Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:05-09:10
    Prima ZOOM
    Vulkanická odysea (TV film) (2012)
    Dokumentární

    Podívejte se, jak záplava žhavé lávy pokryla oblast stejně velkou jako je dnešní Francie, přispěla k vyhynutí dinosaurů, a zároveň napomohla vývoji savců i vzniku úplně…

  • poster
    14:10-15:55
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Britská výzvědná služba, konkrétně její oddělení MI 7, získala v agentovi Johnny Englishovi (Rowan Atkinson) skutečně jedinečnou posilu. Snad ani James Bond, připravený…

  • poster
    15:55-17:45
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí…

  • poster
    20:00-22:40
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety. Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na…

  • poster
    23:15-00:40
    ČT2
    Čističi (2018)
    Dokumentární

    Prostřednictvím sociálních médií lze nahrát na web jakékoliv video nebo obraz. Neznamená to ale, že tam každý takový materiál také zůstane. Na tom, aby uživatelé viděli…

  • poster
    00:35-04:20
    Nova Cinema
    Vlkodlak (2010)
    Horor / Thriller

    Když je Měsíc v úplňku, legenda ožívá. Éra dětství skončila pro Lawrence Talbota (Del Toro) té noci, kdy mu zemřela matka. Ve snaze zapomenout opustil ospalé rodné…

  • poster
    01:00-03:05
    Barrandov
    Svatební zvony (TV film) (2009)
    Komedie / Drama

    Katharina se konečně dočkala! Její syn Hans se bude ženit. Když přijíždí svou lásku Nicki představit rodině, dočkají se všichni nečekaného překvapení...Katharině přijde…

TV program - úterý 3.3.

  • 06:25

    Žena na konci světa (TV seriál) (2009) (S9E6)
    Dokumentární

    06:55

    Prostoročas (TV seriál) (2016) (S2E1)
    Dokumentární

    08:05

    Vulkanická odysea (TV film) (2012)
    Dokumentární

    09:10

    V útrobách měst (TV seriál) (2012) (S2E6)
    Dokumentární

    10:10

    Extrémní přepravci (TV seriál) (2016) (E7)
    Dokumentární

    11:15

    Grandiózní vlaky (TV seriál) (2016) (S2E6)
    Dokumentární

    12:15

    Nutné k přežití (TV pořad) (2006) (S4E6)
    Dobrodružný / Dokumentární

    13:15

    Ztracené bomby studené války (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární / Historický

    14:30

    Skrytá Británie z dronu (TV seriál) (2016) (E7)
    Dokumentární

    15:40

    Sedm světů, jedna planeta - Evropa (epizoda) (2019) (E05)
    Dokumentární

    16:45

    Nelítostné království - Královrazi (epizoda) (2017) (S02E04)
    Dokumentární

    17:50

    18:55

    Zázračná planeta II - Pláně (epizoda) (2016) (E05)
    Dokumentární

    20:00

    Americká 90. léta (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Hitlerova říše: Poválečný plán (TV seriál) (2018) (E5)
    Dokumentární / Historický

    22:05

    Zvířecí instinkt Chrise Humfreye (TV seriál) (2016) (E11)
    Dokumentární

    22:35

    Zvířecí instinkt Chrise Humfreye (TV seriál) (2016) (E12)
    Dokumentární

    23:00

    Zvěrolékař v jednom kole (TV pořad) (2015) (S3E25)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:00

    Přísně tajné – havárie letadel (TV seriál) (2011) (S3E3)
    Dokumentární

    01:05

    Nejúspěšnější projekty (TV pořad) (2014) (S2E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:10

    Vyhrané a prohrané bitvy 2. světové váky (TV seriál) (2017) (E4)
    Dokumentární / Historický

    03:15

    Nacistické megastavby - Siegfriedova linie (epizoda) (2015) (S02E04)
    Dokumentární / Válečný

    04:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3841)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Reality-TV

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Malý Sheldon - Kýchnutí, trest a Sissy Spacek (epizoda) (2018) (S01E13)
    Komedie

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - V dobrým i ve zlým (epizoda) (2016) (S11E64)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Krevní msta (epizoda) (2012) (S05E04)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudý úsvit (epizoda) (2012) (S05E05)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Čáry v písku (epizoda) (2006) (S03E04)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3842)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:15

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:30

    Ordinace v růžové zahradě - Slavná operace (epizoda) (2020) (S15E51)
    Rodinný / Drama

    21:45

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:40

    Smrtonosná zbraň - Nejlepší kámoši (epizoda) (2016) (S01E03)
    Akční / Krimi

    23:35

    Mentalista - Krevní msta (epizoda) (2012) (S05E04)
    Drama / Krimi

    00:25

    Mentalista - Rudý úsvit (epizoda) (2012) (S05E05)
    Drama / Krimi

    01:15

    Dr. House - Čáry v písku (epizoda) (2006) (S03E04)
    Drama / Mysteriózní

    02:00

    Specialisté - Obracečka not (epizoda) (2018) (S03E13)
    Krimi / Thriller

    02:45

    Ordinace v růžové zahradě - Za měsíc bude pozdě (epizoda) (2016) (S11E63)
    Rodinný / Drama

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - V dobrým i ve zlým (epizoda) (2016) (S11E64)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:10

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E21)
    Animovaný

    06:30

    Psí život (TV seriál) (1997) (E11)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Rekordman (epizoda) (1973) (S01E16)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Někdy kulku uslyšíš (epizoda) (1973) (S01E17)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Drahý otče... Znovu (epizoda) (1973) (S01E18)
    Komedie / Drama

    09:15

    Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    11:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S11E23)
    Krimi / Drama

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Danny (epizoda) (1990) (S03E25)
    Krimi / Drama

    13:25

    Walker, Texas Ranger - Zázrak v Middle Creeku (epizoda) (1996) (S04E25)
    Akční / Dobrodružný

    14:25

    Námořní vyšetřovací služba - Hrdina (epizoda) (2006) (S04E08)
    Akční / Komedie

    15:25

    Z místa činu (TV pořad) (2020)
    Drama / Krimi

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Slunečná - Místní hrdina (epizoda) (2020) (E16)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Na Pavláska (TV pořad) (2020)
    Zábavný / Talk-show

    22:40

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Walker, Texas Ranger - Zázrak v Middle Creeku (epizoda) (1996) (S04E25)
    Akční / Dobrodružný

    01:55

    Námořní vyšetřovací služba - Hrdina (epizoda) (2006) (S04E08)
    Akční / Komedie

    02:55

    Jake a Tlusťoch - Danny (epizoda) (1990) (S03E25)
    Krimi / Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:30

  • 04:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Domek na pobřeží (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    10:30

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:25

    Miluji Tě (TV film) (1978)
    Komedie

    15:05

    Doktor Martin - Víra (epizoda) (2017)
    Komedie / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Tajemný rituál (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Delegace (epizoda) (2011)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Ach, ty vraždy! - Hřích profesora Sodomky (epizoda) (2010)
    Krimi / Komedie

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:40

    Columbo - Není čas na umírání (epizoda) (1992)
    Krimi / Drama

    00:10

    Kabinet Dr. Honzáka (TV pořad) (2020)
    Talk-show

    00:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:45

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:10

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:35

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:30

    Živý plášť planety Země - GEODERMA (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Parťáci od přírody (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:55

    Lidstvo: Příběh o nás všech - Treasure (epizoda) (2012) (E08)
    Dokumentární / Historický

    10:40

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    11:25

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    11:50

    Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (TV seriál) (1996)
    Dokumentární

    12:00

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:25

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:55

    Válečné lodě (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    13:40

    Letecké katastrofy - Klamné zdání (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Drama

    14:25

    Francouzská akrobacie na českých letadlech (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:50

    Záhady lidského těla (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    15:45

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    16:35

    Svět z ptačí perspektivy: Nový Zéland (TV film) (2013)
    Dokumentární

    17:30

    Putování s párou - Údolím Orlice na sever (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární

    18:00

    Fotbal: Los Ligy národů UEFA

    18:45

    Bubáci a Hastrmani (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    České tajemno - Po stopách mágů (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    21:40

    Světové války (TV seriál) (2014) (E2)
    Historický / Drama

    22:30

    Dicte - Ret og Pligt - del 1 (epizoda) (2014) (S02E09)
    Krimi / Drama

    23:15

    Čističi (2018)
    Dokumentární

    00:40

    Hassel - Epizoda 8 (epizoda) (2017) (S01E08)
    Krimi / Drama

    01:25

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    01:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:20

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:45

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    03:35

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:35

    Live Teleshopping

    11:05

    Live Teleshopping

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:35

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:40

    Láska na talíři (TV pořad) (2020)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    23:05

    Vražda jako svatební dar (TV seriál) (2018) (E2)
    Krimi / Drama

    00:05

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Proklouznutí (epizoda) (2006) (S05E11)
    Krimi / Drama

    01:00

    Svatební zvony (TV film) (2009)
    Komedie / Drama

    03:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:15

    Teleshopping

    05:45

    Babe 2: Prasátko ve městě (1998)
    Rodinný / Fantasy

    07:30

    Mentalista - Rulík zlomocný (epizoda) (2012) (S05E02)
    Drama / Krimi

    08:25

    Mentalista - Ani jeden rudý cent (epizoda) (2012) (S05E03)
    Drama / Krimi

    09:20

    Celesta ve městě (TV film) (2004)
    Komedie / Romantický

    11:05

    Teleshopping

    11:40

    Kudrnatá holka (1991)
    Rodinný / Komedie

    13:35

    Teleshopping

    14:10

    Johnny English (2003)
    Akční / Dobrodružný

    15:55

    Collateral Beauty: Druhá šance (2016)
    Romantický / Drama

    17:45

    Svátek matek (2016)
    Komedie / Drama

    20:00

    Muž z oceli (2013)
    Akční / Dobrodružný

    22:40

    Šílený Max a Dóm hromu (1985)
    Sci-Fi / Akční

    00:35

    Vlkodlak (2010)
    Horor / Thriller

    04:20

  • 06:05

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:45

    Hvězdná brána - Zmrtvýchvstání (epizoda) (1997) (S01E06)
    Akční / Dobrodružný

    07:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E14)
    Komedie / Reality-TV

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Hvězdná brána - Tantalova muka (epizoda) (1997) (S01E10)
    Akční / Dobrodružný

    11:10

    Po hlavě - Teambuilding (epizoda) (2020) (E05)
    Komedie

    11:45

    I Am Fighter (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Sportovní

    12:20

    Futurama - Jak chutná svoboda (epizoda) (2002) (S04E05)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Takoví jsme nebyli (epizoda) (2004) (S15E20)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Nepřátelé státu (epizoda) (2004) (S15E21)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Válka s molochem (epizoda) (2004) (S15E22)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2004) (S16E01)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Teorie velkého třesku - Experimenty s Protonem (epizoda) (2013) (S06E22)
    Komedie / Romantický

    15:15

    Teorie velkého třesku - Potenciál kouzla lásky (epizoda) (2013) (S06E23)
    Komedie / Romantický

    15:40

    Futurama - Zbouchnutej (epizoda) (2003) (S04E01)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Hvězdná brána - Pokrevní pouto (epizoda) (1997) (S01E11)
    Akční / Dobrodružný

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Ve válce sporáků je vše dovoleno (epizoda) (2004) (S16E02)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Noci s nepřítelem (epizoda) (2004) (S16E03)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Kamarádky na život a na smrt (epizoda) (2004) (S16E04)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Komiksák a Chlapeček (epizoda) (2004) (S16E05)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Teorie velkého třesku - Reakce na bon voyage (epizoda) (2013) (S06E24)
    Komedie / Romantický

    20:45

    Teorie velkého třesku - Důsledek absence Hofstadtera (epizoda) (2013) (S07E01)
    Komedie / Romantický

    21:15

    Teorie velkého třesku - Verifikace podvodu (epizoda) (2013) (S07E02)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Teorie velkého třesku - Egoismus lovce pokladů (epizoda) (2013) (S07E03)
    Komedie / Romantický

    22:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E14)
    Komedie / Reality-TV

    00:00

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:50

    American Horror Story - Kapitola čtvrtá (epizoda) (2016) (S06E04)
    Drama / Horor

    01:45

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E15)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:45

    American Horror Story - Kapitola čtvrtá (epizoda) (2016) (S06E04)
    Drama / Horor

    03:40

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E15)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:40

  • 06:05

    Pohoda venkova (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    07:10

    Krejzovi - Víno, ženy, zpěv (epizoda) (2019) (S01E50)
    Komedie

    08:55

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E21)
    Romantický / Drama

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E58)
    Telenovela

    13:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E25)
    Drama / Romantický

    14:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E26)
    Drama / Romantický

    15:00

    Ranč Heartland - Holding Fast (epizoda) (2008) (S02E06)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E27)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E28)
    Drama / Romantický

    17:55

    Doktorka Quinnová - Zanedbání péče (epizoda) (1996) (S05E03)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktorka Quinnová - Není všechno zlato (epizoda) (1996) (S05E04)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Navždy svoji (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Everett Poe (epizoda) (2007) (S05E03)
    Drama / Komedie

    22:55

    Modrý kód - Jen žádnou krev (epizoda) (2020) (S04E48)
    Drama / Psychologický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Zanedbání péče (epizoda) (1996) (S05E03)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Není všechno zlato (epizoda) (1996) (S05E04)
    Drama / Rodinný

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E164)
    Telenovela / Drama

    03:20

    Zlá krev - Více či méně (epizoda) (2017) (S01E04)
    Drama

    04:20