Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:25-07:05
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Dobrodružná fantasy vypráví o přátelství osamělého skotského chlapce a příšerky Crusoe, která se vyklubala z nalezeného vejce. Jenže trochu moc rychle roste a Angus ji…

  • poster
    09:55-10:45
    ČT2
    Dokumentární / Životopisný

    Portrét holandského mistra charismatických obrazů.Znamenitý holandský malíř Johannes Vermeer (1632–1675), jehož obrazy prochází perlově rozptýlené denní světlo, klidná a…

  • poster
    11:15-12:15
    Prima Cool
    Dokumentární / Sportovní

    Jeremy Clarkson a James May se pustili do hledání nejhoršího vozu všech dob. Předvedou vám své favority a také důvody, proč se při výběru nejnepovedenějšího auta dostali…

  • poster
    12:05-14:00
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu…

  • poster
    20:00-22:15
    Nova Cinema
    Romantický / Komedie

    Dodge Connnolly je šarmantní majitel týmu amerického fotbalu. Poté, co jeho mužstvo opustí sponzor a celé lize hrozí smutný konec, přemluví agenta, aby získal do týmu…

  • poster
    01:35-04:35
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Tom Selleck se vrací jako bývalý šéf policejního sboru městečka Paradise Jesse Stone, a to s doposud nejnapínavější záhadou. Cindy Van Aldanová byla pro Jesseho jako…

TV program - středa 16.10.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3752)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Pavouci přinášej štěstí (epizoda) (2019) (S15E15)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Lež má hezké nohy (epizoda) (1994) (S04E13)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Naděje na přežití (epizoda) (2015) (S10E54)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Zachraňte Sammyho (epizoda) (2006) (S04E05)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Píseň pro dceru (epizoda) (2006) (S04E06)
    Krimi / Drama

    16:00

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Mistr děsu (epizoda) (2014) (S01E06)
    Krimi / Drama

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3753)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    21:35

    Malé lásky (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    22:30

    Smrtonosná zbraň - Hra na kuře (epizoda) (2019) (S03E14)
    Akční / Krimi

    23:20

    Beze stopy - Nebezpečná hra (epizoda) (2006) (S05E05)
    Krimi / Drama

    00:10

    Odložené případy - Zachraňte Sammyho (epizoda) (2006) (S04E05)
    Krimi / Drama

    01:00

    Odložené případy - Píseň pro dceru (epizoda) (2006) (S04E06)
    Krimi / Drama

    01:45

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Mistr děsu (epizoda) (2014) (S01E06)
    Krimi / Drama

    02:25

    Krok za krokem - Vánoční smíření (epizoda) (1994) (S04E12)
    Komedie / Rodinný

    02:50

    Krok za krokem - Lež má hezké nohy (epizoda) (1994) (S04E13)
    Komedie / Rodinný

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Naděje na přežití (epizoda) (2015) (S10E54)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 06:05

    Blade (TV seriál) (2011) (E6)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Čapí příběhy (TV seriál) (2003) (E3)
    Animovaný / Rodinný

    07:20

    M*A*S*H - Inkubátor (epizoda) (1973) (S02E12)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Dostaňte mě odtud (epizoda) (1973) (S02E13)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Žhavé rty a prázdná náruč (epizoda) (1973) (S02E14)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Květ života (TV film) (1999)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E8)
    Krimi / Drama

    13:30

    Poslední polda - Manželský trojúhelník (epizoda) (2012) (S03E03)
    Krimi

    14:30

    Komisař Rex - Mrtvý a dítě (epizoda) (2004) (S09E12)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Mrtvý, který ještě žil (epizoda) (2004) (S09E10)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - O rodičích a dětech (epizoda) (2019) (S04E16)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:35

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    22:50

    Temný Kraj - Démoni - 1. část (epizoda) (2019) (S02E07)
    Krimi / Drama

    00:05

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:05

    Spravedlnost v krvi - Správný příklad (epizoda) (2018) (S09E10)
    Krimi / Drama

    02:00

    Komisař Rex - Mrtvý a dítě (epizoda) (2004) (S09E12)
    Krimi / Akční

    03:00

    Komisař Rex - Mrtvý, který ještě žil (epizoda) (2004) (S09E10)
    Krimi / Akční

    04:00

  • 04:45

    Bydlet jako... (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Vše pro záchranu syna (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    09:45

    Boty (TV film) (1985)
    Komedie / Krátkometrážní

    10:05

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    10:35

    Dobrodružství kriminalistiky - Antropologie (epizoda) (1990)
    Krimi / Drama

    11:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Cesta mstitele své cti (TV film) (1971)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:20

    Columbo - Za úsvitu (epizoda) (1974)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Jasná vražda (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    20:05

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:10

    Svět pod hlavou - Dvojboj (epizoda) (2017) (E06)
    Drama / Mysteriózní

    21:10

    Neviditelní - Epizoda 6 (epizoda) (2014) (E06)
    Dobrodružný / Komedie

    22:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:05

    Columbo - Rozbouřené vody (epizoda) (1975)
    Krimi / Drama

    23:45

    Případy detektiva Murdocha - Divoká jízda (epizoda) (2017)
    Krimi / Drama

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    02:00

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:00

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:30

    Krásné živé památky - Okolo Znojma (epizoda) (2019) (E06)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Turecko, most mezi Evropou a Asií (TV film) (2006)
    Dokumentární

    09:55

    Vermeer a jeho odkaz (2017)
    Dokumentární / Životopisný

    10:45

    Hitler (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    11:35

    Válka nad zákopy (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární / Drama

    12:25

    Velká válka (TV seriál) (2014)
    Dokumentární / Historický

    13:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    14:15

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    14:45

    Trvalé bydliště venkov - Kozy v hlavní roli (epizoda) (2019) (E06)
    Dokumentární

    15:05

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    15:30

    API - západonepálská královna hor (TV film) (2015)
    Dokumentární

    16:20

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    16:45

    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    17:15

    Jednou skautem - navždy skautem (TV film) (2019)
    Dokumentární

    18:15

    Pivní putování - Od Ohře k Labi (epizoda) (2019) (E05)
    Dokumentární

    18:45

    Jak to chodí u hrochů (TV seriál) (2000)
    Animovaný / Loutkový

    18:50

    Vytrženo z metropole (TV pořad) (2015)
    Publicistický / Krátkometrážní

    19:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:25

    Metuzalém (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Naučný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Podivuhodný Laos (TV film) (2018)
    Dokumentární

    21:00

    Na cestě - Na cestě po etiopském Amharsku (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    21:30

    Trabantem z Indie až domů - Mistrovství světa v zírání (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Road movie

    22:00

    Gomora - Kinder von Gespenstern (epizoda) (2017) (S03E05)
    Krimi / Drama

    22:45

    Gomora - Der Tod ist das beste Geschäft (epizoda) (2017) (S03E06)
    Krimi / Drama

    23:40

    Okupace - Září (epizoda) (2017) (S02E02)
    Drama / Thriller

    00:25

    Domek z karet - Chapter 57 (epizoda) (2017) (S05E05)
    Drama

    01:15

    Starověký Egypt - Pyramidy (epizoda) (2019) (E01)
    Dokumentární

    01:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    01:45

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:15

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    02:40

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Premiér (TV seriál) (2019)
    Komedie

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:40

    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)
    Talk-show

    22:30

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:35

    Svět podle Putina (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    23:55

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Waste (epizoda) (2002) (S04E08)
    Krimi / Drama

    00:50

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Juvenile (epizoda) (2002) (S04E09)
    Krimi / Drama

    01:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 05:25

    Já a moje příšera (2007)
    Fantasy / Dobrodružný

    07:05

    Odložené případy - Válka doma (epizoda) (2006) (S04E02)
    Krimi / Drama

    07:55

    Odložené případy - Barabové (epizoda) (2006) (S04E03)
    Krimi / Drama

    08:50

    Jak prosté - Child Predator (epizoda) (2012) (S01E03)
    Krimi / Drama

    09:45

    Jak prosté - The Rat Race (epizoda) (2012) (S01E04)
    Krimi / Drama

    10:40

    Jak prosté - Lesser Evils (epizoda) (2012) (S01E05)
    Krimi / Drama

    11:35

    Teleshopping

    12:05

    Soukromá válka pana Wilsona (2007)
    Drama / Komedie

    14:00

    Teleshopping

    14:30

    Rozchod! (2006)
    Romantický / Drama

    16:25

    Bravo Girls: Opět v akci (2004)
    Komedie / Sportovní

    18:15

    Noci v Rodanthe (2008)
    Drama / Romantický

    20:00

    Tvrdé palice (2008)
    Romantický / Komedie

    22:15

    Space Station 76 (2014)
    Komedie / Drama

    00:00

    Miss Hanoi (2018)
    Krimi / Drama

    01:35

    Jesse Stone: Ztracená nevinnost (TV film) (2011)
    Krimi / Drama

    04:35

  • 04:20

    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014) (E2)
    Dobrodružný / Reality-TV

    06:55

    Bylo, nebylo - Poslední křeslo (epizoda) (2015) (S05E03)
    Fantasy / Dobrodružný

    07:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E24)
    Dokumentární / Reality-TV

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E17)
    Komedie / Reality-TV

    11:15

    Top Gear: Nejhorší auto všech dob (TV film) (2012) (E2)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - Zbouchnutej (epizoda) (2003) (S04E01)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Písky kosmíru (epizoda) (2019) (S30E14)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - 101 usmíření (epizoda) (2019) (S30E15)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Tíha lásky (epizoda) (2019) (S30E16)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Virtuální vítězství (epizoda) (2019) (S30E17)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Infiltrace sterilní místnosti (epizoda) (2014) (S08E11)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Dezintegrace vesmírné sondy (epizoda) (2015) (S08E12)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Temný raubíř (epizoda) (2003) (S04E04)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E18)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Bart vs. Itchy & Scratchy (epizoda) (2019) (S30E18)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Dívka v orchestru (epizoda) (2019) (S30E19)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Dívka, která neumí říci ne (epizoda) (2019) (S30E20)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Útěk z Kanady (epizoda) (2019) (S30E21)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Teorie velkého třesku - Optimalizace úzkosti (epizoda) (2015) (S08E13)
    Komedie / Romantický

    20:45

    Teorie velkého třesku - Kritika internetového anonyma (epizoda) (2015) (S08E14)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Renovace obchodu s komiksy (epizoda) (2015) (S08E15)
    Komedie / Romantický

    21:40

    Teorie velkého třesku - Akcelerace náklonnosti (epizoda) (2015) (S08E16)
    Komedie / Romantický

    22:05

    Kurz sebeovládání - Charlie a dcera probačního (epizoda) (2014) (S02E53)
    Komedie

    22:35

    Single Lady - Potřebuju panáka! (epizoda) (2017) (S01E03)
    Komedie / Krátkometrážní

    22:55

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    00:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E18)
    Komedie / Reality-TV

    01:00

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    02:00

    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014) (E3)
    Dobrodružný / Reality-TV

    03:05

    Tyran - Mrtví a živí (epizoda) (2016) (S03E03)
    Drama

    04:00

  • 04:05

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E70)
    Drama / Romantický

    06:35

    Doktorka z Dixie - Opět na cestách (epizoda) (2013) (S02E22)
    Komedie / Drama

    07:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:20

    Modrý kód - Oslava s překvapením (epizoda) (2018) (S02E80)
    Drama / Psychologický

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:35

    Gilmorova děvčata - Vánoční tajnosti (epizoda) (2007) (S07E11)
    Drama / Rodinný

    14:30

    Gilmorova děvčata - Všem, jichž se to týká (epizoda) (2007) (S07E12)
    Drama / Rodinný

    15:25

    Doktorka z Dixie - Kdo říká, že nemůžeš jet domů (epizoda) (2013) (S03E01)
    Komedie / Drama

    16:20

    Gilmorova děvčata - Raději bych byl ve Filadelfii (epizoda) (2007) (S07E13)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Sbohem, můj mazlíčku (epizoda) (2007) (S07E14)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E32)
    Telenovela / Drama

    18:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E33)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rackové ve větru (TV film) (1999)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Zmizení (epizoda) (2014) (S08E06)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Krejzovi - Podivný případ se psem (epizoda) (2019) (S02E15)
    Komedie

    00:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E32)
    Telenovela / Drama

    01:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E33)
    Telenovela / Drama

    02:05

    Ranč Heartland - Zmizení (epizoda) (2014) (S08E06)
    Drama / Rodinný

    03:00

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E9)
    Reality-TV

    04:00