Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:05-06:00
    HBO
    8 MM (1999)
    Krimi / Mysteriózní

    Soukromý detektiv Tom Welles (Nicolas Cage) dostává svůj "velký" případ. Vdova po úctyhodném miliardáři našla v manželově sejfu 8mm amatérský film se sadistickou vraždou…

  • poster
    04:45-06:40
    Nova Cinema
    Fletch (1985)
    Komedie / Mysteriózní

    Irwin M. Fletcher, kterému nikdo neřekne jinak než Fletch, žije v Los Angeles a je novinářem zcela oddaným své profesi. Je pověstný nejen tím, že zcela opovrhuje termíny…

  • poster
    08:15-10:45
    HBO
    Drama / Válečný

    Zraněný voják Konfederace Inman (JUDE LAW) se ze strachu o bezpečí své milované Ady (NICOLE KIDMAN) vrací skrze válkou zpustošený Jih zpět na její farmu na Cold Mountain…

  • poster
    10:45-12:45
    HBO
    Akční / Dobrodružný

    Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido (Christoph Waltz) prolézá…

  • poster
    11:20-13:30
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Rodinný

    Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna…

  • poster
    12:45-14:25
    HBO
    Animovaný / Dobrodružný

    V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami ze…

  • poster
    13:55-16:15
    Nova Cinema
    Varieté (2010)
    Muzikál / Drama

    The Burlesque Lounge má dny své slávy za sebou. Tess, tanečnice v důchodu a majitelka tohoto místa, bojuje, aby udržela chátrající divadlo při životě, čelí všem druhům…

  • poster
    14:25-16:00
    HBO
    Animovaný / Dobrodružný

    V animovaném filmu od studií Disney•Pixar Hledá se Dory se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a…

  • poster
    14:40-15:55
    ČT1
    Modrý den (TV film) (1994)
    Drama / Psychologický

    Příběh mladé ženy (J. Paulová) se odehrává na sklonku války v jednom bytě po židovské majitelce (T. Fischerová), která byla nucena odjet do koncentračního tábora. Mladá…

  • poster
    15:55-17:00
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Rok po misii na Abydos Zem napadne mimozemšťan Apophis. Generál Hammond, velitel základny Cheyenne Mountain, kde je umiestená hviezdna brána, si myslí, že prišiel práve…

  • poster
    16:00-17:35
    HBO
    Stockholm (2018)
    Krimi / Drama

    Stockholm popisuje skutečné události z roku 1973, kdy byla za absurdních okolností přepadena Centrální stockholmská banka. Lars Nyström (Ethan Hawke) chce pomocí…

  • poster
    16:15-18:15
    Nova Cinema
    Šaman (1992)
    Dobrodružný / Romantický

    Doktor Robert Campbell žije už několik let na odloučeném místě v amazonské džungli v přátelské symbióze s primitivním kmenem. Věří tomu, že dlouholetý výzkum konečně…

  • poster
    17:35-19:15
    HBO
    Animovaný / Dobrodružný

    Ve filmu TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK se tvůrci milované série příběhů o hračkách „Toy Story“ vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a…

  • poster
    22:00-00:10
    HBO
    Aladin (2019)
    Dobrodružný / Rodinný

    Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich…

  • poster
    23:25-01:05
    ČT2
    Western

    Když se apačskému náčelníkovi Ulzanovi podaří utéct z indiánské rezervace San Carlos, vzbudí to v armádní jednotce patřičnou pozornost. Ulzana se skupinkou svých…

  • poster
    23:40-02:00
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Novinka režiséra Guye Ritchieho velmi osobitě a nadčasově vypráví klasický příběh formou nové akční fantasy. Když je v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se…

  • poster
    02:00-04:20
    Nova Cinema
    Mysteriózní / Horor

    Edith Cushingová (Mia Wasikowska) je na svou dobu velmi emancipovaná dívka s literárním talentem a nepěkným traumatem z dětství, s nímž se vypořádává právě psaním.…

TV program - pondělí 17.2.

  • 04:05

    8 MM (1999)
    Krimi / Mysteriózní

    06:00

    Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)
    Dobrodružný / Rodinný

    07:50

    Taková moderní rodinka - Snapped (epizoda) (2019) (S11E02)
    Komedie / Romantický

    08:15

    Návrat do Cold Mountain (2003)
    Drama / Válečný

    10:45

    Alita: Bojový Anděl (2019)
    Akční / Dobrodružný

    12:45

    Hledá se Nemo (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    14:25

    Hledá se Dory (2016)
    Animovaný / Dobrodružný

    16:00

    Stockholm (2018)
    Krimi / Drama

    17:35

    Toy Story 3: Příběh hraček (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    19:15

    Batwoman - Crisis on Infinite Earths, Part 2 (epizoda) (2019) (E09)
    Akční / Drama

    20:00

    Outsider - In the Pines, In the Pines (epizoda) (2020) (E07)
    Thriller

    21:00

    21:30

    Larry, kroť se - Insufficient Praise (epizoda) (2020) (S10E05)
    Komedie

    22:00

    Aladin (2019)
    Dobrodružný / Rodinný

    00:10

    San Andreas (2015)
    Katastrofický / Dobrodružný

    02:10

    Siberia (2018)
    Krimi / Romantický

    04:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3830)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Šamanka z džungle (epizoda) (2016) (S11E53)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Kde jen může být Carmine O´Brien? (epizoda) (2011) (S04E06)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudé probleskující světlo (epizoda) (2011) (S04E07)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Sázka na život (epizoda) (2006) (S02E17)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3831)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Pod maskou (epizoda) (2020) (S04E21)
    Krimi / Thriller

    21:25

    Specialisté - Zaostřeno (epizoda) (2018) (S03E11)
    Krimi / Thriller

    22:30

    Atentát - Šancja (epizoda) (2016) (E14)
    Krimi / Drama

    23:50

    Mentalista - Kde jen může být Carmine O´Brien? (epizoda) (2011) (S04E06)
    Drama / Krimi

    00:45

    Mentalista - Rudé probleskující světlo (epizoda) (2011) (S04E07)
    Drama / Krimi

    01:35

    Dr. House - Sázka na život (epizoda) (2006) (S02E17)
    Drama / Mysteriózní

    02:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Šamanka z džungle (epizoda) (2016) (S11E53)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:30

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E6)
    Animovaný

    06:45

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E48)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    M*A*S*H - Divoký vtipálek (epizoda) (1982) (S11E04)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Kdo ví? (epizoda) (1982) (S11E05)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Senzační zpráva (epizoda) (1982) (S11E06)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky (TV film) (2015)
    Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S11E12)
    Krimi / Drama

    13:25

    Jake a Tlusťoch - A ještě jednu na cestu (epizoda) (1990) (S03E14)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Falešný vězeň (epizoda) (1996) (S04E14)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Krvavá lázeň (epizoda) (2006) (S03E21)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Past na medvěda (epizoda) (2020) (S04E44)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:25

    Walker, Texas Ranger - Falešný vězeň (epizoda) (1996) (S04E14)
    Akční / Dobrodružný

    01:25

    Námořní vyšetřovací služba - Krvavá lázeň (epizoda) (2006) (S03E21)
    Akční / Komedie

    02:20

    Jake a Tlusťoch - A ještě jednu na cestu (epizoda) (1990) (S03E14)
    Krimi / Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:25

  • 04:15

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:40

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Zkus mít vkus (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 1 (epizoda) (2016) (S01E01)
    Drama / Životopisný

    09:45

    Alimenty (TV film) (1977)
    Krátkometrážní

    10:05

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:35

    Poldové a nemluvně - Svatopluk Ocásek (epizoda) (2020) (E06)
    Krimi / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Hovory H z Paláce K (TV pořad) (1996)
    Talk-show

    14:40

    Modrý den (TV film) (1994)
    Drama / Psychologický

    15:55

    To je vražda, napsala - Záhadný nález (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Místo zločinu Ostrava - Rituál (epizoda) (2020) (E07)
    Krimi / Drama

    21:15

    MOST! - Epizoda 7 (epizoda) (2019) (E07)
    Komedie / Drama

    21:50

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:00

    Kriminalista - Bosá princezna (epizoda) (2014)
    Krimi

    00:00

    Profesionálové - Kde končí džungle (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    00:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:15

    Sen o nejtěžší hoře světa (2008)
    Dokumentární / Dobrodružný

    05:15

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    05:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Japonsko z výšky (TV film) (2016) (E1)
    Dokumentární

    09:55

    Příběh osla v dějinách lidstva (TV film) (2017)
    Dokumentární

    10:50

    Život savců - Život na stromech (epizoda) (2003)
    Dokumentární

    11:40

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:35

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:05

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1291)
    Dokumentární / Publicistický

    13:15

    Výlet na Západ (2016)
    Dokumentární

    14:15

    Ohromující mosty (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    15:05

    16:00

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:30

    Letecké katastrofy - Tragická zkouška (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Drama

    17:15

    Záhada Hitlerovy smrti (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Barokní srdce Evropy - Zámky (epizoda) (2020) (E06)
    Dokumentární

    18:45

    O skřítku Racochejlovi - Jak našel mýdlo (epizoda) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:25

    Kus dřeva ze stromu - Buk (epizoda) (2008) (E06)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Lidstvo: Příběh o nás všech - Survivors (epizoda) (2012) (E06)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Vzestup a pád Concordu (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    21:40

    Miloš Forman: Co tě nezabije… (2009)
    Dokumentární / Životopisný

    23:25

    Ulzanův nájezd (1972)
    Western

    01:05

    Queer - Dvojí tvář Japonska III. (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    01:30

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    01:50

    Čaj pro třetího (TV pořad) (2003)
    Dokumentární / Talk-show

    02:20

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    02:45

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    03:05

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    03:25

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    21:00

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:55

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:00

    Příběhy mužů zákona (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární / Krimi

    22:55

    Za katrem: Kriminál bez příkras (TV seriál) (2005) (S5E2)
    Dokumentární

    00:00

    Právo a pořádek - Floater (epizoda) (2003) (S14E07)
    Krimi / Drama

    01:00

    Inga Lindström: Láska v Sommerlundu (TV film) (2014)
    Romantický / Drama

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:45

    Fletch (1985)
    Komedie / Mysteriózní

    06:40

    Na třetí pokus (TV film) (2018)
    Romantický

    08:25

    Na sv. Valentýna (2010)
    Romantický / Komedie

    10:45

    Teleshopping

    11:20

    Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)
    Dobrodružný / Rodinný

    13:30

    Teleshopping

    13:55

    Varieté (2010)
    Muzikál / Drama

    16:15

    Šaman (1992)
    Dobrodružný / Romantický

    18:15

    Ochránce (2005)
    Akční / Komedie

    20:00

    Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) (2014)
    Mysteriózní / Akční

    22:00

    Krásná a zvrácená (TV film) (2015)
    Krimi / Drama

    23:40

    Král Artuš: Legenda o meči (2017)
    Akční / Dobrodružný

    02:00

    Purpurový vrch (2015)
    Mysteriózní / Horor

    04:20

  • 04:05

    Černá listina: Vykoupení - Leland Bray (epizoda) (2017) (E01)
    Akční

    06:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E2)
    Komedie / Reality-TV

    07:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E3)
    Komedie / Reality-TV

    08:40

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S9E8)
    Komedie / Reality-TV

    10:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    11:50

    Futurama - Rozval Roswell (epizoda) (2001) (S03E19)
    Animovaný / Komedie

    12:20

    Simpsonovi - Zamilovaný Burns (epizoda) (2001) (S13E04)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Telecí léta (epizoda) (2001) (S13E05)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Malověrná Líza (epizoda) (2001) (S13E06)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Rozkol v rodině (epizoda) (2002) (S13E07)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    14:50

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:25

    Futurama - Dva Santové tankují super (epizoda) (2001) (S03E03)
    Animovaný / Komedie

    15:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Hvězdná brána: Děti bohů (TV film) (1997) (E1)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Sladkosti a zahořklá Marge (epizoda) (2002) (S13E08)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Sdrátovaná čelist (epizoda) (2002) (S13E09)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Napůl slušný návrh (epizoda) (2002) (S13E10)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Srdci neporučíš (epizoda) (2002) (S13E11)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Po hlavě - Dream job (epizoda) (2020)
    Komedie

    20:50

    I Am Fighter (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Sportovní

    21:25

    Teorie velkého třesku - Potenciální možnost rozchodu (epizoda) (2012) (S06E02)
    Komedie / Romantický

    21:55

    Teorie velkého třesku - Poznatek o Higgsově bosonu (epizoda) (2012) (S06E03)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:15

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E3)
    Komedie / Reality-TV

    00:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:25

    American Horror Story - Pokojová služba (epizoda) (2015) (S05E05)
    Drama / Horor

    02:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:25

    American Horror Story - Pokojová služba (epizoda) (2015) (S05E05)
    Drama / Horor

    04:25

  • 04:25

    Plastická chirurgie s. r. o. - Blu Mondae (epizoda) (2006) (S04E02)
    Drama / Komedie

    06:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E42)
    Telenovela

    07:20

    Krejzovi - Rodinná fotka (epizoda) (2019) (S01E35)
    Komedie

    08:55

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E6)
    Romantický / Drama

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E43)
    Telenovela

    13:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E156)
    Romantický / Komedie

    14:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E157)
    Romantický / Komedie

    15:00

    Ranč Heartland - Taking Chances (epizoda) (2007) (S01E04)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E158)
    Romantický / Komedie

    16:55

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E159)
    Romantický / Komedie

    17:55

    Doktorka Quinnová - Nový život (epizoda) (1995) (S04E01)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktorka Quinnová - All Stars Team (epizoda) (1995) (S04E02)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku (TV film) (2015)
    Romantický

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Monika Wilderová (epizoda) (2006) (S04E03)
    Drama / Komedie

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktorka Quinnová - Nový život (epizoda) (1995) (S04E01)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktorka Quinnová - All Stars Team (epizoda) (1995) (S04E02)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E150)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Chirurgové - Dokud to neuslyším od tebe (epizoda) (2017) (S13E17)
    Drama

    03:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Monika Wilderová (epizoda) (2006) (S04E03)
    Drama / Komedie

    04:50