Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:50
    HBO
    Komedie / Drama

    Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na…

  • poster
    07:50-09:55
    HBO
    Životopisný / Historický

    Pohled do světa oslnivé leč pomíjivé filmové slávy odkrývá i její odvrácenou tvář - aféry, korupci a nevyřešené záhady. Jednu z nich – údajnou sebevraždu úspěšného…

  • poster
    09:45-10:40
    ČT2
    Alésia: Poslední bitva (TV film) (2015)
    Dokumentární / Animovaný

    Příběh porážky galských kmenů římským vojskem, vedeným Caesarem.Ve dvaapadesátém roce před naším letopočtem se odehrála bitva o Alésii mezi Římany vedenými Juliem…

  • poster
    11:35-13:20
    HBO
    Animovaný / Fantasy

    Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z…

  • poster
    12:35-15:00
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a…

  • poster
    15:00-18:20
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten…

  • poster
    15:20-17:30
    HBO
    Akční / Dobrodružný

    X-Men: První třída se dějově se vrací ještě před film X-Men Origins: Wolverine a odehrává se v polovině minulého století. V době, kdy mladý Charles Xavier (James McAvoy)…

  • poster
    17:30-19:00
    HBO
    Hořící keř (TV film) (2013)
    Drama / Životopisný

    Po seriálu Terapie, který vyvolal příznivé ohlasy u kritiky i u diváků, HBO Česká republika pokračuje v tvorbě vlastních hraných děl. Dalším původním projektem, který…

  • poster
    20:05-22:40
    Barrandov
    Komedie / Krimi

    Neapolský policejní komisař Rizzo přezdívaný Velká noha se právě vrátil z Hong Kongu, kde se velmi razantně očistil od obvinění, že je překupníkem drog. Jenže klidu si…

  • poster
    20:20-22:20
    Nova
    Komedie / Romantický

    Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka,…

  • poster
    21:55-00:50
    Prima
    Životopisný / Válečný

    Krátce poté, co Japonci 7. prosince 1941 zaútočili na Pearl Harbor, přihlásil se tehdy třiadvacetiletý Američan Desmond Doss, tak jako mnoho jiných mladíků, do služby…

  • poster
    22:20-00:30
    Nova
    Dunkerk (2017)
    Akční / Drama

    Očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského…

  • poster
    23:30-01:30
    HBO
    Horor / Mysteriózní

    Vřískejte, dokud můžete. Pokračování slavného filmového hororu je opět tady a nikdo neví, kdo je vrah. Studentka Neve Campbell je cílem nepolapitelného zabijáka. Jeho…

  • poster
    23:50-01:55
    Nova Cinema
    Test (2003)
    Thriller / Akční

    James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového…

TV program - pátek 15.11.

  • 04:50

    Amy Schumer: Živě z divadla Apollo (divadelní záznam) (2015)
    Komedie

    06:00

    Trestná lavice (2005)
    Komedie / Drama

    07:50

    Hollywoodland (2006)
    Životopisný / Historický

    09:55

    Bradův život (2017)
    Hudební / Komedie

    11:35

    Univerzita pro příšerky (2013)
    Animovaný / Fantasy

    13:20

    Racek (2018)
    Drama

    14:55

    Filmy a filmové hvězdy (TV pořad) (2009) (S11E46)
    Publicistický

    15:20

    X-Men: První třída (2011)
    Akční / Dobrodružný

    17:30

    Hořící keř (TV film) (2013) (E1)
    Drama / Životopisný

    19:00

    Jeho temné esence - The Idea of North (epizoda) (2019) (E02)
    Dobrodružný / Fantasy

    20:00

    Hledání Aljašky - Slona z té dálky netrefíš... (epizoda) (2019) (E03)
    Drama / Romantický

    21:00

    Castle Rock - Ať řeka teče dál (epizoda) (2019) (S02E01)
    Fantasy / Horor

    22:00

    Synův stín (TV film) (2019)
    Thriller

    23:30

    Vřískot 2 (1997)
    Horor / Mysteriózní

    01:30

    Donbas (2018)
    Drama

    03:30

    Pete Holmes: Jak (s)prosté (TV film) (2018)
    Komedie

    04:30

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3774)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Lék na lásku (epizoda) (2019) (S15E24)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Ženské hnutí (epizoda) (1995) (S05E09)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Mám naději (epizoda) (2015) (S10E75)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Propustka na břeh (epizoda) (2008) (S06E05)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Autosalon (epizoda) (2008) (S06E06)
    Krimi / Drama

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Já jo (epizoda) (2015) (S02E04)
    Krimi / Drama

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3775)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Něžné vlny (2013)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Dunkerk (2017)
    Akční / Drama

    00:30

    Odložené případy - Propustka na břeh (epizoda) (2008) (S06E05)
    Krimi / Drama

    01:20

    Odložené případy - Autosalon (epizoda) (2008) (S06E06)
    Krimi / Drama

    02:05

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Já jo (epizoda) (2015) (S02E04)
    Krimi / Drama

    02:45

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:05

  • 06:20

    Wolverine (TV seriál) (2011) (E12)
    Animovaný / Akční

    06:50

    Super Wings (TV seriál) (2015) (E6)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:25

    M*A*S*H - Drahá mami (epizoda) (1975) (S04E17)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Der Tag (epizoda) (1976) (S04E18)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Hawkeye (epizoda) (1976) (S04E19)
    Komedie / Drama

    09:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:30

    Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti (TV film) (2001)
    Drama / Romantický

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E29)
    Krimi / Drama

    13:30

    Poslední polda - Uschi je v maléru (epizoda) (2013) (S04E11)
    Krimi

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Konečná (epizoda) (1993) (S02E05)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Hlas ze záhrobí (epizoda) (2003) (S01E09)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:55

    Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)
    Životopisný / Válečný

    00:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:50

    Spravedlnost v krvi - Pouta (epizoda) (2018) (S09E09)
    Krimi / Drama

    02:45

    Walker, Texas Ranger - Konečná (epizoda) (1993) (S02E05)
    Akční / Dobrodružný

    03:45

    Námořní vyšetřovací služba - Hlas ze záhrobí (epizoda) (2003) (S01E09)
    Akční / Komedie

    06:15

  • 04:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:45

    13. komnata - 13. komnata Karlose Vémoly (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Životopisný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Tajný výbor (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    09:45

    Zlodějská komedie (TV film) (1978)
    Komedie

    10:25

    Vlak dětství a naděje - Moje druhá první láska (epizoda) (1985) (E05)
    Komedie / Drama

    11:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Příběhy slavných - Moudrý šašek (epizoda) (2007)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Mimořádné Sportky a Šance

    20:05

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:10

    Četníci z Luhačovic - Udavač (epizoda) (2017) (S01E11)
    Krimi / Komedie

    21:35

    13. komnata - 13. komnata Mahuleny Bočanové (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Životopisný

    22:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:59

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:00

    Hercule Poirot - Případ ztracené závěti (epizoda) (1993)
    Krimi / Drama

    23:55

    Případy detektiva Murdocha - Operace: Vražda (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    00:40

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:05

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:30

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    09:45

    Alésia: Poslední bitva (TV film) (2015)
    Dokumentární / Animovaný

    10:40

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    11:10

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    11:35

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:00

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    12:10

    Ojmjakon - příběh nejchladnějšího lidského sídla (studentský film) (2018)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    12:40

    Počátky nacismu (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    13:25

    Letecké katastrofy - Útok na poštovní letadlo (epizoda) (2005)
    Dokumentární / Drama

    14:15

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik (TV film) (1996) (E2)
    Dokumentární / Válečný

    15:15

    Norské Laponsko, kouzlo severu (TV film) (2010)
    Dokumentární

    16:10

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    16:40

    Úžasné hotely (TV seriál) (2017) (S2E3)
    Dokumentární

    17:35

    Boží dar - příběhy českých potravin - Burčák (epizoda) (2019) (S03E01)
    Dokumentární

    17:55

    Trvalé bydliště venkov - Chmel je naše zlato (epizoda) (2019) (E11)
    Dokumentární

    18:15

    Krásné živé památky - V Brně (epizoda) (2019) (E10)
    Dokumentární

    18:45

    To si piš, je to myš! (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Loutkový

    18:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:20

    Poutní místa (TV seriál) (2005) (E2)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    21:00

    Divoké srdce Afriky (TV seriál) (2010) (E1)
    Dokumentární

    21:50

    Hříšnice - Part V (epizoda) (2017) (S01E05)
    Drama / Mysteriózní

    22:30

    Hříšnice - Part VI (epizoda) (2017) (S01E06)
    Drama / Mysteriózní

    23:15

    Ve jménu vlasti - Zpátky ve hře (epizoda) (2018) (S07E11)
    Krimi / Drama

    00:10

    Šílený svět studené války (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Historický

    01:00

    České hlavičky 2019 (TV pořad) (2019)
    Zábavný / Publicistický

    01:55

    Jak se žije (TV pořad) (1998)
    Dokumentární

    02:10

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:40

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    03:15

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    20:05

    Policajt v Africe (1978)
    Komedie / Krimi

    22:40

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:40

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Cold (epizoda) (2008) (S09E19)
    Krimi / Drama

    00:40

    Baculka (TV film) (2007)
    Komedie

    02:40

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:35

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:45

  • 06:05

    Odložené případy - Středeční ženy (epizoda) (2008) (S06E03)
    Krimi / Drama

    07:00

    Odložené případy - Bruslařka (epizoda) (2008) (S06E04)
    Krimi / Drama

    07:55

    Člověk z ledu (1984)
    Drama / Sci-Fi

    09:50

    Teleshopping

    10:20

    12:05

    Teleshopping

    12:35

    Když muž miluje ženu (1994)
    Drama / Romantický

    15:00

    Pán prstenů: Dvě věže (2002)
    Fantasy / Dobrodružný

    18:20

    Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)
    Akční / Komedie

    20:00

    Happy Feet 2 (2011)
    Animovaný / Komedie

    21:50

    Green Lantern (2011)
    Sci-Fi / Akční

    23:50

    Test (2003)
    Thriller / Akční

    01:55

    Tunel smrti (2005)
    Horor

    05:25

  • 06:30

    Bylo, nebylo - Hořký konec (epizoda) (2016) (S06E02)
    Fantasy / Dobrodružný

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S6E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:50

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E13)
    Komedie / Reality-TV

    10:55

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:10

    Futurama - Krutá aplikace (epizoda) (2010) (S06E03)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Zvrhlík Homer (epizoda) (1994) (S06E09)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Dědeček versus sexuální ochablost (epizoda) (1994) (S06E10)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Strach z létání (epizoda) (1994) (S06E11)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Homer Veliký (epizoda) (1995) (S06E12)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Zneuznaný génius (epizoda) (2016) (S10E09)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Šachování se společným majetkem (epizoda) (2016) (S10E10)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Návrh Nekonečno (epizoda) (2010) (S06E04)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E14)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (epizoda) (1995) (S06E13)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Bartova kometa (epizoda) (1995) (S06E14)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Homer klaunem (epizoda) (1995) (S06E15)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Bart versus Austrálie (epizoda) (1995) (S06E16)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Celestinské proroctví (2006)
    Dobrodružný

    22:20

    Vražedné blesky (2015)
    Drama

    00:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E14)
    Komedie / Reality-TV

    01:10

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E10)
    Dobrodružný / Soutěžní

    02:15

    Akta X - Ghouli (epizoda) (2018) (S11E05)
    Drama / Thriller

    03:05

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E10)
    Dobrodružný / Soutěžní

    04:05

  • 04:00

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E99)
    Drama / Romantický

    06:25

    Doktorka z Dixie - Šedesát jedna svíček (epizoda) (2015) (S04E08)
    Komedie / Drama

    07:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:00

    Modrý kód - Leč má krátké nohy (epizoda) (2018) (S03E27)
    Drama / Psychologický

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E49)
    Komedie / Romantický

    14:20

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E50)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Doktorka z Dixie - Konec světa (epizoda) (2015) (S04E09)
    Komedie / Drama

    16:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E51)
    Komedie / Romantický

    17:00

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E52)
    Komedie / Romantický

    17:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S5E11)
    Drama

    18:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S5E12)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Až na konec světa (TV film) (2002)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Rozhodnutí (epizoda) (2016) (S09E18)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Krejzovi - Kouzelná žába (epizoda) (2019) (S02E24)
    Komedie

    00:10

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S5E11)
    Drama

    01:10

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S5E12)
    Drama

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E59)
    Telenovela / Drama

    03:10

    Gordon Ramsay: Souboj restaurací (TV pořad) (2010) (E4)
    Reality-TV

    04:10