Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:45-07:40
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Adam se narodil v protiatomovém krytu, který si jeho rodiče - geniální, leč mírně paranoidní vědec Clavin Webber a matka, vzorná hospodyňka Helen - vystrašení studenou…

  • poster
    07:40-10:25
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Akční

    V tomto dobrodružném a velkolepém pokračování filmového hitu z roku 2003, které vzniklo opět pod vedením producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Gorea Verbinskiho, je…

  • poster
    10:55-13:05
    Nova Cinema
    Auta (2006)
    Animovaný / Komedie

    Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u…

  • poster
    13:30-14:25
    ČT2
    Dokumentární

    Změníme naše chování, abychom přežili? Nebo setrváme ve světě, kterému vládne univerzální egoismus? Příběh bývalého burzovního obchodníka.Bylo mu třicet, neměl žádné…

  • poster
    13:40-15:50
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Poté, co v komedii Tenkrát na východě zkrotili Divoký západ, jsou Chon Wang (Jackie Chan) a Roy OBannon (Owen Wilson) zpět v akci. Tentokrát si vyřizují účty v prostředí…

  • poster
    14:25-15:15
    ČT2
    Dokumentární / Životopisný

    Úchvatný portrét posledního žijícího žalobce norimberských procesů, který nadále pokračuje ve svém celoživotním boji za právo a mír... Poté, co krátce po osvobození…

  • poster
    14:40-15:55
    ČT1
    Čestné kolo (TV film) (1973)
    Sportovní

    Spisovatele Otu Pavla známe jako autora řady nezapomenutelných próz. Televizní film Čestné kolo scenáristy Jindřicha Fairaizla a režiséra Antonína Moskalyka čerpá z…

  • poster
    15:50-18:10
    Nova Cinema
    Krimi / Komedie

    Uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas a Danny Ocean má nový plán. Sice není z jeho hlavy, ale co se dá dělat, když…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jeden muž už před lety dokázal, že je na něj spolehnutí a že raději…

  • poster
    20:00-22:35
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Pro záchranu svého muže vsadila všechno, co mohla teroristům nabídnout. Když je unesen Američan pracující v Jižní Americe najímá jeho manželka speciálního agenta přes…

  • poster
    21:45-23:15
    ČT2
    Válečný / Drama

    Dva studenti West Coast University Arian (Derek Luke) a Ernest (Michael Pena), se rozhodli, že uposlechnou výzvu svého idealistického profesora, doktora Malleyho (Robert…

  • poster
    22:35-00:20
    Nova Cinema
    Horor / Sci-Fi

    Země mrtvých George A. Romera je dlouho očekávaným návratem zakladatele žánru zombie hororu k jeho kořenům. Muž, který před 35 lety hororovým fanouškům naservíroval…

  • poster
    23:05-00:25
    ČT art
    Vynes na horu svoj hrob (TV film) (1979)
    Drama / Psychologický

    Kdo chce zdolat nejvyšší horu, musí být připraven, že ona zdolá jeho. Slovenský televizní film na motivy skutečných událostí.Himálajská hora Makalu, nacházející se v…

  • poster
    00:20-02:30
    Nova Cinema
    Blade (1998)
    Akční / Fantasy

    Síla nesmrtelnosti... duše člověka... srdce hrdiny! Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému…

  • poster
    02:30-04:40
    Nova Cinema
    Psychologický / Thriller

    Susan Morrow (Amy Adams) má všechno, po čem vždy toužila, a přesto se ocitla v životní pasti. Kurátorka galerie moderního umění se snaží svou vnitřní prázdnotu zaplňovat…

TV program - pondělí 9.3.

  • 04:00

    proStory (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:25

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    04:55

    Španělská čítanka (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    05:00

    Události v kultuře (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    20:00

    Události v kultuře (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    20:18

    Nejkrásnější památky světa (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    20:20

    Tři tenoři - zrození legendy (TV film) (2015)
    Dokumentární / Hudební

    21:40

    Belcanto – tenoři z dědečkova gramofonu (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární / Hudební

    22:40

    Tajnosti slavných obrazů - François Clouet (epizoda) (2015)
    Dokumentární

    23:05

    Vynes na horu svoj hrob (TV film) (1979)
    Drama / Psychologický

    00:25

    Průvodce výtvarným územím - Jiří Příhoda (epizoda) (2020) (E03)
    Dokumentární

    00:55

    Příběhy českého jazzu - Odchody a návrat Karla Krautgartnera (epizoda) (2020) (E09)
    Dokumentární / Hudební

    01:20

    ArtZóna (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:15

    Ladí neladí (TV pořad) (2002)
    Hudební

    03:10

    Kultura.cz (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Publicistický

    03:35

    ...a tuhle znáte? (TV pořad) (2003)
    Hudební

    04:00

  • 04:15

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3845)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    12:55

    Ordinace v růžové zahradě - Končím s tebou (epizoda) (2016) (S11E68)
    Rodinný / Drama

    14:10

    Mentalista - Rudé autíčko (epizoda) (2013) (S05E12)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudá stodola (epizoda) (2013) (S05E13)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Plácni krtka (epizoda) (2006) (S03E08)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3846)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Domove, sladký domove (epizoda) (2020) (S04E24)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Žádostivost (epizoda) (2018) (S03E14)
    Krimi / Thriller

    22:25

    Smrtonosná zbraň - Rozlitý mlíko (epizoda) (2016) (S01E05)
    Akční / Krimi

    23:20

    Mentalista - Rudé autíčko (epizoda) (2013) (S05E12)
    Drama / Krimi

    00:10

    Mentalista - Rudá stodola (epizoda) (2013) (S05E13)
    Drama / Krimi

    01:05

    Dr. House - Plácni krtka (epizoda) (2006) (S03E08)
    Drama / Mysteriózní

    01:45

    02:05

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    02:30

    Kolotoč (TV pořad) (1996)
    Soutěžní

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Končím s tebou (epizoda) (2016) (S11E68)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:00

    Vražedné záhady slečny Fisherové - Vražda v rádiu (epizoda) (2013) (S02E11)
    Krimi / Drama

    05:20

    Nad hladinou (TV pořad) (2019)
    Dokumentární

    06:05

    Max Steel (TV seriál) (2001) (E1)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Psí život (TV seriál) (1997) (E17)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Radarova zpráva (epizoda) (1973) (S02E03)
    Komedie / Drama

    08:10

    M*A*S*H - Pro dobro kolektivu (epizoda) (1973) (S02E04)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Dr. Pierce a Mr. Hyde (epizoda) (1973) (S02E05)
    Komedie / Drama

    09:20

    Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí (TV film) (2018)
    Drama / Romantický

    11:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S12E2)
    Krimi / Drama

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Přesně jako ty (epizoda) (1990) (S04E03)
    Krimi / Drama

    13:25

    Walker, Texas Ranger - Ghost Rider (epizoda) (1996) (S05E03)
    Akční / Dobrodružný

    14:25

    Námořní vyšetřovací služba - Podezření (epizoda) (2007) (S04E12)
    Akční / Komedie

    15:25

    Z místa činu (TV pořad) (2020)
    Drama / Krimi

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Omluva přijata (epizoda) (2020) (S04E50)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Walker, Texas Ranger - Ghost Rider (epizoda) (1996) (S05E03)
    Akční / Dobrodružný

    01:30

    Námořní vyšetřovací služba - Podezření (epizoda) (2007) (S04E12)
    Akční / Komedie

    02:30

    Jake a Tlusťoch - Přesně jako ty (epizoda) (1990) (S04E03)
    Krimi / Drama

    03:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:35

  • 04:25

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:40

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:05

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 4 (epizoda) (2016) (S01E04)
    Drama / Životopisný

    10:00

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Poldové a nemluvně - Noc s háčkem (epizoda) (2020) (E09)
    Krimi / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Soud pana Havleny (TV film) (1980)
    Drama

    14:40

    Čestné kolo (TV film) (1973)
    Sportovní

    15:55

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Místo zločinu Ostrava - Kyselina (epizoda) (2020) (E10)
    Krimi / Drama

    21:05

    Sestřičky - Epizoda 1 (epizoda) (2020) (E01)
    Dokumentární

    21:45

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:25

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:55

    Profesionálové - Když se ochladí (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:15

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:30

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Toskánsko, magická část Itálie (TV film) (2014)
    Dokumentární

    09:55

    Návrat lvího krále (TV film) (2014)
    Dokumentární

    10:45

    Život ve vzduchu (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární

    11:35

    Koněspřežka jede ! (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:50

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:20

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:45

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:15

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1294)
    Dokumentární / Publicistický

    13:30

    Revoluce v myšlení - altruismus (TV film) (2016)
    Dokumentární

    14:25

    Ben Ferencz, žalobce zla (2018)
    Dokumentární / Životopisný

    15:15

    Svět z ptačí perspektivy: Nový Zéland (TV film) (2013)
    Dokumentární

    16:10

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:40

    Letecké katastrofy - Nezdařený průlet (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Obří opravny (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    18:15

    Barokní srdce Evropy - Města (epizoda) (2020) (E09)
    Dokumentární

    18:45

    Bubáci a Hastrmani (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Kus dřeva ze stromu - Lípa (epizoda) (2008) (E09)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Lidstvo: Příběh o nás všech - Pioneers (epizoda) (2012) (E09)
    Dokumentární / Historický

    20:55

    Obří opravny (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    21:45

    Hrdinové a zbabělci (2007)
    Válečný / Drama

    23:15

    Reportér (2012)
    Thriller

    01:00

    Queer - David z farmy (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    01:25

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    01:45

    Návraty k divočině - Národní park Malá Fatra (epizoda) (2011)
    Dokumentární

    02:10

    Hádání o přírodě (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    02:25

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:50

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    03:05

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:25

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    03:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:35

    Live Teleshopping

    11:05

    Live Teleshopping

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:35

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:40

    Láska na talíři (TV pořad) (2020)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:10

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Příběhy mužů zákona (TV seriál) (2018) (E5)
    Dokumentární / Krimi

    23:05

    Vražda jako svatební dar (TV seriál) (2018) (E4)
    Krimi / Drama

    00:05

    Zákon a pořádek: Spojené království - Care (epizoda) (2009) (S01E01)
    Krimi / Drama

    01:05

    Inga Lindström: Léto v Norrsundě (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    03:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:15

    Teleshopping

    05:45

    Dožeň, co se dá! (1999)
    Komedie / Drama

    07:40

    Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)
    Dobrodružný / Akční

    10:25

    Teleshopping

    10:55

    Auta (2006)
    Animovaný / Komedie

    13:05

    Teleshopping

    13:40

    Rytíři ze Šanghaje (2003)
    Akční / Dobrodružný

    15:50

    Dannyho parťáci 2 (2004)
    Krimi / Komedie

    18:10

    Johnny English se vrací (2011)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Životní zkouška (2000)
    Akční / Drama

    22:35

    Země mrtvých (2005)
    Horor / Sci-Fi

    00:20

    Blade (1998)
    Akční / Fantasy

    02:30

    Noční zvířata (2016)
    Psychologický / Thriller

    04:40

  • 04:50

    Černá listina: Vykoupení - Whitehall (epizoda) (2017) (E07)
    Akční

    06:00

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:30

    Hvězdná brána - Tantalova muka (epizoda) (1997) (S01E10)
    Akční / Dobrodružný

    07:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E18)
    Komedie / Reality-TV

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Hvězdná brána - Singularita (epizoda) (1997) (S01E14)
    Akční / Dobrodružný

    10:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - Krabice do neznáma (epizoda) (2003) (S04E15)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Ohňostroj oddanosti (epizoda) (2005) (S17E01)
    Animovaný / Komedie

    13:05

    Simpsonovi - Děvče, které spalo příliš málo (epizoda) (2005) (S17E02)
    Animovaný / Komedie

    13:35

    Simpsonovi - Milhouse z písku a mlhy (epizoda) (2005) (S17E03)
    Animovaný / Komedie

    14:05

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2005) (S17E04)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:10

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Tři sta babek (epizoda) (2003) (S04E16)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Hvězdná brána - Cor-Ai (epizoda) (1998) (S01E15)
    Akční / Dobrodružný

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Návrat nezdárného syna (epizoda) (2005) (S17E05)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Homer kandiduje (epizoda) (2005) (S17E06)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Pomsta červených rajčátek (epizoda) (2005) (S17E07)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Taliján Bob (epizoda) (2005) (S17E08)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Po hlavě - Rande naslepo (epizoda) (2020) (E06)
    Komedie

    20:50

    I Am Fighter (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Sportovní

    21:25

    Teorie velkého třesku - Simulace svědění mozku (epizoda) (2013) (S07E08)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Anulace na Den díkůvzdání (epizoda) (2013) (S07E09)
    Komedie / Romantický

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:00

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:10

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E18)
    Komedie / Reality-TV

    00:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:10

    American Horror Story - Kapitola osmá (epizoda) (2016) (S06E08)
    Drama / Horor

    02:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E19)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:05

    American Horror Story - Kapitola osmá (epizoda) (2016) (S06E08)
    Drama / Horor

    04:05

  • 04:50

    Plastická chirurgie s. r. o. - Duke Collins (epizoda) (2007) (S05E08)
    Drama / Komedie

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:15

    Krejzovi - Obranná reakce (epizoda) (2019) (S01E56)
    Komedie

    08:55

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E27)
    Romantický / Drama

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E64)
    Telenovela

    13:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E37)
    Drama / Romantický

    14:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E38)
    Drama / Romantický

    14:55

    Ranč Heartland - Divorce Horse (epizoda) (2009) (S02E12)
    Drama / Rodinný

    15:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E39)
    Drama / Romantický

    16:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E40)
    Drama / Romantický

    17:55

    Doktorka Quinnová - Koncert na rozloučenou (epizoda) (1997) (S05E15)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktorka Quinnová - Smrtelná nemoc (epizoda) (1997) (S05E16)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví (TV film) (2018)
    Drama / Romantický

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Rachel Ben Natan (epizoda) (2008) (S05E09)
    Drama / Komedie

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktorka Quinnová - Koncert na rozloučenou (epizoda) (1997) (S05E15)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktorka Quinnová - Smrtelná nemoc (epizoda) (1997) (S05E16)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E170)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Zlá krev - Zbytečné nepřátelství (epizoda) (2017) (S01E08)
    Drama

    04:20