Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:30-07:40
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Rok po misii na Abydos Zem napadne mimozemšťan Apophis. Generál Hammond, velitel základny Cheyenne Mountain, kde je umiestená hviezdna brána, si myslí, že prišiel práve…

  • poster
    06:45-08:30
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí.…

  • poster
    10:55-14:00
    Nova Cinema
    Troja (2004)
    Drama / Historický

    Roku 1193 před naším letopočtem sjednotil mykénský král Agamemnón řecká království. Když však jeho bratr, spartský král Meneláos, oslavoval mír s trójskými princi…

  • poster
    14:20-16:35
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Od týmu, který přinesl trilogii Piráti z Karibiku na velké plátno, představují Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films film Princ z Persie: Písky času, epické…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    V akčním snímku z blízké budoucnosti Ocelová pěst představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí…

  • poster
    22:30-00:30
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    Jen málo snímků v historii akčních filmů se může rovnat Šílenému Maxovi 2. Nabitý dobrodružstvím, rychlostí i krveprolitím vás vystřelí do světa, kde se post…

  • poster
    00:30-02:25
    Nova Cinema
    Kontraband (2012)
    Akční / Krimi

    V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho…

  • poster
    02:25-04:55
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Příslušník námořní pěchoty, zbrojní seržant Thomas Highway, válečný veterán a nositel množství vyznamenání za statečnost, tráví noc ve vězení. Byl zadržen za opilost a…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3836)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020) (E6)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Teď, nebo nikdy (epizoda) (2016) (S11E59)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Zdravé tváře (epizoda) (2012) (S04E18)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Růžové šampaňské na ledu (epizoda) (2012) (S04E19)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Kdo je tvůj táta? (epizoda) (2006) (S02E23)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3837)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě - Záplaty (epizoda) (2020) (S15E49)
    Rodinný / Drama

    21:35

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:40

    Atentát - Spravedlnost pro všechny (epizoda) (2016) (E18)
    Krimi / Drama

    00:00

    Mentalista - Zdravé tváře (epizoda) (2012) (S04E18)
    Drama / Krimi

    00:55

    Mentalista - Růžové šampaňské na ledu (epizoda) (2012) (S04E19)
    Drama / Krimi

    01:45

    Dr. House - Kdo je tvůj táta? (epizoda) (2006) (S02E23)
    Drama / Mysteriózní

    02:25

    Malý Sheldon - Bůček, vúdú a tajný závod (epizoda) (2017) (S01E07)
    Komedie

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Teď, nebo nikdy (epizoda) (2016) (S11E59)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 05:25

    Nad hladinou (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:15

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E14)
    Animovaný

    06:35

    Psí život (TV seriál) (1997) (E4)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Requiem pro lehkou váhu (epizoda) (1972) (S01E03)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Šéfchirurg kdo? (epizoda) (1972) (S01E04)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Služka (epizoda) (1972) (S01E05)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Anděl strážný (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S11E18)
    Krimi / Drama

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Probudím tě ze sna (epizoda) (1990) (S03E20)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Odznak (epizoda) (1996) (S04E20)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Z kola ven (epizoda) (2006) (S04E03)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Slunečná - Zrození nepřítele (epizoda) (2020) (E14)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Na Pavláska (TV pořad) (2020)
    Zábavný

    22:40

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Walker, Texas Ranger - Odznak (epizoda) (1996) (S04E20)
    Akční / Dobrodružný

    01:55

    Námořní vyšetřovací služba - Z kola ven (epizoda) (2006) (S04E03)
    Akční / Komedie

    02:55

    Jake a Tlusťoch - Probudím tě ze sna (epizoda) (1990) (S03E20)
    Krimi / Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:30

  • 04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - V zajetí smyslů (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    10:30

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:25

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    15:10

    Doktor Martin - Synové a milenci (epizoda) (2017)
    Komedie / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Dáma v jezeře (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Dovolená (epizoda) (2011)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Ach, ty vraždy! - Zabijáci doktorky Kalendové (epizoda) (2010)
    Krimi / Komedie

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:40

    Columbo - Columbo a vražda rockové hvězdy (epizoda) (1991)
    Krimi / Drama

    00:15

    Kabinet Dr. Honzáka (TV pořad) (2020)
    Talk-show

    01:00

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:55

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:20

    Illes Medes (2012)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Zvířata věčného sněhu (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:55

    Lidstvo: Příběh o nás všech - New World (epizoda) (2012) (E07)
    Dokumentární / Historický

    10:40

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    11:25

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    11:50

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:20

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:45

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:50

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    13:35

    Válečné lodě (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    14:20

    Živý plášť planety Země - GEODERMA (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:50

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární

    15:40

    16:35

    Únorové variace (TV film) (2008)
    Dokumentární

    17:20

    Alexej Čepička - Z vojína generálem (TV film) (2009)
    Dokumentární

    17:45

    Neznámí hrdinové (TV seriál) (2007)
    Dokumentární / Publicistický

    18:15

    Putování s párou - Do lužních lesů Moravy (epizoda) (2020) (E01)
    Dokumentární

    18:45

    18:55

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:15

    Z kraje Praděda a krále Ječmínka (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    České tajemno - Prokletá hrobka (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    21:45

    České století - Všechnu moc lidu Stalinovi (1948) (epizoda) (2013)
    Drama / Válečný

    23:00

    Dicte - Mål og Midler - del 2 (epizoda) (2014) (S02E08)
    Krimi / Drama

    23:45

    Katolická církev - tíživé mlčení (TV film) (2017)
    Dokumentární

    00:40

    Hassel - Epizoda 7 (epizoda) (2017) (S01E07)
    Krimi / Drama

    01:25

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    01:50

    Podruhé na K2 (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:15

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    02:35

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:00

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    03:15

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:35

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    23:05

    Za katrem: Kriminál bez příkras (TV seriál) (2005) (S5E7)
    Dokumentární

    00:05

    Právo a pořádek - Ramparts (epizoda) (1999) (S09E11)
    Krimi / Drama

    01:05

    Zahni, kde můžeš (2002)
    Komedie

    03:10

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:00

    Vezmi si mě (TV film) (2010)
    Romantický

    06:45

    Babe - galantní prasátko (1995)
    Rodinný / Komedie

    08:30

    Mentalista - Jeho myšlenky byly rudé (epizoda) (2012) (S04E16)
    Drama / Krimi

    09:25

    Mentalista - Levné burgundské (epizoda) (2012) (S04E17)
    Drama / Krimi

    10:20

    Teleshopping

    10:55

    Troja (2004)
    Drama / Historický

    14:00

    Teleshopping

    14:20

    Princ z Persie: Písky času (2010)
    Akční / Dobrodružný

    16:35

    Prázdniny pana Beana (2007)
    Komedie / Rodinný

    18:20

    Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)
    Dobrodružný / Fantasy

    20:00

    Ocelová pěst (2011)
    Akční / Drama

    22:30

    Šílený Max 2 - Bojovník silnic (1981)
    Sci-Fi / Akční

    00:30

    Kontraband (2012)
    Akční / Krimi

    02:25

    Bojové nasazení (1986)
    Akční / Komedie

    04:55

  • 04:40

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E9)
    Dokumentární / Reality-TV

    06:00

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:30

    Hvězdná brána: Děti bohů (TV film) (1997) (E2)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    07:40

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E9)
    Komedie / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Hvězdná brána - První přikázání (epizoda) (1997) (S01E05)
    Akční / Dobrodružný

    11:05

    Po hlavě - Skrytá identita (epizoda) (2020) (E04)
    Komedie

    11:40

    I Am Fighter (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Sportovní

    12:10

    Futurama - Burza (bez)cenných papírů (epizoda) (2002) (S03E21)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Šáša míří do Washingtonu (epizoda) (2003) (S14E14)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Ředitel XXL (epizoda) (2003) (S14E15)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Vraťte mi hvězdnou oblohu (epizoda) (2003) (S14E16)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Čtyřprocentní trojka (epizoda) (2003) (S14E17)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Metafora o vaječném sendviči (epizoda) (2013) (S06E12)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Expedice do Bakersfieldu (epizoda) (2013) (S06E13)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Liga výjimečných břídilů (epizoda) (2002) (S03E16)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Hvězdná brána - Zmrtvýchvstání (epizoda) (1997) (S01E06)
    Akční / Dobrodružný

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Cesta z maloměsta (epizoda) (2003) (S14E18)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Starý zbabělec (epizoda) (2003) (S14E19)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Zabrzděte moji ženu (epizoda) (2003) (S14E20)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Bartova válka (epizoda) (2003) (S14E21)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Teorie velkého třesku - Kripke-Cooperova inverze (epizoda) (2013) (S06E14)
    Komedie / Romantický

    20:45

    Teorie velkého třesku - Kritické dopady vyzrazení zápletky (epizoda) (2013) (S06E15)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Nesporný důkaz náklonnosti (epizoda) (2013) (S06E16)
    Komedie / Romantický

    21:40

    Teorie velkého třesku - Vytěsnění monstra (epizoda) (2013) (S06E17)
    Komedie / Romantický

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E9)
    Komedie / Reality-TV

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:50

    American Horror Story - Souboj královen (epizoda) (2016) (S05E11)
    Drama / Horor

    01:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E10)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:50

    American Horror Story - Souboj královen (epizoda) (2016) (S05E11)
    Drama / Horor

    03:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E10)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:50

  • 04:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E50)
    Telenovela

    07:35

    Krejzovi - Zloděj a veterinář (epizoda) (2019) (S01E43)
    Komedie

    09:05

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E14)
    Romantický / Drama

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E51)
    Telenovela

    13:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E11)
    Drama / Romantický

    14:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E12)
    Drama / Romantický

    15:00

    Ranč Heartland - Rising From Ashes (epizoda) (2008) (S01E12)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E13)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E14)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktorka Quinnová - Smlouva s ďáblem (epizoda) (1996) (S04E19)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Rukojmí I (epizoda) (1996) (S04E17)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Muž s velkým srdcem (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Conor McNamara 2026 (epizoda) (2006) (S04E11)
    Drama / Komedie

    22:50

    Modrý kód - Partie (epizoda) (2020) (S04E46)
    Drama / Psychologický

    00:05

    Doktorka Quinnová - Smlouva s ďáblem (epizoda) (1996) (S04E19)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktorka Quinnová - Rukojmí I (epizoda) (1996) (S04E17)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E158)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Chirurgové - Pravá podstata (epizoda) (2017) (S13E23)
    Drama

    03:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Conor McNamara 2026 (epizoda) (2006) (S04E11)
    Drama / Komedie

    04:50