:15

    Paní ministryně - Unity Node (epizoda) (2016) (S02E11)
    Drama

    03:55

    Paní ministryně - The Middle Way (epizoda) (2016) (S02E12)
    Drama

    04:40

  • 04:25

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3725)
    Drama / Komedie

    09:45

    Policie Modrava - Muž v pozadí (epizoda) (2019) (S03E02)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Manželská krize (epizoda) (1993) (S03E12)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Poslední láska (epizoda) (2014) (S10E27)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Předsevzetí (epizoda) (2004) (S01E18)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Pozdní návraty (epizoda) (2004) (S01E19)
    Krimi / Drama

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba - Strategie úniku (epizoda) (2017) (S15E03)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3726)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Doba ledová (epizoda) (2019) (S04E03)
    Krimi / Thriller

    21:15

    Specialisté - Vražda na objednávku (epizoda) (2018) (S02E24)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Smrtonosná zbraň - Na stejný lodi (epizoda) (2018) (S03E01)
    Akční / Krimi

    23:15

    Beze stopy - Pacient X (epizoda) (2006) (S04E12)
    Krimi / Drama

    00:05

    Odložené případy - Předsevzetí (epizoda) (2004) (S01E18)
    Krimi / Drama

    01:00

    Odložené případy - Pozdní návraty (epizoda) (2004) (S01E19)
    Krimi / Drama

    01:40

    Námořní vyšetřovací služba - Strategie úniku (epizoda) (2017) (S15E03)
    Akční / Komedie

    02:20

    Krok za krokem - Manželská krize (epizoda) (1993) (S03E12)
    Komedie / Rodinný

    02:40

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Poslední láska (epizoda) (2014) (S10E27)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 06:10

    Max Steel (TV seriál) (2001) (E4)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (E20)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Komunikační potíže (epizoda) (1981) (S10E07)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Krátký proces 1 (epizoda) (1981) (S10E08)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Krátký proces 2 (epizoda) (1981) (S10E09)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Palomino (TV film) (1991)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E11)
    Krimi / Drama

    13:25

    Poslední polda - Santa Claus je mrtev (epizoda) (2010) (S01E02)
    Krimi

    14:25

    Komisař Rex - Smolař (epizoda) (1999) (S05E05)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Rex se mstí (epizoda) (1999) (S05E06)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Jasné slovo (epizoda) (2019) (S04E05)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:50

    Havaj 5-0 - Udání (epizoda) (2018) (S09E06)
    Krimi / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Smolař (epizoda) (1999) (S05E05)
    Krimi / Akční

    01:50

    Komisař Rex - Rex se mstí (epizoda) (1999) (S05E06)
    Krimi / Akční

    02:50

    Poslední polda - Santa Claus je mrtev (epizoda) (2010) (S01E02)
    Krimi

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:10

  • 04:20

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    04:40

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:05

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Strom pravdy (epizoda) (2017)
    Krimi / Drama

    09:45

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:15

    Kino (TV film) (1974)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:35

    Dobrodružství kriminalistiky - Jed (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    14:30

    Čas pracuje pro vraha (1979)
    Krimi

    15:55

    To je vražda, napsala - Čínský drak (epizoda) (1990)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Sever - Střet zájmů (epizoda) (2019) (E02)
    Krimi / Thriller

    21:00

    Rozsudek - Odporná zlodějka (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Drama

    21:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:05

    Legendy kriminalistiky - Dodávka (epizoda) (2019) (S02E02)
    Dokumentární / Krimi

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:40

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:05

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:05

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:15

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    05:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:30

    Kiwiland - Maoři (epizoda) (2019) (E01)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Korea z výšky (TV film) (2016) (E1)
    Dokumentární

    09:55

    Výjimečný náklad: Přeprava letadel (TV film) (2018)
    Dokumentární

    10:50

    Roční období na planetě Zemi (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    11:45

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:40

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:05

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1268)
    Dokumentární / Publicistický

    13:20

    Řízení letového provozu (TV film) (2015)
    Dokumentární

    14:15

    Příběhy 20. století - Vyvlastnění (epizoda) (2019) (S02E01)
    Dokumentární

    14:45

    Mapy krajiny (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:10

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy - Ztraceni v mlze (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Odhalená historie - Hitler, umění porážky (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Kiwiland - Maoři (epizoda) (2019) (E01)
    Dokumentární

    18:45

    O kocouru Mikešovi a jeho přátelích (TV seriál) (1971)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Trvalé bydliště venkov - Kočující včely (epizoda) (2019) (E01)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Hitlerův národ (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Zkáza Světového obchodního centra (TV film) (2016)
    Dokumentární

    21:55

    Tygr a drak (2000)
    Dobrodružný / Drama

    23:50

    Dobrodruh (1983)
    Krimi / Drama

    01:30

    Queer: Vně mně sta (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:00

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    02:25

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    02:45

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:10

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:25

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:55

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)
    Talk-show

    23:05

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Kapsle jedu (epizoda) (2011) (S10E03)
    Krimi / Drama

    00:00

    01:00

    Černý lišák 2: Cena za mír (TV film) (1995)
    Western

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:35

    Nebezpečné pády (1994)
    Akční / Komedie

    06:20

    Sami v poušti (1993)
    Rodinný / Dobrodružný

    08:15

    Rocketeer (1991)
    Akční / Rodinný

    10:15

    Teleshopping

    10:45

    Seznamte se, Joe Black (1998)
    Romantický / Drama

    14:10

    Teleshopping

    14:40

    Zbožňuju prachy! (2006)
    Komedie / Drama

    16:20

    Změna k lepšímu (TV film) (2013)
    Komedie

    18:10

    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    20:00

    Gulag (TV film) (1985)
    Drama

    22:30

    Zlověstné ticho (2007)
    Horor / Thriller

    00:10

    300: Bitva u Thermopyl (2006)
    Akční / Fantasy

    02:10

    Blade (1998)
    Akční / Fantasy

    05:20

  • 06:30

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S5E6)
    Dokumentární / Komedie

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E21)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E16)
    Komedie / Reality-TV

    11:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - To je on, můj klon (epizoda) (2000) (S02E10)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Super věc, kterou Bart už nikdy neudělá (epizoda) (2012) (S23E19)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Špion, který mě poučil (epizoda) (2012) (S23E20)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Tajnosti Neda a Edny (epizoda) (2012) (S23E21)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Líza a Lady Gaga (epizoda) (2012) (S23E22)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Cool Kids - Hankova nová přítelkyně (epizoda) (2018) (E08)
    Komedie

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Bájné město Atlanta (epizoda) (2000) (S02E12)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E17)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Řeka slz (epizoda) (2012) (S24E01)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIII (epizoda) (2012) (S24E02)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Dětí jako smetí (epizoda) (2012) (S24E03)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Děda na útěku (epizoda) (2012) (S24E04)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    ČSMT - AFTERSHOW (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    20:50

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:25

    Teorie velkého třesku - Párové dilema (epizoda) (2012) (S06E07)
    Komedie / Romantický

    21:55

    Teorie velkého třesku - Záhada čísla 43 (epizoda) (2012) (S06E08)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie a nejkrásnější smrt (epizoda) (2013) (S02E31)
    Komedie

    22:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:40

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E17)
    Komedie / Reality-TV

    00:40

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:20

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E6)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:25

    Poslední chlap na Zemi - Když jsem já sloužil (epizoda) (2016) (S03E04)
    Akční / Komedie

    02:45

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E6)
    Dobrodružný / Reality-TV

    03:45

    Poslední chlap na Zemi - Když jsem já sloužil (epizoda) (2016) (S03E04)
    Akční / Komedie

    06:45

  • 04:35

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E34)
    Drama / Romantický

    06:25

    Doktorka z Dixie - Lásky a trápení (epizoda) (2011) (S01E07)
    Komedie / Drama

    07:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Modrý kód - Opravdová láska (epizoda) (2018) (S02E43)
    Drama / Psychologický

    10:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    Gilmorova děvčata - Hobit, pohovka a Digger Stiles (epizoda) (2003) (S04E03)
    Drama / Rodinný

    14:25

    Gilmorova děvčata - Kuřecí, nebo hovězí? (epizoda) (2003) (S04E04)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Doktorka z Dixie - Nevydařená párty (epizoda) (2011) (S01E08)
    Komedie / Drama

    16:15

    Gilmorova děvčata - Tady platí základní pravidla (epizoda) (2003) (S04E05)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Nezapomenutelný vztah (epizoda) (2003) (S04E06)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S15E4)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S15E5)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Střípky vzpomínek (TV film) (1996)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Zkušební doba (epizoda) (2012) (S06E05)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Temný Kraj - Spoutaní - 2. část (epizoda) (2019) (S02E02)
    Krimi / Drama

    00:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S15E4)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S15E5)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Ranč Heartland - Zkušební doba (epizoda) (2012) (S06E05)
    Drama / Rodinný

    03:00

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S5E12)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace