Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:50-06:25
    Nova Cinema
    Šampióni (1992)
    Rodinný / Komedie

    Chlapec Gordon Bombay se v rozhodující chvíli finálového hokejového utkání strefil do tyče, tím jeho tým přišel o vítězství. Tento stresující okamžik v něm zůstává až do…

  • poster
    07:20-08:50
    FilmBox Plus
    Rodinný

    Finn je devítiletý chlapec, který žije spolu se svým tátou v malé vesnici. Jednoho dne spatří Finn podivného muže na sousední farmě. Když uslyší, jak stařec hraje na…

  • poster
    10:25-13:30
    Nova Cinema
    Drama / Fantasy

    Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval…

  • poster
    11:40-13:30
    FilmBox Plus
    Drama / Romantický

    Rodina Benjamina Steeda se nedávno přestěhovala z pohodlí domova ve Vermontu do severní části státu New York a hodlá se začlenit do ustálených poměrů ve městě Palmyra.…

  • poster
    13:30-15:20
    FilmBox Plus
    Dobrodružný

    Ve filmu Dopis pro krále se šestnáctiletý Tiuri vydává na dráhu rytíře-doručovatele poté, co dostal rozkaz od umírajícího rytíře. Musí v co největším utajení doručit…

  • poster
    13:50-15:50
    Nova Cinema
    Zpívej (2016)
    Animovaný / Muzikál

    Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou…

  • poster
    15:50-18:10
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Tématem Hrabalova slavného románu je životní dráha číšníka, později hoteliéra a nakonec cestáře v době politických zvratů první půle dvacátého století. Mnohokrát v…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jamajka - země slunce, tropických plodů, výtečného rumu a ultrarychlých sprinterů. Při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadnému pádu a naděje mnoha…

  • poster
    20:00-22:50
    Nova Cinema
    Thriller / Krimi

    Kultovní politický thriller, v němž tajná francouzská polovojenská organizace plánuje atentát na francouzského prezidenta Charlese De Gaullea, protože nesouhlasí s jeho…

  • poster
    21:00-23:14
    ČT1
    Fotograf (2015)
    Komedie / Drama

    V příběhu se vracíme k některým osudovým křižovatkám turbulentního života hlavního hrdiny (Karel Roden), člověka, který je obdařen nejedním výjimečným talentem,…

  • poster
    21:00-23:00
    FilmBox Plus
    Drama

    Mladá žena Fragancia je obviněna z pokusu o vraždu Richarda Perssona, syna majitele továrny na výrobu bot. Je zatčena a během výslechu odhaluje příběh svého nevšedního a…

  • poster
    22:50-00:50
    Nova Cinema
    Whiplash (2014)
    Drama / Hudební

    Andrew Neiman je devatenáctiletý jazzový bubeník, který sní o slávě, ale není si jistý tím, zda se jeho sny někdy naplní. Pronásledovaný neúspěšnou spisovatelskou…

  • poster
    23:30-01:00
    ČT2
    Dokumentární / Historický

    Uvidíte nemilosrdný, avšak podmanivý pohled na příběh, který všichni známe. Tentokrát se představí z nové perspektivy, z pohledu nacistů.

  • poster
    01:50-03:20
    FilmBox Plus
    Drama / Fantasy

    Rosa přijíždí do Tokya, aby se naučila umění porcování ryb od slavného Mistra Kona, nejlepšího japonského rybího šéfkuchaře. Jenže komunikace není úplně snadná, a tak se…

TV program - úterý 28.1.

  • 04:45

    Swing Parade (1946)
    Muzikál / Komedie

    06:00

    Indián (2009)
    Rodinný

    07:20

    Houslový klíč (2013)
    Rodinný

    08:50

    Čtyři děti a jeden otec VI (2012)
    Komedie / Rodinný

    10:10

    Vlčák Rain (2001)
    Rodinný / Válečný

    11:40

    Činy a sláva (2004)
    Drama / Romantický

    13:30

    Dopis pro krále (2008)
    Dobrodružný

    15:20

    Píp! (2010)
    Drama / Fantasy

    16:40

    Náklad do Afriky (2009)
    Komedie / Drama

    18:10

    Barnie a jeho mrzutosti (2001)
    Komedie / Drama

    19:30

    Válka krásek (2008)
    Komedie

    21:00

    Korunovační klenoty (2011)
    Drama

    23:00

    Návnada (2010)
    Akční / Komedie

    00:25

    Ztracený svědek (2008)
    Akční / Thriller

    01:50

    Ztichlé město (2012)
    Drama / Fantasy

    03:20

    Bez šance (2010)
    Akční / Krimi

    04:55

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3816)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Výlet s Emou (epizoda) (2020) (S04E18)
    Krimi / Thriller

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Něco na něco (epizoda) (1997) (S07E06)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Zmrtvýchvstání se nekoná (epizoda) (2016) (S11E39)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Trik s krví (epizoda) (2010) (S03E02)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Krev na jeho rukou (epizoda) (2010) (S03E03)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Bumbrlíček (epizoda) (2005) (S02E03)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3817)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě - Chci umřít (epizoda) (2020) (S15E41)
    Rodinný / Drama

    21:40

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:40

    Atentát - Smrt zbrojaře (epizoda) (2015) (E06)
    Krimi / Drama

    00:00

    Mentalista - Trik s krví (epizoda) (2010) (S03E02)
    Drama / Krimi

    00:55

    Mentalista - Krev na jeho rukou (epizoda) (2010) (S03E03)
    Drama / Krimi

    01:50

    Dr. House - Bumbrlíček (epizoda) (2005) (S02E03)
    Drama / Mysteriózní

    02:30

    Krok za krokem - Ať žijí duchové (epizoda) (1997) (S07E07)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Zmrtvýchvstání se nekoná (epizoda) (2016) (S11E39)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:20

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E12)
    Animovaný / Komedie

    06:45

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E28)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    M*A*S*H - Hlavní cena (epizoda) (1981) (S09E09)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Operace přátelství (epizoda) (1981) (S09E10)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Žádné pocení (epizoda) (1981) (S09E11)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:15

    Rosamunde Pilcherová: Ukradené léto (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S10E23)
    Krimi / Drama

    13:20

    Jake a Tlusťoch - Sněžení (epizoda) (1989) (S02E10)
    Krimi / Drama

    14:20

    Walker, Texas Ranger - Za každou cenu (epizoda) (1995) (S03E21)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Věc cti (epizoda) (2005) (S03E07)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Slunečná - Past na zloděje (epizoda) (2020) (E06)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:00

    Vůně zločinu - Válka zločinců (epizoda) (2013) (S01E07)
    Krimi / Drama

    00:10

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:05

    Walker, Texas Ranger - Za každou cenu (epizoda) (1995) (S03E21)
    Akční / Dobrodružný

    02:15

    Námořní vyšetřovací služba - Věc cti (epizoda) (2005) (S03E07)
    Akční / Komedie

    03:10

    Jake a Tlusťoch - Sněžení (epizoda) (1989) (S02E10)
    Krimi / Drama

    04:10

  • 04:45

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Comeback na Broadway (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Příběhy slavných - Holka vítr (epizoda) (2011)
    Dokumentární / Životopisný

    10:45

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Výfuk (TV film) (1981)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:15

    Zpátky se Sobotou (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Komedie

    15:05

    Doktor Martin - Šok z nového (epizoda) (2015)
    Komedie / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Vražda v jazzovém klubu (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Bytové divadlo (epizoda) (2010)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Fotograf (2015)
    Komedie / Drama

    23:14

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    23:15

    Columbo - Vražda jako autoportrét (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:45

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:15

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    04:45

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:10

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:35

    Příběhy moderní medicíny – genová terapie na prahu nové éry (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Titáni hlubin (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    09:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    10:00

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    10:25

    Lyžař (2016)
    Dokumentární / Sportovní

    11:25

    Život savců - Masožravci (epizoda) (2002)
    Dokumentární

    12:20

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:45

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    13:10

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    13:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:45

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    14:30

    Tanky v pekle bojů (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:25

    Příběhy moderní medicíny – ITP aneb když tělu schází krevní destičky (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:45

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:30

    Mistři stavitelé (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    17:25

    Poslední nomádi moře (TV film) (2016)
    Dokumentární

    18:15

    V karavanu po Slovensku - Epizoda 3 (epizoda) (2020) (E03)
    Dokumentární

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak děti pekly brambory (epizoda) (2008)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Zapomenutá Františka Plamínková (TV film) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    21:55

    Tajná akta nacistů (TV seriál) (2015) (E4)
    Dokumentární / Historický

    22:45

    Dicte - Lidenskab og Lænker - del 2 (epizoda) (2014) (S02E04)
    Krimi / Drama

    23:30

    Poslední dny Anny Frankové (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    01:00

    Hassel - Epizoda 3 (epizoda) (2017) (S01E03)
    Krimi / Drama

    01:40

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:10

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:35

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    02:50

    Ztracené adresy (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:10

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    03:35

    Folklorní výlety (TV pořad) (2013)
    Rodinný / Hudební

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Dobrý večer, Česko! (TV pořad) (2012)
    Publicistický / Talk-show

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    23:05

    Smrt pod rouškou sekty (TV seriál) (2019) (E3)
    Dokumentární / Drama

    00:05

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Zlovolnost (epizoda) (2002) (S02E06)
    Krimi / Drama

    01:05

    Láska za jiných okolností (TV film) (2009)
    Komedie / Romantický

    03:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:50

    Šampióni (1992)
    Rodinný / Komedie

    06:25

    Happy Feet 2 (2011)
    Animovaný / Komedie

    08:10

    Mentalista - Rudá ranní obloha (epizoda) (2010) (S02E23)
    Drama / Krimi

    09:00

    Mentalista - Rudá noční obloha (epizoda) (2010)
    Drama / Krimi

    09:50

    Teleshopping

    10:25

    13:30

    Teleshopping

    13:50

    Zpívej (2016)
    Animovaný / Muzikál

    15:50

    Obsluhoval jsem anglického krále (2006)
    Drama / Komedie

    18:10

    Kokosy na sněhu (1993)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Den Šakala (1973)
    Thriller / Krimi

    22:50

    Whiplash (2014)
    Drama / Hudební

    00:50

    Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová (TV film) (2014)
    Drama / Thriller

    02:25

    Volání (2014)
    Thriller

    04:30

  • 04:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E24)
    Dokumentární / Reality-TV

    07:10

    Cool Kids - Jak Margaret randila se Zodiakem (epizoda) (2018) (E09)
    Komedie

    07:40

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E14)
    Komedie / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E13)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    11:45

    I Am Fighter (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Sportovní

    12:15

    Futurama - Bájné město Atlanta (epizoda) (2000) (S02E12)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (epizoda) (2007) (S19E08)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Věčný stín Simpsonovy mysli (epizoda) (2007) (S19E09)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - E. Pluribus Wiggum (epizoda) (2008) (S19E10)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Zlatá devadesátá (epizoda) (2008) (S19E11)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Kontrolní drb o okrasné zahradě (epizoda) (2011) (S04E20)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Teorie velkého třesku - Anulování Dohody spolubydlících (epizoda) (2011) (S04E21)
    Komedie / Romantický

    15:40

    Futurama - Mafián Bender (epizoda) (2000) (S02E13)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E14)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Láska po springfieldsku (epizoda) (2008) (S19E12)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Skrytá identita (epizoda) (2008) (S19E13)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Sranda na objednávku (epizoda) (2008) (S19E14)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Není kouře bez tance (epizoda) (2008) (S19E15)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Teorie velkého třesku - Operace pakůň (epizoda) (2011) (S04E22)
    Komedie / Romantický

    20:45

    Teorie velkého třesku - Zásnubní reakce (epizoda) (2011) (S04E23)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Výměna spolubydlících (epizoda) (2011) (S04E24)
    Komedie / Romantický

    21:40

    Teorie velkého třesku - Analýza děvkovského reflexu (epizoda) (2011) (S05E01)
    Komedie / Romantický

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E14)
    Komedie / Reality-TV

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    American Crime Story - Verdikt (epizoda) (2016) (S01E10)
    Krimi / Drama

    02:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E25)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E14)
    Komedie / Reality-TV

    04:05

  • 04:00

    Plastická chirurgie s. r. o. - Oona Wentworth (epizoda) (2004) (S02E13)
    Drama / Komedie

    06:05

    Everwood - Ve čtyřech (epizoda) (2005) (S04E05)
    Drama / Rodinný

    07:20

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E22)
    Telenovela

    08:40

    Přístav - Vítání jara (epizoda) (2016) (S03E02)
    Komedie / Romantický

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E23)
    Telenovela

    13:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E116)
    Romantický / Komedie

    14:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E117)
    Romantický / Komedie

    15:05

    Everwood - Volný pád (epizoda) (2005) (S04E06)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E118)
    Romantický / Komedie

    17:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E119)
    Romantický / Komedie

    18:00

    Doktorka Quinnová - Štěstí ve hře (epizoda) (1994) (S02E18)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Život a smrt (epizoda) (1994) (S02E19)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcherová: Ve víně je láska (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Trudy Nye (epizoda) (2004) (S02E14)
    Drama / Komedie

    22:55

    Modrý kód - Láska až za hrob (epizoda) (2020) (S04E38)
    Drama / Psychologický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Štěstí ve hře (epizoda) (1994) (S02E18)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Život a smrt (epizoda) (1994) (S02E19)
    Drama / Rodinný

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E131)
    Telenovela / Drama

    03:10

    Chirurgové - Nejsem ten, kdo dělá zázraky (epizoda) (2016) (S13E03)
    Drama

    04:05