Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:00-09:55
    Nova Cinema
    Kid (2000)
    Komedie / Drama

    Russ Duritz (Bruce Willis) je úspěšný, pohledný, bohatý a nešťastný. Jako profesionální image poradce s vybranou klientelou totiž na vlastní image zapracoval tak…

  • poster
    12:00-14:25
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    V akčním snímku z blízké budoucnosti Ocelová pěst představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí…

  • poster
    14:55-17:50
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Christian Bale se pod režijní taktovkou Christophera Nolana vrací v roli Bruce Waynea, který v kostýmu netopýřího muže Batmana pokračuje v boji se zločinem ve městě…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Argo (2012)
    Drama / Thriller

    Dramatický thriller Argo vychází ze skutečného příběhu. Popisuje tajnou operaci na záchranu šesti Američanů, která se odehrála na pozadí krize s rukojmími v Íránu. Film…

  • poster
    21:45-23:10
    ČT2
    Svědek (1981)
    Drama / Krimi

    Silvestrovský večer na policejní stanici. Dva muži. Životem unavený policista a sebevědomý podezřelý. Komorní drama, ve kterém se Lino Ventura ani Michael Serrault…

  • poster
    22:20-00:30
    Nova Cinema
    Drama / Thriller

    PŘEDTÍM byli spokojenou rodinou, jíž ke štěstí nechybělo takřka nic. Carolyn Ryanová byla dětská lékařka, její muž Ben byl sochař, dospívající syn Jacob a malá dcerka…

  • poster
    23:10-01:30
    ČT2
    Drama / Válečný

    Kambodža, srpen 1973. Boje ze sousedního Vietnamu se přenesly i do této dosud neutrální země. Zuří tu občanská válka mezi vládními jednotkami, podporovanými americkou…

TV program - pondělí 23.9.

  • 04:05

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E57)
    Animovaný / Komedie

    04:10

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E58)
    Animovaný / Komedie

    04:20

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E59)
    Animovaný / Komedie

    04:25

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E60)
    Animovaný / Komedie

    05:20

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    06:00

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    06:55

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    07:40

    Nová cestománie (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    08:15

    Teleshopping

    08:30

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E61)
    Animovaný / Komedie

    08:35

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E62)
    Animovaný / Komedie

    08:45

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E63)
    Animovaný / Komedie

    08:55

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E64)
    Animovaný / Komedie

    09:00

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E19)
    Animovaný / Dobrodružný

    09:25

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (E3)
    Animovaný / Komedie

    09:45

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (S4E5)
    Animovaný / Rodinný

    10:10

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (S4E6)
    Animovaný / Rodinný

    10:30

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    10:55

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    11:25

    Teleshopping

    11:40

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2567)
    Drama / Komedie

    12:35

    Paní ministryně - Labor of Love (epizoda) (2017) (S03E14)
    Drama

    13:30

    Paní ministryně - Break in Diplomacy (epizoda) (2017) (S03E15)
    Drama

    14:30

    Teleshopping

    14:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    14:50

    15:55

    Ordinace v růžové zahradě - U mě jsi doma (epizoda) (2005) (S01E20)
    Rodinný / Drama

    17:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2568)
    Drama / Komedie

    18:05

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E20)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:35

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (E4)
    Animovaný / Komedie

    19:05

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (S4E7)
    Animovaný / Rodinný

    19:35

    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979) (S4E8)
    Animovaný / Rodinný

    20:00

    Paní ministryně - Swept Away (epizoda) (2017) (S03E16)
    Drama

    20:55

    Paní ministryně - Convergence (epizoda) (2017) (S03E17)
    Drama

    21:50

    Ordinace v růžové zahradě - Chlap k nakousnutí (epizoda) (2005) (S01E21)
    Rodinný / Drama

    22:55

    Ordinace v růžové zahradě - Víš, že máš mě (epizoda) (2005) (S01E22)
    Rodinný / Drama

    00:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E2568)
    Drama / Komedie

    00:50

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    01:15

    Riskuj! (TV pořad) (1994)
    Soutěžní

    01:40

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    02:30

    Áčko (TV pořad) (1997)
    Talk-show

    03:05

    Paní ministryně - Swept Away (epizoda) (2017) (S03E16)
    Drama

    03:45

    Paní ministryně - Convergence (epizoda) (2017) (S03E17)
    Drama

    04:30

  • 04:00

    Princezna na hrášku (TV film) (2010)
    Fantasy / Pohádka

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3735)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Smrtelná chyba (epizoda) (2019) (S03E04)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Děsivý víkend (epizoda) (1994) (S03E18)
    Komedie / Rodinný

    12:45

    Ordinace v růžové zahradě - Sokyně v lásce (epizoda) (2015) (S10E37)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Přání (epizoda) (2005) (S02E15)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Pomsta (epizoda) (2005) (S02E16)
    Krimi / Drama

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba - Rodinné vazby (epizoda) (2018) (S15E13)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3736)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Fair Trade (epizoda) (2019) (S04E05)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Hadí doupě (epizoda) (2018) (S02E26)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Příběhy českých zločinů - Anděl smrti (epizoda) (2019)
    Krimi / Dokumentární

    23:20

    Beze stopy - Cesta domů (epizoda) (2006) (S04E18)
    Krimi / Drama

    00:15

    Odložené případy - Přání (epizoda) (2005) (S02E15)
    Krimi / Drama

    01:05

    Odložené případy - Pomsta (epizoda) (2005) (S02E16)
    Krimi / Drama

    01:50

    Námořní vyšetřovací služba - Rodinné vazby (epizoda) (2018) (S15E13)
    Akční / Komedie

    02:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Sokyně v lásce (epizoda) (2015) (S10E37)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 06:10

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S2E5)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E1)
    Animovaný / Akční

    07:20

    M*A*S*H - OSN, noc a hudba (epizoda) (1983) (S11E10)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Podivní spolunocležníci (epizoda) (1983) (S11E11)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Neříkej už ne (epizoda) (1983) (S11E12)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Prsten (TV film) (1996) (E2)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E21)
    Krimi / Drama

    13:25

    Poslední polda - Vražda v kurzu mazlení (epizoda) (2010) (S01E12)
    Krimi

    14:25

    Komisař Rex - Kůň za milióny (epizoda) (2000) (S06E12)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - V poslední vteřině (epizoda) (2001) (S07E01)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Štěstí v neštěstí (epizoda) (2019) (S04E09)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:55

    Havaj 5-0 - Smrt mořské panny (epizoda) (2019) (S09E16)
    Krimi / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Kůň za milióny (epizoda) (2000) (S06E12)
    Krimi / Akční

    01:50

    Komisař Rex - V poslední vteřině (epizoda) (2001) (S07E01)
    Krimi / Akční

    02:55

    Poslední polda - Vražda v kurzu mazlení (epizoda) (2010) (S01E12)
    Krimi

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

  • 04:15

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:40

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Kemblefordský drak (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    09:45

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:15

    Knedlíky (TV film) (1981)
    Krátkometrážní

    10:35

    Dobrodružství kriminalistiky - Krev (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Přání (TV film) (1978)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:10

    Hrabě Monte Cristo (TV seriál) (1998) (E2)
    Dobrodružný / Romantický

    15:55

    To je vražda, napsala - Návrat Prestona Gilese (epizoda) (1990)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Sever - Otevřená válka (epizoda) (2019) (E04)
    Krimi / Thriller

    21:00

    Rozsudek - Ztracené duše (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Drama

    21:30

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:05

    Legendy kriminalistiky - Dahlgren (epizoda) (2019) (S02E04)
    Dokumentární / Krimi

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:40

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:05

    Kriminalista - Nestyda (epizoda) (2012)
    Krimi

    00:05

    To se ví (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    00:35

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:25

  • 04:15

    Po hladině (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:30

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    05:00

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    05:30

    Kiwiland - Farmáři (epizoda) (2019) (E03)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    09:55

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    10:00

    Výletní loď France – návrat legendy (TV film) (2018)
    Dokumentární

    10:50

    Roční období na planetě Zemi (TV seriál) (2016) (E4)
    Dokumentární

    11:45

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:40

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:05

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1270)
    Dokumentární / Publicistický

    13:20

    Záchrana Benátek (2017)
    Dokumentární

    14:10

    Příběhy 20. století - Sedláci (epizoda) (2019) (S02E03)
    Dokumentární

    14:35

    Aleje jako součást naší krajiny (2007)
    Dokumentární

    15:05

    Neobjevená Kuba (TV film) (2017) (E2)
    Dokumentární

    16:00

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:30

    Letecké katastrofy - Únos nad Indickým oceánem (epizoda) (2005)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Hitlerův plán na zničení Paříže (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Kiwiland - Farmáři (epizoda) (2019) (E03)
    Dokumentární

    18:45

    O kocouru Mikešovi a jeho přátelích (TV seriál) (1971)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Trvalé bydliště venkov - Jahody kam se podíváš (epizoda) (2019) (E03)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Hitler (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    20:55

    Jumbo Jet: 50 let v oblacích (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární

    21:45

    Svědek (1981)
    Drama / Krimi

    23:10

    Vražedná pole (1984)
    Drama / Válečný

    01:30

    Queer: Hrdí na duhu (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:25

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:50

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:05

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    03:35

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)
    Talk-show

    23:05

    Právo a pořádek - Caviar Emptor (epizoda) (2004) (S14E23)
    Krimi / Drama

    00:00

    Právo a pořádek - C.O.D. (epizoda) (2004) (S14E24)
    Krimi / Drama

    01:00

    Cesta válečníka (2018)
    Dobrodružný

    03:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:25

    Včera narození (1993)
    Komedie / Romantický

    06:15

    Vodonoš (1998)
    Komedie / Sportovní

    08:00

    Kid (2000)
    Komedie / Drama

    09:55

    Scooby-Doo (2002)
    Dobrodružný / Komedie

    11:30

    Teleshopping

    12:00

    Ocelová pěst (2011)
    Akční / Drama

    14:25

    Teleshopping

    14:55

    Temný rytíř (2008)
    Akční / Drama

    17:50

    Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Argo (2012)
    Drama / Thriller

    22:20

    Předtím a potom (1996)
    Drama / Thriller

    00:30

    Čtyřicítka na krku (2012)
    Komedie

    04:00

  • 06:30

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S6E4)
    Dokumentární / Komedie

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E7)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E26)
    Komedie / Reality-TV

    11:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - Bender mezi tučňáky (epizoda) (2001) (S03E05)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Vánoční vyhazov (epizoda) (2014) (S26E09)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Hádej, kdo nepřijde na večeři (epizoda) (2015) (S26E10)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Bartův nový kamarád (epizoda) (2015) (S26E11)
    Animovaný / Komedie

    14:05

    Simpsonovi - Vynálezce, jenž spadl z nebe (epizoda) (2015) (S26E12)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Cool Kids - Nepohřbovi (epizoda) (2019) (E10)
    Komedie

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Víc neštěstí, než rozumu (epizoda) (2001) (S03E04)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E1)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Velcí a hrdí (epizoda) (2015) (S26E13)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Marge taxikářkou (epizoda) (2015) (S26E14)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Průvodce pro princeznu (epizoda) (2015) (S26E15)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Nebeský polda (epizoda) (2015) (S26E16)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    ČSMT - AFTERSHOW (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    20:50

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:25

    Teorie velkého třesku - Egoismus lovce pokladů (epizoda) (2013) (S07E03)
    Komedie / Romantický

    21:55

    Teorie velkého třesku - Minimalizace Dobyvatelů (epizoda) (2013) (S07E04)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie a šlapka (epizoda) (2013) (S02E39)
    Komedie

    22:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:45

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    00:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E1)
    Komedie / Reality-TV

    01:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:55

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E1)
    Dobrodružný / Reality-TV

    03:25

    Poslední chlap na Zemi - Poručníkovi neporučíš (epizoda) (2017) (S03E14)
    Akční / Komedie

    03:50

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E1)
    Dobrodružný / Reality-TV

    05:20

  • 04:45

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E48)
    Drama / Romantický

    06:25

    Doktorka z Dixie - Návraty (epizoda) (2012) (S01E21)
    Komedie / Drama

    07:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:05

    Modrý kód - Karty nelžou (epizoda) (2018) (S02E57)
    Drama / Psychologický

    10:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:30

    Gilmorova děvčata - Emily má rande (epizoda) (2004) (S05E09)
    Drama / Rodinný

    14:25

    Gilmorova děvčata - Už zase další výročí (epizoda) (2004) (S05E10)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Doktorka z Dixie - Velký den (epizoda) (2012) (S01E22)
    Komedie / Drama

    16:15

    Gilmorova děvčata - Ženy lehkých mravů (epizoda) (2005) (S05E11)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Návrat domů (epizoda) (2005) (S05E12)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Zoja (TV film) (1995) (E1)
    Romantický / Drama

    21:55

    Ranč Heartland - Návrat k normálu (epizoda) (2013) (S07E01)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Temný Kraj - Husičky - 2. část (epizoda) (2019) (S02E04)
    Krimi / Drama

    00:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Ranč Heartland - Návrat k normálu (epizoda) (2013) (S07E01)
    Drama / Rodinný

    03:00

    Vařte s Gordonem Ramsaym (TV pořad) (2008) (E5)
    Reality-TV

    04:00