Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:00-05:55
    Nova Cinema
    Tobruk (1967)
    Válečný / Drama

    Zajatý major Donald Craig z britských pozemních sil v Severní Africe je v roce 1942 zachráněn skupinou židovských bojovníků a dopraven na velitelství plukovníka Johna…

  • poster
    08:15-09:45
    Nova Cinema
    Animovaný / Akční

    Liga spravedlivých je napadena Legií zkázy při slavnostním otevření nové centrály. Do Wizarda vstoupí jakási temná síla a Lize spravedlivých dá velkou práci, než ho…

  • poster
    10:20-12:45
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným…

  • poster
    15:45-18:15
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Luke Skywalker se vrátil na svou rodnou planetu Tatooine ve snaze zachránit svého přítele Hana Sola z pazourů zlého gangstera Jabba Hutta. Málo však Luke ví o tom, že…

  • poster
    20:00-21:40
    Nova Cinema
    Komedie / Rodinný

    Animovaná komedie Lilo a Stitch je příběh malé dívky, která se setká s nejvíce hledaným mimozemšťanem v celé galaxii. Lilo je roztomilá dívka z Havaje, která adoptuje…

  • poster
    20:10-22:25
    Barrandov
    Western

    Clay Lomax je po sedmi letech propuštěn z vězení, kde seděl za bankovní loupež. Jeho parťák ho podrazil a střelil do zad a Lomax si to s ním teď hodlá vyřídit...Po sedmi…

  • poster
    20:20-22:00
    Nova
    Pohádka

    Ještě před narozením královské dcery jedou král s královnou do zpustlé tvrze - v ní žije královnina sestra, už spoustu let odloučena od světa. Když si král vybíral ženu,…

  • poster
    21:55-01:00
    Prima
    Akční / Drama

    Jedenácté výročí útoku na newyorská Dvojčata se teroristická bojůvka operující na severu Afriky rozhodla „oslavit" útokem na americkou ambasádu v libyjském Benghází.…

  • poster
    22:00-00:05
    Nova
    Akční / Krimi

    Dokonale poladěný model. Luxusní vybavení, nablýskaná kapota a pod ní osvědčené součástky, které mu dodávají punc výjimečnosti. Tak nějak by fanoušek rychlých kol popsal…

  • poster
    22:30-01:00
    Barrandov
    Komedie / Krimi

    Neapolský policejní komisař Rizzo přezdívaný Velká noha se právě vrátil z Hong Kongu, kde se velmi razantně očistil od obvinění, že je překupníkem drog. Jenže klidu si…

  • poster
    23:50-01:20
    ČT2
    Akční / Krimi

    Alfred Heineken, jeden z nejbohatších pivních magnátů a pravděpodobně nejvlivnější muž v Holandsku, byl unesen a pouze zaplacení výkupného mu zachrání život. Dny plné…

  • poster
    01:30-03:20
    JOJ Cinema
    Drama / Horor

    Lidé se odjakživa bojí stárnutí, ovšem někteří více. Představte si, že byste si navždy mohli zachovat krásnou mladou tvář a místo vás by stárnul váš portrét. Jak tento…

  • poster
    03:20-06:35
    JOJ Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Ve filmu o přežití natočeném podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a posléze v největší dobrodružství jejich života, když…

TV program - pátek 6.3.

  • 06:55

    O(d)puštění (2012)
    Romantický / Drama

    08:35

    Příšerákovi (2017)
    Animovaný / Rodinný

    10:15

    Kluci na povel (TV film) (2014)
    Rodinný / Fantasy

    12:05

    Sladko-slaná láska (TV film) (2018)
    Komedie / Romantický

    13:40

    Můj kamarád delfín (2018)
    Akční / Komedie

    15:20

    Jdi svou cestou (2016)
    Komedie / Drama

    16:55

    Pozlátko Hollywoodu (2013)
    Komedie / Drama

    18:30

    Duchové z Nantucketu (2016)
    Dobrodružný / Rodinný

    20:15

    Robin Hood (2018)
    Akční / Dobrodružný

    22:20

    Sbal prachy a jeď (2014)
    Akční / Komedie

    00:00

    Rukojmí (2015)
    Krimi / Thriller

    01:30

    Dorian Gray (2009)
    Drama / Horor

    03:20

    Než přišla bouře (2018)
    Akční / Dobrodružný

    06:35

  • 04:45

    Novashoppig

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3844)
    Drama / Komedie

    09:40

    Ordinace v růžové zahradě - Záškolák (epizoda) (2020) (S15E52)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Docela malá naděje (epizoda) (2016) (S11E67)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Panamská rudá (epizoda) (2012) (S05E10)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rubínový náhrdelník (epizoda) (2013) (S05E11)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Syn chlapa v komatu (epizoda) (2006) (S03E07)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3845)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Jak se budí princezny (1977)
    Pohádka

    22:00

    Rychlí a zběsilí (2009)
    Akční / Krimi

    00:05

    Mentalista - Panamská rudá (epizoda) (2012) (S05E10)
    Drama / Krimi

    00:55

    Mentalista - Rubínový náhrdelník (epizoda) (2013) (S05E11)
    Drama / Krimi

    01:35

    Dr. House - Syn chlapa v komatu (epizoda) (2006) (S03E07)
    Drama / Mysteriózní

    02:20

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:50

    Ordinace v růžové zahradě - Docela malá naděje (epizoda) (2016) (S11E67)
    Rodinný / Drama

    04:50

  • 04:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:30

    Nad hladinou (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:15

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E24)
    Animovaný

    06:30

    Psí život (TV seriál) (1997) (E14)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Major Fred C. Dobbs (epizoda) (1973) (S01E22)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Příměří (epizoda) (1973) (S01E23)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Showtime (epizoda) (1973) (S01E24)
    Komedie / Drama

    09:20

    Rosamunde Pilcher: Talisman lásky (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    11:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S12E1)
    Krimi / Drama

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Něžná past (epizoda) (1990) (S04E02)
    Krimi / Drama

    13:25

    Walker, Texas Ranger - Vlastenec (epizoda) (1996) (S05E02)
    Akční / Dobrodružný

    14:25

    Námořní vyšetřovací služba - Auto zabiják (epizoda) (2006) (S04E11)
    Akční / Komedie

    15:25

    Z místa činu (TV pořad) (2020)
    Drama / Krimi

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    21:55

    13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)
    Akční / Drama

    01:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    02:00

    Walker, Texas Ranger - Vlastenec (epizoda) (1996) (S05E02)
    Akční / Dobrodružný

    03:00

    Námořní vyšetřovací služba - Auto zabiják (epizoda) (2006) (S04E11)
    Akční / Komedie

    04:00

  • 04:45

    13. komnata - 13. komnata Ivana Břešťáka (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Nehoda (epizoda) (1986)
    Drama / Komedie

    09:50

    Doktor Martin - První zoubky (epizoda) (2017)
    Komedie / Drama

    10:35

    Vyprávěj - Mácháč (epizoda) (2011)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Příběhy slavných - Šimek šoumen (epizoda) (2005)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Poldové a nemluvně - Noc s háčkem (epizoda) (2020) (E09)
    Krimi / Komedie

    21:05

    13. komnata - 13. komnata Eriky Bezdíčkové (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    21:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    Profesionálové - Když se ochladí (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    23:25

    Kriminalista - Smrt v ráji (epizoda) (2014)
    Krimi

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:00

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:25

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    04:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:30

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Nádherná americká města (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    09:50

    Záhady lidského těla (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    10:45

    Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (TV seriál) (1996)
    Dokumentární

    10:55

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    11:20

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:30

    Světové války (TV seriál) (2014) (E2)
    Historický / Drama

    12:20

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    13:10

    Barma, země tisíce pagod (TV film) (2014)
    Dokumentární

    14:00

    Štíty království českého - Co všechno hrad byl (epizoda) (2008) (E08)
    Dokumentární

    14:30

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    15:15

    Balkánem nahoru a dolů s Adamem Ondrou - Festival v Bosně (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární

    15:45

    Tenis: Slovensko - Česko

    19:05

    Francouzská akrobacie na českých letadlech (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:35

    Vzduch je naše moře (TV seriál) (2001) (E15)
    Dokumentární / Historický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Afrika - Kalahari (epizoda) (2013) (E01)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:00

    Medicejové - Staré účty (epizoda) (2018) (S02E01)
    Drama / Životopisný

    22:00

    Učitel - Epizoda 9 (epizoda) (2016)
    Krimi

    23:50

    Únos Freddy Heinekena (2015)
    Akční / Krimi

    01:20

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    02:10

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:40

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:50

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    03:45

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:35

    Live Teleshopping

    11:05

    Live Teleshopping

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:35

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:40

    Mezi námi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Vyrovnávání účtů (1971)
    Western

    22:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:30

    Policajt v Africe (1978)
    Komedie / Krimi

    01:00

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Rispéto (epizoda) (2011) (S10E01)
    Krimi / Drama

    02:00

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:15

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:45

  • 04:00

    Tobruk (1967)
    Válečný / Drama

    05:55

    Teleshopping

    06:30

    Mentalista - Rudý západ (epizoda) (2012) (S05E08)
    Drama / Krimi

    07:20

    Mentalista - Špatná volba (epizoda) (2012) (S05E09)
    Drama / Krimi

    08:15

    Liga spravedlivých vs Mladí Titáni (2016)
    Animovaný / Akční

    09:45

    Teleshopping

    10:20

    Až tak moc tě nežere (2009)
    Komedie / Drama

    12:45

    Teleshopping

    13:15

    Minipořad - Zálohujeme plastové lahve

    13:20

    Andělská tvář (2001)
    Drama / Romantický

    15:45

    Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    18:15

    Samé štěstí (1991)
    Komedie / Krimi

    20:00

    Lilo & Stitch (2002)
    Komedie / Rodinný

    21:40

    Komici (2009)
    Komedie / Drama

    00:30

    Román pro muže (2010)
    Komedie / Drama

    02:20

    04:50

  • 04:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E17)
    Dokumentární / Reality-TV

    05:05

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:00

    Vůně barev (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:40

    Hvězdná brána - Thorovo kladivo (epizoda) (1997) (S01E09)
    Akční / Dobrodružný

    07:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E17)
    Komedie / Reality-TV

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Hvězdná brána - Hathor (epizoda) (1997) (S01E13)
    Akční / Dobrodružný

    11:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:20

    Futurama - Leela běží o životy (epizoda) (2003) (S04E09)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Svatby podle Homera (epizoda) (2005) (S16E10)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Za jasného dne neuvidím svou sestru (epizoda) (2005) (S16E11)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Čínskej nášup (epizoda) (2005) (S16E12)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Mobilní Homer (epizoda) (2005) (S16E13)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Teorie velkého třesku - Ozvěny romance (epizoda) (2013) (S07E06)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Teorie velkého třesku - Výměna protonů (epizoda) (2013) (S07E07)
    Komedie / Romantický

    15:40

    Futurama - Fryův smysl života (epizoda) (2003) (S04E10)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Hvězdná brána - Singularita (epizoda) (1997) (S01E14)
    Akční / Dobrodružný

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Vypráskaný práskač (epizoda) (2005) (S16E14)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Futu-drama (epizoda) (2005) (S16E15)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Kdo se bojí pokrývače? (epizoda) (2005) (S16E16)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Požírač srdcí (epizoda) (2005) (S16E17)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Armagedon v Los Angeles (2014)
    Akční / Katastrofický

    22:10

    Hybrid (TV film) (2007)
    Sci-Fi / Thriller

    00:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E17)
    Komedie / Reality-TV

    01:00

    American Horror Story - Kapitola sedmá (epizoda) (2016) (S06E07)
    Drama / Horor

    01:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E18)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:50

    American Horror Story - Kapitola sedmá (epizoda) (2016) (S06E07)
    Drama / Horor

    03:40

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E18)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:40

  • 04:05

    Plastická chirurgie s. r. o. - Chaz Darling (epizoda) (2007) (S05E05)
    Drama / Komedie

    05:10

    Pohoda venkova (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E60)
    Telenovela

    07:20

    Krejzovi - Klec nám spadla (epizoda) (2019) (S01E53)
    Komedie

    08:55

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E24)
    Romantický / Drama

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E61)
    Telenovela

    13:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E31)
    Drama / Romantický

    14:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E32)
    Drama / Romantický

    15:00

    Ranč Heartland - Showdown! (epizoda) (2008) (S02E09)
    Drama / Rodinný

    15:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E33)
    Drama / Romantický

    16:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E34)
    Drama / Romantický

    17:55

    Doktorka Quinnová - Legenda (epizoda) (1996) (S05E09)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktorka Quinnová - Tornádo (epizoda) (1996) (S05E10)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí (TV film) (2018)
    Drama / Romantický

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Damien Sands (epizoda) (2007) (S05E06)
    Drama / Komedie

    22:50

    Slunečná - Strážným andělem proti své vůli (epizoda) (2020) (E17)
    Komedie / Romantický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Legenda (epizoda) (1996) (S05E09)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Tornádo (epizoda) (1996) (S05E10)
    Drama / Rodinný

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E167)
    Telenovela / Drama

    03:10

    Zlá krev - Zavržená (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama

    04:10