Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:25-07:50
    ČT1
    Křesadlo (TV film) (1968)
    Pohádka

    Žil byl jeden král a ten chtěl provdat dceru. Přizval si čarodějnici, aby mu s ženichy pomohla, jenže té nešla kouzla moc od ruky. Ale vysmívat se čarodějnicím není moc…

  • poster
    09:40-11:25
    Nova
    Turbo (2013)
    Animovaný / Dobrodružný

    Turbo je obyčejný malý šnek, který má velký sen. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, touží po mnohem vyšší rychlosti. Neustále trénuje, své pokroky měří metrem.…

  • poster
    11:55-15:45
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf…

  • poster
    13:05-14:20
    ČT1
    Zlatovláska (TV film) (1973)
    Pohádka / Hudební

    České pohádky tak, jak je převyprávěla Boženy Němcová a K. J. Erben patří k těm, k nimž se vracíme nejraději. Nejen jako čtenáři, ale také jako milovníci jejich adaptací…

  • poster
    14:20-15:55
    ČT1
    Drama / Komedie

    Spisovatel Ota Pavel nenapodobitelným způsobem popsal život své smíšené židovsko-české rodiny v předválečných a válečných letech. Karel Kachyňa se těchto překrásných…

  • poster
    14:30-16:00
    ČT2
    Dokumentární

    Od východu do západu slunce budeme cestovat po Itálii, zemi nesčetných památek, činných vulkánů, slunce, vína a oliv... Itálie je pokladnicí umění i architektury, zemí…

  • poster
    15:00-16:45
    Prima
    Historický / Dobrodružný

    Historický film, jenž se odehrává v předvečer třicetileté války, kombinuje pohádkové rysy s kostýmní podívanou, šermířské střety se prolínají s dětskými hrdiny, kteří se…

  • poster
    15:10-17:40
    Nova
    Komedie

    Bohuš je rázovitý vesnický chlapík, který žije sám v rozpadající se chalupě. Pracuje jako dřevař, většinu času však se svými kumpány tráví popíjením slivovice a…

  • poster
    15:25-17:55
    Prima Cool
    Star Trek (2009)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Zapomeňte všechno, co víte! Tvůrce seriálů Ztraceni, Fringe, Alias a filmů Mission: Impossible III nebo Monstrum - J. J. Abrams - přináší na stříbrné plátno zcela nové…

  • poster
    15:45-17:40
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    Starostka amerického města otevřela dveře Policejní akademie nové generaci policistů: přijat je každý, kdo o to požádá, bez ohledu na výšku, váhu, věk, pohlaví, rasu,…

  • poster
    17:05-18:30
    Dvojka
    Dobrodružný / Drama

    Příběh z 9. století ve strhujících obrazech líčí počátky šíření křesťanství na Velké Moravě a v našich zemích. Hlavními postavami  filmu jsou věrozvěsti Konstantin …

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu... až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek - profesor Moriarty (Jared Harris), který se intelektuálně…

  • poster
    20:00-21:55
    ČT2
    Akční / Dobrodružný

    Daniel Day-Lewis jako statečný přítel Indiánů ve filmovém přepisu slavného románu J. F. Coopera.Filmaři již mnohokráte zvolili za předlohu svých děl pentalogii…

  • poster
    20:00-21:55
    Nova Cinema
    VALL-I (2008)
    Animovaný / Dobrodružný

    Film začíná v roce 2700. Poslední operační stroj VALL-I stále plní úkol čištění Země se svým jediným mazlíčkem – švábem Halem, který mu dělá společnost. Malý robot,…

  • poster
    20:10-21:40
    ČT1
    Komedie / Rodinný

    Při premiéře pokračování své dnes už proslavené komedie o malém Vaškovi a jeho rodičích Jak vytrhnout velrybě stoličku autorka a režisérka Marie Poledňáková uvedla: …

  • poster
    20:15-22:45
    Prima
    Dobrodružný / Akční

    Rok 1936, Amazon/Tibet/Egypt. Legendární filmoví tvůrci, Steven Spielberg a George Lucas spojili své talenty a vytvořili Indiana Jonese, archeologa dovedně se…

  • poster
    20:40-22:20
    Dvojka
    Drama

    Napoleonova armáda došla do Moskvy. V průběhu porady přijímá polní maršál Kutuzov nelehké rozhodnutí: ruská vojska musí ustoupit přes řeku Moskvu na Rjazaňskou cestu.…

  • poster
    21:40-23:09
    ČT1
    Muž a stín (TV film) (2007)
    Krimi

    Televizní film podle známého a slavného detektivního příběhu spisovatele Emila Vachka. Hlavním aktérem je vrchní inspektor Klubíčko, moudrý a zkušený muž, starý mládenec…

  • poster
    21:55-23:40
    Nova Cinema
    Kobra (1986)
    Akční / Krimi

    Poručík Marion Cobretti zvaný Kobra je pověřován případy, které ostatní policisté odmítají. Nyní je na stopě maniaka, který spáchal několikanásobnou vraždu sekyrou.…

  • poster
    22:05-00:05
    Nova
    Akční / Dobrodružný

    Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party…

  • poster
    00:50-03:20
    Prima
    Drama / Romantický

    Hlavní hrdina, mladík Jamal Malik (Dev Patel), sedí v televizním studiu naproti moderátorovi indické verze soutěže Chcete být milionářem a čeká na poslední otázku, která…

  • poster
    02:10-03:45
    ČT2
    Dokumentární

    Slovenský časosběrný dokument o pěti různých evropských rodinách na téma rodičovství sleduje strastiplnou snahu o zachování vztahu... Na celém světě se mladí lidé milují…

TV program - pozítří

  • 05:55

    Habiter le monde (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    06:20

    Habiter le monde (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    06:45

    Cyklopotulky (TV pořad) (2016)
    Dokumentární

    06:55

    Na zdravie v kúpeľoch! (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    07:05

    Televíkend (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    07:35

    Cyrilometodské dni v Terchovej (TV pořad) (2020)
    Dokumentární / Hudební

    08:00

    Živá panoráma (TV pořad) (1998)
    Dokumentární / Hudební

    08:30

    Farmárska revue (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    08:55

    Les Maîtres des abeilles (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    09:25

    Les Maîtres des abeilles (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    09:50

    Slováci v Argentíne (TV film) (2016)
    Dokumentární

    11:00

    Folklórny festival - Detva: Čaro pastierov (TV pořad) (2019)
    Hudební

    12:25

    Hrady a povesti (TV seriál) (1996)
    Dokumentární / Historický

    13:00

    Tenis - priateľské stretnutia tímov ČR a SR

    17:05

    Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů (2013)
    Dobrodružný / Drama

    18:30

    Kamarát z chodníka (TV seriál) (1994)
    Animovaný

    18:35

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    18:45

    Miś Uszatek (TV seriál) (1975)
    Animovaný / Rodinný

    18:50

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    18:55

    Sammy (TV seriál) (2014)
    Animovaný

    19:05

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984)
    Animovaný / Dobrodružný

    19:30

    Klart eg kan (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Rodinný

    19:40

    Zázračný ateliér (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    19:50

    Slovo (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    20:00

    Správy RTVS pre nepočujúcich (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    20:07

    Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

    20:10

    Fortuna liga - magazín (TV pořad) (2019)
    Sportovní

    22:20

    Z Očovej do sveta (koncert) (2019)
    Hudební / Dokumentární

    00:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    00:05

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    01:10

  • 04:50

    Novashopping

    06:00

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E5)
    Animovaný / Akční

    06:25

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E6)
    Animovaný / Akční

    06:50

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E7)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E76)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:40

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E77)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:05

    Krok za krokem - Svatba na spadnutí (epizoda) (1993) (S03E09)
    Komedie / Rodinný

    08:25

    Šestka táhne světem (TV film) (2014)
    Fantasy / Pohádka

    09:40

    Turbo (2013)
    Animovaný / Dobrodružný

    11:25

    Má láska s Jakubem (1982)
    Drama / Romantický

    13:15

    Můj auťák Brouk (2005)
    Dobrodružný / Komedie

    15:10

    17:40

    Byl jednou jeden polda (1995)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ostravak Ostravski (2016)
    Komedie

    22:05

    Expendables: Postradatelní (2010)
    Akční / Dobrodružný

    00:05

    Byl jednou jeden polda (1995)
    Komedie

    01:45

    Kriminálka Anděl - Podraz (epizoda) (2011) (S02E16)
    Krimi / Drama

    02:40

    Můj přítel Monk - Pan Monk a kletba voodoo (epizoda) (2009) (S08E07)
    Komedie / Krimi

    03:20

    Krok za krokem - Sestra v akci (epizoda) (1993) (S03E10)
    Komedie / Rodinný

    03:50

    Šestka táhne světem (TV film) (2014)
    Fantasy / Pohádka

    04:50

  • 04:40

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:30

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E10)
    Animovaný

    06:45

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S9E2)
    Animovaný / Akční

    07:15

    M*A*S*H - Narozeninové dívky (epizoda) (1982) (S10E12)
    Komedie / Drama

    07:45

    M*A*S*H - Krev a střeva (epizoda) (1982) (S10E13)
    Komedie / Drama

    08:10

    Druhá světová válka: Cena říše (TV seriál) (2015) (E6)
    Dokumentární / Historický

    09:25

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:55

    Vražedná Mallorca - Zlodějská čest (epizoda) (2019) (S01E01)
    Krimi

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:30

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    15:00

    Poslední propadne peklu (1982)
    Historický / Dobrodružný

    16:45

    Už jsme tam? (2005)
    Dobrodružný / Komedie

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Dobyvatelé ztracené archy (1981)
    Dobrodružný / Akční

    22:45

    Angláni na útěku (2018)
    Komedie

    00:50

    Milionář z chatrče (2008)
    Drama / Romantický

    03:20

    Vraždy v Brokenwoodu - Šťastné a krvavé (epizoda) (2016) (S03E04)
    Drama / Mysteriózní

    05:15

  • 04:05

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:25

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:50

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Křesadlo (TV film) (1968)
    Pohádka

    07:50

    Třetí sudička (TV film) (1986)
    Pohádka

    08:40

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    09:05

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:00

    Hotel Herbich - Dědictví (epizoda) (1999) (E02)
    Drama

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Zlatovláska (TV film) (1973)
    Pohádka / Hudební

    14:20

    Smrt krásných srnců (1986)
    Drama / Komedie

    15:55

    O svatební krajce (TV film) (2003)
    Pohádka / Romantický

    17:15

    Duch nad zlato (TV film) (2013)
    Pohádka

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Jak dostat tatínka do polepšovny (TV film) (1978)
    Komedie / Rodinný

    21:40

    Muž a stín (TV film) (2007)
    Krimi

    23:09

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:10

    Endeavour - Cestující (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    00:40

    Manéž Bolka Polívky (TV pořad) (1987)
    Talk-show / Komedie

    01:55

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:20

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    02:50

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:55

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:20

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:45

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:10

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:15

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:05

    Malé kočky – velké osobnosti (TV film) (2018)
    Dokumentární

    06:00

    Dva ve fraku - Tučňáci jsou ptáci (epizoda) (1995)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:20

    Bali (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:45

    Dívky s posláním (TV seriál) (2018)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:55

    Treflíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Muzikál

    07:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1311)
    Dokumentární / Publicistický

    09:10

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    Cyril a Metoděj: Dědictví otců a matek zachovej nám, Pane! (TV film) (2013)
    Dokumentární / Životopisný

    10:30

    Bohoslužba z Velehradu (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    12:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:40

    Tajemství dálkového letu (TV film) (2017)
    Dokumentární

    13:35

    Válka es (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární / Drama

    14:30

    Jeden den v Itálii (2017)
    Dokumentární

    16:00

    Příběh Evropy (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    16:55

    Pandí mládě z Francie (TV film) (2018)
    Dokumentární

    17:50

    Nejpodivnější obydlí na světě (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    18:45

    Jak to chodí u hrochů (TV seriál) (2000)
    Animovaný / Loutkový

    18:55

    Na cestě - Na cestě po Máchově kraji (epizoda) (2012)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Poslední Mohykán (1992)
    Akční / Dobrodružný

    21:55

    Oni a Silvio 2 (2018) (E2)
    Drama / Komedie

    23:35

    KGB versus CIA: Souboj v Berlíně (TV film) (2016)
    Dokumentární

    00:30

    Příběh služebnice - Místo pro ženu (epizoda) (2017) (S01E06)
    Drama / Sci-Fi

    01:25

    Příběh služebnice - Na druhé straně (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama / Sci-Fi

    02:10

    Deset let lásky (2017)
    Dokumentární

    03:45

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    04:10

  • 04:45

    Kouzla přírody (TV seriál) (2010) (E9)
    Dokumentární

    05:20

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E10)
    Dokumentární

    05:40

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E11)
    Dokumentární

    06:05

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E18)
    Dokumentární

    06:45

    Animáček

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:10

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    09:20

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    10:10

    Top Chef Junior (TV pořad) (2017) (E2)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Titan Games (TV pořad) (2019) (E2)
    Reality-TV / Soutěžní

    12:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:05

    Lilly Schönauer - Překážky lásky (epizoda) (2010)
    Drama / Romantický

    16:10

    Big Ben - Sladké pokušení (epizoda) (2004)
    Krimi

    18:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Nebezpečné vztahy - Seznamka (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    21:15

    Legendy: Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    22:05

    Tajemství Františka Ringo Čecha (TV film) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    22:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    23:50

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Plavba bez návratu (epizoda) (2006) (S05E19)
    Krimi / Drama

    00:45

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Až na kost (epizoda) (2006) (S05E20)
    Krimi / Drama

    01:45

    Ztracena v Africe (TV film) (2010)
    Komedie / Romantický

    03:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:35

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:05

    Teleshopping

    04:35

    Princezna Husopaska (TV film) (2009)
    Fantasy / Pohádka

    05:50

    Starožitníkův krám (TV film) (2007)
    Drama

    07:45

    09:40

    Teleshopping

    10:10

    Robinsonovi (2007)
    Animovaný / Dobrodružný

    11:55

    Pán prstenů: Návrat krále (2003)
    Fantasy / Dobrodružný

    15:45

    Policejní akademie (1984)
    Komedie / Krimi

    17:40

    Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    VALL-I (2008)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:55

    Kobra (1986)
    Akční / Krimi

    23:40

    Godzilla (2014)
    Akční / Dobrodružný

    05:10

  • 04:00

    Letopisy rodu Shannara - Amberle (epizoda) (2017) (S02E08)
    Dobrodružný / Fantasy

    05:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:10

    Letopisy rodu Shannara - Divočina (epizoda) (2017) (S02E09)
    Dobrodružný / Fantasy

    07:05

    NCIS: Los Angeles - Jízda (epizoda) (2013) (S04E11)
    Krimi / Mysteriózní

    08:00

    Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    09:15

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E5)
    Soutěžní / Dobrodružný

    11:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    12:35

    Futurama - Nebezpečné robo-známosti (epizoda) (2001) (S03E15)
    Animovaný / Komedie

    13:05

    Simpsonovi - Láska je chemie (epizoda) (2016) (S27E13)
    Animovaný / Komedie

    13:35

    Simpsonovi - Věčně smutná dáma (epizoda) (2016) (S27E14)
    Animovaný / Komedie

    14:05

    Simpsonovi - Veterinářka Lisa (epizoda) (2016) (S27E15)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Simpsonovi - Vzhůru na Mars (epizoda) (2016) (S27E16)
    Animovaný / Komedie

    14:55

    Futurama - Rozval Roswell (epizoda) (2001) (S03E19)
    Animovaný / Komedie

    15:25

    Star Trek (2009)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    17:55

    Simpsonovi - Burnsova klec (epizoda) (2016) (S27E17)
    Animovaný / Komedie

    18:30

    Simpsonovi - Nevinný výlet (epizoda) (2016) (S27E18)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Simpsonovi - Dovolená s Flandersem (epizoda) (2016) (S27E19)
    Animovaný / Komedie

    19:30

    Simpsonovi - Nebezpečná zásilka (epizoda) (2016) (S27E20)
    Animovaný / Komedie

    20:00

    Fantastická čtyřka (2005)
    Akční / Sci-Fi

    22:05

    Narcos: Mexiko - Lope de Vega 881 (epizoda) (2018) (S01E09)
    Drama / Krimi

    23:20

    Vikingové - Zmrtvýchvstání (epizoda) (2020) (S06E09)
    Akční / Drama

    00:10

    Prcek - Hon (epizoda) (2017) (S01E05)
    Drama / Krimi

    01:10

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:15

    NCIS: Los Angeles - Jízda (epizoda) (2013) (S04E11)
    Krimi / Mysteriózní

    03:10

    Prcek - Hon (epizoda) (2017) (S01E05)
    Drama / Krimi

    04:10

  • 04:05

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E73)
    Drama / Telenovela

    05:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E74)
    Drama / Telenovela

    07:50

    Modrý kód - Životní krok (epizoda) (2019) (S03E69)
    Drama / Psychologický

    09:05

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E29)
    Romantický / Drama

    10:15

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    11:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    11:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:25

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    13:30

    Láska pod hvězdami (TV film) (2015)
    Komedie / Romantický

    15:15

    Ranč Heartland - Riskantní jízda (epizoda) (2015) (S09E03)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Čarodějky - Kočičí dům (epizoda) (2003) (S05E18)
    Drama / Fantasy

    17:05

    Čarodějky - Pramen věčnosti (epizoda) (2003) (S05E19)
    Drama / Fantasy

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E5)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E6)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Utajený seznam (TV film) (2018)
    Thriller

    22:00

    Versailles - Zločin a trest (epizoda) (2018) (S03E04)
    Drama

    23:05

    Marta (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Zábavný

    00:10

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E5)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E6)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E10)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E102)
    Telenovela / Drama

    04:05