Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:55-10:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Akční

    V pokračování filmu PIRÁTI Z KARIBIKU: TRUHLA MRTVÉHO MUŽE, který v roce 2006 lámal rekordy, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou …

  • poster
    11:30-13:20
    Nova Cinema
    Auta 2 (2011)
    Animovaný / Sportovní

    Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel, jedinečný odtahový vůz Burák, se dostanou na úžasná místa, když je jejich cesta zavede za moře. Tam budou soutěžit ve…

  • poster
    14:30-15:50
    ČT1
    Začalo to karafiátem (TV film) (1981)
    Komedie / Drama

    Spořádaná a věrná manželka Miluška si při oslavě pětatřicátých narozenin uvědomí, že svého manžela přestává zajímat. Na radu tří přítelkyň se snaží vzbudit jeho…

  • poster
    16:05-18:20
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    Danny Ocean (George Clooney) a jeho parta by se k návratu k tomu, co jim jde nejlépe, odhodlali jen z jednoho jediného důvodu – kdyby byl v ohrožení jeden z nich. Když…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze.

  • poster
    22:10-00:20
    ČT2
    Akční / Komedie

    Po návratu z vězení Jake Blues s bratrem Elwoodem navštíví dům, v němž byli kdysi vychováni jeptiškami. Tady stojí před jasným rozhodnutím: na to, aby sehnali 5000…

  • poster
    22:15-23:55
    Nova Cinema
    Horor / Thriller

    Novomanželé Jamie a Lisa Ashenovi si vybudovali nový život daleko od svého rodného města Ravens Fair v ospalém, skoro zapomenutém místě, kde je pozdě v noci slyšet…

  • poster
    22:45-00:15
    ČT art
    Chodník cez Dunaj (TV film) (1989)
    Drama

    Blíží se Mikuláš roku 1939. Již to bude téměř rok, co se Československo rozdělilo na Protektorát Čechy a Morava a na samostatnou Slovenskou republiku. Nerozvážný a…

  • poster
    23:55-02:00
    Nova Cinema
    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    Když Blade (Wesley Snipes) v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera (Kris Kristofferson) měl za to, že je mrtvý. Došlo však ještě k něčemu daleko…

  • poster
    02:00-04:50
    Nova Cinema
    Počátek (2010)
    Thriller / Mysteriózní

    Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl…

TV program - pondělí 16.3.

  • 04:30

    Terra musica (TV pořad) (2009)
    Hudební

    20:00

    Juan Diego Flórez zpívá Mozartovy árie (koncert) (2017)
    Hudební

    21:15

    Belcanto – tenoři z dědečkova gramofonu (TV film) (2017) (E2)
    Dokumentární / Hudební

    22:15

    Tajnosti slavných obrazů - Paul Gauguin (epizoda) (2016)
    Dokumentární

    22:45

    Chodník cez Dunaj (TV film) (1989)
    Drama

    00:15

    Třistatřicettři (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    01:10

    Camille Pissarro (TV film) (2017)
    Dokumentární / Životopisný

    02:05

    Průvodce výtvarným územím - Vendula Chalánková (epizoda) (2020) (E04)
    Dokumentární

    02:30

    Příběhy českého jazzu - Češi za oceánem (epizoda) (2020) (E10)
    Dokumentární / Hudební

    03:00

    ArtZóna (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:50

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:40

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3850)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Dárek na rozloučenou (epizoda) (2016) (S11E73)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Pravidla Rudého Johna (epizoda) (2013) (S05E22)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Pouštní růže (epizoda) (2013) (S06E01)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Jehla v kupce sena (epizoda) (2007) (S03E13)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3851)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - V přímém přenosu (epizoda) (2020) (S04E25)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Duel (epizoda) (2018) (S03E15)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Smrtonosná zbraň - Malý svědek (epizoda) (2016) (S01E08)
    Akční / Krimi

    23:15

    Mentalista - Pravidla Rudého Johna (epizoda) (2013) (S05E22)
    Drama / Krimi

    00:10

    Mentalista - Pouštní růže (epizoda) (2013) (S06E01)
    Drama / Krimi

    01:00

    Dr. House - Jehla v kupce sena (epizoda) (2007) (S03E13)
    Drama / Mysteriózní

    02:00

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    02:25

    Kolotoč (TV pořad) (1996)
    Soutěžní

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Dárek na rozloučenou (epizoda) (2016) (S11E73)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 05:05

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Max Steel (TV seriál) (2001) (E8)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Psí život (TV seriál) (1997) (E24)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Zamilovaný Henry (epizoda) (1974) (S02E16)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Vše pro boty (epizoda) (1974) (S02E17)
    Komedie / Drama

    08:45

    M*A*S*H - Operace Nos (epizoda) (1974) (S02E18)
    Komedie / Drama

    09:20

    Z místa činu (TV pořad) (2020)
    Drama / Krimi

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Nevěsta mého bratra (TV film) (2019)
    Drama / Romantický

    12:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S12E7)
    Krimi / Drama

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Noc a den (epizoda) (1990) (S04E08)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Tichý výkřik (epizoda) (1996) (S05E08)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Kostlivci (epizoda) (2007) (S04E17)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Každý o naději nestojí (epizoda) (2020) (S04E52)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Walker, Texas Ranger - Tichý výkřik (epizoda) (1996) (S05E08)
    Akční / Dobrodružný

    01:30

    Námořní vyšetřovací služba - Kostlivci (epizoda) (2007) (S04E17)
    Akční / Komedie

    02:25

    Jake a Tlusťoch - Noc a den (epizoda) (1990) (S04E08)
    Krimi / Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:35

  • 04:20

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:45

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 5 (epizoda) (2016) (S01E05)
    Drama / Životopisný

    09:55

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Poldové a nemluvně - Únos jako řemen (epizoda) (2020) (E10)
    Krimi / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    13. komnata - 13. komnata Aťky Janouškové (epizoda) (2015)
    Dokumentární / Životopisný

    14:30

    Začalo to karafiátem (TV film) (1981)
    Komedie / Drama

    15:50

    To je vražda, napsala - Jedno tělo navíc (epizoda) (1986)
    Drama / Komedie

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Místo zločinu Ostrava - Všechny barvy léta (epizoda) (2020) (E11)
    Krimi / Drama

    21:05

    Sestřičky - Epizoda 2 (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární

    21:45

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Kriminalista - Popel popelu (epizoda) (2016)
    Krimi

    23:30

    Profesionálové - Kuželky (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    00:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:35

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    05:05

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    05:20

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    05:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    UčíTelka (TV pořad) (2020)
    Naučný / Rodinný

    12:00

    Tygr zvaný Zlomený ocas (TV film) (2011)
    Dokumentární

    12:40

    Rande s Fyzikou (TV pořad) (2011)
    Dokumentární / Naučný

    12:55

    Svět z ptačí perspektivy: Island, země ledu (TV film) (2013)
    Dokumentární

    13:45

    Lucemburkové (TV seriál) (2009) (E1)
    Dokumentární / Historický

    14:10

    Život ve vzduchu (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    15:10

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    15:35

    Obří opravny (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    16:25

    Letecké katastrofy - Pád helikoptéry (epizoda) (2005)
    Dokumentární / Drama

    17:15

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    17:20

    Jackie Kennedyová, bojovnice za rovnoprávnost (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Barokní srdce Evropy - Venkov (epizoda) (2020) (E10)
    Dokumentární

    18:45

    Káťa a Škubánek - Sněžný muž (epizoda) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:20

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Lidstvo: Příběh o nás všech - Revolutions (epizoda) (2012) (E10)
    Dokumentární / Historický

    20:50

    Brexit: Jízdenka bez návratu? (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    21:20

    Obří opravny (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    22:10

    Bratři Bluesovi (1980)
    Akční / Komedie

    00:20

    Válečné lodě (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    01:05

    Queer - Respekt je sexy (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    01:35

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    01:55

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    02:20

    Hitlerova jaderná bomba (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    03:15

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:40

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:20

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:35

    Live Teleshopping

    11:05

    Live Teleshopping

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:50

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:45

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:50

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    22:45

    Příběhy mužů zákona (TV seriál) (2018) (E6)
    Dokumentární / Krimi

    23:45

    Kamera v akci (TV pořad) (2014) (E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:45

    Právo a pořádek - Submission (epizoda) (2008) (S18E12)
    Krimi / Drama

    01:40

    Pozor na doktora (TV film) (2010)
    Komedie

    03:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:40

    Teleshopping

    05:10

    Don Quijote (TV film) (2000)
    Dobrodružný / Komedie

    07:55

    Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)
    Dobrodružný / Akční

    10:55

    Teleshopping

    11:30

    Auta 2 (2011)
    Animovaný / Sportovní

    13:20

    Teleshopping

    13:55

    Bláznovo zlato (2008)
    Dobrodružný / Thriller

    16:05

    Dannyho parťáci 3 (2007)
    Komedie / Krimi

    18:20

    Loupež ve velkém stylu (2017)
    Komedie / Krimi

    20:00

    Půlnoční dítě (2016)
    Drama / Sci-Fi

    22:15

    Zlověstné ticho (2007)
    Horor / Thriller

    23:55

    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    02:00

    Počátek (2010)
    Thriller / Mysteriózní

    04:50

  • 04:25

    24 Hodin: Nezastavitelný - 12:00 p.m.-1:00 p.m. (epizoda) (2017) (E01)
    Akční / Drama

    05:30

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Hvězdná brána - Cor-Ai (epizoda) (1998) (S01E15)
    Akční / Dobrodružný

    07:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E23)
    Komedie / Reality-TV

    08:25

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Hvězdná brána - Paralelní svět (epizoda) (1998) (S01E19)
    Akční / Dobrodružný

    11:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - Benderovo parádní terno 1/4 (epizoda) (2008) (S05E01)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Umění na špejli (epizoda) (2006) (S18E07)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Parťáci (epizoda) (2006) (S18E08)
    Animovaný / Komedie

    13:35

    Simpsonovi - Kill Gil - první a druhý díl (epizoda) (2006) (S18E09)
    Animovaný / Komedie

    14:05

    Simpsonovi - Akvamanželka (epizoda) (2007) (S18E10)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:10

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Benderovo parádní terno 2/4 (epizoda) (2008) (S05E02)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Hvězdná brána - Politika (epizoda) (1998) (S01E20)
    Akční / Dobrodružný

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Pomsta bývá nejsladší natřikrát (epizoda) (2007) (S18E11)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Malá velká holka (epizoda) (2007) (S18E12)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (epizoda) (2007) (S18E13)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Zpívá celá spodina (epizoda) (2007) (S18E14)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Po hlavě - Sladká nevědomost (epizoda) (2020) (E07)
    Komedie

    20:50

    Teorie velkého třesku - Choulostivý moment překvapení (epizoda) (2014) (S07E18)
    Komedie / Romantický

    21:20

    Teorie velkého třesku - Rozhodovací martyrium (epizoda) (2014) (S07E19)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Experiment 21 (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Dokumentární

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E23)
    Komedie / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:10

    Berlínská mise - Návrat ke kořenům (epizoda) (2016) (S01E03)
    Drama / Thriller

    02:20

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E24)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:20

    Berlínská mise - Návrat ke kořenům (epizoda) (2016) (S01E03)
    Drama / Thriller

    04:35

  • 04:40

    Plastická chirurgie s. r. o. - Ronnie Chase (epizoda) (2009) (S05E15)
    Drama / Komedie

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:15

    Krejzovi - Ženská síla (epizoda) (2019) (S01E63)
    Komedie

    08:50

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E34)
    Romantický / Drama

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    11:55

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E71)
    Telenovela

    12:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E51)
    Drama / Romantický

    13:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E52)
    Drama / Romantický

    14:55

    Ranč Heartland - Miracle (epizoda) (2009) (S03E01)
    Drama / Rodinný

    15:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E53)
    Drama / Romantický

    16:55

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E54)
    Drama / Romantický

    17:55

    Doktorka Quinnová - Věc svědomí (epizoda) (1997) (S06E03)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktorka Quinnová - Podpora přátel (epizoda) (1997) (S06E04)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Moře lásky - Cesta k tobě (TV film) (2005)
    Romantický / Drama

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Gene Shelly (epizoda) (2009) (S05E16)
    Drama / Komedie

    22:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:55

    Doktorka Quinnová - Věc svědomí (epizoda) (1997) (S06E03)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktorka Quinnová - Podpora přátel (epizoda) (1997) (S06E04)
    Drama / Rodinný

    01:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E177)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Vysněná meta - Přestupy (epizoda) (2016) (E05)
    Drama / Sportovní

    04:00