Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:00-06:50
    Nova Cinema
    Komedie / Mysteriózní

    Nepřekonatelný reportér se vrací, aby s pomocí dalších převleků odhalil pravdu v případu, ve kterém sám figuruje jako hlavní podezřelý.

  • poster
    06:25-07:30
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Rok po misii na Abydos Zem napadne mimozemšťan Apophis. Generál Hammond, velitel základny Cheyenne Mountain, kde je umiestená hviezdna brána, si myslí, že prišiel práve…

  • poster
    08:15-10:05
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a…

  • poster
    10:35-12:20
    Nova Cinema
    Enid (TV film) (2009)
    Drama / Životopisný

    Enid Blytonová začala svým bratrům vyprávět příběhy, které se staly únikem z bezútěšných vztahů v rodině, kterou následně otec opustil. Během učitelského působení po 1.…

  • poster
    12:45-14:45
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Cindy a Jim jsou manželé, kteří chtějí co nejrychleji založit rodinu, ale o vlastním dítěti si mohou nechat jenom zdát. Když se u jejich dveří během jedné bouřlivé noci…

  • poster
    14:45-17:50
    Nova Cinema
    Troja (2004)
    Drama / Historický

    Roku 1193 před naším letopočtem sjednotil mykénský král Agamemnón řecká království. Když však jeho bratr, spartský král Meneláos, oslavoval mír s trójskými princi…

  • poster
    17:50-20:00
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Od týmu, který přinesl trilogii Piráti z Karibiku na velké plátno, představují Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films film Princ z Persie: Písky času, epické…

  • poster
    20:00-23:15
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Život čtrnáctileté Grace tragicky poznamenala dopravní nehoda, při které byl vážně zraněn také její milovaný kůň Pilgrim. Osud dívky a zvířete jakoby byly nerozborně…

  • poster
    21:40-23:45
    ČT2
    Borsalino (1970)
    Krimi / Drama

    Film zachycuje prostředí Marseille v roce 1930, kdy osud svede dohromady dva drobné podvodníky v souboji o ženu. Spolu zfixlují koňské dostihy, což je přivede k práci…

  • poster
    23:15-01:50
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Příslušník námořní pěchoty, zbrojní seržant Thomas Highway, válečný veterán a nositel množství vyznamenání za statečnost, tráví noc ve vězení. Byl zadržen za opilost a…

  • poster
    23:45-01:35
    ČT2
    Drama / Životopisný

    Píše se rok 1985. Elektrikář a příležitostný jezdec rodea Ron Woodroof se od lékařů dozvídá, že má AIDS a že mu nezbývá více než 30 dnů života. Doktoři si s tehdy novou…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3835)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020) (E5)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Malý Sheldon - Bůček, vúdú a tajný závod (epizoda) (2017) (S01E07)
    Komedie

    12:45

    Ordinace v růžové zahradě - Proč jsi mi lhal? (epizoda) (2016) (S11E58)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Jeho myšlenky byly rudé (epizoda) (2012) (S04E16)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Levné burgundské (epizoda) (2012) (S04E17)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Na věky (epizoda) (2006) (S02E22)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3836)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Lži (epizoda) (2020) (S04E22)
    Krimi / Thriller

    21:25

    Specialisté - Klient (epizoda) (2018) (S03E12)
    Krimi / Thriller

    22:30

    Atentát - Síla myšlenky (epizoda) (2016) (E17)
    Krimi / Drama

    23:55

    Mentalista - Jeho myšlenky byly rudé (epizoda) (2012) (S04E16)
    Drama / Krimi

    00:45

    Mentalista - Levné burgundské (epizoda) (2012) (S04E17)
    Drama / Krimi

    01:40

    Dr. House - Na věky (epizoda) (2006) (S02E22)
    Drama / Mysteriózní

    02:20

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Proč jsi mi lhal? (epizoda) (2016) (S11E58)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:35

    Nad hladinou (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:15

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E13)
    Animovaný

    06:35

    Psí život (TV seriál) (1997) (E3)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - M*A*S*H - Úvodní epizoda (epizoda) (1972) (S01E01)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Na trh (epizoda) (1972) (S01E02)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Requiem pro lehkou váhu (epizoda) (1972) (S01E03)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Láska s výhodami (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S11E17)
    Krimi / Drama

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Nemám nikoho (epizoda) (1990) (S03E19)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Mstitel (epizoda) (1996) (S04E19)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Uprchlík (epizoda) (2006) (S04E02)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Partie (epizoda) (2020) (S04E46)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:25

    Walker, Texas Ranger - Mstitel (epizoda) (1996) (S04E19)
    Akční / Dobrodružný

    01:25

    Námořní vyšetřovací služba - Uprchlík (epizoda) (2006) (S04E02)
    Akční / Komedie

    02:20

    Jake a Tlusťoch - Nemám nikoho (epizoda) (1990) (S03E19)
    Krimi / Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:25

  • 04:05

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:30

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:55

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 2 (epizoda) (2016) (S01E02)
    Drama / Životopisný

    10:00

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Poldové a nemluvně - Ema (epizoda) (2020) (E07)
    Krimi / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Štěstí (TV film) (1984)
    Krátkometrážní

    14:20

    Případ mrtvého muže (1974)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - V zajetí smyslů (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Místo zločinu Ostrava - Ohrožení (epizoda) (2020) (E08)
    Krimi / Drama

    21:05

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:45

    MOST! - Epizoda 8 (epizoda) (2019) (E08)
    Komedie / Drama

    22:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:35

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:00

    Kriminalista - Osamělý král (epizoda) (2014)
    Krimi

    00:05

    Profesionálové - V obležení (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    00:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:25

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Japonsko z výšky (TV film) (2016) (E2)
    Dokumentární

    09:55

    Jak se žije (TV pořad) (1998)
    Dokumentární

    10:10

    Sex, lži & motýli (TV film) (2018)
    Dokumentární

    11:05

    Život savců - Společenský žebříček (epizoda) (2003)
    Dokumentární

    11:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:20

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:50

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:15

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1292)
    Dokumentární / Publicistický

    13:30

    Krajina v tísni (2017)
    Dokumentární

    14:25

    Vzestup a pád Concordu (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    15:10

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy - Volný pád (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Odposlouchávali jsme Hitlera (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Barokní srdce Evropy - Kostely (epizoda) (2020) (E07)
    Dokumentární

    18:45

    O skřítku Racochejlovi - Jak si pekl placku (epizoda) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Kus dřeva ze stromu - Javor (epizoda) (2008) (E07)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Lidstvo: Příběh o nás všech - New World (epizoda) (2012) (E07)
    Dokumentární / Historický

    20:50

    Vzestup a pád Concordu (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    21:40

    Borsalino (1970)
    Krimi / Drama

    23:45

    Klub poslední naděje (2013)
    Drama / Životopisný

    01:35

    Queer - Ty, robot (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    02:05

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    02:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:50

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    03:15

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    21:00

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:55

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:00

    Příběhy mužů zákona (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární / Krimi

    23:00

    Za katrem: Kriminál bez příkras (TV seriál) (2005) (S5E6)
    Dokumentární

    00:00

    Právo a pořádek - Venom (epizoda) (1998) (S09E07)
    Krimi / Drama

    01:00

    Nikdy nevěř svému zeti (TV film) (2006)
    Romantický / Komedie

    03:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:00

    Fletch žije (1989)
    Komedie / Mysteriózní

    06:50

    Méďa Béďa (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:15

    Zloba - Královna černé magie (2014)
    Fantasy / Dobrodružný

    10:05

    Teleshopping

    10:35

    Enid (TV film) (2009)
    Drama / Životopisný

    12:20

    Teleshopping

    12:45

    Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)
    Komedie / Drama

    14:45

    Troja (2004)
    Drama / Historický

    17:50

    Princ z Persie: Písky času (2010)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    Zaříkávač koní (1998)
    Drama / Romantický

    23:15

    Bojové nasazení (1986)
    Akční / Komedie

    01:50

    Loď duchů (2002)
    Horor / Mysteriózní

    03:25

    Čarodějnice (2015)
    Horor / Mysteriózní

    05:00

  • 04:25

    Pod černou vlajkou - Do boje (epizoda) (2014) (S01E05)
    Dobrodružný / Drama

    06:00

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:25

    Hvězdná brána: Děti bohů (TV film) (1997) (E1)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    07:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E8)
    Komedie / Reality-TV

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Hvězdná brána - Mezi světlem a tmou (epizoda) (1997) (S01E04)
    Akční / Dobrodružný

    10:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:05

    Futurama - Božský Bender (epizoda) (2002) (S03E20)
    Animovaný / Komedie

    12:35

    Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (epizoda) (2003) (S14E10)
    Animovaný / Komedie

    13:05

    Simpsonovi - Bart na volné noze (epizoda) (2003) (S14E11)
    Animovaný / Komedie

    13:35

    Simpsonovi - Speluji, jak nejrychleji dovedu (epizoda) (2003) (S14E12)
    Animovaný / Komedie

    14:05

    Simpsonovi - Kráska a soused (epizoda) (2003) (S14E13)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Burza (bez)cenných papírů (epizoda) (2002) (S03E21)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Hvězdná brána - První přikázání (epizoda) (1997) (S01E05)
    Akční / Dobrodružný

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Šáša míří do Washingtonu (epizoda) (2003) (S14E14)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Ředitel XXL (epizoda) (2003) (S14E15)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Vraťte mi hvězdnou oblohu (epizoda) (2003) (S14E16)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Čtyřprocentní trojka (epizoda) (2003) (S14E17)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Po hlavě - Skrytá identita (epizoda) (2020) (E04)
    Komedie

    20:50

    I Am Fighter (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Sportovní

    21:25

    Teorie velkého třesku - Metafora o vaječném sendviči (epizoda) (2013) (S06E12)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Expedice do Bakersfieldu (epizoda) (2013) (S06E13)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:15

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E8)
    Komedie / Reality-TV

    00:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:25

    American Horror Story - Dočká se pomsty (epizoda) (2015) (S05E10)
    Drama / Horor

    02:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E9)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:30

    American Horror Story - Dočká se pomsty (epizoda) (2015) (S05E10)
    Drama / Horor

    04:40

  • 04:25

    Plastická chirurgie s. r. o. - Liz Cruzová (epizoda) (2006) (S04E09)
    Drama / Komedie

    05:35

    Pohoda venkova (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:15

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E49)
    Telenovela

    07:35

    Krejzovi - Hoří, má panenko (epizoda) (2019) (S01E42)
    Komedie

    09:05

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E13)
    Romantický / Drama

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E50)
    Telenovela

    13:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E9)
    Drama / Romantický

    14:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E10)
    Drama / Romantický

    15:05

    Ranč Heartland - Thicker Than Water (epizoda) (2008) (S01E11)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E11)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E12)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktorka Quinnová - Když někoho miluješ (epizoda) (1996) (S04E15)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Ledová sprcha (epizoda) (1996) (S04E16)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Anděl strážný (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Merrill Bobolit (epizoda) (2006) (S04E10)
    Drama / Komedie

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktorka Quinnová - Když někoho miluješ (epizoda) (1996) (S04E15)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktorka Quinnová - Ledová sprcha (epizoda) (1996) (S04E16)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E157)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Chirurgové - Pootevřené dveře (epizoda) (2017) (S13E22)
    Drama

    03:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Merrill Bobolit (epizoda) (2006) (S04E10)
    Drama / Komedie

    04:50