Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:10-08:50
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Romantický

    Hrdiny jsou chudý irský rolník Joseph Donelly a dcera bohatého irského statkáře Shannon Christie, které se příčilo žít jako bohatá anglická dáma svázaná stovkami zákazů,…

  • poster
    10:05-12:10
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Rodinný

    Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna…

  • poster
    14:40-17:20
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný…

  • poster
    20:00-22:00
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu…

  • poster
    20:15-22:35
    Prima
    Western / Dobrodružný

    Kdesi vysoko v horách je ukryto pohádkové bohatství - zlatý poklad, který po staletí střeží Tonkawové před chamtivými bělochy. A jak už to tak bývá, vždy se najde někdo,…

  • poster
    21:40-23:50
    ČT2
    Rebecca (1940)
    Drama / Mysteriózní

    Mladá žena se vášnivě zamiluje do bohatého, nedávno ovdovělého šlechtice Maxima de Wintera. Po brzké svatbě odjíždí na jeho panství, kde společně žijí na zámku Manderley…

  • poster
    23:45-05:20
    Nova Cinema
    Komedie / Dobrodružný

    Princ Thadeous (McBride) se ze všeho nejlíp umí povalovat a závidět bratrovi, princi Fabiousovi (Franco) jeho proslulost a sličnou dívku Belladonnu (Zooey Deschanel),…

TV program - pondělí 13.7.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:40

    Helena - Volba partnerky (epizoda) (2013) (S03E14)
    Komedie / Rodinný

    09:15

    Comeback - Třinácté pivo (epizoda) (2011)
    Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Blondýnka na hřbitově (epizoda) (2015) (S01E14)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Mužských 13 let (epizoda) (1994) (S03E15)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - City nejsou morální? (epizoda) (2017) (S12E73)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (epizoda) (2009) (S08E16)
    Komedie / Krimi

    15:00

    Odložené případy - Když hradba povolí (epizoda) (2003) (S01E01)
    Krimi / Drama

    15:55

    Dr. House - Neštovice o rok více (epizoda) (2010) (S07E07)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:15

    Comeback - Obraz paní Rybkové (epizoda) (2011)
    Komedie

    18:50

    Hospoda - Dědci (epizoda) (1997) (S02E16)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Zlaté časy (epizoda) (2019) (S04E01)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Okresní přebor - Na váhu (epizoda) (2010) (E09)
    Komedie / Sportovní

    22:00

    Okresní přebor - Jaro (epizoda) (2010) (E10)
    Komedie / Sportovní

    22:35

    Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Závodiště (epizoda) (2016) (S03E09)
    Krimi / Drama

    23:30

    Dr. House - Neštovice o rok více (epizoda) (2010) (S07E07)
    Drama / Mysteriózní

    00:25

    Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (epizoda) (2009) (S08E16)
    Komedie / Krimi

    01:20

    Krok za krokem - Mužských 13 let (epizoda) (1994) (S03E15)
    Komedie / Rodinný

    04:45

  • 04:40

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:25

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E18)
    Animovaný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:25

    M*A*S*H - Synové a kuželkáři (epizoda) (1982) (S10E20)
    Komedie / Drama

    10:00

    M*A*S*H - Zachyť to (epizoda) (1982) (S10E21)
    Komedie / Drama

    10:30

    Dvojí tvář požehnání (TV film) (1995)
    Drama / Romantický

    12:30

    Walker, Texas Ranger - Slepota (epizoda) (2000) (S08E13)
    Akční / Dobrodružný

    13:30

    Poslední polda - Smysl života (epizoda) (2013) (S04E03)
    Krimi

    14:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E12)
    Krimi / Drama

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Rodina (epizoda) (2007) (S05E02)
    Akční / Komedie

    16:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Poklad na Stříbrném jezeře (1962)
    Western / Dobrodružný

    22:35

    Hudson a Rex - Smrtící parkur (epizoda) (2019) (S01E02)
    Drama / Krimi

    23:35

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:35

    Námořní vyšetřovací služba - Rodina (epizoda) (2007) (S05E02)
    Akční / Komedie

    01:30

    Walker, Texas Ranger - Slepota (epizoda) (2000) (S08E13)
    Akční / Dobrodružný

    02:30

    Poslední polda - Smysl života (epizoda) (2013) (S04E03)
    Krimi

    03:35

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

  • 04:00

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:25

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:50

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Otřesy v Aspenu (epizoda) (1995)
    Drama / Komedie

    09:50

    Oheň (TV film) (1975)
    Krátkometrážní

    10:10

    Dobrá Voda - Zklamání (epizoda) (1982) (E02)
    Rodinný / Sportovní

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Mezi Marsem a Venuší (epizoda) (2006) (S01E05)
    Komedie / Rodinný

    13:20

    Pohádky z lesa - Jak v lese uzrály modré jahody (epizoda) (2001) (E01)
    Pohádka

    13:35

    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    14:25

    Abeceda hvězd (TV pořad) (2002)
    Hudební

    15:25

    To je vražda, napsala - Tajemství Gila Junction (epizoda) (1995)
    Drama / Komedie

    16:10

    To je vražda, napsala - Duch Nan, část první (epizoda) (1995)
    Drama / Komedie

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vraždy v kruhu - Vražda s odpuštěním (epizoda) (2015)
    Krimi / Drama

    21:25

    Škodná (TV film) (2007)
    Krimi

    23:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:05

    Kriminalista - Bojovník (epizoda) (2017)
    Krimi

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    05:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Tóhoku, divoké Japonsko (TV film) (2018)
    Dokumentární

    09:25

    Grónsko – šepot ledu (TV film) (2017)
    Dokumentární

    10:20

    Zázračná planeta - Sladkovodní svět (epizoda) (2006)
    Dokumentární / Dobrodružný

    11:10

    Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:35

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1312)
    Dokumentární / Publicistický

    11:50

    Výjimečné projekty (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    12:40

    Ilustrované fejetony Ludvíka Vaculíka (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    12:50

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (S2E3)
    Dokumentární

    13:20

    Emoce a my (TV pořad) (2013) (E3)
    Dokumentární / Publicistický

    13:45

    Apokalypsa První světová válka: Verdun (TV film) (2015) (E2)
    Dokumentární / Historický

    14:35

    Nový Zéland (TV seriál) (2012) (E3)
    Dokumentární

    15:20

    Letecké katastrofy - Neštěstí na O'Harově letišti (epizoda) (2013)
    Dokumentární / Drama

    16:05

    Tajemství nejrušnějšího letiště na světě (TV film) (2018)
    Dokumentární

    17:00

    Nejpodivnější na světě (TV seriál) (2012) (E2)
    Dokumentární

    17:45

    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    18:45

    O Kanafáskovi (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:25

    Kus dřeva ze stromu - Film o filmu (epizoda) (2008) (E26)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Rodinný film (2015)
    Drama

    21:40

    Rebecca (1940)
    Drama / Mysteriózní

    23:50

    Hříšnice - Part III (epizoda) (2017) (S01E03)
    Drama / Mysteriózní

    00:30

    Generál Patton (TV seriál) (2009)
    Dokumentární / Historický

    01:15

    Hitlerův vpád na východ (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Vysoko v horách And (TV seriál) (1994) (E1)
    Dokumentární

    02:35

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:00

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:25

    03:55

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Live Teleshopping

    11:05

    Live Teleshopping

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    18:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    Čechovi (TV seriál) (2019) (E3)
    Drama / Rodinný

    22:25

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:35

    FBI: Neznámé případy (TV seriál) (1991) (E9)
    Krimi / Drama

    00:05

    Zákon a pořádek: Spojené království - Hounded (epizoda) (2010) (S03E02)
    Krimi / Drama

    01:00

    Zákon a pořádek: Spojené království - Defence (epizoda) (2010) (S03E03)
    Krimi / Drama

    02:00

    Nejlepší přítelkyně (TV film) (2011)
    Komedie

    03:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:25

    Teleshopping

    04:55

    Honzíček a Grétička (TV film) (2012)
    Pohádka

    06:10

    Navždy a daleko (1992)
    Dobrodružný / Romantický

    08:50

    O Červené Karkulce (TV film) (2012)
    Fantasy / Rodinný

    10:05

    Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)
    Dobrodružný / Rodinný

    12:10

    Teleshopping

    12:45

    My tři a pes z Pětipes (1971)
    Rodinný

    14:10

    Teleshopping

    14:40

    Rogue One: Star Wars Story (2016)
    Akční / Dobrodružný

    17:20

    Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)
    Dobrodružný / Rodinný

    20:00

    Soukromá válka pana Wilsona (2007)
    Drama / Komedie

    22:00

    Polibek před smrtí (1991)
    Krimi / Mysteriózní

    23:45

    Princ a pruďas (2011)
    Komedie / Dobrodružný

    05:20

  • 04:05

    Prcek - Do vězení (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama / Krimi

    05:10

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:20

    Hvězdná brána - Zkouška ohněm (epizoda) (2002) (S05E13)
    Akční / Dobrodružný

    08:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E5)
    Komedie / Reality-TV

    09:40

    Top Gear speciál: Od A do Z (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Sportovní

    10:45

    Hvězdná brána - Kritický bod (epizoda) (2002) (S05E17)
    Akční / Dobrodružný

    11:45

    Top Gear speciál: Od A do Z (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Sportovní

    12:50

    Futurama - Božský Bender (epizoda) (2002) (S03E20)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Serfsonovi (epizoda) (2017) (S29E01)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Šíleně smutná Líza (epizoda) (2017) (S29E02)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Pískaná (epizoda) (2017) (S29E03)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (epizoda) (2017) (S29E04)
    Animovaný / Komedie

    15:15

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:50

    Futurama - Burza (bez)cenných papírů (epizoda) (2002) (S03E21)
    Animovaný / Komedie

    16:10

    Hvězdná brána - Bojovník (epizoda) (2002) (S05E18)
    Akční / Dobrodružný

    17:10

    Top Gear speciál: Nejlepší závody (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Sportovní

    18:20

    Simpsonovi - Dědo, slyšíš mě? (epizoda) (2017) (S29E05)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Starosti starostky (epizoda) (2017) (S29E06)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Pimprlata (epizoda) (2017) (S29E07)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Opus slečny Lízy (epizoda) (2017) (S29E08)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Do pryč z tadyma - ¡Sbohem, Patagonie! (epizoda) (2020) (E02)
    Dokumentární

    20:50

    21:20

    Teorie velkého třesku - Disociace nájemníků (epizoda) (2018) (S11E19)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:35

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S7E5)
    Komedie / Reality-TV

    23:55

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    Tyran - Šváb (epizoda) (2016) (S03E02)
    Akční / Drama

    01:35

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S7E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:35

    Tyran - Šváb (epizoda) (2016) (S03E02)
    Akční / Drama

    03:40

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

  • 04:00

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E81)
    Drama / Telenovela

    04:55

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:10

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E82)
    Drama / Telenovela

    07:30

    Modrý kód - Špatné zprávy (epizoda) (2019) (S04E04)
    Drama / Romantický

    09:05

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E37)
    Romantický / Drama

    10:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:15

    Velvet - Série 4 (série) (2016) (S04)
    Drama / Romantický

    13:20

    Nekonečná posedlost (TV film) (2018)
    Thriller / Mysteriózní

    15:10

    Ranč Heartland - Hon za lepší známkou (epizoda) (2016) (S09E11)
    Drama / Rodinný

    16:05

    Čarodějky - Léto lásky (epizoda) (2004) (S06E11)
    Drama / Fantasy

    17:05

    Čarodějky - Dokonalý muž (epizoda) (2004) (S06E12)
    Drama / Fantasy

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S20E3)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S20E4)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Není větší lásky (TV film) (1995)
    Drama / Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E66)
    Drama / Romantický

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S20E3)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S20E4)
    Drama / Rodinný

    01:55

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E110)
    Telenovela / Drama

    02:55

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E82)
    Drama / Telenovela

    06:10