Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:15-06:10
    Nova Cinema
    Strom snů (1994)
    Dobrodružný / Drama

    Někdy se zdá, že události v našich vzpomínkách jsou jasnější, hřejivější a mají jakoby pomalejší tempo. Stu (Elijah Wood) a Lidia (Lexi Randall) Simmonsovi si s pomocí…

  • poster
    06:10-08:40
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením, plná atraktivních bitevních scén a pyrotechnických kouzel, doplněná řadou vedlejších motivů, zejména příběhem lásky Američana a…

  • poster
    10:30-13:00
    Barrandov
    Akční / Komedie

    Bud Spencer a Terence Hill v roli policistů proti své vůli. Nouze a neustálé potíže s mafiány a jinými nepoctivci přivedou Buda do řad policistů, kteří navíc mají tak…

  • poster
    10:30-12:15
    Nova Cinema
    Komedie

    Bláznivá komedie o krušném životě pod ochrannými křídly snaživého smolaře Clarka Griswolda, který manželku Ellen a děti Rustyho a Audrey žene na další děsivě báječnou…

  • poster
    12:45-14:40
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Hlavní postavou krimi komedie z amerického San Diega je poněkud svérázný polda z protidrogového oddělení Mike Dooley, samotář, který kašle na vnitřní směrnice a dělá…

  • poster
    13:05-14:45
    ČT2
    Krimi

    Paul Lamiani má malou pařížskou restauraci, ženu a dítě a doufal, že svou minulost nechal již dávno za sebou. Jeho gangsterské období stačí francouzské tajné službě, aby…

  • poster
    14:40-16:15
    Nova Cinema
    Lorax (2012)
    Animovaný / Rodinný

    Co je to za svět, ve kterém už není ani kousek živé přírody, ptáte se? Je to městečko, v němž žije dvanáctiletý Ted. Všechno je tu náramně umělé, včetně zvířat, kytek a…

  • poster
    14:45-16:45
    Prima
    Dobrodružný / Rodinný

    Tři nerozluční kamarádi Tomáš, Jožka a tulák Hubert žijí v poklidném městečku Levín počátkem století. Tomáš žije u energické tety Apoleny a strýce Václava, kterým…

  • poster
    14:55-16:55
    JOJ
    Akční / Dobrodružný

    Doktor Grant, paleontolog světového jména, se i nadále věnuje studiu dinosaurů. Právě se mu podařilo prokázat, že velociraptoři disponovali vysokou inteligencí a…

  • poster
    15:20-17:45
    Prima Cool
    Hellboy (2004)
    Akční / Dobrodružný

    Akční horor, který režisér Guilermo del Toro natočil podle známého Mignolova komiksu, vypráví o Chlapci z pekla, který přišel na svět v roce 1944. Tehdy se ho snažili…

  • poster
    15:40-17:05
    ČT1
    Komedie

    Ve své době slavná komedie, která si pohrávala s duchařskými, ne-li přímo ďábelskými náznaky. Před domem i v bytě přepracovaného vědce se zjevuje tajemná dívka, která…

  • poster
    16:45-18:55
    Prima
    Krimi

    Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Serenity (2005)
    Sci-Fi / Akční

    Joss Whedon, na Oscara * a cenu Emmy nominovaný, scenárista a režisér stojící za fiilmem Buffy, přemožitelka upírů a Angel, tentokrát využil svůj nezaměnitelný důvtip v…

  • poster
    20:00-22:05
    Prima Cool
    Animovaný / Dobrodružný

    Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného…

  • poster
    20:00-21:40
    ČT2
    Svatý rok (1976)
    Komedie

    Dva vězni se rozhodnou utéct z vězení. Využijí katolických oslav "svatého roku" a chtějí se převlečeni za pátery při útěku vmísit mezi poutníky směřující do Říma.…

  • poster
    21:40-23:45
    ČT2
    Mysteriózní / Thriller

    Filmové zpracování druhého dílu slavné knižní trilogie Stiega Larssona. Novinář spolupracující s časopisem Milénium a jeho partnerka jsou zavražděni krátce před…

  • poster
    22:05-00:40
    Prima Cool
    Akční / Dobrodružný

    V dějinách velkých útěků těžko naleznete příběh, který by se podobal osudu Dietera Denglera, jediného Američana, jenž dokázal uniknout ze zajateckého tábora uprostřed…

  • poster
    22:20-00:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů (Leonardo DiCaprio) a prostý rybář (Djimon Hounsou) se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. Dva muži spojí…

  • poster
    22:50-01:15
    Prima
    Drama / Životopisný

    Colin Firth, oblíbený představitel upjatých Angličanů z řady romantických komedií tentokrát mistrovsky ztvárnil skutečně dramatickou roli. Britský důstojník Eric Lomax…

  • poster
    22:55-01:10
    Nova
    Sci-Fi / Akční

    RIDDICK (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli ocitá uprostřed nelítostného souboje. Jedině RIDDICK totiž…

  • poster
    23:25-01:30
    ČT1
    Bounty (1984)
    Drama / Historický

    Loď Bounty pluje na Tahiti. Na břehu námořníci zapomenou na disciplínu a na zpáteční cestě se část posádky vzbouří, posadí kapitána do člunu a loď se vrátí na ostrov. Po…

  • poster
    00:55-03:00
    JOJ
    Horor / Mysteriózní

    Jejich matka zemřela a sestry Nicole a Annie se neochotně vracejí do domu svého dětství, aby uctily její památku. Během noci sestry vycítí přítomnost nadpřirozena:…

  • poster
    00:55-02:40
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Jon Baker (Dax Shepard) a Frank "Ponch" Poncherello (Michael Peňa) zrovna vstoupili do řad kalifornské dálniční policie. Každý ovšem z jiného důvodu. Baker je životem…

  • poster
    01:15-04:45
    Prima
    Western / Drama

    Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy…

  • poster
    02:40-05:15
    Nova Cinema
    23 (2007)
    Mysteriózní / Drama

    Walter Sparrow si díky své totální temné posedlosti číslem 23 udělá ze svého dosud idylického života peklo a psychická muka, což by mohlo vést k jeho smrti, stejně tak…

TV program - sobota 19.10.

  • 05:00

    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:50

    Krimi (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    06:25

    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    07:15

    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999) (E9)
    Animovaný / Komedie

    07:45

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E7)
    Animovaný / Akční

    08:25

    Prázdniny - Divoká jazda (epizoda) (2018) (S02E03)
    Komedie / Rodinný

    09:30

    Prázdniny - Cyklovýlet (epizoda) (2018) (S02E04)
    Komedie / Rodinný

    10:40

    Naši (TV seriál) (2015) (E5)
    Komedie

    11:20

    Naši (TV seriál) (2015) (E6)
    Komedie

    12:00

    Naši (TV seriál) (2015) (E7)
    Komedie

    12:40

    Miláčkov (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:20

    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Soutěžní

    14:55

    Jurský park 3 (2001)
    Akční / Dobrodružný

    16:55

    Volání divočiny (2014)
    Dobrodružný / Rodinný

    19:00

    Krimi (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    19:30

    Noviny TV JOJ (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    20:25

    Šport

    20:30

    Najlepšie počasie

    20:35

    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Soutěžní

    22:00

    Hrobári - Farkašovej bratranec (epizoda) (2019) (E03)
    Komedie

    22:55

    00:55

    Hrůzná minulost (2012)
    Horor / Mysteriózní

    03:00

    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:15

  • 04:10

    Ordinace v růžové zahradě - Režim jako řemen (epizoda) (2015) (S10E56)
    Rodinný / Drama

    05:10

    Novashopping

    06:10

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E1)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E2)
    Animovaný / Akční

    07:05

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E18)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E19)
    Animovaný / Komedie

    08:00

    Příběhy Toma a Jerryho (TV seriál) (2006) (S2E3)
    Animovaný / Komedie

    08:20

    Krok za krokem - Věk hraje roli (epizoda) (1995) (S04E14)
    Komedie / Rodinný

    08:40

    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
    Hudební / Soutěžní

    11:25

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    12:20

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    13:00

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:50

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    14:05

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    15:30

    My dva a křen (2006)
    Komedie / Romantický

    17:35

    Hněv Titánů (2012)
    Akční / Dobrodružný

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:15

    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
    Hudební / Soutěžní

    22:55

    Riddick: Kronika temna (2004)
    Sci-Fi / Akční

    01:10

    My dva a křen (2006)
    Komedie / Romantický

    02:50

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:30

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    04:00

  • 04:25

    Komisař Rex - Bestie je konečně mrtvá (epizoda) (2004) (S10E03)
    Krimi / Akční

    06:05

    Blade (TV seriál) (2011) (E9)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Čapí příběhy (TV seriál) (2003) (E6)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    M*A*S*H - Operace Nos (epizoda) (1974) (S02E18)
    Komedie / Drama

    07:35

    M*A*S*H - Vybraní lidé (epizoda) (1974) (S02E19)
    Komedie / Drama

    08:10

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    09:30

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    09:55

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    10:55

    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Soutěžní

    12:45

    Vraždy v Midsomeru - Sicilská obrana (epizoda) (2013)
    Krimi / Drama

    14:45

    Páni kluci (1975)
    Dobrodružný / Rodinný

    16:45

    Po stopách krve (1969)
    Krimi

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Temný Kraj - Démoni - 2. část (epizoda) (2019) (S02E08)
    Krimi / Drama

    21:30

    Polda - Alibi na míru (epizoda) (2016) (S01E07)
    Krimi / Komedie

    22:50

    Koleje osudu (2013)
    Drama / Životopisný

    01:15

    Osm hrozných (2015)
    Western / Drama

    04:45

  • 04:40

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Herbář (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    06:25

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    07:15

    Bratr Paleček (TV film) (1988)
    Pohádka

    08:05

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    08:10

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    08:40

    Otec Brown - Zlo, které známe (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    09:30

    Columbo - Rozbouřené vody (epizoda) (1975)
    Krimi / Drama

    11:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    12:00

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    12:25

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    12:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Voděnka (TV film) (2005)
    Pohádka

    14:05

    Zlatý copánek (TV film) (1988)
    Pohádka

    14:45

    Prima sezona - Hotel pro sourozence (epizoda) (1994) (E04)
    Romantický

    15:40

    Kam čert nemůže (1959)
    Komedie

    17:05

    Hercule Poirot - Dobrodružství egyptské hrobky (epizoda) (1993)
    Krimi / Drama

    18:00

    Bydlet jako... (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    18:25

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    22:00

    Světlo pro Světlušku 2019 (TV pořad) (2019)
    Hudební

    23:24

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    23:25

    Bounty (1984)
    Drama / Historický

    01:30

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:25

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    03:55

    Zkus mít vkus (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    04:25

  • 04:00

    Cesty (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    04:25

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:50

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    05:20

    Jeruzalém Starého zákona (TV film) (2001)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    06:00

    Čarodějné pohádky (TV seriál) (2002)
    Animovaný / Pohádka

    06:05

    Mám nápad! (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    06:20

    Ava Riko Teo (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:40

    Noddy, detektiv v zemi hraček (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:00

    Divoká dobrodružství Blinkyho Billa (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:15

    Esa z pralesa (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Cyklotoulky (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Sportovní

    09:10

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    09:40

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    10:05

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    10:35

    Soukromá muzea (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    10:45

    Krásné živé památky - Slezsko (epizoda) (2019) (E07)
    Dokumentární

    11:15

    Letecké katastrofy - Osudná vrtule (epizoda) (2005)
    Dokumentární / Drama

    12:10

    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    12:35

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    13:05

    Šelma na svobodě (1959)
    Krimi

    14:45

    Tajemná Brazílie (TV seriál) (2012) (E3)
    Dokumentární

    15:35

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    16:00

    Divoký Yellowstone (TV film) (2015) (E2)
    Dokumentární

    16:50

    Serengeti (TV seriál) (2019) (E5)
    Dokumentární

    17:50

    Podivuhodný Laos (TV film) (2018)
    Dokumentární

    18:45

    Bílá paní na hlídání (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:20

    Pivní putování - Vysočina (epizoda) (2019) (E06)
    Dokumentární

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Svatý rok (1976)
    Komedie

    21:40

    Dívka, která si hrála s ohněm (2009)
    Mysteriózní / Thriller

    23:45

    Gomora - Kinder von Gespenstern (epizoda) (2017) (S03E05)
    Krimi / Drama

    00:30

    Gomora - Der Tod ist das beste Geschäft (epizoda) (2017) (S03E06)
    Krimi / Drama

    01:20

    Sestřička Jackie - Krátce se pomodlím (epizoda) (2015) (S07E12)
    Drama / Komedie

    01:50

    Salamandr - Epizoda 7 (epizoda) (2018) (S02E07)
    Krimi / Drama

    02:40

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:05

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:30

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:15

  • 04:45

    Kouzla přírody (TV seriál) (2010) (E14)
    Dokumentární

    05:25

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E32)
    Dokumentární

    05:55

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E17)
    Dokumentární

    06:35

    Animáček

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:40

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    10:30

    Dva výtečníci (1977)
    Akční / Komedie

    13:00

    Big Ben - Vražda bez oběti (epizoda) (2007)
    Krimi

    15:05

    Big Ben - Velký filmový sen (epizoda) (2008)
    Krimi

    17:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Barrandovský Silvestr 2018 (TV pořad) (2018)
    Komedie

    21:30

    Tajemství Svenaholmu (TV film) (2006)
    Drama / Romantický

    23:30

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Mercy (epizoda) (2003) (S04E14)
    Krimi / Drama

    00:25

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Pandora (epizoda) (2003) (S04E15)
    Krimi / Drama

    01:25

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Tortured (epizoda) (2003) (S04E16)
    Krimi / Drama

    02:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:45

  • 04:15

    Strom snů (1994)
    Dobrodružný / Drama

    06:10

    Bitva o Midway (1976)
    Drama / Válečný

    08:40

    Odložené případy - Osamělá srdce (epizoda) (2006) (S04E09)
    Krimi / Drama

    09:35

    Odložené případy - Navěky modrá (epizoda) (2006) (S04E10)
    Krimi / Drama

    10:30

    12:15

    Teleshopping

    12:45

    14:40

    Lorax (2012)
    Animovaný / Rodinný

    16:15

    Beethoven 3 (2000)
    Rodinný / Komedie

    18:10

    Prezidentův syn (1996)
    Rodinný / Komedie

    20:00

    Serenity (2005)
    Sci-Fi / Akční

    22:20

    Krvavý diamant (2006)
    Dobrodružný / Drama

    00:55

    CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)
    Akční / Krimi

    02:40

    23 (2007)
    Mysteriózní / Drama

    05:15

  • 06:00

    Poslední loď - Bojovníci (epizoda) (2018) (S05E05)
    Akční / Drama

    06:55

    NCIS: Los Angeles - Pattonův projekt (epizoda) (2018) (S10E08)
    Krimi / Mysteriózní

    07:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:00

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E4)
    Soutěžní / Dobrodružný

    11:15

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    11:50

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    12:20

    Futurama - Fryův smysl života (epizoda) (2003) (S04E10)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Homerova odysea (epizoda) (1990) (S01E03)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Taková nenormální rodinka (epizoda) (1990) (S01E04)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Bart generálem aneb Kdopak by se Nelsona bál (epizoda) (1990) (S01E05)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Smutná Líza (epizoda) (1990) (S01E06)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Futurama - Žihadlo (epizoda) (2003) (S04E12)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:20

    Hellboy (2004)
    Akční / Dobrodružný

    17:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Volání přírody (epizoda) (1990) (S01E07)
    Animovaný / Komedie

    18:30

    Simpsonovi - Mluvící hlava (epizoda) (1990) (S01E08)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Simpsonovi - Ve víru vášně (epizoda) (1990) (S01E09)
    Animovaný / Komedie

    19:30

    Simpsonovi - Světák Homer (epizoda) (1990) (S01E10)
    Animovaný / Komedie

    19:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    22:05

    Temný úsvit (2006)
    Akční / Dobrodružný

    00:40

    Živí mrtví - Jen nějakej chlap (epizoda) (2017) (S08E04)
    Horor / Thriller

    01:35

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    02:10

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    02:40

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E4)
    Soutěžní / Dobrodružný

    04:45

  • 04:05

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E73)
    Drama / Romantický

    06:30

    Doktorka z Dixie - Najdi si už práci (epizoda) (2013) (S03E03)
    Komedie / Drama

    07:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    08:40

    1 proti všem (TV pořad) (2018)
    Soutěžní / Komedie

    10:25

    Modrý kód - Pohled do zrcadla (epizoda) (2018) (S02E83)
    Drama / Psychologický

    11:35

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:30

    Gilmorova děvčata - Jen Gilmorova děvčata (epizoda) (2007) (S07E17)
    Drama / Rodinný

    14:25

    Gilmorova děvčata - Bludiště (epizoda) (2007) (S07E18)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Doktorka z Dixie - Noc plná překvapení (epizoda) (2013) (S03E04)
    Komedie / Drama

    16:15

    Gilmorova děvčata - Je to jako jízda na kole (epizoda) (2007) (S07E19)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Lorelai, Lorelai (epizoda) (2007) (S07E20)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E38)
    Telenovela / Drama

    18:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E39)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Děsivé podezření (TV film) (2012)
    Thriller / Krimi

    21:55

    Ranč Heartland - Odstřel v Pike River (epizoda) (2014) (S08E09)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Hotel na pláži - Odhalené lži (epizoda) (2015) (S02E05)
    Komedie

    23:50

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E38)
    Telenovela / Drama

    00:50

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E39)
    Telenovela / Drama

    01:50

    Ranč Heartland - Odstřel v Pike River (epizoda) (2014) (S08E09)
    Drama / Rodinný

    02:45

    Děsivé podezření (TV film) (2012)
    Thriller / Krimi

    04:40