Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:15-06:00
    HBO2
    Komedie / Drama

    Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do…

  • poster
    05:35-07:35
    Nova Cinema
    Záskok (1994)
    Komedie / Romantický

    Čerstvý absolvent university Norville Barnes přijíždí do New Yorku hledat své štěstí v oblasti obchodu a financí. Ve stejnou dobu, kdy Norville získává místo v podatelně…

  • poster
    07:10-09:10
    HBO2
    Drama / Životopisný

    Co se stane, když se třicetiletá sekretářka z Queens Julie Powell jednoho dne rozhodne, že během jednoho roku uvaří všech 524 receptů z klasické kuchařky "Mastering The…

  • poster
    09:10-11:55
    HBO2
    11:00-14:10
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

  • poster
    13:05-14:15
    ČT2
    Dokumentární

    Historická procházka po Karlově mostě a zejména slavném pražském ostrově s jeho legendárními paláci, mlýny i hospůdkami, spojené s osudy osobností kulturního a…

  • poster
    13:35-15:20
    HBO2
    Komedie / Drama

    V hlavních rolích rozpustilé komedie Holky z kalendáře režiséra Nigela Cola (Saving Grace) hrají držitelky Zlatého globu Helen Mirren (Gosford Park, Pomsta) a Julie…

  • poster
    14:45-17:50
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř…

  • poster
    15:20-17:35
    HBO2
    Dobrodružný / Akční

    Na území dnešní Kalifornie bojoval před lety proti bezpráví španělských kolonizátorů legendární hrdina Zorro. Muž s černou maskou přes oči a zastánce chudých byl ve…

  • poster
    17:35-19:30
    HBO2
    Krimi / Thriller

    Byla to televize, která ho vynesla na vrchol popularity, ale jeho největší role se odehrávaly mimo zákulisí studií a přenosových vozů. Příběh legendárního amerického…

  • poster
    17:50-20:00
    Nova Cinema
    Ladíme! (2012)
    Komedie / Hudební

    Beca (Anna Kendrick) nastoupila na novou školu a jako těžký introvert má v plánu nikam se nezařazovat a s nikým se nepřátelit. To je první důvod, proč ji nepotkáte jinak…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    Multimilionář Tom Mullen, zakladatel a majitel úspěšné letecké společnosti Endeavour, žije se svou manželkou a s dvanáctiletým synem v luxusním apartmá u newyorského…

  • poster
    21:45-00:05
    ČT2
    Drama

    Ve filmu Jako nepoddajný plevel, který se odehrává v ponurých letech hospodářské krize, exceluje Jack Nicholson v hlavní roli Francise Phelana. Odepsaný hráč basketbalu…

  • poster
    22:25-00:15
    Nova Cinema
    Psychologický / Thriller

    John je obdarován mimořádnými schopnostmi a pracuje jako "paměťový" detektiv společnosti Mindscape. Jeho úkolem je vracet se zpět v čase na místa zločinů, a odhalit tak…

  • poster
    23:40-02:10
    HBO2
    Stejná srdce (TV film) (2014)
    Drama

    Hvězdně obsazené americké drama z produkce HBO zpracovává kontroverzní téma, související s výskytem zhoubného onemocnění zvaného AIDS. Odehrává se v New Yorku počátkem…

  • poster
    00:05-02:00
    ČT2
    Tom Jones (1963)
    Dobrodružný / Romantický

    Z nalezencovy kolébky k hrdinským činům.Podle obecně panujícího názoru se narodil pro šibenici. A Tom nalezenec, jehož šlechetný pan Allworthy vychoval jako vlastního…

TV program - pondělí 30.9.

  • 04:15

    Dámský klub (2018)
    Komedie / Drama

    06:00

    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Angry Birds Toons (TV seriál) (2013) (E9)
    Animovaný / Komedie

    06:45

    Taková moderní rodinka - A Sketchy Area (epizoda) (2018) (S10E03)
    Komedie / Romantický

    07:10

    Julie a Julia (2009)
    Drama / Životopisný

    09:10

    Interstellar (2014)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    11:55

    Z onoho světa - The Man in the Yellow Jacket (epizoda) (2017) (S01E04)
    Mysteriózní / Drama

    12:45

    Taková moderní rodinka - A Sketchy Area (epizoda) (2018) (S10E03)
    Komedie / Romantický

    13:10

    Filmy a filmové hvězdy (TV pořad) (2009) (S11E38)
    Publicistický

    13:35

    Holky z kalendáře (2003)
    Komedie / Drama

    15:20

    Zorro: Tajemná tvář (1998)
    Dobrodružný / Akční

    17:35

    Milujte svého zabijáka (2002)
    Krimi / Thriller

    19:30

    Ticho před bouří (2019)
    Drama / Mysteriózní

    21:15

    Racek (2018)
    Drama

    22:55

    Drápy - Finna (epizoda) (2019) (S03E10)
    Komedie / Drama

    23:40

    Stejná srdce (TV film) (2014)
    Drama

    02:10

    04:05

  • 04:10

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3740)
    Drama / Komedie

    09:45

    Policie Modrava - Nešťastná láska (epizoda) (2019) (S03E05)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Karate (epizoda) (1994) (S04E01)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Hra na život (epizoda) (2015) (S10E42)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Slib (epizoda) (2005) (S03E02)
    Krimi / Drama

    15:05

    Odložené případy - Osudová chyba (epizoda) (2005) (S03E03)
    Krimi / Drama

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba - Smrt z nebe (epizoda) (2018) (S15E18)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3741)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Párty (epizoda) (2019) (S04E06)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Policistka (epizoda) (2018) (S02E27)
    Krimi / Thriller

    22:25

    Příběhy českých zločinů - Bolest (epizoda) (2019)
    Krimi / Dokumentární

    23:20

    Beze stopy - Otřeseni (epizoda) (2006) (S04E21)
    Krimi / Drama

    00:15

    Odložené případy - Slib (epizoda) (2005) (S03E02)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy - Osudová chyba (epizoda) (2005) (S03E03)
    Krimi / Drama

    04:55

  • 06:05

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S2E12)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E8)
    Animovaný / Akční

    07:15

    M*A*S*H - Banány, krekry a oříšky (epizoda) (1972) (S01E07)
    Komedie / Drama

    08:05

    M*A*S*H - Kovboj (epizoda) (1972) (S01E08)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Henry, prosím, vraťse domu (epizoda) (1972) (S01E09)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:15

    Milostná rošáda (TV film) (1995)
    Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E26)
    Krimi / Drama

    13:20

    Poslední polda - Schránka se smrtí (epizoda) (2011) (S02E04)
    Krimi

    14:25

    Komisař Rex - Paprsky pomsty (epizoda) (2001) (S07E10)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Policisté se nelíbají (epizoda) (2002) (S08E01)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Láska bolí (epizoda) (2019) (S04E11)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:50

    Havaj 5-0 - Kukaččí mládě (epizoda) (2019) (S09E21)
    Krimi / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Paprsky pomsty (epizoda) (2001) (S07E10)
    Krimi / Akční

    01:55

    Komisař Rex - Policisté se nelíbají (epizoda) (2002) (S08E01)
    Krimi / Akční

    02:55

    Poslední polda - Schránka se smrtí (epizoda) (2011) (S02E04)
    Krimi

    06:05

  • 04:20

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:40

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Anděl milosrdenství (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    09:45

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:20

    Klíče (TV film) (1973)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:35

    Dobrodružství kriminalistiky - Tým (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Kačenka (TV film) (1981)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:10

    Hrabě Monte Cristo (TV seriál) (1998) (E3)
    Dobrodružný / Romantický

    15:55

    To je vražda, napsala - Rodinný lékař (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Sever - Justice (epizoda) (2019) (E05)
    Krimi / Thriller

    21:00

    Rozsudek - Vražda ve Sluníčku (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Drama

    21:30

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:10

    Legendy kriminalistiky - Velký bratr (epizoda) (2019) (S02E05)
    Dokumentární / Krimi

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:40

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:05

    Kriminalista - Magdalena (epizoda) (2012)
    Krimi

    00:05

    To se ví (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:40

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:05

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    05:30

    Kiwiland - Filmaři (epizoda) (2019) (E04)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Podivuhodný Vietnam (TV film) (2018)
    Dokumentární

    09:55

    Jumbo Jet: 50 let v oblacích (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární

    10:40

    České stopy (TV seriál) (2001)
    Dokumentární

    11:40

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    11:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:20

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    12:50

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1271)
    Dokumentární / Publicistický

    13:05

    Za Werichem na Kampu (2018)
    Dokumentární

    14:15

    Příběhy 20. století - Bezdomovci (epizoda) (2019) (S02E04)
    Dokumentární

    14:40

    Řeka v proudu času (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:10

    Báječné krajiny (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    15:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:25

    Letecké katastrofy - Závod s bouří (epizoda) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Němci proti Hitlerovi - Krvavý podzim 1938 (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Kiwiland - Filmaři (epizoda) (2019) (E04)
    Dokumentární

    18:45

    O Dorotce - Dorotka a zpěvák (epizoda) (1975)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Trvalé bydliště venkov - Maso z Choťovic (epizoda) (2019) (E04)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Hitler (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    20:55

    Jumbo Jet: 50 let v oblacích (TV film) (2018) (E2)
    Dokumentární

    21:45

    00:05

    Tom Jones (1963)
    Dobrodružný / Romantický

    02:00

    Queer: Rekord(wo)man (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:30

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    03:00

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:25

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)
    Talk-show

    23:05

    Právo a pořádek - Hunters (epizoda) (1999) (S09E13)
    Krimi / Drama

    00:00

    Právo a pořádek - Sideshow (epizoda) (1999) (S09E14)
    Krimi / Drama

    01:00

    Není kde přistát (TV film) (2000)
    Thriller

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 05:35

    Záskok (1994)
    Komedie / Romantický

    07:35

    Medvědí princ (TV film) (2015)
    Rodinný / Pohádka

    08:50

    Malí uličníci (1994)
    Rodinný / Komedie

    10:25

    Teleshopping

    11:00

    Interstellar (2014)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    14:10

    Teleshopping

    14:45

    Temný rytíř povstal (2012)
    Akční / Krimi

    17:50

    Ladíme! (2012)
    Komedie / Hudební

    20:00

    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    22:25

    Labyrint mysli (2013)
    Psychologický / Thriller

    00:15

    Česká spojka (2002)
    Akční / Komedie

    04:45

  • 04:40

    Poslední loď - Konec hry (epizoda) (2017) (S04E10)
    Akční / Drama

    06:20

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S6E9)
    Dokumentární / Komedie

    07:20

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:40

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E5)
    Komedie / Reality-TV

    10:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    11:55

    Futurama - Rozval Roswell (epizoda) (2001) (S03E19)
    Animovaný / Komedie

    12:25

    Simpsonovi - Veterinářka Lisa (epizoda) (2016) (S27E15)
    Animovaný / Komedie

    12:55

    Simpsonovi - Vzhůru na Mars (epizoda) (2016) (S27E16)
    Animovaný / Komedie

    13:25

    Simpsonovi - Burnsova klec (epizoda) (2016) (S27E17)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Nevinný výlet (epizoda) (2016) (S27E18)
    Animovaný / Komedie

    14:25

    Cool Kids - Charlieho andílek (epizoda) (2019) (E11)
    Komedie

    14:50

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Dva Santové tankují super (epizoda) (2001) (S03E03)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E6)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Dovolená s Flandersem (epizoda) (2016) (S27E19)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Nebezpečná zásilka (epizoda) (2016) (S27E20)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Homer improvizuje (epizoda) (2016) (S27E21)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Ve vězení dobře, doma nejlíp (epizoda) (2016) (S27E22)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    ČSMT - AFTERSHOW (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    20:50

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:25

    Teorie velkého třesku - Rekalibrace zaměstnání (epizoda) (2014) (S07E13)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Nejasnost s konferencí (epizoda) (2014) (S07E14)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie napravuje reputaci (epizoda) (2013) (S02E43)
    Komedie

    22:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:45

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    00:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E6)
    Komedie / Reality-TV

    01:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:55

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E6)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:55

    Agresivní virus - Síla New Yorku (epizoda) (2016) (S03E01)
    Drama / Horor

    06:30

  • 04:50

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E55)
    Drama / Romantický

    06:20

    Doktorka z Dixie - Děsný souboj (epizoda) (2012) (S02E06)
    Komedie / Drama

    07:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:05

    Modrý kód - Velký den (epizoda) (2018) (S02E64)
    Drama / Psychologický

    10:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:15

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:20

    Gilmorova děvčata - Nová a vylepšená Lorelai (epizoda) (2005) (S06E01)
    Drama / Rodinný

    14:10

    Gilmorova děvčata - Bojechtivý výraz (epizoda) (2005) (S06E02)
    Drama / Rodinný

    15:05

    Doktorka z Dixie - Se mnou asi ne, chlapče (epizoda) (2012) (S02E07)
    Komedie / Drama

    16:00

    Gilmorova děvčata - Přerušené studium (epizoda) (2005) (S06E03)
    Drama / Rodinný

    17:00

    Gilmorova děvčata - Není kmotra jako kmotra (epizoda) (2005) (S06E04)
    Drama / Rodinný

    17:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E16)
    Drama / Rodinný

    18:50

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E1)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Vítr naděje (TV film) (1997)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Všichni mají svou hlavu (epizoda) (2013) (S07E08)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Temný Kraj - Šílení - 1. část (epizoda) (2019) (S02E05)
    Krimi / Drama

    00:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E16)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E1)
    Telenovela / Drama

    02:10

    Vánoční vaření s Gordonem Ramsaym (TV pořad) (2011) (E1)
    Reality-TV

    03:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    06:25