Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:50-08:10
    ČT1
    Komedie / Romantický

    Notář Karas je nesmělý starý mládenec, který úspěšně uniká vdavekchtivým ženám a večery občas tráví ve společnosti doktora Pacovského a Ing. Čádka. Netuší, že právě oni…

  • poster
    09:00-10:45
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí.…

  • poster
    09:20-11:25
    Nova
    Komedie / Drama

    Cindy a Jim jsou manželé, kteří chtějí co nejrychleji založit rodinu, ale o vlastním dítěti si mohou nechat jenom zdát. Když se u jejich dveří během jedné bouřlivé noci…

  • poster
    10:55-13:00
    Barrandov
    Grošák (1966)
    Western

    Mateo se vrací domů z války. Cestou se zastaví v Ojo Prieto, kde se v kostele pomodlí a chystá se na poslední část cesty k usedlosti přítele Paka, kde vyrůstal. Před…

  • poster
    12:45-14:40
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Ve filmu TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK se tvůrci milované série příběhů o hračkách „Toy Story“ vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a…

  • poster
    13:50-15:55
    Nova
    Sci-Fi / Thriller

    Kevin Costner je lékař, stejně jako byla jeho nedávno tragicky zahynuvší manželka. Ta navzdory svému těhotenství odjela plnit misi Červeného kříže do divokých pralesů ve…

  • poster
    14:20-16:45
    Prima
    Komedie / Krimi

    V kupé amerického expresu se usadí dr. James Porter, který převáží z Michaga do San Fernanda šek na milion dolarů, a začte se do comicsu. - O drahocenný šek začínají…

  • poster
    14:40-16:25
    Nova Cinema
    Enid (TV film) (2009)
    Drama / Životopisný

    Enid Blytonová začala svým bratrům vyprávět příběhy, které se staly únikem z bezútěšných vztahů v rodině, kterou následně otec opustil. Během učitelského působení po 1.…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a…

  • poster
    20:00-23:05
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak…

  • poster
    20:00-23:10
    Nova Cinema
    Troja (2004)
    Drama / Historický

    Roku 1193 před naším letopočtem sjednotil mykénský král Agamemnón řecká království. Když však jeho bratr, spartský král Meneláos, oslavoval mír s trójskými princi…

  • poster
    20:00-21:50
    ČT2
    Western / Akční

    Texaský ranger na stopě obchodníků se zbraněmi... Elegán, gambler a sukničkář Paul Regret (Stuart Whitman) po neúmyslném zabití svého soka v souboji uniká před zákonem.…

  • poster
    21:00-23:10
    Barrandov
    Zelňačka (1981)
    Komedie / Sci-Fi

    Claude Ratinier a Francis Charesse, dva francouzští rolníci, žijí v oblasti zvané Le Bourbonnais šťastně svůj poklidný venkovský život, který nade vše milují, a který si…

  • poster
    21:50-00:00
    ČT2
    Drama

    Když svobodomyslný malý podvodníček Randle P. McMurphy (Jack Nicholson) přichází do státní psychiatrické nemocnice, jeho nakažlivý odpor k disciplíně otřese rutinou…

  • poster
    23:00-01:10
    Nova
    Kontraband (2012)
    Akční / Krimi

    V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho…

  • poster
    00:55-01:50
    ČT2
    Dokumentární

    Drama života a smrti uprostřed občanské války.Časosběrný dokument renomovaného slovenského režiséra Ladislava Kaboše vypráví příběh osudové lásky slovenské zdravotní…

TV program - dnes

  • 04:40

    Novashopping

    05:45

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998) (S5E4)
    Animovaný / Komedie

    06:00

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E2)
    Animovaný / Akční

    06:25

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E3)
    Animovaný / Akční

    06:50

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E19)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E1)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:40

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E2)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:05

    Modrá lucerna (TV film) (2010)
    Fantasy / Pohádka

    09:20

    Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)
    Komedie / Drama

    11:25

    Země zítřka (2015)
    Mysteriózní / Sci-Fi

    13:50

    Na křídlech vážky (2002)
    Sci-Fi / Thriller

    15:55

    Prázdniny pana Beana (2007)
    Komedie / Rodinný

    17:40

    Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)
    Dobrodružný / Fantasy

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Hudební

    22:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    23:00

    Kontraband (2012)
    Akční / Krimi

    01:10

    Prázdniny pana Beana (2007)
    Komedie / Rodinný

    02:45

    Dr. House - Euforie 2/2 (epizoda) (2006) (S02E21)
    Drama / Mysteriózní

    03:45

    Modrá lucerna (TV film) (2010)
    Fantasy / Pohádka

    04:45

  • 04:00

    Vražedné záhady slečny Fisherové - Odsouzený k smrti (epizoda) (2013) (S02E06)
    Krimi / Drama

    05:15

    Nad hladinou (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:10

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E12)
    Animovaný

    06:30

    Psí život (TV seriál) (1997) (E2)
    Animovaný / Komedie

    06:55

    M*A*S*H - Jak jde čas (epizoda) (1983) (S11E15)
    Komedie / Drama

    07:35

    M*A*S*H - M*A*S*H - Úvodní epizoda (epizoda) (1972) (S01E01)
    Komedie / Drama

    08:00

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E10)
    Dokumentární

    09:10

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:55

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:35

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    14:20

    16:45

    Miluji tě modře (2017)
    Komedie / Romantický

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Kluci z hor (2018)
    Drama / Komedie

    22:20

    Cesta bez návratu (2017)
    Drama / Thriller

    00:15

    Vražedná partie (TV film) (2016)
    Krimi / Drama

    02:05

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E10)
    Dokumentární

    03:20

    Vražedné záhady slečny Fisherové - Krev na kole (epizoda) (2013) (S02E07)
    Krimi / Drama

    04:35

  • 04:15

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:40

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Neteř (TV film) (1979)
    Komedie / Krátkometrážní

    06:50

    Dívka v modrém (1939)
    Komedie / Romantický

    08:10

    Úsměvy českého filmu (TV pořad) (1995)
    Dokumentární

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:00

    F. L. Věk - Epizoda 8 (epizoda) (1971) (E08)
    Drama / Historický

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Vápenička (TV film) (1995)
    Pohádka

    14:00

    O princi, který měl smůlu (TV film) (1989)
    Pohádka

    15:05

    V hlavní roli obhájce (TV film) (1982)
    Drama / Krimi

    16:25

    Případy detektivní kanceláře Ostrozrak - Epizoda 1 (epizoda) (2000) (E01)
    Krimi / Komedie

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:53

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Zrádci - Vstup do prázdnoty (epizoda) (2020) (E01)
    Krimi / Thriller

    21:20

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    21:50

    Kabinet Dr. Honzáka (TV pořad) (2020)
    Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Případ mrtvého muže (1974)
    Krimi / Drama

    00:10

    Endeavour - Fuga (epizoda) (2013)
    Krimi / Drama

    01:40

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:15

    13. komnata - 13. komnata Pavla Fischera (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    02:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:50

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:15

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:45

    Zkus mít vkus (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    04:05

  • 04:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:25

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    06:00

    My tři braši od muziky (TV seriál) (2000)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Zou (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Krátkometrážní

    06:20

    Zou (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Krátkometrážní

    06:30

    Sněhulák Albi (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:45

    LEGO City Dobrodružství (TV seriál) (2019)
    Animovaný

    06:55

    Mimi a Líza (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Rodinný

    07:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1292)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární / Historický

    09:45

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    10:40

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:10

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:35

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:05

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:30

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:35

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:55

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    14:25

    Kočka není pes (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:55

    Lidstvo: Příběh o nás všech - Survivors (epizoda) (2012) (E06)
    Dokumentární / Historický

    15:40

    Barokní srdce Evropy - Kostely (epizoda) (2020) (E07)
    Dokumentární

    16:10

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    16:55

    Nádherná americká města (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    17:50

    Florencie, město talentů (TV film) (2015)
    Dokumentární

    18:45

    O skřítku Racochejlovi - Jak si chtěl dělat legraci (epizoda) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Comancheros (1961)
    Western / Akční

    00:00

    Katolická církev - tíživé mlčení (TV film) (2017)
    Dokumentární

    00:55

    Krvavé písky Libye (2012)
    Dokumentární

    01:50

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:15

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    03:00

    Válečné lodě (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    03:45

    Chaplin si vydělává na živobytí (1914)
    Krátkometrážní / Komedie

    03:55

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    04:20

  • 04:45

    Kouzla přírody (TV seriál) (2010) (E3)
    Dokumentární

    05:25

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E21)
    Dokumentární

    05:55

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E16)
    Dokumentární

    06:35

    Animáček

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:05

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    10:55

    Grošák (1966)
    Western

    13:00

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:00

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    15:00

    Big Ben - Řád mravní čistoty (epizoda) (2004)
    Krimi

    17:20

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Nebezpečné vztahy - Seznamka (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    21:00

    Zelňačka (1981)
    Komedie / Sci-Fi

    23:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:10

    Právo a pořádek - Agony (epizoda) (1998) (S09E05)
    Krimi / Drama

    01:05

    Právo a pořádek - Scrambled (epizoda) (1998) (S09E06)
    Krimi / Drama

    02:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:10

    Katie Fforde: Kousek z tebe (TV film) (2012)
    Romantický

    04:40

  • 04:55

    Nahlas a naplno (2012)
    Hudební / Komedie

    07:15

    Vezmi si mě (TV film) (2010)
    Romantický

    09:00

    Babe - galantní prasátko (1995)
    Rodinný / Komedie

    10:45

    Méďa Béďa (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    12:10

    Teleshopping

    12:45

    Toy Story 3: Příběh hraček (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    14:40

    Enid (TV film) (2009)
    Drama / Životopisný

    16:25

    Jeden průšvih za druhým (TV film) (2015)
    Dobrodružný / Komedie

    18:15

    Zloba - Královna černé magie (2014)
    Fantasy / Dobrodružný

    20:00

    Troja (2004)
    Drama / Historický

    23:10

    Loď duchů (2002)
    Horor / Mysteriózní

    00:55

    Čarodějnice (2015)
    Horor / Mysteriózní

    02:20

    Šibenice (2015)
    Horor / Thriller

    03:40

    Vezmi si mě (TV film) (2010)
    Romantický

    05:00

  • 06:15

    Černá listina: Vykoupení - Kevin Jensen (epizoda) (2017) (E02)
    Akční

    07:10

    NCIS: Los Angeles - Válečné šrámy (epizoda) (2017) (S08E21)
    Krimi / Mysteriózní

    08:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:20

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E1)
    Soutěžní / Dobrodružný

    11:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    13:15

    Futurama - Pracant egyptský (epizoda) (2002) (S03E17)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Kdo chce zabít Homera? (epizoda) (2002) (S14E06)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Úča roku (epizoda) (2003) (S14E07)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Simpsonovi - Výchova dívek v Americe (epizoda) (2003) (S14E08)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Simpsonovi - Namakaná máma (epizoda) (2003) (S14E09)
    Animovaný / Komedie

    15:40

    Futurama - Božský Bender (epizoda) (2002) (S03E20)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:10

    Gulliverovy cesty (2010)
    Komedie / Dobrodružný

    17:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (epizoda) (2003) (S14E10)
    Animovaný / Komedie

    18:30

    Simpsonovi - Bart na volné noze (epizoda) (2003) (S14E11)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Simpsonovi - Speluji, jak nejrychleji dovedu (epizoda) (2003) (S14E12)
    Animovaný / Komedie

    19:30

    Simpsonovi - Kráska a soused (epizoda) (2003) (S14E13)
    Animovaný / Komedie

    19:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    X-Men: Apokalypsa (2016)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    23:05

    Narcos - Konečný pád (epizoda) (2016) (S02E10)
    Životopisný / Krimi

    00:10

    Vikingové - Okamžiky vzpomínek (epizoda) (2018) (S05E10)
    Akční / Drama

    01:20

    Pod černou vlajkou - Do boje (epizoda) (2014) (S01E05)
    Dobrodružný / Drama

    02:25

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    03:30

    NCIS: Los Angeles - Válečné šrámy (epizoda) (2017) (S08E21)
    Krimi / Mysteriózní

    04:25

  • 04:40

    Plastická chirurgie s. r. o. - Connor McNamara (epizoda) (2006) (S04E08)
    Drama / Komedie

    06:00

    Pohoda venkova (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:30

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E48)
    Telenovela

    07:30

    Krejzovi - Všechno, co jste chtěli vědět o sexu (epizoda) (2019) (S01E41)
    Komedie

    08:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    10:30

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E12)
    Romantický / Drama

    11:30

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E49)
    Telenovela

    13:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E7)
    Drama / Romantický

    14:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E8)
    Drama / Romantický

    15:00

    Ranč Heartland - Born to Run (epizoda) (2008) (S01E10)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E9)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E10)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktorka Quinnová - Změna rozhodnutí (epizoda) (1996) (S04E13)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Plechová hvězda (epizoda) (1996) (S04E14)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Linka smrti (2015)
    Thriller

    21:50

    Plastická chirurgie s. r. o. - Liz Cruzová (epizoda) (2006) (S04E09)
    Drama / Komedie

    22:50

    Doktoři - Tanec (epizoda) (2018) (S02E09)
    Drama

    23:45

    Doktorka Quinnová - Změna rozhodnutí (epizoda) (1996) (S04E13)
    Drama / Rodinný

    00:45

    Doktorka Quinnová - Plechová hvězda (epizoda) (1996) (S04E14)
    Drama / Rodinný

    01:45

    Linka smrti (2015)
    Thriller

    03:25

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E156)
    Telenovela / Drama

    04:25