Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:50
    HBO
    Animovaný / Fantasy

    Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z…

  • poster
    10:15-11:30
    ČT1
    Až já budu velká (TV film) (1981)
    Drama

    Laborantka Olina pátrá po příčinách autohavárie, která jí zasáhla do života... Laborantce Olině (D. Batulková) zemře při silniční nehodě bratr s manželkou a dvěma malými…

  • poster
    10:55-13:55
    Nova Cinema
    Katastrofický / Thriller

    Mrakodrap, který má stopětatřicet poschodí a před sebou slavnostní uvedení do provozu, postavil stavební magnát Jim Duncan podle návrhu architekta Douga Robertse, který…

  • poster
    11:30-13:25
    HBO
    Chicago (2002)
    Muzikál / Komedie

    Filmová adaptace úspěšného broadwayského muzikálu Chicago, v jehož hlavních rolích hrají Catherine Zeta-Jonesová, Renee Zellwegerová a Richard Gere, sleduje příběh…

  • poster
    13:25-15:00
    HBO
    Animovaný / Dobrodružný

    Hrdinové z prostředí pod bodem mrazu se vrací, aby zažili další neuvěřitelné dobrodružství, tentokrát v příběhu nazvaném Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů. Nová “doba…

  • poster
    14:20-16:10
    Nova Cinema
    Fantasy / Komedie

    Děj filmu se odehrává v San Franciscu v r. 1959 a zobrazuje život čtyřech hrdinů: Harrisona, operního zpěváka, který má obrovskou trému před publikem, Penny, svobodnou…

  • poster
    15:00-17:10
    HBO
    Dobrodružný / Drama

    Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v…

  • poster
    17:10-19:00
    HBO
    Drama / Romantický

    Poválečné Německo v roce 1946. Rachael Morgan (Keira Knightley) přijíždí do ruin rozbombardovaného Hamburku, aby se setkala se svým manželem Lewisem (Jason Clarke),…

  • poster
    21:45-00:10
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Ústřední hráči příběhu tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže…

  • poster
    22:10-00:20
    Nova
    Akční / Dobrodružný

    Nejproblematičtějšího zaměstnance přísně tajného Úřadu pro paranormální výzkum a obranu tentokrát čeká opravdu náročný úkol. Syn vládce podsvětí, princ Nuada, totiž…

  • poster
    22:35-00:25
    HBO
    2 zbraně (2013)
    Akční / Krimi

    Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg)…

  • poster
    00:25-02:20
    HBO
    Krimi / Thriller

    Kdo by věřil policistce, která trpí tak závažnými záchvaty paniky, že se bojí vstoupit na jakékoli místo činu, a je proto už více než deset let zavřená v kanceláři? Kdo…

  • poster
    03:55-06:00
    HBO
    Hráči (1998)
    Krimi / Drama

    Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální"…

TV program - včera

  • 04:30

    Škola končí (2018)
    Drama / Komedie

    06:00

    Univerzita pro příšerky (2013)
    Animovaný / Fantasy

    07:50

    Život je večírek (2018)
    Komedie

    09:35

    X-Men: Dark Phoenix (2019)
    Akční / Dobrodružný

    11:30

    Chicago (2002)
    Muzikál / Komedie

    13:25

    Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)
    Animovaný / Dobrodružný

    15:00

    Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) (E2)
    Dobrodružný / Drama

    17:10

    Zraněná srdce (2019)
    Drama / Romantický

    19:00

    Nový papež - Epizoda 1 (epizoda) (2020) (E01)
    Drama

    20:00

    21:25

    Hledání cesty domů (TV film) (2019)
    Dokumentární

    22:35

    2 zbraně (2013)
    Akční / Krimi

    00:25

    X. - Smazáno ze systému (2018)
    Krimi / Thriller

    02:20

    Break (2018)
    Drama / Romantický

    03:55

    Hráči (1998)
    Krimi / Drama

    06:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:50

    Novashopping

    09:10

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3808)
    Drama / Komedie

    10:00

    O 10 let mladší (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:40

    Krok za krokem - Otázka důvěry (epizoda) (1997) (S06E18)
    Komedie / Rodinný

    13:00

    Ordinace v růžové zahradě - Pohoda a klídek (epizoda) (2015) (S11E31)
    Rodinný / Drama

    14:15

    Mentalista - Cennější než rubíny (epizoda) (2009) (S02E09)
    Drama / Krimi

    15:05

    Mentalista - Dokud jsi mladý (epizoda) (2009) (S02E10)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Nečekaná pravda (epizoda) (2005) (S01E17)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:35

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:30

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3809)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě - Milionová sázka (epizoda) (2020) (S15E38)
    Rodinný / Drama

    21:35

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:10

    Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)
    Akční / Dobrodružný

    00:20

    Mentalista - Cennější než rubíny (epizoda) (2009) (S02E09)
    Drama / Krimi

    01:05

    Mentalista - Dokud jsi mladý (epizoda) (2009) (S02E10)
    Drama / Krimi

    01:55

    Krok za krokem - Otázka důvěry (epizoda) (1997) (S06E18)
    Komedie / Rodinný

    02:15

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Pohoda a klídek (epizoda) (2015) (S11E31)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:20

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (S2E25)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:45

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E16)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:55

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S9E10)
    Animovaný / Akční

    07:35

    M*A*S*H - Drahý strýčku Abdule (epizoda) (1979) (S08E12)
    Komedie / Drama

    08:25

    M*A*S*H - Bitva o kapitána (epizoda) (1979) (S08E13)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Hvězdy a pruhy (epizoda) (1979) (S08E14)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcherová: Zeptej se srdce (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    12:05

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:10

    Námořní vyšetřovací služba - Hrdina z malého města (epizoda) (2005) (S02E21)
    Akční / Komedie

    13:05

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S10E15)
    Krimi / Drama

    14:00

    Jake a Tlusťoch - Už se nikdy nebudu smát (epizoda) (1989) (S02E02)
    Krimi / Drama

    14:55

    Walker, Texas Ranger - Válečná oblast (epizoda) (1995) (S03E15)
    Akční / Dobrodružný

    16:00

    Námořní vyšetřovací služba - Smrtící polibek (epizoda) (2005) (S02E22)
    Akční / Komedie

    16:50

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Slunečná - Jak se do lesa volá (epizoda) (2020) (E03)
    Komedie / Romantický

    21:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:30

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Walker, Texas Ranger - Válečná oblast (epizoda) (1995) (S03E15)
    Akční / Dobrodružný

    01:35

    Námořní vyšetřovací služba - Smrtící polibek (epizoda) (2005) (S02E22)
    Akční / Komedie

    02:30

    Jake a Tlusťoch - Už se nikdy nebudu smát (epizoda) (1989) (S02E02)
    Krimi / Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:30

  • 04:50

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Milenci a jiní vrazi (epizoda) (1984)
    Drama / Komedie

    09:45

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    10:15

    Až já budu velká (TV film) (1981)
    Drama

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Obraz (TV film) (1983)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:20

    Otec Brown - Tantalova oběť (epizoda) (2019)
    Krimi / Drama

    15:05

    Doktor Martin - Matčina péče (epizoda) (2013)
    Komedie / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Za volantem fantom (epizoda) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Osvobození (epizoda) (2010)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:35

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Columbo - Vražda, kouř a stíny (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:30

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:05

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:30

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    01:55

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:05

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    05:30

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Život savců - Býložravci (epizoda) (2002)
    Dokumentární

    09:50

    Výprava do Timbuktu (TV film) (2013)
    Dokumentární

    10:40

    Mistři stavitelé (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    11:35

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    11:40

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:10

    Ptáčata - Jana (epizoda) (2020) (S03E02)
    Dokumentární / Rodinný

    12:35

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    13:25

    Tanky v pekle bojů (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    14:20

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:05

    Poselství Jana Palacha (TV film) (2008)
    Dokumentární

    16:05

    Palachův týden (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    16:35

    Ohromující mosty (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    17:25

    Tajemná Brazílie (TV seriál) (2012) (E1)
    Dokumentární

    18:15

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak to bylo o Masopustu (epizoda) (2008)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:20

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Santorini, ostrov opředený legendami (TV film) (2013)
    Dokumentární

    20:55

    V karavanu po Slovensku - Epizoda 2 (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární

    21:25

    Barokní srdce Evropy - Rody (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární

    21:55

    23:25

    Queer - Rekord(wo)man (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    23:50

    Dětští vojáci mají novou práci (TV film) (2016)
    Dokumentární

    00:50

    Propaganda, továrna na souhlas (TV film) (2017)
    Dokumentární

    01:45

    Kus dřeva ze stromu - Smrk (epizoda) (2008) (E02)
    Dokumentární

    02:05

    Ta naše povaha česká: Devianti z pod Řípu (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:30

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    02:50

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:15

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    03:30

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    03:45

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Proč letadla padají (TV seriál) (2009) (E2)
    Dokumentární

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Pohřbeni za domem (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární / Krimi

    00:00

    01:00

    Láska z Fjordu: Letní příběh lásky (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:30

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:45

    Dívčí parta (2008)
    Komedie

    07:15

    Mentalista - Rudí býci (epizoda) (2009) (S02E07)
    Drama / Krimi

    08:00

    Mentalista - Pravá ruka Rudého Johna (epizoda) (2009) (S02E08)
    Drama / Krimi

    08:50

    Opravdové country: Má láska (2017)
    Drama / Hudební

    10:25

    Teleshopping

    10:55

    Skleněné peklo (1974)
    Katastrofický / Thriller

    13:55

    Teleshopping

    14:20

    Srdce a duše (1993)
    Fantasy / Komedie

    16:10

    Poznáš, až to přijde? (2010)
    Komedie / Romantický

    18:30

    Mstitelé (1998)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    Zilionáři (2016)
    Akční / Komedie

    21:45

    Jako malé děti (2006)
    Drama / Romantický

    00:10

    Zevlovat a prudit (2009)
    Komedie / Krimi

    01:40

    V bolestech (2013)
    Horor / Thriller

    05:30

  • 07:35

    Cool Kids - Smuteční hostina (epizoda) (2018) (E01)
    Komedie

    08:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E6)
    Komedie / Reality-TV

    09:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E5)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    12:20

    Futurama - Fry a továrna na Slurm (epizoda) (1999) (S01E13)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2005) (S17E04)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Návrat nezdárného syna (epizoda) (2005) (S17E05)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Homer kandiduje (epizoda) (2005) (S17E06)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Pomsta červených rajčátek (epizoda) (2005) (S17E07)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Alibi z Irské hospody (epizoda) (2010) (S04E06)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Nedostatečnost omluvy (epizoda) (2010) (S04E07)
    Komedie / Romantický

    15:30

    Futurama - Citové pouto (epizoda) (1999) (S02E01)
    Animovaný / Komedie

    15:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E6)
    Komedie / Reality-TV

    16:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:25

    Simpsonovi - Taliján Bob (epizoda) (2005) (S17E08)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Simpsonovské vánoční skazky (epizoda) (2005) (S17E09)
    Animovaný / Komedie

    19:20

    Simpsonovi - Čí je vlastně Homer? (epizoda) (2006) (S17E10)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Všechny cesty vedou do krimu (epizoda) (2006) (S17E11)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:25

    Teorie velkého třesku - Jednadvacetisekundové vzrušení (epizoda) (2010) (S04E08)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Komplikovanost vztahů (epizoda) (2010) (S04E09)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Maximální riziko (1996)
    Akční / Dobrodružný

    00:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E6)
    Komedie / Reality-TV

    01:05

    American Crime Story - Na útěku (epizoda) (2016) (S01E02)
    Krimi / Drama

    01:55

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E17)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E6)
    Komedie / Reality-TV

    03:45

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E17)
    Dokumentární / Reality-TV

    07:40

  • 04:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    07:25

    Everwood - Překvapení (epizoda) (2005) (S03E15)
    Drama / Rodinný

    08:35

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E10)
    Telenovela

    09:45

    Přístav - Pokoj číslo šest (epizoda) (2016) (S02E24)
    Komedie / Romantický

    10:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:50

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E11)
    Telenovela

    13:45

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E92)
    Romantický / Komedie

    14:35

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E93)
    Romantický / Komedie

    15:25

    Everwood - Městečko v horách (epizoda) (2005) (S03E16)
    Drama / Rodinný

    16:20

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E94)
    Romantický / Komedie

    17:15

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E95)
    Romantický / Komedie

    18:05

    Doktorka Quinnová - Pádící duch (epizoda) (1993) (S01E10)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Zajatec (epizoda) (1993) (S01E11)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcherová: Presumpce lásky (TV film) (2010)
    Romantický

    21:50

    Plastická chirurgie s. r. o. - Christian Troy (epizoda) (2004) (S02E02)
    Drama / Komedie

    22:45

    Modrý kód - Zdání klame (epizoda) (2020) (S04E35)
    Drama / Psychologický

    23:50

    Doktorka Quinnová - Pádící duch (epizoda) (1993) (S01E10)
    Drama / Rodinný

    00:45

    Doktorka Quinnová - Zajatec (epizoda) (1993) (S01E11)
    Drama / Rodinný

    01:35

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E119)
    Telenovela / Drama

    02:30

    Chirurgové - To nic, mami (epizoda) (2016) (S12E19)
    Drama

    03:20

    Plastická chirurgie s. r. o. - Christian Troy (epizoda) (2004) (S02E02)
    Drama / Komedie

    04:10