Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:30-06:30
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Prostřednictvím tohoto kresleného příběhu pro celou rodinu se vydej s dinosauřími kamarády Nožičkou, Sárou, Zobkou, Bodlinkou a Pírkem na báječnou cestu do pravěku. Před…

  • poster
    06:30-08:25
    Nova Cinema
    Komedie

    Všichni v italské vesnici Torresecca vědí, že je rodina Tucciových chudá. Její členové se však navzdory zoufalému nedostatku peněz snaží být šťastní. To všechno se změní…

  • poster
    06:30-08:05
    ČT1
    Komedie / Poetický

    Kvůli panovačné manželce ztrácí stárnoucí muž chuť do života. Návrat do rodného kraje v okolí řeky Sázavy ho natolik změní, že se rozhodne zkusit vše znovu. Zázračně…

  • poster
    09:00-10:10
    ČT2
    Experimentální / Komedie

    Kudy chodí, tudy provokují. Slavný film režisérky Věry Chytilové o dvou Mariích a o bludném kruhu pseudohodnot a pseudovztahů. Dvě mladé ženy, Marie I a Marie II, se…

  • poster
    10:10-11:35
    ČT2
    Dokumentární

    Celovečerní český dokumentární film, který zachycuje zejména atmosféru politicky vzrušujícího období od 14. do 30. března 1968, kdy abdikoval Antonín Novotný z funkce…

  • poster
    11:35-13:20
    ČT2
    Drama / Podobenství

    Případ pro začínajícího kata je originální směsí absurdity, černého humoru, symbolů, satiry, ironie a grotesknosti. Lemuel Gulliver se dostane do tajemného kraje…

  • poster
    12:45-14:35
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    V Sýrečkově není radno vycházet po setmění. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou. Jednou prý dokonce…

  • poster
    13:20-14:25
    ČT2
    Drama / Psychologický

    Dlouho zakázaný snímek, natočený podle románu Evy Kantůrkové, se odvíjí ve dvou časových rovinách: jednak líčí vystěhování odbojného sedláka, jednak jeho pohřeb o…

  • poster
    14:45-16:25
    ČT1
    Plášť Marie Terezie (TV film) (1982)
    Drama

    Milena Dvorská v dramatu ženy, která prožívá těžkou životní situaci. Původní televizní hra Věry Kalábové nevypráví o osudech slavné panovnice, jak by mohl titul…

  • poster
    14:50-16:05
    ČT2
    Žert (1968)
    Drama / Komedie

    Univerzitní posluchač Ludvík Jahn pošle z jakéhosi školení své dívce a zároveň kolegyni pohlednici, na níž mimo jiné napsal: Optimismus je opium lidstva! Zdravý duch…

  • poster
    15:10-17:45
    Prima Cool
    Akční / Krimi

    Amerika je při oslavách Dne nezávislosti napadena velmi rafinovaným útočníkem. Ten využívá nejmodernější technologie, aby napáchal co největší škody na americké…

  • poster
    16:05-17:45
    ČT2
    Drama / Horor

    Konec 30. let: Pan Karel Kopfrkingl je obětavý zaměstnanec pražského krematoria a vzorný otec rodiny, který důsledně dbá o řádný chod domácnosti a všestrannou výchovu…

  • poster
    17:10-18:50
    Nova
    Pohádka / Komedie

    Václav Vorlíček, Miloš Macourek a Hermína Franková jsou autory komedie Dívka na koštěti o mladé čarodějnici, která dala přednost životu mezi lidmi před výsadami…

  • poster
    17:45-19:15
    ČT2
    Ucho (1970)
    Drama / Psychologický

    Film Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno…

  • poster
    20:00-22:40
    Prima Cool
    Den poté (2004)
    Katastrofický / Drama

    Výzkumy klimatologa Jacka Halla (Dennis Quaid), naznačují, že by globální oteplování mohlo spustit prudkou a katastrofální změnu zemského klimatu. Všechno začalo, když…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    V posledním pokračování trilogie o Matrixu se dostane Neo (Keanu Reeves) společně s Trinity (Carrie-Anne Moss) a Morpheem (Laurence Fishburne) do finálové bitvy proti…

  • poster
    20:00-21:15
    ČT2
    Komedie

    Autorem námětu a scénáře je známá a osvědčená trojka Miloš Forman, Jaroslav Papoušek a Ivan Passer. Modelový průzkum českého maloměšťáctví ve vypouklém zrcadle…

  • poster
    20:15-22:45
    Prima
    Romantický / Komedie

    Petr Miller pracuje již řadu let pro imigrační úřad v Londýně. Zaběhaný rytmus jeho života jednoho dne přeruší podivný telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehodě…

  • poster
    21:15-22:45
    ČT2
    Komedie / Podobenství

    SKŘIVÁNKY NA NITI natočil v roce 1969 Jiří Menzel na motivy povídek z knihy Bohumila Hrabala Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet (1965). Dvacet let zůstal film…

  • poster
    22:30-00:50
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven.

  • poster
    22:45-01:05
    Prima
    Drama / Thriller

    Podobně jako ve svém předešlém snímku Snaž se a jeď předkládá režisér Craig Brewer divákům netradiční příběh z amerického jihu. V malém městě ve státě Tennessee se na…

  • poster
    22:45-00:30
    ČT2
    Drama / Historický

    Jeden z nejznámějších filmů Otakara Vávry vznikl podle stejnojmenného románu Václava Kaplického a podle dochovaných soudních zápisů z čarodějnických procesů z let 1678…

  • poster
    00:30-01:45
    ČT2
    Dokumentární

    Na příběhu dvou vězňů syrského režimu vypráví autor o složité situaci v zemi, která teď hýbe světem.Natáčení působivého dokumentu začalo už v roce 2009. V hlavní roli…

  • poster
    02:35-04:40
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve…

TV program - neděle 24.11.

  • 04:25

    Jak přežít na Aljašce (TV seriál) (2013) (S2E4)
    Dokumentární

    05:10

    Jak přežít na Aljašce (TV seriál) (2013) (S2E5)
    Dokumentární

    06:10

    Rybářské hvězdy (TV seriál) (2018) (E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    06:35

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E2)
    Dokumentární

    07:25

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E3)
    Dokumentární

    08:20

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E4)
    Dokumentární

    09:10

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E5)
    Dokumentární

    10:00

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E6)
    Dokumentární

    10:55

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S4E11)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:40

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S4E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    12:25

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S4E13)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:10

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S3E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:00

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S3E2)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:45

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S3E3)
    Dokumentární / Reality-TV

    15:30

    Australští zlatokopové (TV pořad) (2016) (S3E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    16:15

    Úkolář (TV pořad) (2015) (S2E3)
    Komedie / Soutěžní

    17:05

    Úkolář (TV pořad) (2015) (S2E4)
    Komedie / Soutěžní

    17:50

    Renovace rachotin (TV pořad) (2017) (S2E7)
    Reality-TV

    18:35

    Renovace rachotin (TV pořad) (2017) (S2E8)
    Reality-TV

    19:25

    Dílna poslední naděje (TV pořad) (2017) (E1)
    Reality-TV

    19:50

    Dílna poslední naděje (TV pořad) (2017) (E2)
    Reality-TV

    20:10

    Dílna poslední naděje (TV pořad) (2017) (E3)
    Reality-TV

    20:35

    Dílna poslední naděje (TV pořad) (2017) (E4)
    Reality-TV

    21:00

    Králové šrotu (TV pořad) (2014) (E1)
    Reality-TV

    21:50

    Králové šrotu (TV pořad) (2014) (E2)
    Reality-TV

    22:45

    Králové šrotu (TV pořad) (2014) (E3)
    Reality-TV

    23:35

    Králové šrotu (TV pořad) (2014) (E4)
    Reality-TV

    00:30

    Králové šrotu (TV pořad) (2014) (E5)
    Reality-TV

    01:20

    Kolosální vzdušná přeprava (TV seriál) (2019) (E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:10

    Mistři řezbáři (TV pořad) (2015) (E1)
    Reality-TV

    02:35

    Mistři řezbáři (TV pořad) (2015) (E2)
    Reality-TV

    03:00

    Mistři řezbáři (TV pořad) (2015) (E3)
    Reality-TV

    03:25

    Mistři řezbáři (TV pořad) (2015) (E4)
    Reality-TV

    03:50

    Mistři řezbáři (TV pořad) (2015) (E5)
    Reality-TV

    04:15

  • 04:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:40

    Novashopping

    05:40

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E23)
    Animovaný / Akční

    06:05

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E24)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (E14)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (E15)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    Show Toma a Jerryho (TV seriál) (2014) (S2E1)
    Animovaný / Komedie

    07:50

    O zlaté huse (TV film) (2013)
    Rodinný / Fantasy

    09:35

    Dennis - postrach okolí (1993)
    Komedie / Rodinný

    11:30

    Italské prázdniny (2003)
    Komedie / Rodinný

    13:15

    Půl domu bez ženicha (1980)
    Komedie

    15:00

    LOVEní (2019)
    Komedie / Romantický

    17:10

    Dívka na koštěti (1971)
    Pohádka / Komedie

    18:50

    Hospoda - Kukátko (epizoda) (1997) (S02E24)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Dáma a Král - Vyhoďme ho z kola ven (epizoda) (2019) (S04E05)
    Krimi / Drama

    21:35

    Dáma a Král - Milenci a vrazi (epizoda) (2017) (S01E04)
    Krimi / Drama

    22:45

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    23:15

    Jako štvaná zvěř (1995)
    Akční / Thriller

    01:00

    Půl domu bez ženicha (1980)
    Komedie

    02:20

    Novashopping

    02:35

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Temná hodina (epizoda) (2015) (S02E09)
    Krimi / Drama

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Každý účet se musí zaplatit (epizoda) (2015) (S10E80)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 04:20

    Umění zločinu - Stín nad vlčími máky - 2. část (epizoda) (2018) (S02E02)
    Mysteriózní

    06:15

    X-Men (TV seriál) (2011) (E9)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Super Wings (TV seriál) (2015) (E15)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:55

    Příhody Bolka a Lolka (TV seriál) (1972)
    Animovaný / Rodinný

    07:10

    M*A*S*H - Korejský chirurg (epizoda) (1976) (S05E10)
    Komedie / Drama

    07:35

    Hitlerovi bodyguardi (TV seriál) (2008) (E11)
    Dokumentární / Historický

    08:45

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:20

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    09:50

    Vůně zločinu - Pianista (epizoda) (2017) (S03E07)
    Krimi / Drama

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:40

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:55

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    16:40

    Špindl (2017)
    Komedie

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Pohádky pro Emu (2016)
    Romantický / Komedie

    22:45

    V řetězech (2006)
    Drama / Thriller

    01:05

    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Životopisný

    02:25

    Hitlerovi bodyguardi (TV seriál) (2008) (E11)
    Dokumentární / Historický

    03:35

    Osud mé dcery (TV film) (2014)
    Drama

    06:25

  • 04:25

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:55

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:30

    Řeka čaruje (1945)
    Komedie / Poetický

    08:05

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:50

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    10:55

    Hříchy pro diváky detektivek - Noční stín (epizoda) (1995) (E07)
    Krimi / Komedie

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Hora jménem Andělská (TV film) (1993)
    Romantický

    14:05

    Jak se mele babí hněv (TV film) (1986)
    Pohádka

    14:45

    Plášť Marie Terezie (TV film) (1982)
    Drama

    16:25

    Přísahám a slibuji - Epizoda 1 (epizoda) (1990) (E01)
    Drama

    17:55

    Herbář (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    Sametové stopy - Milouš Jakeš (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    20:15

    Jak si nepodělat život - Až budou krávy lítat (epizoda) (2019)
    Drama / Komedie

    21:40

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:10

    To se ví (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:40

    Sázka na třináctku (1977)
    Krimi / Drama

    00:10

    Inspektor Banks - Co přežije - 1. část (epizoda) (2015)
    Krimi / Drama

    01:40

    Rozsudek - Smrt na půdě (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Drama

    02:10

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:35

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    02:55

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:25

    13. komnata - 13. komnata Jaroslava Báby (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Životopisný

    03:50

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:55

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:20

  • 04:15

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:40

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:05

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:35

    Boží dar - příběhy českých potravin - Kozí jogurt (epizoda) (2019) (S03E02)
    Dokumentární

    06:00

    Kočka Linda, poklad rodiny (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Krátkometrážní

    06:05

    Mám nápad! (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    06:20

    Ava Riko Teo (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:35

    Noddy, detektiv v zemi hraček (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:00

    Divoká dobrodružství Blinkyho Billa (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:15

    Michel (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Sedmikrásky (1966)
    Experimentální / Komedie

    10:10

    Spřízněni volbou (1968)
    Dokumentární

    11:35

    Případ pro začínajícího kata (1969)
    Drama / Podobenství

    13:20

    Smuteční slavnost (1969)
    Drama / Psychologický

    14:25

    Nezvaný host (studentský film) (1969)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:50

    Žert (1968)
    Drama / Komedie

    16:05

    Spalovač mrtvol (1968)
    Drama / Horor

    17:45

    Ucho (1970)
    Drama / Psychologický

    19:15

    Svědectví pro výstrahu (TV film) (1968)
    Dokumentární

    20:00

    Hoří, má panenko (1967)
    Komedie

    21:15

    Skřivánci na niti (1969)
    Komedie / Podobenství

    22:45

    Kladivo na čarodějnice (1970)
    Drama / Historický

    00:30

    Syrská love story (2015)
    Dokumentární

    01:45

    Maginotova vs. Siegfriedova linie (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    02:40

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    02:55

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Kouzla přírody (TV seriál) (2010) (E9)
    Dokumentární

    05:25

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E43)
    Dokumentární

    05:55

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E31)
    Dokumentární

    06:30

    Animáček

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:00

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    10:55

    Big Ben - Prvotřídní pohřeb (epizoda) (2005)
    Krimi

    13:00

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:05

    Big Ben - Vražda v klášteře (epizoda) (2005)
    Krimi

    16:15

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    17:20

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Divocí koně (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    22:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    23:00

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Panenství (epizoda) (2005) (S06E18)
    Krimi / Drama

    23:55

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Pod vlivem (epizoda) (2005) (S06E19)
    Krimi / Drama

    00:55

    Srdce z čokolády (TV film) (2008)
    Komedie / Romantický

    03:00

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 05:30

    Země dinosaurů (1988)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:30

    Bohatství chudých (2016)
    Komedie

    08:25

    Něco nového (2006)
    Komedie / Romantický

    10:20

    Teleshopping

    10:55

    Grinch (2000)
    Rodinný / Fantasy

    12:45

    Škatuláci (2014)
    Animovaný / Dobrodružný

    14:35

    Jak prosté - A Landmark Story (epizoda) (2013) (S01E21)
    Krimi / Drama

    15:30

    Jak prosté - Risk Management (epizoda) (2013) (S01E22)
    Krimi / Drama

    16:25

    Jak prosté - The Woman (epizoda) (2013) (S01E23)
    Krimi / Drama

    17:20

    Jak prosté - Heroine (epizoda) (2013) (S01E24)
    Krimi / Drama

    18:15

    Koření života (2007)
    Drama / Komedie

    20:00

    Matrix Revolutions (2003)
    Akční / Sci-Fi

    22:30

    Pod rouškou noci (2016)
    Krimi / Drama

    00:50

    Hráčské doupě (2017)
    Komedie

    02:35

    Zbouchnutá (2007)
    Komedie / Drama

    04:40

  • 04:50

    X-Men: Nová generace - Extrakce vzpomínek (epizoda) (2017) (S01E05)
    Akční / Fantasy

    06:40

    NCIS: Los Angeles - Hledání (epizoda) (2019) (S10E19)
    Krimi / Mysteriózní

    07:40

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    08:45

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E4)
    Soutěžní / Dobrodružný

    11:05

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    11:40

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    12:10

    Futurama - Mutanti se bouří (epizoda) (2010) (S06E12)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Bart na cestě (epizoda) (1996) (S07E20)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu (epizoda) (1996) (S07E21)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Mnoho Apua pro nic (epizoda) (1996) (S07E23)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Futurama - Sváteční spektákl (epizoda) (2010) (S06E13)
    Animovaný / Komedie

    15:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:10

    Smrtonosná past 4.0 (2007)
    Akční / Krimi

    17:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Homerpalooza (epizoda) (1996) (S07E24)
    Animovaný / Komedie

    18:30

    Simpsonovi - Simpsonovi na prázdninách (epizoda) (1996) (S07E25)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (1996) (S08E01)
    Animovaný / Komedie

    19:30

    Simpsonovi - Dvojí stěhování (epizoda) (1996) (S08E02)
    Animovaný / Komedie

    19:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Den poté (2004)
    Katastrofický / Drama

    22:40

    Narcos - Stále stejní lidé (epizoda) (2015) (S01E03)
    Životopisný / Krimi

    23:35

    Narcos - Palác v plamenech (epizoda) (2015) (S01E04)
    Životopisný / Krimi

    00:40

    Živí mrtví - Cena (epizoda) (2018) (S08E15)
    Horor / Thriller

    01:45

    Samsung MČR v mobilních hrách

    02:20

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    03:25

    X-Men: Nová generace - Expedice do Baton Rouge (epizoda) (2017) (S01E06)
    Akční / Fantasy

    04:25

  • 04:50

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E108)
    Drama / Romantický

    06:35

    Everwood - Kde leží pravda (epizoda) (2002) (S01E07)
    Drama / Rodinný

    07:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    08:45

    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:25

    Přístav - Pivo k snídani (epizoda) (2015) (S01E03)
    Komedie / Romantický

    11:35

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E67)
    Komedie / Romantický

    14:20

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E68)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Everwood - Dokud nás smrt nerozdělí (epizoda) (2002) (S01E08)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E69)
    Komedie / Romantický

    17:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E70)
    Komedie / Romantický

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E1)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E2)
    Drama

    20:00

    Slepá posedlost (2016)
    Thriller

    22:05

    Já, společnice - K dispozici (epizoda) (2016) (S01E10)
    Drama

    22:35

    Ranč Heartland - Kůň bez jezdce (epizoda) (2016) (S10E09)
    Drama / Rodinný

    23:30

    Lásky přes internet (TV seriál) (2016) (E10)
    Komedie / Drama

    00:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E1)
    Drama

    01:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E2)
    Drama

    01:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E68)
    Telenovela / Drama

    02:55

    Slepá posedlost (2016)
    Thriller

    04:50