Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:50
    Cinemax
    Komedie / Drama

    Snímek "Vtipná kráva", který pojednává o ženě komičce a její cestě na výsluní v průběhu sedmdesátých a osmdesátých let 20. století, se odehrává na pozadí pánských klubů…

  • poster
    09:40-11:20
    Cinemax
    M (2017)
    Drama / Romantický

    Lila a Mo se potkají na autobusové zastávce. Lila trpí vadou řeči, která ji omezuje. Mo je hovorný a plný energie. Lila se připravuje na zkoušky. Mo jezdí nelegální…

  • poster
    12:50-14:40
    Cinemax
    Smoke (1995)
    Drama / Komedie

    Skupina lidí, jejichž životy jsou propleteny díky jejich příteli, manažerovi newyorského obchodu s doutníky Auggiemu (Harvey Keitel). Patří sem: spisovatel, který neumí…

  • poster
    14:20-16:30
    Nova Cinema
    Návrh (2009)
    Komedie / Drama

    Když vlivná knižní redaktorka Margaret (Sandra Bullock) čelí vidině deportace do své rodné Kanady, nedá bystré ženě příliš práce, aby si rychle vymyslela, že je ve…

  • poster
    07:50-09:40
    Cinemax
    16:05-17:55
    Cinemax
    Drama / Romantický

    Carmen žije v romské komunitě na předměstí Madridu. Stejně jako každá jiná žena, s níž se kdy setkala, je i ona předurčena žít životem, který je už po celé generace stejný. Vdát se a vychovat co nejvíc dětí. Jednoho dne se však…

  • poster
    17:55-20:00
    Cinemax
    Ed Wood (1994)
    Drama / Komedie

    Scénárista a režisér Edward D. Wood, Jr. (1924 - 1978) patří mezi nejbizarnější postavy hollywoodských dějin. Nesmírně plodný autor vytvářel výhradně snímky kategorie B,…

  • poster
    20:00-21:45
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho…

  • poster
    20:05-21:20
    Prima
    Karel Gott 2014 (koncert) (2014)
    Hudební / Dokumentární

    Záznam koncertu nejúspěšnějšího českého zpěváka všech dob Karla Gotta z pražské O2 Areny z 8. prosince 2014. Koncert největších jeho hitů, které jsme si během Karlovy…

  • poster
    21:45-23:25
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    Mistr filmové parodie David Zucker si tentokrát vzal na mušku snímky ze školního prostředí jako jsou NEBEZPEČNÉ MYŠLENKY, POMÁDA a dokonce i klasickou DŽUNGLE PŘED…

  • poster
    21:50-00:20
    Cinemax
    Krimi / Drama

    Nejkultovnější z kultovních filmů 90. let je autorskou Biblí Quentina Tarantina, který v tomto opusu definoval základní prvky své režisérské poetiky a vytvořil dílo…

  • poster
    23:25-01:40
    Nova Cinema
    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    Multimilionář Tom Mullen, zakladatel a majitel úspěšné letecké společnosti Endeavour, žije se svou manželkou a s dvanáctiletým synem v luxusním apartmá u newyorského…

  • poster
    00:05-02:05
    ČT1
    Komedie / Drama

    Romanca o žižkovskom dievčati, dvoch bratoch, stratenom obuvníkovi a nedozretom viniči. Príbeh z pražského Žižkova tridsiatych rokov. V meste sa rozmáha veľkoobuvník…

  • poster
    00:20-02:10
    Cinemax
    Hanna (2011)
    Akční / Dobrodružný

    Titulní hrdinka tohoto dobrodružného thrilleru natáčeného v Evropě, Hanna (kterou ztvárnila Saoirse Ronan, nominovaná na Oscara za snímek Pokání), je dospívající dívka.…

TV program - středa 2.10.

  • 04:30

    Jednorožec (2018)
    Komedie

    06:00

    Vtipná kráva (2017)
    Komedie / Drama

    07:50

    Carmen a Lola (2018)
    Drama / Romantický

    09:40

    M (2017)
    Drama / Romantický

    11:20

    Spy Kids: Špioni v akci (2001)
    Rodinný / Dobrodružný

    12:50

    Smoke (1995)
    Drama / Komedie

    14:40

    Sherlock Koumes (2018)
    Animovaný / Mysteriózní

    16:05

    Carmen a Lola (2018)
    Drama / Romantický

    17:55

    Ed Wood (1994)
    Drama / Komedie

    20:00

    Číslo 37 (2017)
    Thriller

    21:50

    00:20

    Hanna (2011)
    Akční / Dobrodružný

    02:10

    Drsná jízda (2017)
    Dobrodružný

    04:10

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3742)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Absolutní nula (epizoda) (2019) (S15E11)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Ordinace v růžové zahradě - Šťastnej chlap (epizoda) (2015) (S10E44)
    Rodinný / Drama

    13:50

    Odložené případy - Zachraňte Patricka Bubleyho (epizoda) (2005) (S03E06)
    Krimi / Drama

    14:50

    Odložené případy - Rozjezd (epizoda) (2005) (S03E07)
    Krimi / Drama

    15:50

    Námořní vyšetřovací služba - Vidět neviděné (epizoda) (2018) (S15E20)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3743)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Karel Gott - Zůstanu svůj (TV film) (2019)
    Dokumentární / Hudební

    21:25

    Malé lásky (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    22:20

    Smrtonosná zbraň - Bude tráva (epizoda) (2019) (S03E10)
    Akční / Krimi

    23:15

    Beze stopy - Bílá a černá (epizoda) (2006) (S04E23)
    Krimi / Drama

    00:15

    Odložené případy - Zachraňte Patricka Bubleyho (epizoda) (2005) (S03E06)
    Krimi / Drama

    01:00

    Odložené případy - Rozjezd (epizoda) (2005) (S03E07)
    Krimi / Drama

    01:50

    Námořní vyšetřovací služba - Číselný limit (epizoda) (2018) (S15E19)
    Akční / Komedie

    02:30

    Krok za krokem - Karate (epizoda) (1994) (S04E01)
    Komedie / Rodinný

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Srdcový král (epizoda) (2015) (S10E43)
    Rodinný / Drama

    05:55

  • 04:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:05

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S3E1)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E10)
    Animovaný / Akční

    07:15

    M*A*S*H - Bakteriologická válka (epizoda) (1972) (S01E11)
    Komedie / Drama

    08:05

    M*A*S*H - Drahý otče (epizoda) (1972) (S01E12)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Edwina (epizoda) (1972) (S01E13)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Návrat do ráje (TV film) (1998)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:20

    Mimořádné vysílání k úmrtí Karla Gotta

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E28)
    Krimi / Drama

    13:25

    Poslední polda - Naháči z Huttropu (epizoda) (2011) (S02E06)
    Krimi

    14:25

    Komisař Rex - Čtyřnohý svědek (epizoda) (2002) (S08E04)
    Krimi / Akční

    14:28

    Mimořádné vysílání k úmrtí Karla Gotta

    15:30

    Komisař Rex - Když děti chtějí zemřít (epizoda) (2002) (S08E05)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:37

    Mimořádné vysílání k úmrtí Karla Gotta

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Mimořádné vysílání k úmrtí Karla Gotta

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:05

    Karel Gott 2014 (koncert) (2014)
    Hudební / Dokumentární

    21:20

    Modrý kód - Přiznání (epizoda) (2019) (S04E12)
    Drama / Psychologický

    22:45

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:50

    Temný Kraj - Šílení - 1. část (epizoda) (2019) (S02E05)
    Krimi / Drama

    01:05

    Havaj 5-0 - Cizincem na jediný den (epizoda) (2019) (S09E23)
    Krimi / Drama

    02:00

    Komisař Rex - Čtyřnohý svědek (epizoda) (2002) (S08E04)
    Krimi / Akční

    02:55

    Poslední polda - Naháči z Huttropu (epizoda) (2011) (S02E06)
    Krimi

    03:00

    Komisař Rex - Když děti chtějí zemřít (epizoda) (2002) (S08E05)
    Krimi / Akční

    04:00

  • 05:20

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Podezření z vraždy (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    09:50

    Kolo (TV film) (1974)
    Krátkometrážní

    10:10

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    10:40

    Dobrodružství kriminalistiky - Písmo (epizoda) (1990)
    Krimi / Drama

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Stopař (TV film) (1979)
    Krátkometrážní

    14:20

    Columbo - V nouzi poznáš přítele (epizoda) (1974)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Dopravní přestupek (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    20:20

    Neobyčejné životy - Karel Gott (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    21:10

    Co takhle dát si Gotta (TV pořad) (1999)
    Hudební / Dokumentární

    22:20

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    23:05

    Škoda lásky - Škoda lásky (epizoda) (2013)
    Povídkový / Komedie

    23:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    00:05

    Lásky mezi kapkami deště (1979)
    Komedie / Drama

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:20

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    04:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:30

    Krásné živé památky - Haná (epizoda) (2019) (E04)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Ibiza a Formentera (TV film) (2006)
    Dokumentární

    09:55

    Curriculum vitae (TV seriál) (1999)
    Dokumentární / Životopisný

    10:20

    Hitler (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    11:05

    Němci proti Hitlerovi - Krvavý podzim 1938 (2017)
    Dokumentární / Historický

    12:00

    Velká válka (TV seriál) (2014)
    Dokumentární / Historický

    12:55

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    13:20

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    13:50

    Trvalé bydliště venkov - Maso z Choťovic (epizoda) (2019) (E04)
    Dokumentární

    14:10

    Podivuhodný Vietnam (TV film) (2018)
    Dokumentární

    15:00

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    15:30

    Michail Gorbačov (TV film) (2011)
    Dokumentární / Životopisný

    16:25

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    16:55

    Noví sousedé - Slovinsko – Branko a Atifa (epizoda) (2018) (E05)
    Dokumentární

    17:20

    Mahátma Gándhí (TV film) (2019)
    Dokumentární / Životopisný

    18:15

    Pivní putování - Pojizeří (epizoda) (2019) (E04)
    Dokumentární

    18:45

    O Dorotce - Dorotka a drak (epizoda) (1974)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Světozor (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    19:25

    Metuzalém (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Naučný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Podivuhodné Thajsko (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární

    21:00

    Na cestě - Na cestě po jižní Etiopii (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    21:30

    Trabantem z Indie až domů - Hranice a pohřební hranice (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Road movie

    22:00

    Gomora - Das Gift in unseren Adern (epizoda) (2017) (S03E01)
    Krimi / Drama

    22:45

    Gomora - Der beste Buchhalter der Welt (epizoda) (2017) (S03E02)
    Krimi / Drama

    23:40

    Okupace - Prosinec - 2. část (epizoda) (2015) (S01E10)
    Drama / Thriller

    00:25

    Vláda - Pád (epizoda) (2013) (S03E07)
    Drama

    01:25

    Domek z karet - Chapter 53 (epizoda) (2017) (S05E01)
    Drama

    02:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    02:25

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    02:50

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:15

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Karel Gott - Speciál (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:30

    Tajemství Karla Gotta (TV film) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    20:05

    Karel Gott - Speciál (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    20:10

    Všechny lásky Karla Gotta (TV pořad) (2016)
    Dokumentární

    22:20

    Karel Gott - Speciál (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    23:15

    Karel Gott - Speciál (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:20

    Karel Gott 2012 (koncert) (2012)
    Hudební / Dokumentární

    01:20

    Právo a pořádek - Shield (epizoda) (1999) (S09E17)
    Krimi / Drama

    02:20

    Právo a pořádek - Juvenile (epizoda) (1999) (S09E18)
    Krimi / Drama

    03:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:05

    Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)
    Dobrodružný / Komedie

    06:30

    Odložené případy - Barvy (epizoda) (2005) (S03E04)
    Krimi / Drama

    07:20

    Odložené případy - Uvězněná (epizoda) (2005) (S03E05)
    Krimi / Drama

    08:15

    Sue Thomas: Agentka FBI - Zklamaná důvěra (epizoda) (2005) (S03E16)
    Krimi / Drama

    09:10

    Sue Thomas: Agentka FBI - Muž ve stínu (epizoda) (2005) (S03E17)
    Krimi / Drama

    10:05

    Sue Thomas: Agentka FBI - Dívky z lepších rodin (epizoda) (2005) (S03E18)
    Krimi / Drama

    11:05

    Teleshopping

    11:35

    Nahlas a naplno (2012)
    Hudební / Komedie

    13:50

    Teleshopping

    14:20

    Návrh (2009)
    Komedie / Drama

    16:30

    Stroj času (2002)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    18:15

    Věčně tvá nevěrná (2018)
    Komedie / Drama

    20:00

    Nesnesitelná krutost (2003)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Bláznivá škola (1996)
    Komedie / Krimi

    23:25

    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    01:40

    Cold Creek Manor (2003)
    Drama / Thriller

    04:30

  • 04:45

    Agresivní virus - Šance (epizoda) (2016) (S03E02)
    Drama / Horor

    06:35

    Brainiac: Šílená historie (TV seriál) (2005) (E1)
    Dokumentární / Komedie

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E14)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E7)
    Komedie / Reality-TV

    11:00

    Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (TV seriál) (2014) (S2E3)
    Dokumentární

    12:15

    Futurama - Krajně mezní příběhy II (epizoda) (2002) (S03E18)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Monty Burnsův létající cirkus (epizoda) (2016) (S28E01)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Virtuální rodina (epizoda) (2016) (S28E02)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Nesnášíme Boston (epizoda) (2016) (S28E03)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVII (epizoda) (2016) (S28E04)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Manipulace lokomotivou (epizoda) (2014) (S07E15)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Manipulace jídelním stolem (epizoda) (2014) (S07E16)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Valentýnská odysea (epizoda) (2002) (S04E03)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E8)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Důvěřuj, ale prověřuj (epizoda) (2016) (S28E05)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Kouč "K" (epizoda) (2016) (S28E06)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (epizoda) (2016) (S28E07)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Hříchy našich otců (epizoda) (2016) (S28E08)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Teorie velkého třesku - Turbulence přátelství (epizoda) (2014) (S07E17)
    Komedie / Romantický

    20:40

    Teorie velkého třesku - Choulostivý moment překvapení (epizoda) (2014) (S07E18)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Rozhodovací martyrium (epizoda) (2014) (S07E19)
    Komedie / Romantický

    21:35

    Teorie velkého třesku - Tristní rozpad vztahu (epizoda) (2014) (S07E20)
    Komedie / Romantický

    22:05

    Kurz sebeovládání - Charlie a život na hromádce (epizoda) (2013) (S02E45)
    Komedie

    22:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E8)
    Komedie / Reality-TV

    00:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:30

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E8)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:25

    Agresivní virus - Prvorozený (epizoda) (2016) (S03E03)
    Drama / Horor

    03:25

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E8)
    Dobrodružný / Reality-TV

    04:20

  • 04:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    06:25

    Doktorka z Dixie - Zlomená srdce (epizoda) (2012) (S02E08)
    Komedie / Drama

    07:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:05

    Modrý kód - Trocha jedu (epizoda) (2018) (S02E66)
    Drama / Psychologický

    10:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    Gilmorova děvčata - Musíme udělat kouzlo (epizoda) (2005) (S06E05)
    Drama / Rodinný

    14:20

    Gilmorova děvčata - Vítejte v domě panenek (epizoda) (2005) (S06E06)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Doktorka z Dixie - Jiskření (epizoda) (2012) (S02E09)
    Komedie / Drama

    16:15

    Gilmorova děvčata - Jednadvacet je to nejsmutnější číslo (epizoda) (2005) (S06E07)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Ať mi zahraje tvá balalajka (epizoda) (2005) (S06E08)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E4)
    Telenovela / Drama

    18:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E5)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Růže v bouři (TV film) (1999)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Temnota a světlo (epizoda) (2014) (S07E10)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Krejzovi - Pomalé pohyby (epizoda) (2019) (S02E11)
    Komedie

    00:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E4)
    Telenovela / Drama

    01:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E5)
    Telenovela / Drama

    02:05

    Ranč Heartland - Temnota a světlo (epizoda) (2014) (S07E10)
    Drama / Rodinný

    03:00

    Vánoční vaření s Gordonem Ramsaym (TV pořad) (2011) (S2E1)
    Reality-TV

    03:55

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E57)
    Drama / Romantický

    04:50