Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:00-09:55
    HBO3
    Dumbo (2019)
    Rodinný / Fantasy

    Majitel cirkusu Max Medici (Danny DeVito) pověřuje bývalou hvězdu Holta Farriera (Colin Farrell) a jeho děti Milly (Nico Parker) a Joe (Finley Hobbins), aby se starali o…

  • poster
    09:55-12:00
    HBO3
    Krimi / Historický

    Vidocq (Vincent Cassel), zloděj a dobrodruh vedoucí bouřlivý život, se po velkolepém útěku z přísného vězení schovává pod rouškou obchodníka s tkaninami. Když ho…

  • poster
    10:45-12:05
    ČT2
    Na cestě (2014)
    Dokumentární

    Jak se vyrovnávají se svým handicapem? Už zdaleka nejsou oběťmi osudu, o čemž svědčí třeba existence a produkce kapely The Tap Tap. Jirka je zpěvákem ve známé kapele The…

  • poster
    13:20-15:35
    HBO3
    Životopisný / Drama

    Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným…

  • poster
    15:40-18:10
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Nastaly temné časy pro Povstání. I přes to, že "Hvězda smrti" byla zničena, imperiální jednotky vyhnaly Rebely z jejich tajné základny a pronásledovaly je po celé…

  • poster
    17:10-19:40
    HBO3
    Akční / Dobrodružný

    Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo,…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Manželé Cindy a Bob Russellovi musí kvůli náhlému onemocnění Cindina otce odjet za ním a nezbývá nic jiného, než svěřit tři děti _ středoškolačku Theu, devítiletého…

  • poster
    20:05-22:20
    Barrandov
    Western / Akční

    1870, Nové Mexiko. Frank Pierce, zbohatlý nekalými obchody, je nejzámožnějším mužem v zemi. Přesvědčuje pistolníka Lomaxe, aby zastřelil farmáře Jacksona. Pierce dostal…

  • poster
    21:20-23:55
    Nova Cinema
    Mysteriózní / Krimi

    Lev Děmidov je válečný hrdina, jeho svědomitá práce pro sovětskou tajnou policii mu zajistila postavení, dobré bydlení pro sebe i pro rodiče a krásnou ženu. Nikdo si ale…

  • poster
    22:25-01:00
    Barrandov
    Akční / Komedie

    Inspektora Rizza přezdívaného Velká noha čeká náročný případ, který se ho osobně dotýká. Někdo se totiž odvážil obvinit ho z obchodování s drogami. Aby očistil své jméno…

  • poster
    23:15-01:20
    HBO3
    Drama / Komedie

    Bývalý vyhazovač a drobný podvodníček Tony „Pysk" Vallelonga (Viggo Mortensen) má mezi newyorskými Italy pověst chlápka, který dokáže vyřešit každou šlamastyku. Slavný…

  • poster
    23:50-01:15
    ČT2
    Klec (1975)
    Drama

    Pomsta zhrzené ženy, to je rafinovanost, krutost a šílenství.Julien, bohatý majitel stavební firmy, jede po letech navštívit svou bývalou ženu. Ta bydlí v domě s velkou…

  • poster
    23:55-02:25
    Nova Cinema
    Western / Drama

    Nemilosrdně realistický pohled na americký Západ zobrazuje bývalého pistolníka a lupiče Munnyho vyrovnat se s minulostí. Již jedenáct let mlčí jeho pistole a…

TV program - pátek 28.2.

  • 04:00

    Láska je láska: Generace Q - Lapse in Judgement (epizoda) (2020) (S01E08)
    Drama

    05:00

    Autoškola pro řidičky v Saúdské Arábii (TV film) (2019)
    Dokumentární

    06:00

    Chlapec, který se stane králem (2019)
    Dobrodružný / Fantasy

    08:00

    Dumbo (2019)
    Rodinný / Fantasy

    09:55

    Vládce Paříže (2018)
    Krimi / Historický

    12:00

    Hra o trůny - Zvony (epizoda) (2019) (S08E05)
    Fantasy / Drama

    13:20

    Bohemian Rhapsody (2018)
    Životopisný / Drama

    15:35

    Odkaz - This Christmas Was Surprisingly Violent (epizoda) (2019) (S02E08)
    Dobrodružný / Drama

    16:20

    Fotbalový talent - Life Goes On (epizoda) (2019) (S02E08)
    Drama / Sportovní

    17:10

    Mission: Impossible - Fallout (2018)
    Akční / Dobrodružný

    19:40

    Hra o trůny - Železný trůn (epizoda) (2019) (S08E06)
    Fantasy / Drama

    21:00

    John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad) (2014) (S7E2)
    Komedie / Talk-show

    21:30

    The Shop: Pánský podnik (TV pořad) (2018) (S2E5)
    Talk-show

    22:00

    Work In Progress - 14 (pt. 2), 12, 11, 10 (epizoda) (2020) (S01E07)
    Komedie / Romantický

    22:30

    Britannia - Epizoda 7 (epizoda) (2019) (S02E07)
    Drama / Historický

    23:15

    Zelená kniha (2018)
    Drama / Komedie

    01:20

    Řbitov zviřátek (2019)
    Horor / Thriller

    03:00

    The Shop: Pánský podnik (TV pořad) (2018) (S2E5)
    Talk-show

    03:30

    Work In Progress - 14 (pt. 2), 12, 11, 10 (epizoda) (2020) (S01E07)
    Komedie / Romantický

    04:05

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3839)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Méně je více (epizoda) (2020) (S15E50)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    12:45

    Ordinace v růžové zahradě - Nejlepší parťák (epizoda) (2016) (S11E62)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Zrudlý klobouk (epizoda) (2012) (S04E24)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudý korálek (epizoda) (2012) (S05E01)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Hůl a schopen (epizoda) (2006) (S03E02)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3840)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Jak se zbavit nevěsty (2016)
    Komedie / Romantický

    22:00

    Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)
    Akční / Krimi

    00:05

    Mentalista - Zrudlý klobouk (epizoda) (2012) (S04E24)
    Drama / Krimi

    00:50

    Mentalista - Rudý korálek (epizoda) (2012) (S05E01)
    Drama / Krimi

    01:30

    Dr. House - Hůl a schopen (epizoda) (2006) (S03E02)
    Drama / Mysteriózní

    02:10

    Specialisté - Klient (epizoda) (2018) (S03E12)
    Krimi / Thriller

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Nejlepší parťák (epizoda) (2016) (S11E62)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:30

    Nad hladinou (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:15

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E17)
    Animovaný

    06:35

    Psí život (TV seriál) (1997) (E7)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Henry, prosím, vraťse domu (epizoda) (1972) (S01E09)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Nenávidím tajemství (epizoda) (1972) (S01E10)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Bakteriologická válka (epizoda) (1972) (S01E11)
    Komedie / Drama

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Znovunalezená láska (TV film) (2016)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S11E21)
    Krimi / Drama

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Podvedla jsi mne (epizoda) (1990) (S03E23)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - V obležení (epizoda) (1996) (S04E23)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Hon na čarodějnice (epizoda) (2006) (S04E06)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (TV pořad) (2020)
    Reality-TV

    21:45

    96 hodin: Zúčtování (2014)
    Akční / Thriller

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Walker, Texas Ranger - V obležení (epizoda) (1996) (S04E23)
    Akční / Dobrodružný

    01:55

    Námořní vyšetřovací služba - Hon na čarodějnice (epizoda) (2006) (S04E06)
    Akční / Komedie

    02:50

    Jake a Tlusťoch - Podvedla jsi mne (epizoda) (1990) (S03E23)
    Krimi / Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:30

  • 04:45

    13. komnata - 13. komnata Pavla Fischera (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Jessica za mřížemi (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Doktor Martin - Sbohem buď, lásko má (epizoda) (2017)
    Komedie / Drama

    10:35

    Vyprávěj - Lampionový průvod (epizoda) (2011)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Neobyčejné životy - Blanka Bohdanová (epizoda) (2009)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Poldové a nemluvně - Vdovská metoda (epizoda) (2020) (E08)
    Krimi / Komedie

    21:10

    13. komnata - 13. komnata Ivana Břešťáka (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    21:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:40

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    Profesionálové - Tak byl dobyt Everest (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    23:25

    Kriminalista - Osamělý král (epizoda) (2014)
    Krimi

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:25

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    02:25

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Nádherná americká města (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    09:55

    Záhady lidského těla (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    10:45

    Na cestě (2014)
    Dokumentární

    12:05

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:55

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:05

    Bitva o Okinawu v barvě (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    13:55

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    14:45

    Letecké katastrofy - Klamné zdání (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Drama

    15:30

    Florencie, město talentů (TV film) (2015)
    Dokumentární

    16:25

    Štíty království českého - Čas hojnosti (epizoda) (2008) (E07)
    Dokumentární

    16:50

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    17:00

    Sousedé (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    17:30

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    18:15

    Balkánem nahoru a dolů s Adamem Ondrou - Rumunský rekord (epizoda) (2019) (E01)
    Dokumentární

    18:45

    O skřítku Racochejlovi - Jak slavili Vánoce (epizoda) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    19:00

    Živý plášť planety Země - GEODERMA (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:25

    Vzduch je naše moře (TV seriál) (2001) (E13)
    Dokumentární / Historický

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Parťáci od přírody (TV film) (2016)
    Dokumentární

    21:00

    Jméno růže - Epizoda 8 (epizoda) (2019) (E08)
    Krimi / Drama

    22:00

    Učitel - Epizoda 7 (epizoda) (2016)
    Krimi

    23:50

    Klec (1975)
    Drama

    01:15

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární

    02:05

    Odposlouchávali jsme Hitlera (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    03:00

    03:25

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:50

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Válečný vůz (1967)
    Western / Akční

    22:20

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:25

    Policajt v Hongkongu (1975)
    Akční / Komedie

    01:00

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Růst (epizoda) (2005) (S05E01)
    Krimi / Drama

    01:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:00

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:45

  • 04:05

    Čarovný les (2014)
    Muzikál / Fantasy

    06:30

    Eastonská soukromá (TV seriál) (2009)
    Drama / Thriller

    08:15

    Mentalista - Sbohem a díky za šrámy (epizoda) (2012) (S04E22)
    Drama / Krimi

    09:10

    Mentalista - Piki, piki na hlavu (epizoda) (2012) (S04E23)
    Drama / Krimi

    10:05

    Liga spravedlivých: V pasti času (2014)
    Animovaný / Akční

    11:00

    Teleshopping

    11:35

    Tanec s vášní: Rozbal to! (2008)
    Drama / Hudební

    13:25

    Teleshopping

    13:45

    Dennis - postrach okolí (1993)
    Komedie / Rodinný

    15:40

    Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    18:10

    Strýček Buck (1989)
    Komedie / Drama

    20:00

    U nás na farmě (2004)
    Animovaný / Rodinný

    21:20

    Dítě číslo 44 (2015)
    Mysteriózní / Krimi

    23:55

    Nesmiřitelní (1992)
    Western / Drama

    02:25

    05:15

  • 04:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    05:10

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:00

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:35

    Hvězdná brána - Mezi světlem a tmou (epizoda) (1997) (S01E04)
    Akční / Dobrodružný

    07:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E12)
    Komedie / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Hvězdná brána - Jepičí život (epizoda) (1997) (S01E08)
    Akční / Dobrodružný

    11:00

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:15

    Futurama - Kam se dosud žádný fanoušek nevydal (epizoda) (2002) (S04E11)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Obtěžoval jsem anglickou královnu (epizoda) (2003) (S15E04)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Rychle a srstnatě (epizoda) (2003) (S15E05)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Krustyho zkouška z dospělosti (epizoda) (2003) (S15E06)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Patnácté Vánoce u Simpsonů (epizoda) (2003) (S15E07)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Rozepře o definitivu (epizoda) (2013) (S06E20)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Teorie velkého třesku - Alternativa zakončení (epizoda) (2013) (S06E21)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Nikdo to rád horké (epizoda) (2002) (S04E08)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Hvězdná brána - Thorovo kladivo (epizoda) (1997) (S01E09)
    Akční / Dobrodružný

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:45

    Simpsonovi - Já, robot (epizoda) (2004) (S15E09)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Tiráda americké hospodyňky (epizoda) (2004) (S15E10)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Toulky historií s Marge (epizoda) (2004) (S15E11)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Planeta opic (2001)
    Dobrodružný / Sci-Fi

    22:35

    00:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E12)
    Komedie / Reality-TV

    01:35

    American Horror Story - Kapitola druhá (epizoda) (2016) (S06E02)
    Drama / Horor

    02:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E13)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:25

    American Horror Story - Kapitola druhá (epizoda) (2016) (S06E02)
    Drama / Horor

    04:20

  • 04:25

    Plastická chirurgie s. r. o. - Reefer (epizoda) (2006) (S04E13)
    Drama / Komedie

    05:30

    Pohoda venkova (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:15

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E53)
    Telenovela

    07:35

    Krejzovi - Bez brýlí se brýle špatně hledají (epizoda) (2019) (S01E46)
    Komedie

    09:05

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E17)
    Romantický / Drama

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E54)
    Telenovela

    13:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E17)
    Drama / Romantický

    14:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E18)
    Drama / Romantický

    15:00

    Ranč Heartland - Letting Go (epizoda) (2008) (S02E02)
    Drama / Rodinný

    15:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E19)
    Drama / Romantický

    16:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E20)
    Drama / Romantický

    17:55

    Doktorka Quinnová - Žena roku (epizoda) (1996) (S04E23)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktorka Quinnová - Poslední šance (epizoda) (1996) (S04E24)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Dotek kouzla (TV film) (2016)
    Romantický / Drama

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Willy Ward (epizoda) (2006) (S04E14)
    Drama / Komedie

    22:55

    Slunečná - Rytíři hranatého stolu (epizoda) (2020) (E15)
    Komedie / Romantický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Žena roku (epizoda) (1996) (S04E23)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Poslední šance (epizoda) (1996) (S04E24)
    Drama / Rodinný

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E161)
    Telenovela / Drama

    03:15

    Zlá krev - Ta druhá (epizoda) (2017) (S01E02)
    Drama

    04:15